PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعمیرات Display type B

IKOIKOIKO
4th March 2012, 10:40
:1205219183::با سلام خدمت دوستان من یک Display type B دارم که هنگام باز کردن سوئیچ در مد تنظیم زبان میشود و سریع تغییر می کند با باز کردن درب خودرو ثابت میشود ولی بهیچ عنوان دو عدد دکمه جانبی کار نمی کند یعنی نه زبان و تاریخ و ساعت تنظیم نمی شود خواهشاً اگر کسی از دوستان اطلاعاتی در این مورد دارد راهنمائی کند متشکرم

IKOIKOIKO
5th March 2012, 16:54
سلام دوستان کسی نبود جواب مارو بده چند روزه سر این گیر کردم اگه ممکنه راهنمائیم کنید

IKOIKOIKO
8th March 2012, 10:51
با سلام
هیچکسی نبود به من کمک کنه یعنی کسی در مورد دیسپلی هیچ اطلاعاتی نداره

omeed_1355
8th March 2012, 13:38
با سلام
هیچکسی نبود به من کمک کنه یعنی کسی در مورد دیسپلی هیچ اطلاعاتی نداره

سلام
من همچین موردی داشتم که دکمه ها کار نمیکرد
برای این مورد بست باطری رو 5 دقیقه قطع کردم و با وصل دوباره مشکل حل شد

farshid1365
8th March 2012, 15:24
منم همچین موردی داشتم که با دادن وین کد مشکلم برطرف شد

IKOIKOIKO
8th March 2012, 16:54
با تشکر از توجه شما دوستان من هم با PPS معرفی کردم هم سرباطری برداشتم هم آی سی 93C46 برنامه مجدد دادم و هم برد پشت دگمهها رو عوض کردم ولی هیچکدام باعث رفع ایراد نشد ولی با استفاده یک دیسپلی دیگر همچین ایرادی ندارم حال چه کنم نمی دانم

حميد ذوالعلا
8th March 2012, 17:31
با تشکر از توجه شما دوستان من هم با PPS معرفی کردم هم سرباطری برداشتم هم آی سی 93C46 برنامه مجدد دادم و هم برد پشت دگمهها رو عوض کردم ولی هیچکدام باعث رفع ایراد نشد ولی با استفاده یک دیسپلی دیگر همچین ایرادی ندارم حال چه کنم نمی دانم
دوست عزيز . برد را توسط ذربين با دقت چك كنيد.

IKOIKOIKO
10th March 2012, 11:29
دوست عزيز . برد را توسط ذربين با دقت چك كنيد.
با سلام و تشکر از شما دوست عزیز برد کاملاً بازدید شد هیچگونه قطعی دیده نمیشه شما نقشه ای از مدار این نوع دیسپلی ندارید

hossein206
12th December 2012, 12:49
شما یه سر برو اوراقی های پژو
اکثرا تایپ بی خراب دارند که همگی ایراد از ال سی دیشون هست و بردشون کاملا سالمه و به قیمت خیلی نازلی میتونید خریداری کنید و تعویض.
خودم تا چند وقت پیش 2 3 تا برد سالم داشتم که اگه بود تقدیم میکردم.