PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دریچه گاز در sl96

Diagman2011
4th February 2012, 20:42
یه دونه ای ال 96 واسم آوردن که خطای دایم سنسور دریچه گاز رو میده و ماشین گاز نمیخوره. ایراد از ای سی یو هستش. آی سی استپر موتور رو عوض کردم ولی نشد. کمکم کنین.

حميد ذوالعلا
5th February 2012, 00:40
یه دونه ای ال 96 واسم آوردن که خطای دایم سنسور دریچه گاز رو میده و ماشین گاز نمیخوره. ایراد از ای سی یو هستش. آی سی استپر موتور رو عوض کردم ولی نشد. کمکم کنین.
سلام
دوست عزيز دريچه گاز چكار به اي سي استپر موتور دارد.
شما خروجي 5 ولت دريچه گاز از سمت ايسيو تست كنيد.

m.aminifar
5th February 2012, 01:49

سلام:شما روی سوکت سنسور دریچه گاز چک کنین ببینین برق 5ولت واتصال منفی دارین یانه

N.SH
5th February 2012, 10:59
با سلام خدمت اساتید آقای امینی فر درست فرمودن دوست عزیز شما پایه 3و1 از سوکت دریچه گازو ولتاژ گیری کنید باید 4.9 دهم ولت برق داشته باشد

مهدی چیت بند
31st March 2012, 05:36
درود برهمه عزیزان و تبریک سال 9
ایراد : خطای دریچه گاز - ولتاژ ناصحیح - زاویه بالا ودرست کارنکردن این بخش در ECU SL96
... بعد از بررسی مواردیکه اساتیدم دربالا عنوان کردند دریکلام وقتی با ایسیوی دیگری ماشینمون مشکلش حل شد و اطمینان داشتیم...
موردقطع منفی که عنوان شده..میمونه تعویض ایسی رگلاتور که دوستان من زیاد این مورد و داشتم بعد از موم زدایی گاها روی پایه های وسط رگلاتور سیاه یا تیره شده بود..بیشتر با هیت گرفتن و تجدید قلع مورد حل شده و بترتیب بعد اون قطع منفی و تعویض ایسی در این مواقع در تجربیات بنده وجود داره...
:1205219183:
در موارد خرابی از ایسیو بعد تعویض قطعه و ... اگر همچنان مشکل وجود داشت پایه های میکرو بایستی یدور بادقت لحیمکاری بشن:(81):
امیدوارم مفید واقع بشه

Diagman2011
4th August 2013, 19:19
با تشکر از همه دوستان.بسیار شرمنده.من همون زمان بعد از کلی کلنجار تونستم مشکل رو حل کنم.ایراد از مقاومت های سنسور دریچه گاز بود که ارتباطش با پایه خروجی قطع بود با یه تکه سیم وصل کردم و درست شد.از همه دوستان تشکر میکنم و معذرت میخام که پست رو دیر تموم کردم.

pps2011
4th August 2013, 20:50
باسلام اگر امکانشهست عکسوو کار هایی که انجام دادین بزارین

navab-88
1st November 2014, 00:33
دوست عزیز من هم همین مشکل را دارم.5ولت و منفی دارم واحتمالا از مسیر سیگنال باشد.لطفا محل مقاومت ها را ذکر کنید.متشکرم