PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه ترفندخوبی شما هم بدانید

عباس اباد
10th March 2012, 15:33
اچگونه Desktop خود را خلوت كنيد و در عين حال به تمام آيكونها دسترسي داشته باشيد..؟.
اگر آيكونهاي زيادي روي دسكتاپ خود داريد و در عين حال به زيبايي دسكتاپ خود اهميت ميدهيد.اين مقاله مختص شماست...:
1-يك Folder جديد به نام MyDesktop روي دسكتاپ خود بسازيد .
2-تمام آيكونهايي كه روي دسكتاپ خود داريد را درون اين Folder جديد بريزيد(بجز آيكونهاي MyComputer و RecycleBin با بقيه آيكونهاي خود ميتوانيد اين كار را انجام دهيد)
3-فولدر MyDesktop را Drag كنيد و آن را تا داخل ديواره سمت چپ دسكتاپ خود بكشيد و سپس رها كنيد.به اين وسيله يك منوي Quick Acces در سمت چپ دسكتاپ خود درست كرده ايد.
4-روي منوي ساخته شده RightClick كنيد و گزينه Auto Hide را انتخاب كنيد .

simin63
31st August 2012, 19:10
اچگونه Desktop خود را خلوت كنيد و در عين حال به تمام آيكونها دسترسي داشته باشيد..؟.
اگر آيكونهاي زيادي روي دسكتاپ خود داريد و در عين حال به زيبايي دسكتاپ خود اهميت ميدهيد.اين مقاله مختص شماست...:
1-يك Folder جديد به نام MyDesktop روي دسكتاپ خود بسازيد .
2-تمام آيكونهايي كه روي دسكتاپ خود داريد را درون اين Folder جديد بريزيد(بجز آيكونهاي MyComputer و RecycleBin با بقيه آيكونهاي خود ميتوانيد اين كار را انجام دهيد)
3-فولدر MyDesktop را Drag كنيد و آن را تا داخل ديواره سمت چپ دسكتاپ خود بكشيد و سپس رها كنيد.به اين وسيله يك منوي Quick Acces در سمت چپ دسكتاپ خود درست كرده ايد.
4-روي منوي ساخته شده RightClick كنيد و گزينه Auto Hide را انتخاب كنيد .

سلام من اینکار را انجام دادم نشد ایا در ویندوز 7 میشه

pal-electronic
31st August 2012, 20:44
سلام من اینکار را انجام دادم نشد ایا در ویندوز 7 میشه

دوست عزیز سلام این کار عملی است و شما در انجام آن مشکل دارید در حال حاضر به دلیل تعویض تازه ویندوز نرم افزاری نصب نکردم ! اگر نیاز بود دو روز دیگر اعلام بفرمایید تا فیلم انجام این کار را برای شما گرفته و آپلود کنم موفق باشید