PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطع و وصل شدن اینترنت هر یک ساعت ADSL

alexbm
1st February 2012, 14:06
سلام
از بر بچه های سایت کسی هست یک روشی بتونه یاد بده به من
من شبها که رایگانه هر یک ساعت قطع میشه و وصل میشه حالا من میخوام توی ساعت های
اخر که صبح میشه میخوام کاری بکنم که قطع نشه
شما چه روشی را توصیه می کنیدadsl:lay:

molten
1st February 2012, 15:09
شما در قسمت properties کلیک کنید
بعد option
در این قسمت redialing رو علامت بزنید و تعدادش رو روی یک عدد مثلا 100 بگذارید و زمان فاصل redial رو هم 3 تا 10 ثانیه بگذارید. در این صورت با قطع شدن کانکشن، مجددا ارتباط برقرار میشه/

البته میتوانید در منوی مودم adsl هم این کتنکشن را ایجاد کنید تا به صورت خودکار مودم وصل شود.

alexbm
1st February 2012, 16:41
ممنونم
ولی هدف من چیز دیگری هست
میخوام که قطع نشه مثلا اگر 2شب تا 8 صبح رایگانه مثلا 8 که قطع میشه دیگه وصل نمیشه میخوام کاری کنم توی ساعتهای اخر مثلا 7 صبح به بعد قطع نشه همین جور تو اینترنت باشم تا ظهر مثلا هدف من اینه
10$

molten
1st February 2012, 16:54
دوست عزیز یک مقدار واضحتر بگید لطفا . چون من نتوانستم منظور دقیقتان رو متوجه بشوم

توضیحیکه من دادم بر این اساس هست که شما تا زمانیکه کامپیوترتون روشنه .، هر وقت که کانکشن قطع بشه، دوباره مجددا و با کمترین وقفه ارتباط بر قرار بشه.

یک سوال.
شما می خواهی شب ها دانلود کنی با حداکثر سرعت و کمترین قطعی؟
:(81):

alexbm
5th February 2012, 21:25
هر کسی که adsl داشته باشه 100% از 12 شب تا 8 صبح رایگان هم داره حالا بعضی ها 1 شب بعضی 2 شب بضیها 3 شبه به هر حال ما میخواهیم کاری بکنیم این اکانتی که رایگانه همین جور روی دانلود باشه ولی باید جوری هک بشه که مثلا 8 صبح قطع نشه همین جور وصل باشه تا ظهر تا هر موقع که خودمون قطعش بکنیم
خیلی ها میدونند من منظورم چیه

molten
5th February 2012, 22:32
شما تنظیمات روی توی مودم و قسمت pppoe را فعال کنید vpi روز 0 vpc روی 35 بگذارید یوزر و پسورد کانکشن رو هم ست کنید. . بعدش نرم افزار مثل IDM رو نصب کنید و دانلود هاتون رو با اون نرم افزار انجام بدید. چون ممکنه گاهی اوقات قطعی داشته باشید. در درون منوی setting نرم افزار IDM ، connection tome out را حداقل روی 2 دقیقه و retry رو روی 50 قرا بدید.

در ضمن اگر بخواهید از ساعت 8 صبح به بعد هم مجانی دانلود کنید ، باید نرم افزار های isp رو که از اون سرویس گرفتید هک کنید که بنده اطلاعی ندارم و اینجا هم محل پرداختن به این موضوع نیست.

نکته آخر اینکه ، کسی که اینترنت ماهواره ای میگیره، کاربر عادی اینترنت نیست و اطلاعات کافی در مورد اینترنت داره و قطعا از این خریدش هدف خاصی داره .پس در نتیجه مطمئن باشید عقلشان به خوبی می رسه.

M.Salehi
5th February 2012, 22:49
هر کسی که adsl داشته باشه 100% از 12 شب تا 8 صبح رایگان هم داره حالا بعضی ها 1 شب بعضی 2 شب بضیها 3 شبه به هر حال ما میخواهیم کاری بکنیم این اکانتی که رایگانه همین جور روی دانلود باشه ولی باید جوری هک بشه که مثلا 8 صبح قطع نشه همین جور وصل باشه تا ظهر تا هر موقع که خودمون قطعش بکنیم
خیلی ها میدونند من منظورم چیه ولی بعضی ها اگر عقلشون کار بکنه دیگه سراغ اینترنت ماهوارهی نمی روند

با سلام خدمت شما دوست عزیز
شما در جمله آخرتون تونستید منظورتون رو برسونید !!!
در ضمن در نوشتن بعضی کلمات کمی دقت کنید تا خدای نکرده توهینی به کسی نشه
موفق باشید