PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 5 دقیقه بعداز نصب ویندوز در حین بازی ،سی پی یو یه صدای ویژ ویژ خیلی شدیدی کرد

Mojtababm
2nd March 2012, 16:49
سلام
من امروز یه ویندوز نصب کردم و بازی pes 2011 رو نصب کردم و رفتم توی بازی اولش مشکل نداشت ولی بعد از 3 ،4 دقیقه یه دفعه سی پی یو یه صدای ویژ ویژ خیلی شدیدی کرد و بازی فریمش به شدت افت کرد و بعد از 5 ، 6 ثانیه درست شد این وضعیت 3،4 بار توی بازی تکرار شد
من این بازی رو 7،8 ماه پیش نصب کرده بودم و بازی هم کردم ولی هیچ مشکلی نداشت
مشخصات سیستم:
pentium 4 2.80 X 2
ram 3gig
Gforce 7100 GS

M.Salehi
2nd March 2012, 19:14
سلام
من امروز یه ویندوز نصب کردم و بازی pes 2011 رو نصب کردم و رفتم توی بازی اولش مشکل نداشت ولی بعد از 3 ،4 دقیقه یه دفعه سی پی یو یه صدای ویژ ویژ خیلی شدیدی کرد و بازی فریمش به شدت افت کرد و بعد از 5 ، 6 ثانیه درست شد این وضعیت 3،4 بار توی بازی تکرار شد
من این بازی رو 7،8 ماه پیش نصب کرده بودم و بازی هم کردم ولی هیچ مشکلی نداشت
مشخصات سیستم:
pentium 4 2.80 X 2
ram 3gig
Gforce 7100 GS

سلام دوست عزیز
اگه اون صدایی که گفتید از فن cpu بوده احتمالا فن دچار خرابی شده و قادر به خنک کردن cpu نیست
شما در حین انجام بازی فن و حرارت اون رو کنترل کنید که بیش از حد بالا میره یانه . اگه مشکل از فن باشه میتونید با تعویض اون این مشکل رو حل کنید در ضمن پینهای فن cpu رو کنترل کنید درست در جای خودشون باشن و شل نباشه
موفق باشید