PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (تاپیک کامل شد) نحوه راه اندازی سیستم با سی دی بوت (راه انداز)

Mahdi3
13th February 2012, 19:38
باسلام خدمت دوستان عزیز میخوام سیستم رو با سی دی های بوت(راه انداز) بالا بیارم اما توی اکثراین قبیل برنامه ها وقتی فایل ها از روی سی دی میخوان روی سیستم بارگذاری بشن وسط کار نصفه کاره میمونه برای مثال برنامه acronis disk dirctor2012 که برنامه ای برای پارتیشن بندی هارد هست پیغامی که درزیر مشاهده میکنید ظاهر میشه اما هر چقدر صبر کنم روی صندلیم علف سبز میشه اما برنامه اجرا نمیشه احتمالا باید یه گزینه ای رو توی ستاپ مادربرد تغییر بدم. از بچه های متخصص درامرراه اندازی خواهشمندم لطفا راهنمایی کنید. ممنوم

ACRONIS

Loading,Please wait
No raid disks
Reading all physical volumes.this may take a while :10::10::10:e

M.Salehi
14th February 2012, 20:20
باسلام خدمت دوستان عزیز میخوام سیستم رو با سی دی های بوت(راه انداز) بالا بیارم اما توی اکثراین قبیل برنامه ها وقتی فایل ها از روی سی دی میخوان روی سیستم بارگذاری بشن وسط کار نصفه کاره میمونه برای مثال برنامه acronis disk dirctor2012 که برنامه ای برای پارتیشن بندی هارد هست پیغامی که درزیر مشاهده میکنید ظاهر میشه اما هر چقدر صبر کنم روی صندلیم علف سبز میشه اما برنامه اجرا نمیشه احتمالا باید یه گزینه ای رو توی ستاپ مادربرد تغییر بدم. از بچه های متخصص درامرراه اندازی خواهشمندم لطفا راهنمایی کنید. ممنوم

ACRONIS

Loading,Please wait
No raid disks
Reading all physical volumes.this may take a while :10::10::10:e

با سلام دوست عزیز
به نظر من این مشکل میتونه از دو سه مورد باشه 1.احتمالا کم بودن مقدار رم شما 2.ضعیف بودن درایو شما در خوندن اطلاعات 3.خشدار یا خراب بودن خود سیدی بوت
برای این مورد تنظیمی در ستاپ فکر نکنم وجود داشته باشه تنها تنظیم همون قرار دادن سیدی رام بعنوان درایو بوت هست که اونم بگفته شما درسته

Mahdi3
23rd May 2012, 12:37
با سلام دوست عزیز
به نظر من این مشکل میتونه از دو سه مورد باشه 1.احتمالا کم بودن مقدار رم شما 2.ضعیف بودن درایو شما در خوندن اطلاعات 3.خشدار یا خراب بودن خود سیدی بوت
برای این مورد تنظیمی در ستاپ فکر نکنم وجود داشته باشه تنها تنظیم همون قرار دادن سیدی رام بعنوان درایو بوت هست که اونم بگفته شما درسته
با سلام خدمت دوستان عزیز بعد از بازدید متوجه شدم که 1-مقدار رم 4گیگ بود 2-همانطور که جناب صالحی عزیز توضیح دادند درایو در خواندن بعضی Dvd ها ضعف داشت(اگر مایل بودید به این پست مشکل نخواندن بعضی DVD ها , DVD رایتر suzuki sp-270 - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=47888) مراجعه کنید)
باتعویض دستگاه Dvd با یک دستگاه Dvd مناسب مسئله برطرف شد وکامپیوتر باهر Cd یا Dvd براحتی بوت(راه اندازی) میشود. :0018::(64):