PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطای سنسور فشار منیفولد

sajadnasirpor
11th March 2012, 11:05
سلام خدمت دوستان پراید ساژم خطای سنسور فشار منیفولد رو میده و وقتی خطا رو پاک میکنم میره و بعد از چند ساعت بر میگرده دیاگ میزنم میبینم باز هم خطای سنسور فشار منیفولد رو میده سنسور رو هم عوض کردم و فلش زدم رفت و دوباره امروز اومده باز هم چراغ چکش روشن شده و حخطای سنسور فشار منیفولد رو داده با تشکر

gabriel
11th March 2012, 12:10
مدل خودرو ذکر نکردین!
سیم کشی چک شده بعضی از سنسورهای داخل بازار کیفیت خوبی ندارن.
با ایسیو دیگه امتحان کردین

sajadnasirpor
11th March 2012, 13:20
مدل خودرو ذکر نکردین!
سیم کشی چک شده بعضی از سنسورهای داخل بازار کیفیت خوبی ندارن.
با ایسیو دیگه امتحان کردینسلام دوست من مدل ماشین 84 -85 هست و سیم کسی هم مشکلی نداره و یه سنسور نو که خودم داشتم انداختم روش و نمیدونم اونم درسته یا نه

omeed_1355
11th March 2012, 13:42
سلام دوست من مدل ماشین 84 -85 هست و سیم کسی هم مشکلی نداره و یه سنسور نو که خودم داشتم انداختم روش و نمیدونم اونم درسته یا نه

سلام
در سوکت cp2 ecu پایه a2 رو به h1 وصل کن ببین مشکل حل میشه؟

حميد ذوالعلا
12th March 2012, 02:38
سلام
اعتباري به سنسورهاي مپ در بازار نيست.
از يك خودرو سالم سنسور مپ جهت امتحان استفاده كنيد.

sajadnasirpor
12th March 2012, 15:21
سلام دوستان یه با فشار شکن ریل سوخت رو در آوردم ویه باد بهش زدم وتمیزش کردم جا زدم وخطا رو پاک کردم تا به امروز که مشتری نیومده فکر کنم درست شده اگه باز هم اومد اطلاع میدم با تشکر

sajadnasirpor
12th March 2012, 18:23
سلام دوستان امروز دوباره اومد و گفت که با این سنسور بازم چراغ چک روشن شده و از سنسور خودش هم بد تر شده و ماشین با 10 تا استارت اونم دیر روشن میشه و دوباره سنسور خودش رو جا زده و بازم مشکل داره بهش گفتم که از شرکت سنسور شرکتی بگیره بیاره ببینیم باز هم خطا میاد یا نه با تشکر