PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رايان صنعت

txwdvb
16th February 2012, 19:44
با تشكر از دوستان

اگر برنامه شركت رايان صنعت را استفاده كرده ايد
بفرماييد : مشكللات و مزيت هاي ان را
وقيمت ان را
با تشكر .

yazd.diag
23rd February 2012, 23:31
با تشكر از دوستان

اگر برنامه شركت رايان صنعت را استفاده كرده ايد
بفرماييد : مشكللات و مزيت هاي ان را
وقيمت ان را
با تشكر .

سلام
دوست عزیز
برنامه رایان صنعت :(64): ؟ کدام برنامه اش ؟ :(81):
پیروز باشید

txwdvb
3rd March 2012, 01:03
با تشكر
برنامه اي كه براي خود شركت است وبراي ساپورت خودروهاي داخلي
ايرانخودرو . سايپا . پارس خودرو

ايا اين دستگاه كپي است يا سازنده ان خود شركت است
ايا قابليت خوبي دارد وميتوان به ان اطمينان كرد .

yazd.diag
5th March 2012, 23:58
با تشكر
برنامه اي كه براي خود شركت است وبراي ساپورت خودروهاي داخلي
ايرانخودرو . سايپا . پارس خودرو

ايا اين دستگاه كپي است يا سازنده ان خود شركت است
ايا قابليت خوبي دارد وميتوان به ان اطمينان كرد .

سلام
دوست عزیز
در مورد کپی بودن یا نبودن آن چه عرض کنم ؟
هرجیزی بگوییم صدها نفر صداشون در می آید . دوباره دعوای بین ما و این شرکت ها شروع میشه .:dani2:
انشا ا.. کپی نباشه .
پیروز باشید

Alireza Audi
24th July 2012, 02:40
سلام

دوست عزیز
در مورد کپی بودن یا نبودن آن چه عرض کنم ؟
هرجیزی بگوییم صدها نفر صداشون در می آید . دوباره دعوای بین ما و این شرکت ها شروع میشه .:dani2:
انشا ا.. کپی نباشه .

پیروز باشید

سلام

من 4 سال است که دستگاه دیاگ شرکت رایان صنعت را استفاده میکنم و هیچ مشکلی نداشته ام . 2 بار هم برای آپدیت اقدام کرده ام ، البته آپدیت رایگان ندارند. مدیر این شرکت آقای آقازاده است . که من حرف و حدیث ها در مورد این شخص در ایران زیاد شنیده ام. 2 نفر از همسایه های مغازه من نیز دیاگ رایان صنعت دارند که راضی اند و جدیدا" دستگاه دانلود و تبدیل ایسیو هم از این شرکت دیده ام که حتما" اقدام به خرید خواهم کرد. شرکت مهاد صنعت نیز دیاگ خوبی دارد . من برای خرید پیشنهاد می دهم یا از شرکت رایان صنعت خرید کنید یا شرکت مهاد صنعت. قویترین شرکت های ایرانی در این زمینه این دو شرکت هستند.
قیمت رایان صنعت 4 سال پیش 1.200 بود الان نمیدونم تو سایتشون یک دستگاه جدید زده بود 1.600 که ظاهرا" خیلی کامل بود
قیمت مهاد صنعت یک مقدار بالاتر از رایان صنعت است.تا حالا از مهاد صنعت خرید نکرده ام.

دوستان کسی در مورد قیمت دیاگ اکتیا اطلاعاتی داره؟!!

MERCEDES
25th July 2012, 02:58
ما که از رایان صنعت راضی هستیم . کپی بودن یا نبودنشو کاری نداریم ولی هم قیمتش خیلی پایینه هم کیفت خوبی داره.ما تو نمایندگی مجاز هستیم و من خودم مغازه هم دارم که اونجام دیاگ رایان رو دارم.
علیرضا جان من ورژن جدید شرکت رایان صنعت رو خریداری کردم.مالتی پلکس سمند با دانلود BSI ورژن 45 اضافه کرده .دانلود ایسیوو و تدیل ایسیوو هم داره. با یه سری ماشین های خارجی مدل بالا .در کل 13-12 تا ماشین با آپشن های جدید اضافه کردند.اگه بتونم عکس میذارم.

اینجا مثل اینکه نمیشه عکس گذاشت این تو سایت پیدا کردم:
http://www.istgah.com/search/?stext=rs5000&limit=25&limitstart=0&siteid=935295&kid=99

دیاگ اکتیا چینیه . من تاحالا استفاده نکردم اگه کسی از دوستان اطلاعاتی داره لطفا" بگه.
مرسیییییییی

yazd.diag
6th August 2012, 13:55
سلام

من 4 سال است که دستگاه دیاگ شرکت رایان صنعت را استفاده میکنم و هیچ مشکلی نداشته ام . 2 بار هم برای آپدیت اقدام کرده ام ، البته آپدیت رایگان ندارند. مدیر این شرکت آقای آقازاده است . که من حرف و حدیث ها در مورد این شخص در ایران زیاد شنیده ام. 2 نفر از همسایه های مغازه من نیز دیاگ رایان صنعت دارند که راضی اند و جدیدا" دستگاه دانلود و تبدیل ایسیو هم از این شرکت دیده ام که حتما" اقدام به خرید خواهم کرد. شرکت مهاد صنعت نیز دیاگ خوبی دارد . من برای خرید پیشنهاد می دهم یا از شرکت رایان صنعت خرید کنید یا شرکت مهاد صنعت. قویترین شرکت های ایرانی در این زمینه این دو شرکت هستند.
قیمت رایان صنعت 4 سال پیش 1.200 بود الان نمیدونم تو سایتشون یک دستگاه جدید زده بود 1.600 که ظاهرا" خیلی کامل بود
قیمت مهاد صنعت یک مقدار بالاتر از رایان صنعت است.تا حالا از مهاد صنعت خرید نکرده ام.

دوستان کسی در مورد قیمت دیاگ اکتیا اطلاعاتی داره؟!!

ما که از رایان صنعت راضی هستیم . کپی بودن یا نبودنشو کاری نداریم ولی هم قیمتش خیلی پایینه هم کیفت خوبی داره.ما تو نمایندگی مجاز هستیم و من خودم مغازه هم دارم که اونجام دیاگ رایان رو دارم.
علیرضا جان من ورژن جدید شرکت رایان صنعت رو خریداری کردم.مالتی پلکس سمند با دانلود BSI ورژن 45 اضافه کرده .دانلود ایسیوو و تدیل ایسیوو هم داره. با یه سری ماشین های خارجی مدل بالا .در کل 13-12 تا ماشین با آپشن های جدید اضافه کردند.اگه بتونم عکس میذارم.

اینجا مثل اینکه نمیشه عکس گذاشت این تو سایت پیدا کردم:
http://www.istgah.com/search/?stext=rs5000&limit=25&limitstart=0&siteid=935295&kid=99

دیاگ اکتیا چینیه . من تاحالا استفاده نکردم اگه کسی از دوستان اطلاعاتی داره لطفا" بگه.
مرسیییییییی

سلام
در مورد کپی بودن رایان شکی نیست و چون قیمت خوبی داره برای تعمیرکار به صرفه تر است از این دیاگ بخره :273920_mail1: و آقای آقازاده واقعا در این زمینه خوب عمل کرده تا روی برخی .... ................................(ضمنا مهاد را با رایان مقایسه نکنید )

پیروز باشید

cabsool
6th August 2012, 16:28
با سلام

از نظر من همه دیاگهایه ایرانی کپین:702619_mornincoffee
مهم کارایه دیگه نه چیزه دیگه ای:273920_mail1:
خدمته دوستان عرض کنم که من برای
خرید دیاگ خیلی پرسیدم متاسفانه جدیدا
از رایان راضی نیستند.
در حال حاضر ازدیاگ شرکت همکار صنعت
استفاده میکنم ازش راضیم. شرکت رایان
برنامه هایی که مشکل داشتن هم می فروخت.

من اگه بخام دیاگ بخرم یا از اقایه همت زاده میخرم.
یا از شرکت همکار. قیمت دیاگ همکار شامل ایران خودرو
سایپا{گاز وبنزین}.زامیادونیسان دیزل و دوو "نارون دلیکا و خیلی چیزهایه دیگه
فقط 1500000تومن.

AnTi
6th August 2012, 19:43
در باب نرم افزار های غیب یاب ایرانی

همه دستگاه های دیاگی که نرم افزار شون رو بطور کامل میفروشن و لیست قیمت جزء ندارند میشه گفت 99.9 درصد کپی هستند .

یعنی اینکه اگه شما رفتین شرکتی و مثلا درخواست فقط نرم افزار ecu گاز شهاب و یا لواتو و یا هر تک ecu دیگه ای رو کردید ... !!؟

در جواب یه شما گفتند که : مقدور نیست و باید پک نرم افزار ( یه مجموعه ای از نرم افزار ها با هم ) رو بخرید یقین کنید نرم افزار کپی هست ...

-------------------

مشکل کپی بودن نرم افزار هم اینه که ممکنه شبیه سازی قسمت سخت افزار کامل انجام نشده باشد و دستگاه در بعضی از موارد ناکارآمد باشه

و دیگر اینکه ممکنه پشتیبانی های بعدی ( Update ) نداشته باشه ...

البته ناگفته نماند بعضی ها هم دیگه اونقدر استاد شدن که کپی میکنن از نمونه اصلیش هم بهتر جواب بده

----------------

javadvelayati
6th August 2012, 20:02
با سلام خدمت دوستان عزیز:دیاگ من شرکت خودرو پردازان.حدود 2سال از این دستگاه استفاده میکنم و خیلی راضی ام.برنامه ایران خودرو کامله/سایپا کامله/ماکسیما.رونیز .نیسان وانت.خانواده دوو/لوگان ومگانوl90وچندتای دیگه رو ساپرت میکنه.سرعتشم بالاست.

rahman50
7th August 2012, 00:37
دیاگ همت زاده خیلی قیمت خوب ساپورت عالی و کیفیت خوبی داره مهاد هم خوبه

حميد ذوالعلا
7th August 2012, 01:36
دیاگ همت زاده خیلی قیمت خوب ساپورت عالی و کیفیت خوبی داره مهاد هم خوبه
سلام
بنده هم با نظر شما موافقم.

sajadnasirpor
7th August 2012, 09:38
سلام بنده هم دیاگ آقای همت زاده رو دارم و موتور اسکان خودرو از هر دو تا راضیم همت زاده بیشتر

yazd.diag
6th September 2012, 09:10
با سلام خدمت دوستان عزیز:دیاگ من شرکت خودرو پردازان.حدود 2سال از این دستگاه استفاده میکنم و خیلی راضی ام.برنامه ایران خودرو کامله/سایپا کامله/ماکسیما.رونیز .نیسان وانت.خانواده دوو/لوگان ومگانوl90وچندتای دیگه رو ساپرت میکنه.سرعتشم بالاست.

دوست گرامی

:(81):شرکت خودرو پردازان :396620_JC-hysterica نکنه همون حسین کریم زاده را میگی ؟
اون که دیاگ نساخته :678520_viannen_98:

Ramtin_kemani3000
28th November 2012, 03:43
سلام

من حدود 2 ماهه که دیاگ جدید رایان صنعت خریدم از خود شرکت اصلی تو تهران.البته قبلا" دیاگ داشتم طرح تعوض دادن به ما.قیمتش شد 1 تومان. تا الان اکثر خودرو هارو تست کردم خیلی خوب جواب داده.رو گازسوزها مشکل داره. پرینس پراید اصلا" نداره.ولی دانلود ای سی یو و تبدیل و این چیزا خوب کار میکنه. مزدا دوو هیونداش هم خوب کار میکنه کابل هارو همشو دادن.206 و تعربف کلیدا هم خوب کار میکنه.تو این 2 ماه یک بار هم آپدیت کردم سمند مالتی پلکس با پراید جدید و خواندن ایپرام با دیاگ اضافه کردن.نسبت به قیمت واقعا" خیلی عالیه.همینو من از 2-3 تا شرکت پرسیدم 4-5 میلیون قیمت میدادن.کپی بودنش که حتما"کپی ولی وقتی من گارانتی میگیرم و آپدیت.چه فرقی واسه من داره.آقای آقازاده واقعا یک لطف بزرگی به مکانیک ها کرد.رایان صنعت نبود معلوم نبود من و امثال من کی صاحب دیاگ کامل میشدیم.من پیشنها د میدم رایان صنعت بخرید.
تو اینترنت تبلیعاتشون هست.سایتش هم هست. ww.Rayan-Sanat.com
برنامه های تعمیر ای سی یو هم پیش مهندس منیعی آموزش دیدم که واقعا" استاد بزرگی تو این زمینه است.
دنبال یه دستگاه کم کردن کیلومتر از پشت آمپر هستم.با همون کابل دیاگ.از دوستان کسی لینک میده؟

یا حق

MERCEDES
28th November 2012, 04:17
رامتین عزیز سلام
قیمت دیاگ جدید رایان صنعت برا من بدون طرح تعویض یک میلیون و پانصد گفتند.
البته من دستگاه قبل که خریدم راضیم ولی باید بروزرسانی کنم:359421_LaieA_048:
همون طرح تعویض بهتره فعلا بازار نا به سامونه بودجه ضعیف

کیلومتر کم کردن واسه ماشین ایرانی با دستگاه من نشنیدم
حالااز بچه های انجمن کسی سراغ داشت مارو هم بی نسیب نذاره

MohhamadReza.Meshkin
29th November 2012, 21:48
سلام

من حدود 2 ماهه که دیاگ جدید رایان صنعت خریدم از خود شرکت اصلی تو تهران.البته قبلا" دیاگ داشتم طرح تعوض دادن به ما.قیمتش شد 1 تومان. تا الان اکثر خودرو هارو تست کردم خیلی خوب جواب داده.رو گازسوزها مشکل داره. پرینس پراید اصلا" نداره.ولی دانلود ای سی یو و تبدیل و این چیزا خوب کار میکنه. مزدا دوو هیونداش هم خوب کار میکنه کابل هارو همشو دادن.206 و تعربف کلیدا هم خوب کار میکنه.تو این 2 ماه یک بار هم آپدیت کردم سمند مالتی پلکس با پراید جدید و خواندن ایپرام با دیاگ اضافه کردن.نسبت به قیمت واقعا" خیلی عالیه.همینو من از 2-3 تا شرکت پرسیدم 4-5 میلیون قیمت میدادن.کپی بودنش که حتما"کپی ولی وقتی من گارانتی میگیرم و آپدیت.چه فرقی واسه من داره.آقای آقازاده واقعا یک لطف بزرگی به مکانیک ها کرد.رایان صنعت نبود معلوم نبود من و امثال من کی صاحب دیاگ کامل میشدیم.من پیشنها د میدم رایان صنعت بخرید.
تو اینترنت تبلیعاتشون هست.سایتش هم هست. ww.Rayan-Sanat.com
برنامه های تعمیر ای سی یو هم پیش مهندس منیعی آموزش دیدم که واقعا" استاد بزرگی تو این زمینه است.
دنبال یه دستگاه کم کردن کیلومتر از پشت آمپر هستم.با همون کابل دیاگ.از دوستان کسی لینک میده؟

یا حق

[در این مورد موافقم چون دیاگ رایان صنعت هم قیمتش مناسبه هم کیفیتش خیلی خوبه. اتوچکاپ مشکینی

---------- Post added at 20:48 ---------- Previous post was at 20:40 ----------

دستگاه انژکتورشور از رایان صنعت خریداری کردم . با دستگاه دیاگ.از هر دو دستگاه راضی هستم.جدیدا هم آپدیت کردم از سایت رایان صنعت.مجموع قیمتش 6 ماه پیش شد 500/2
دیاگ فول با همه امکانات که جدید تولید کردن آپدیت هم تو سایت میشه انجام داد.
انژکتورشور چینی بود ولی خودشان گارانتی کردند تا الان هم مشکلی نداشته.

با تشکر از انجمن گفتگوی شما
اتوچکاپ مشکینی