PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (تایپیک کامل شد)ايسيو بوش m7.4.9فقط يك كليد تعريف ميشه

gholamali
3rd February 2012, 14:16
سلام اساتيد گرامي ايسيو بوش m7.4.9فقط يك كليد تعريف ميشه چهكار كنم به دادم برسيد هركاري ميكنم نميشه دستگاه ايكو ورزن 8.44همت زاده هست

parsmotor
3rd February 2012, 15:02
دوست عزیز تگ کلیدی که معرفی نمیشه رو چک کن درست در محل خودش باشه در صورت نیاز عوضش کن چک کن ببین خودرو مجهز به ریموت استارت نباشه

gholamali
3rd February 2012, 15:19
دوست عزيز تگ جديد گذاشتم نشد هركدام از كليدها رو اول بزارم معرفي ميشه دومي نه چهطور دو كليد رو تعريف كنم

parsmotor
3rd February 2012, 16:27
از یک ورژن دیگه ایکو استفاده کن در ضمن تعداد کلیدها رو حتما در پارامترها مشاهده کن چون گاهی دستگاه برای کلید دوم ارور میده اما در پارامترها میبینی معرفی شده اما اینکه ورژن 8.44 مشکل داشته باشه بیشتره چون من این مشکلاتو در جاهایی دیگه ورژن8.44دیدم والان از8.44 استفاده نمیکنم

محمد دهقان
3rd February 2012, 16:59
سلام
دوست عزیز بهرته که از دو عدد کلید خام استفاده کنید

REZA KHODAEI
3rd February 2012, 17:14
با تشکر از اقای دهقان البته میتونی جهت صرفه جویی در هزینه از دو عدد تگ خام هم استفاده کنی

gholamali
3rd February 2012, 20:51
درست شد با تشكر

gholamali
3rd February 2012, 20:58
اساتيد گرام توجه كنند وژنهاي جديدايكو درتعريف كليد بوش مشكل دارند از ورژن 41استفاده كنند

hfmicro
4th November 2012, 02:07
دستگاه تعریف کلید پردیس صنعت یزد به راحتی تعریف کلید بوش را انجام میده !

حميد ذوالعلا
5th November 2012, 14:50
دستگاه تعریف کلید پردیس صنعت یزد به راحتی تعریف کلید بوش را انجام میده !
سلام
دوست عزيز و گرامي کلیه پست هاي ارسالي شما تبليغاتي است .
لطفا در فروشگاه سايت پست جديد ايجاد كرده و انجا اقدام به تبليغات كنيد.
باتشكر

m.aminifar
5th November 2012, 15:07
سلام
باتشكر

در تکمیل فرمایشات جناب ذوالعلا تبلیغات در فروشگاه سایت باید با هماهنگی مدیریت محترم جناب کیانفر انجام بشه

hfmicro
8th November 2012, 01:36
سلام
باتشكر

با سلام خدمت شما دوست عزیز،

هرچند احتمالا شما تمام پستهای من را نخوندین که اینچنین قضاوت نمودید ولی با این فرض نیز با توجه به اینکه هدف از شرکت نمودن در این بحثها اینه که مشکلات همدیگه رو حل کنیم ، اگه دقت کنید پاسخهای من در هر پست فقط جهت راهنمایی جهت حل مشکل میباشد . بعنوان مثال در همین تاپیک بیان مطلب فوق میتواند مشکل دوستانی که با تعریف کلید و ایسیو بوش مشکل دارند رو حل کنه ، آیا حتما در پاسخ باید دستگاههای خارجی و متفرقه را معرفی کرد که از دید جنابعالی تبلیغ محسوب نشه ؟؟؟؟

بازهم در صورتیکه پاسخهای من ناراحتتون میکنه براحتی میتونید اونا رو حذف نمایید !

حميد ذوالعلا
8th November 2012, 02:42
با سلام خدمت شما دوست عزیز،

هرچند احتمالا شما تمام پستهای من را نخوندین که اینچنین قضاوت نمودید ولی با این فرض نیز با توجه به اینکه هدف از شرکت نمودن در این بحثها اینه که مشکلات همدیگه رو حل کنیم ، اگه دقت کنید پاسخهای من در هر پست فقط جهت راهنمایی جهت حل مشکل میباشد . بعنوان مثال در همین تاپیک بیان مطلب فوق میتواند مشکل دوستانی که با تعریف کلید و ایسیو بوش مشکل دارند رو حل کنه ، آیا حتما در پاسخ باید دستگاههای خارجی و متفرقه را معرفی کرد که از دید جنابعالی تبلیغ محسوب نشه ؟؟؟؟

بازهم در صورتیکه پاسخهای من ناراحتتون میکنه براحتی میتونید اونا رو حذف نمایید !
سلام
دوست عزيز از اينكه در فروشگاه سايت به معرفي محصول مورد نظر خود اقدام كرديد سپاسگزارم.
رعايت نظم و قوانين سايت در اولويت ميباشد.

aziz man
9th November 2012, 22:04
سلام یک email به آدرس ******************** بفرستید تا دقیقا بشما اطلاعات مطمئن برای تعریف سوئیچ ef7 bosch موتور ملی وراه حل ساده اش را برایتان ارسال کنم.

yasharararart
9th November 2012, 22:39
سلام یک email به آدرس rodsar.electronic*********** بفرستید تا دقیقا بشما اطلاعات مطمئن برای تعریف سوئیچ ef7 bosch موتور ملی وراه حل ساده اش را برایتان ارسال کنم.
همکار گرامی درود
بهتر نیست بجای ایمیل در همین تایپک اعلام فرمایید تا تمام دوستان مطلع شوند؟

حميد ذوالعلا
10th November 2012, 01:25
سلام یک email به آدرس rodsar.electronic*********** بفرستید تا دقیقا بشما اطلاعات مطمئن برای تعریف سوئیچ ef7 bosch موتور ملی وراه حل ساده اش را برایتان ارسال کنم.
دوست عزيز طبق قوانين سايت درج ايمل ممنوع ميباشد.
چنانچه قصد تعريف اطلاعات مطمئن برای تعریف سوئیچ ef7 bosch موتور ملی وراه حل ساده اش را داريد لطفا همينجا عنوان كنيد.
باتشكر

hfmicro
16th November 2012, 19:28
تعریف کلید بوش هیچ نکته خاصی ندارد . حتی اگر شما فقط منوی راهنمایی ایکودیاگ رو بخونید و موارد ذکر شده را رعایت کنید براحتی میتونید کلید تعریف کنید !!!!!

alihi53
14th January 2013, 14:40
ECU 7.4.9 تعریف سوئیچ میشه و تعداد کلیدها 2 ولی بعد از بازو بست سوئیچ کلید ناشناخته میزند

gholamali
14th January 2013, 23:36
ECU 7.4.9 تعریف سوئیچ میشه و تعداد کلیدها 2 ولی بعد از بازو بست سوئیچ کلید ناشناخته میزند
سلام باتوجه به نقشه سیمکشی ایسیو 2نخ سیم ایمو را قطع کرده و 2نخ سیم جدید از خروجی ایسیو وصل و به اسیو کلید که در پشت کیلومتر قرار گرفته وصل مپکنیم مشکل ناشناخته شدن کلید حل میشود با تشکر