PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فلش يا تعمير ECU CNG پژو 405

TuneUp_Vahab
13th February 2012, 14:52
سلام دوستان خسته نباشيد :

در مورد فلش ECU CNG پژو 405 نياز به راهنمايي همكاران عزيز دارم .
ايراد اي سي يو : خودرو اصلا به گاز نميخوره . فقط با بنزين كار ميكنه .
با جايگزين كردن اي سي يو نو عيب برطرف شد .
مشكل اينجاست كه اين ECU اصلا آي سي فلش يا ايپرام نداره .
سي پي يو به شماره ST10F271-AEA مي باشد .
ظاهرا نيز هيچگونه سوختگي در قطعات ديده نميشه .
آيا راهي واسه تعمير اين نوع ECUها وجود دارد ؟ ممنونم .

shine1
13th February 2012, 16:22
سلام دوست عزيز لطف بفرماييد دقيقا نوع ايسيو رو معرفي نماييد و نوع خودرو ومدل كه آيا گاز سوز تكميل كاري است يا كارخانه تا راهنمايي لازم انجام شود.متشكرم

TuneUp_Vahab
13th February 2012, 23:30
سلام دوست عزيز لطف بفرماييد دقيقا نوع ايسيو رو معرفي نماييد و نوع خودرو ومدل كه آيا گاز سوز تكميل كاري است يا كارخانه تا راهنمايي لازم انجام شود.متشكرم

سلام خسته نباشيد :

اگه درست متوجه شده باشم نوع ecu ، ايسيو گاز هست نوع خودرو هم پژو 405 و مدلش هم 87 و اما سوال آخري حقيقتش نمي دونم چون ايسيو را باز كردن آوردن و فعلا به مشتري نيز دسترسي ندارم . از برچسبش هم عكس گرفتم و ضميمه نمودم .همچنان منتظر راهنمايي دوستان هستم .

REZA KHODAEI
13th February 2012, 23:58
سلام دوست عزیز
این ecu که در بالا تصویرش مشخصه از نوع ecuهای لندرنزو مدل LCO2 میباشد که یک مدت روی خودوهای 405 و سمند گذاشته شد ولی دوست گرامی لازم نیست شما دنبال ای سی ایپرام یا فلش بگردین کافیه خودرو رو به دستگاه ایکو دیاگ وصل کنین وای سی یو رو دانلود کنین حتی میتونین با همون دستگاه ایکودیاگ برنامه ای سی یویی که میگفتین با اون درس کار میکنه رو بدارین و روی این ای سی یوی خراب لود کنین موفق باشین

shine1
14th February 2012, 00:39
بله همونطور كه دوست عزيزمون راهنماييتون نمودند انجام دهيد مشكل برطرف خواهد شد ونياز به خارج كردن ايپرام نيست.اگر هم آيكو دياگ داريد نحوه داونلود اين ايسيو رو من يا دوستان عزيز راهنمايي ميكنيم.

REZA KHODAEI
14th February 2012, 00:54
این هم طریقه دانلود ای سی یو LC02 طبق اطلاعیه فنی :lay: