PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کد سوییچ خودرو اتومبیلهای ایرانی و خارجی

aligoli24
10th February 2012, 15:05
نمیدونم محل این تاپیک رو درست گذاشتم یا نه ولی اگه اشتباهه از مدیران درخواست میکنم به جایی که باید ، منتقلش کنن
ما آماده ارائه انواع کد سوییچ تمامی خودرو ها با دریافت فایل فلش ایسیو و یا دریافت وین کد خودروهای خارجی هستیم که این کار رو با یه اس ا م اس یا ایمیل میتونید انجام بدید نمیدونم میتونم شماره تلفن رو اینجا بگذارم یا نه ؟

حميد ذوالعلا
10th February 2012, 20:03
نمیدونم محل این تاپیک رو درست گذاشتم یا نه ولی اگه اشتباهه از مدیران درخواست میکنم به جایی که باید ، منتقلش کنن
ما آماده ارائه انواع کد سوییچ تمامی خودرو ها با دریافت فایل فلش ایسیو و یا دریافت وین کد خودروهای خارجی هستیم که این کار رو با یه اس ا م اس یا ایمیل میتونید انجام بدید نمیدونم میتونم شماره تلفن رو اینجا بگذارم یا نه ؟
دوست عزيز ممنون از شما.
دوستانيكه تمايل به اينكار دارند.لطفا در پيغام خصوصي شماره موبايل جناب aligoli24 را دريافت كرده.
درضمن جناب aligoli24 ايا جهت دريافت کد سوییچ محصولات ايرانخودرو و سايپا شما وين كد لازم داريد يا شماره شاسي؟

aligoli24
12th February 2012, 00:12
با سلام و تشکر جهت خودرو های ایرانخودرو وسایپا فقط از طریق فایل ecu امکان پذیره واز طریق vinبرای اکثر خودرو های خارجی امکان پذیر هست.

hossein52
23rd November 2013, 20:36
با عرض سلام و ادب من در خصوص ماشین c5 2006 به کد VF7RCRFJF7L502216 نیاز به ACCESS CODE چهار رقمی و VINCODE پنج رقمی دارم ایا شما امکان دستیابی به این نوع خودرو را دارید؟ اگر امکانش هست راهنمایی کنید ممنونم

rezatahery
29th December 2013, 22:43
سلام علی اقا خسته نباشید اگر لطف کنید یه پیام رو خط من بدید شمارتونو داشته باشم ممنون میشم 09305363335 من رضا هستم از اصفهان