PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر رمز مودم Dlink DSL-2640T

a_sauahie
23rd February 2012, 00:24
سلام مودم من Dlink DSL-2640T می باشد که برای تغییر رمز وایرلس آن هر دفعه که اقدام می کنم قبول نمیکنه
یعنی apply رو می زنم اما هیچ تغییری در رمز اون ایجاد نمیشه،و همون رمز قبلی است
چه کار باید بکنم؟

kindman2014
23rd February 2012, 01:03
سلام مودم من Dlink DSL-2640T می باشد که برای تغییر رمز وایرلس آن هر دفعه که اقدام می کنم قبول نمیکنه
یعنی apply رو می زنم اما هیچ تغییری در رمز اون ایجاد نمیشه،و همون رمز قبلی است
چه کار باید بکنم؟

سلام
دوست من شما پس از ورود به تنظیمات مودم خود بر روی security کلیک کنید و از گزینه
pre-shared key (اگر در لغت اشتباه نکرده باشم) میتوانید رمز عبور خود را تغییر دهید.

hadi1362
25th February 2012, 21:16
سلام.من رمز وایرلس رو فراموش کردم.چطور میتونم بدون اینکه ریست کنم رمزش پیدا کنم؟مودم d-link 2640u هست.ممنون میشم؟:lay:

kindman2014
25th February 2012, 21:40
سلام.من رمز وایرلس رو فراموش کردم.چطور میتونم بدون اینکه ریست کنم رمزش پیدا کنم؟مودم d-link 2640u هست.ممنون میشم؟:lay:

دوست من
شما چاره ای جز ریست کردن مودم نداری
مگر اینکه وقتی میخواستی دستگاهی رو بهش مرتبط کرده باشی تیک گزینه شو کارکتر رو فعال کرده باشی. در صورت اتصال اتوماتیک و به خاطر داشتن پسورد در دستگاه مورد نظر میتونی با راست کلیک پرو پر تیس رمز عبور وایرلست رو ببینی. در غیر اینصورت فقط ریست.
البته شاید دوستان دیگه اطلاعاتی داشته باشند ولی من در حال حاضر بیش از این اطلاعاتی در اختیار ندارم.:(64)::(64):