PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایراد سمند مولتی پلکس در CCN

REZA KHODAEI
20th February 2012, 23:08
با عرض سلام خدمت دوستان
امروز یه سمند مولتی پلکس اومد که کلا همه چی به هم ریخته بود ایرادا شامل ( هر سری که سویچ رو باز یا بسته میکنی برف پاکن های جلو همراه با اب پاش شروع به کار میکنه در ضمن چه سویچ باز یا بسته کل چراغ های امپر و چراغهای جلو ( نور بالا و پایین و چراغ کوچک ) فعال هستن و به هیچ عنوان غیر فعال منیشن ودر هنگام سویچ باز نشانگرهای امپر هیچی نشان نمیدهد ودر همه اوقات راهنمای سمت راننده فعال هست البته خودرو روشن میشود و خوب کار میکند
بنده هم یه بار CCN رو دانلود کردم درس نشد و در خطاها هم فقط این ایراد رو نشون میده
..... ZERO POSITION : OPEN OR دوستان اگه زحمت نباشه منو راهنمایی کنن:lay:

حميد ذوالعلا
21st February 2012, 00:45
سلام
فيوزهاي مربوطه را چك كرديد(ccn)؟

REZA KHODAEI
21st February 2012, 01:08
نه مهندس یعنی این ایراد میتونه از فیوزها باشه ؟؟؟؟؟؟

m.aminifar
21st February 2012, 02:05
با عرض سلام خدمت دوستان
امروز یه سمند مولتی پلکس اومد که کلا همه چی به هم ریخته بود ایرادا شامل ( هر سری که سویچ رو باز یا بسته میکنی برف پاکن های جلو همراه با اب پاش شروع به کار میکنه در ضمن چه سویچ باز یا بسته کل چراغ های امپر و چراغهای جلو ( نور بالا و پایین و چراغ کوچک ) فعال هستن و به هیچ عنوان غیر فعال منیشن ودر هنگام سویچ باز نشانگرهای امپر هیچی نشان نمیدهد ودر همه اوقات راهنمای سمت راننده فعال هست البته خودرو روشن میشود و خوب کار میکند
بنده هم یه بار CCN رو دانلود کردم درس نشد و در خطاها هم فقط این ایراد رو نشون میده

سلام:احتمالاخرابی از cnn نمیتونه باشه یا یکجا سیم کشی اتصالی داره ویا قطعی شما از صاحب خودرو بپرسین قبل از این ایراد کار خاصی روی خودرو انجام نداده از قبیل نصب ضبط یا دزدگیر.....

omeed_1355
21st February 2012, 10:20
با عرض سلام خدمت دوستان

سلام
این یعنی باز شدن با زیر صفر
در ضمن ببین این مطالب به دردتون میخوره
مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=39380&highlight=%D9%85%D9%88%D9%84%D8%AA%DB%8C+%D9%BE%D9 %84%DA%A9%D8%B3)

gaafari63
21st February 2012, 13:05
سلام دوست عزيز ccn رو باز كن حتما اب گرفته

حميد ذوالعلا
22nd February 2012, 00:47
نه مهندس یعنی این ایراد میتونه از فیوزها باشه ؟؟؟؟؟؟

سلام
دوست عزيز شما در اولين اقدام بايد فيوزهاي ccn را تست كنيد.

farhad1904
30th March 2012, 20:43
سلام دوست عزیز - این ایراد مربوط به نفوذ آب به داخل CCN میباشد و آب باعث شده است که این ایراد به وجود بیاید . شاید بپرسید آب از چه راهی به داخل اتاق نفوذ کرده و باعث این اختلال شده است در جواب گفته میشود که در یک سری از خودروهای تولیدی ایران خودرو بوستر ترمز در جای خود خوب آب بندی نشده و در نتیجه با بارش باران یا استفاده از شیشه شور آب به کناره های بوستر ریخته و از آنجه مستقیما به روی CCN میریزد چون CCN به صورت افقی نصب شده است و با ریزش آب روی آن آب فوری به داخل آن نفوذ کرده و اختلال به وجود می آورد . شما حتما CCN را باز کرده و از نفوذ آب به داخل آن مطمعن شوید و در مرحله بعدی با تعویض CCN ایراد برطرف خواهد گردید و اگر مشاهده شده که آب به داخل CCN نفوذ کرده حتما بعد از تعویض CCN بوستر را در محل نشست خود خوب آب بندی گردد تا این ایراد دوباره تکرار نگردد .
با سپاس فرهاد 11/01/91

farhad1904
3rd April 2012, 19:57
دوست عزیز من همچنان منتظر اعلام نتیجه از سوی جنابعالی هستم . خواهشمند است در صورت امکان نتیجه را به اینجانب نیز اعلام نمایید . با سپاس - فرهاد - 15/01/91

REZA KHODAEI
3rd April 2012, 22:31
با عرض سلام خدمت دوستان
دوستان عزیز من تشکر میکنم از اقای farhad چون ccn داخلش اب بود و با تعویض ccn مشکل حل شد ممنون از همه

farhad1904
4th April 2012, 16:09
با درود و ادب
خیلی خوشحال شدم - همیشه موفق و سربلند باشید . 16/01/91 فرهاد