PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطای تغذیه سنسور فشار مانیفولد ecu valeo s2000pl4 fc5

ramina
5th March 2012, 21:28
همکاران گرامی این ای سی یو مربوط به خودرو پارس است در حین حرکت خودرو حالت ریپ زدن پیدا کرده و با رها کردن گاز خاموش می شود دستگاه خطای سنسور مپ وتغذیه سنسور را نشان می دهد با تعویض ازمایشی ای سی یو ایراد برطرف می گردد
جهت رفع این ایراد دو پایه m1a3---m2a2را به هم وصل کردم ولی نتیجه نداد
ایا دوستان راه حلی برای این مشکل دارند.
با تشکر

حميد ذوالعلا
6th March 2012, 01:25
همکاران گرامی این ای سی یو مربوط به خودرو پارس است در حین حرکت خودرو حالت ریپ زدن پیدا کرده و با رها کردن گاز خاموش می شود دستگاه خطای سنسور مپ وتغذیه سنسور را نشان می دهد با تعویض ازمایشی ای سی یو ایراد برطرف می گردد
با تشکر

سلام
با ايسيو خود خودرو ولتاژ و سيگنال سنسور مپ را چك كنيد.

omeed_1355
6th March 2012, 11:19
با تشکر

سلام
ایراد شما در تغذیه سنسور ها میباشد جون وقتی که ماشین ریپ میزنه فشار در منی فولد بالا و پایین میره پس دستگاه خطای مپ رو صادر میکنه رله دوبل و برق های وردی رو چک کنید درسته که با یک ecu دیگه درست میشه ولی این دلیل نیست

ramina
7th March 2012, 22:58
ضمن تشکر از حسن توجه همکاران گرامی ایراد با تعویض ای سی رگلاتورtle4471برطرف گردید.موفق باشید