PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در بازگردانی اطلاعات حذف شده هارد دیسک ... لطفا کمک کنید

mehdi gol
27th February 2012, 14:04
دوستان من چند نرم افزار بازگردانی را تست کردم اما هر کدام نام فایل های بازگردانی شده را عددی نمایش می دهند ایا راهی هست که بشود فایل ها را با همان نام قبلی و اصلی خود بازگردانی کرد این نرم افزار را الان استفاده می کنم Magic Uneraser v 3.1 Portable
که می گن بهترین هست اما متاسفانه مشکل بالا رو داره
البته من قبلا اینکار را با نرم افزاری می کردم که اللان نه اسمش یادم هست و نه اون رو دارم لطفا کمک کنید
با تسشکر

K.Engineer
27th February 2012, 14:09
دوستان من چند نرم افزار بازگردانی را تست کردم اما هر کدام نام فایل های بازگردانی شده را عددی نمایش می دهند ایا راهی هست که بشود فایل ها را با همان نام قبلی و اصلی خود بازگردانی کرد این نرم افزار را الان استفاده می کنم Magic Uneraser v 3.1 Portable
که می گن بهترین هست اما متاسفانه مشکل بالا رو داره
البته من قبلا اینکار را با نرم افزاری می کردم که اللان نه اسمش یادم هست و نه اون رو دارم لطفا کمک کنید
با تسشکر

با سلام شما از نرم افزار recovery my file اخرین ورژنش استفاده کنید..خیلی نرم افزار قوی هستش..اگه خواستید استفاده کنید بهم بگید تا فیلم اموزشی اونو براتون تهیه کنم...

mehdi gol
27th February 2012, 14:24
با سلام شما از نرم افزار recovery my file اخرین ورژنش استفاده کنید..خیلی نرم افزار قوی هستش..اگه خواستید استفاده کنید بهم بگید تا فیلم اموزشی اونو براتون تهیه کنم...

اقا ممنون دارم دانلودش می کنم ممنون می شم راه کارش رو نیز ذکر کمنید زیرا این اطلاعات خیلی برام مهم هستنند مخصوصا تمام پسوورد هام که در هارد بوده این مشکل با یک خطا در زمان تغیر پارتیش بندی به وجود امد

ممنون می شم سریع تر اینکار را انجام دهید

mehdi gol
27th February 2012, 14:32
اقا من اموزشش رو پیدا کردم اگر مشکلی بود حواهم گفت فعلا نیازی به تهیه اموزش نیست ممنون

mehdi gol
27th February 2012, 15:00
دوستان مشکل چیه که فقط چند فایل رو با اسم خودشون پیدا می کنه و بقیه رو در قسمت lost file قرار می ده و نام عددی روش می گذاره ایا می شه این مشکل را رفع کرد
ممنون

M_Repair
27th February 2012, 15:36
باسلام

اقا مهدی این نرم افزار زیر روهم تست کنید

بازیابی اطلاعات فرمت شده یاازدست رفته ازهارددیسک و... - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=24950)

mehdi gol
27th February 2012, 16:12
ممنون عزیز
الان تست می کنم
خدا کنه درست شه دارم خل میشم از دیشب هنوز نخوابیدم...