PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شما چه مدل دستگاه گیرنده دیجیتال (DVBT)را جهت کارکرد بهتر معرفی می کنید؟

شهریار
12th March 2012, 16:32
باسلام
شما چه مدل دستگاه گیرنده دیجیتال را جهت کارکرد بهتر معرفی می کنید؟
این سوال یا مشکلی است که اکثر دوستان با آن مواجه می شوند
امیدوارم این تایپیک راهنمایی باشد برای یک خرید خوب و با رضایت

شهریار
12th March 2012, 16:52
باسلام
مارک و مدلی را که من پیشنهاد می دهم
کسری KASRA مدل HD-2012
من چند مدل از این دستگاه را تهیه و به مشتریان عرضه کردم
این دستگاه دارای یک سال گارانتی
داری پورت HDMI
FULL HD
پورت USB و قابلیت رکورد
MPEG-4 H.264
زبان فارسی
دارای سیستم PAL و NTSC
حافظه جانبی با فرمت NTFS و FAT32 و FAT را پشتیبانی می کند
تایمر جهت زمان بندی روشن و خاموش شدن خودکار دستگاه
کلمه عبور پیش فرض 000000
کدمستر 888888

M_Repair
12th March 2012, 17:30
باسلام

بلوسنس T14 یا 14+

asre89
16th March 2012, 20:29
باسلام
کسری KASRA مدل HD-2012
داری پورت HDMI
FULL HD
پورت USB و قابلیت رکورد
MPEG-4 H.264
زبان فارسی
دارای سیستم PAL و NTSC
کلمه عبور پیش فرض 000000
کدمستر 888888

دوست عزیز مدلی از گیرنده دیجیتال که امواج ماهواره ای هم دریافت کند در تهران سراغ دارید؟ میخواهم دستگاهی باشد که کانالهای فول اچ دی ماهواره ای(mpeg4-s2) و امواج دیجیتال زمینی را دریافت کند و جنس خوب باشد. اگر امکانش است مدل دستگاه را هم نام ببرید.ممنون:0018:

pol88
12th April 2012, 06:34
من یه مدل ستارست SR-T200HD گرفتم که یه سری مشکلات داره .
تو این (http://kiansat.kim/showthread.php?p=185176) تایپیک می تونید ببینید.

salambarto
5th June 2012, 16:44
من مدل denay 327 hdگرفتم هم سرعت وهم امکانات خوبی داره.

imanreza1
1st July 2012, 23:53
سلام بر دوستان محترم خواهشی که دارم به هیچ عنوان مدل x-vision خرید نکنید واقعا" دستگاه آشغالی هست من مدل 343 رادارم کنترل آن بسیار خسته کننده و اعصاب خورد کن هست حتما" باید روبرو دستگاه با فاصله نزدیک باشی تا عمل کند چند بار به نمایندگی مادیران بردم میگویند همین که هست بعد از چند بار مخراجعه لطف کردند و کنترل آنرا تعویض کردند که همچنان مشکل دارد مجبور شدم دستگاه را انبار وسایل بی مصرف قرار دهم

diatom
2nd July 2012, 00:27
سلام من هم ایکس ویژن دارم دستگاه مرخرفی 1 مین میکشه کانال بیاد بالا به نظر شما denay خوبه

شهریار
2nd July 2012, 08:52
سلام من هم ایکس ویژن دارم دستگاه مرخرفی 1 مین میکشه کانال بیاد بالا به نظر شما denay خوبه

دوست عزیز سلام
دنای هم متاسفانه دستگاه های قابل اعتمادی نیستند

TELECOM
2nd July 2012, 09:24
سلام من مارشال ME-885 دارم ، کار من رو راه می اندازه و از همه مهمتر اینه که فورمت های مختلف تصویری رو پخش میکنه، ضمنا دارای قابلیت ساپورت هارد 1 ترا با فرمت های NTFS و FAT نیز می باشد و زیرنویس فارسی رو بخوبی ساپورت میکند.
از همه مهمتر اینکه قیمت بسیار پایینی دارد فکر کنم من 55 خریدم.

xwhoogleee
6th January 2013, 20:45
باسلام
کسری KASRA مدل HD-2012
داری پورت HDMI
FULL HD
پورت USB و قابلیت رکورد
MPEG-4 H.264
زبان فارسی
دارای سیستم PAL و NTSC
کلمه عبور پیش فرض 000000
کدمستر 888888

با تشکر اگر این ست تاپ قیمت مناسب برای عموم داره جهت خرید و فروش آن در شهرستان میتواند رقابت کند اگر ممکنه ]درس نماینگی مرکزی پخشش را لطف کنیدو قیمت خرده فروش و عمده فروشیش رو

ناون
29th January 2013, 13:34
سلام من مارشال ME-885 دارم ، کار من رو راه می اندازه و از همه مهمتر اینه که فورمت های مختلف تصویری رو پخش میکنه، ضمنا دارای قابلیت ساپورت هارد 1 ترا با فرمت های NTFS و FAT نیز می باشد و زیرنویس فارسی رو بخوبی ساپورت میکند.
از همه مهمتر اینکه قیمت بسیار پایینی دارد فکر کنم من 55 خریدم.

سلام دوست خوب لطفا مدل دستگاهت رو کامل بنویس 885دی یا 885 ای یا 885 معمولی این دستگاه 3 مدله احتمالا مال شما دی یا ای می باشد خیلی کوچک نیز هست درسته؟

tip221
9th February 2013, 00:12
باسلام
کسری KASRA مدل HD-2012
داری پورت HDMI
FULL HD
پورت USB و قابلیت رکورد
MPEG-4 H.264
زبان فارسی
دارای سیستم PAL و NTSC
کلمه عبور پیش فرض 000000
کدمستر 888888

سلام. من یه گیرنده سیماتک خریدم. مدلش SDVB12 هستش. اخیرا ریموتش شکسته ولی من همه جارو زیرو رو کردم ولی نتونستم ریموت براش تهیه کنم. خواهش میکنم راهنماییم کنید. 

ASHKAN-NO
9th February 2013, 00:19
با سلام دوست عزیز می توانید به نمایندگی مراجعه کنید وگرنه نمی توانید از بازار تهیه کنید
اگر که مقدور هست عکسی از کنترل قرار دهید تا اگر دوستانی کنترل دست دوم داشتند
راهنمایی کنند
موفق باشید.

شهریار
9th February 2013, 09:33
با سلام
در پست شماره 2 من کسری KASRA مدل HD-2012 را پیشنهاد دادم
اما ظاهرا این مدل دستگاه عیب های تغذیه زیاد دارند

رضااصغری
22nd February 2013, 00:31
باسلام من فروشندگی دارم
وتقریبا با تمام آنها آشنایی دارم تمامی این دستگاهها
چینی میباشد ودر ایران با انواع مارکها عرضه میشود
بلا استثنا همه برای تعمیر می آیند وهمه مشکلاتی دارند
وبیشترشان بردهای مشابه دارند
به نظر من پر عیب ترین رولکس میباشد
دراین مدت نزدیک یکسال تنها دستگاهی که برای تعمیر نیامده
وفروش زیادی هم داشتیم استار ست 200بوده
نمیگویم بهترینه اما هنوز مشتری برگشت یا برای تعمیر نیامده

ASHKAN-NO
22nd February 2013, 00:43
only just strong or maxeeder3D

با سلام
دوست عزیز لطفا به قوانین سایت احترام گذاشته و با زبان فارسی تایپ کنید
در مورد دستگاه هم هر کسی نظری دارد
از نظر من هم جنس مارشال بهتر هست
موفق باشید

KAZEM RASHIDI
22nd February 2013, 21:49
سلام دوستان هر دستگاه مشکلی دارد ومن با اینکه چندین نمایندگی خدمات را دارم ازهمه مدل تعمیر کردم بجز مدل شاینی کمبو واقعا حرف نداره مدارش جوری است که نه با نوسانات برق ونه با فلش و... آی سی ایپرام خام نمی شود ودر چند سالی که من نمایندگی آنرا دارم حتی یکی برای تعمیر نیامده اگر در بازار باشد واقعا سر آمد همه دیجیتال ها است ومحل توزیع آن نیز در مشهد می باشد

ASHKAN-NO
25th February 2013, 17:53
داداشم
1. فکر نکنم نوشتن مارک دستگاه با تلفظ انگلیسی اشکالی داشته باشه،حالا UUU به just only گیر دادی، دیگه نمیدونم.
2.من مگه جواب شما رو reply کردم که میگی هر کسی نظری داره؟؟؟ تو نظر دادی منم دادم.اصلا به نظر شما کاری ندارم که،تازه سپاس هم زدم.در ضمن اصلا این فروم پس واسه چیه؟؟؟
3.دوستان اگه به مغازه های توپخونه یه سری بزنن و اگر هم اونجا آشنا داشته باشن که توجیه بشن،متوجه میشن که maxeeder 3d چه امکاناتی داره و البته چه تعویض کانال سریعی داره. 5 سال هم گارانتی واقعی داره.قیمتش هم یه کوچولو از همه بالاتره. strong هم واسه اونایی خوبه که پوشش منطقه شون ضعیفه.گیرندگی تیونرش حرف نداره.کیفیت تصویر محصولاتشم که همه میدونن تو دنیا بهترینه...
والسلام...

دوست عزیز سایت برای خود قانونی دارد که همه ما باید رعایت کنیم
چه یک کلمه یا چند کلمه انگلیسی بنویسید این کار هم گیر دادن نیست
راهنمایی هست!!
نظر همه دوستان هم برای ما محترم هست
موفق باشید.

M.Salehi
25th February 2013, 18:05
داداشم
1. فکر نکنم نوشتن مارک دستگاه با تلفظ انگلیسی اشکالی داشته باشه،حالا UUU به just only گیر دادی، دیگه نمیدونم.
2.من مگه جواب شما رو reply کردم که میگی هر کسی نظری داره؟؟؟ تو نظر دادی منم دادم.اصلا به نظر شما کاری ندارم که،تازه سپاس هم زدم.در ضمن اصلا این فروم پس واسه چیه؟؟؟
3.دوستان اگه به مغازه های توپخونه یه سری بزنن و اگر هم اونجا آشنا داشته باشن که توجیه بشن،متوجه میشن که maxeeder 3d چه امکاناتی داره و البته چه تعویض کانال سریعی داره. 5 سال هم گارانتی واقعی داره.قیمتش هم یه کوچولو از همه بالاتره. strong هم واسه اونایی خوبه که پوشش منطقه شون ضعیفه.گیرندگی تیونرش حرف نداره.کیفیت تصویر محصولاتشم که همه میدونن تو دنیا بهترینه...
والسلام...

سلام دوست عزیز
شما به هیچ عنوان حق ندارید با مدیر این بخش به این صورت صحبت کنید !!
ایشون یکی از قوانین این انجمن رو به شما گوش زد کردند ... خوشبختانه تقریبا همه معنی این کلمات انگیلیسی رو می دونند منتهی ما ایرانی هستیم و دوست داریم
به فارسی بنویسیم
شما طرفدار هر مارکی هستید کاری نداریم کسی هم مخالفتی نکرده با نظر جنابعالی

موفق باشید

ASHKAN-NO
4th March 2013, 00:30
اقای javad 88 (http://kiansat.kim/member.php?u=47562) پست شما حذف شد
دفعه اخرت باشه به این صورت صحبت می کنید
این بار فقط تذکر دادم دفعه بعد این کارها باعث
اخراج شما خواهد شد.

m1135
8th May 2013, 17:42
سلام خدمت دوستان اگر تجربه منو که نصاب و فروشنده و تعمیرکار دستگاهای دیجیتال میباشم بخواهین تا حالا با دستگاهایی که کار کردم پرو ویژن رو پیشنهاد میکنم که از کیفیت خوبی برخوردار میباشد البته دستگاهای دیکری هستن که بد نیستن اما باید بلد باشی که با چه سریالی خریداری کنی حال حاظر فکر کنم بدترین دستکاه حال بازار مارشال کوچک بدون دیویدیخور میباشد اما مدل دیویدی خورش بد نیست

gholam tv
6th July 2014, 12:42
سلام دوستان عزیز دوبرند گیرنده پیدا کردم قیمتها هم تقریبآ یکی است لطفآ راهنمایی کنید کدام برندرا بخرم متشکرم1=دنای 2=ICEN

شهریار
6th July 2014, 14:42
سلام دوستان عزیز دوبرند گیرنده پیدا کردم قیمتها هم تقریبآ یکی است لطفآ راهنمایی کنید کدام برندرا بخرم متشکرم1=دنای 2=ICEN

غلام جان سلام
بنظر من icen بهتر است

hamid206
22nd July 2014, 13:58
درود. لطفا یک دیجیتال خوب معرفی کنییدبا تشکر

ASHKAN-NO
22nd July 2014, 14:33
درود
دوست عزیز در کل مدلهای مارشال و بعد
ایکس ویژن خوب هستند حالا زیاد فرقی
نداره مدل ان چه باشد
امکانات و قیمت انها متفاوت هست

M.Salehi
22nd July 2014, 19:08
سلام
بنده هم گیرنده مارشال و ایکس ویژن رو پیشنهاد میکنم
خودم استفاده کردم راضیم

gholam tv
14th August 2014, 21:45
سلام اساتید عزیز لطفآ راهنما یی فرمایید ازدوبرند گیرنده ذیل کدام را بخرم متشکرم ICENیاmaxeeder mx1

M.Salehi
14th August 2014, 21:55
سلام اساتید عزیز لطفآ راهنما یی فرمایید ازدوبرند گیرنده ذیل کدام را بخرم متشکرم ICENیاmaxeeder mx1

سلام دوست عزیز
من چند نمونه از محصولات مکسیدر رو تعمیر کردم یک مدل از گیرندهاشو مدلش یادم نیست
تنظیم کردم سرعت عالی و کیفیت خوبی داشت

a_sr
28th August 2014, 13:17
دوست عزیز مدلی از گیرنده دیجیتال که امواج ماهواره ای هم دریافت کند در تهران سراغ دارید؟ میخواهم دستگاهی باشد که کانالهای فول اچ دی ماهواره ای(mpeg4-s2) و امواج دیجیتال زمینی را دریافت کند و جنس خوب باشد. اگر امکانش است مدل دستگاه را هم نام ببرید.ممنون:0018:

دوستان آیا واقعا گیرنده ی دیجیتال DVB-T که امواج ماهواره را هم دریافت کند وجود دارد ؟ مثلا می شود بر روی رسیور پرووین 820 قرار داد بدون دیش ؟

M.Salehi
28th August 2014, 14:10
دوستان آیا واقعا گیرنده ی دیجیتال DVB-T که امواج ماهواره را هم دریافت کند وجود دارد ؟ مثلا می شود بر روی رسیور پرووین 820 قرار داد بدون دیش ؟

سلام دوست عزیز

پیشنهاد میکنم مطلب لینک زیر رو مطالعه کنید

درباره ستاپ باکس (STB) یا گیرنده DVB-T و یا همان گیرنده های دیجیتال (http://kiansat.kim/showthread.php?t=84656&p=419925#post419925)

lopo1
2nd December 2015, 13:03
با سلام
من تعداد گیرنده هایی که تعمیر کردم متوجه شدم گیرنده های مکسیدر ویژگیهای داره که برا منه تعمیرکار خوبه
ویژگی اول فیبر مداری که استفاده شده از کیفیت خوبی برخورداره
دوم اکثرا جای ایسی فلش رو طوری قرار دادن تا راحت بتونی اونو برداری ویا نصب کنی برا زمان فلش زدن دستگاه
سوم دیگه مثل بعضی مارکا روی ایسی رم دیگه چسب نریختن که بعدا خود همون چسب درد سر بشه و مشکلاتی بوجود بیاره مثل مدلهای دیاموند وaptech و fstar وغیره
چهارم کیفیت تصویر خوبی داره همینطور زمان تعویض کانال سریع هستش
پنجم زمان روشن شدن زمان کمتری طول میکشه تا بیاد بالا
من هنگام تعمیر بعضی مدلها متوجه شدم دقیقا مین برد مکسیدر برداشتن و دمو اولیه مارکشونو گذاشتن
من ازین مارک تعریف میکنم در حالی که وقطی درخواست نمایندگی دادم به این شرکت منظور مکسیدر ازم خاستن بیام تهران یعنی من از یکی از شهرستانهای خراسان رضوی برم تهران
خلاصه من رفتم اونجا و اونجا ازم دو تا امتحان گرفت عملی وتئوری امتحان عملی برداشتن سی پی یو و رم بود که درست انجام دادم بد نبود اما تئوری راستیش اصلا اماده نبودم وهیچی یادم نبود راستیتش من همیشه تجربی کار میکنم تا اینکه بشینم حساب کنم ولت اینجا چقدره وقتی اونجا رد بشه باید چقدر باشه
برا همین رد شدم این درحالیه که اکثر نمایندگیها حتی مارکهای قدیمی فقط مدارکو ارسال میکنی و انا هم نمایندگی میدن
اونا در جواب به من گفتن ما میخاهیم کار که میاد داخل تعمیرگاه زمان کوتاهی طی بشه برا تعمیر

dvb 7
26th January 2016, 00:01
من دوماه پیش ایکس ویژن 101 دست دو 40 تومن خریدم و چون نرم افزار کارخونه ایی 3 سال پیش رووش بود که بهمین خاطر هم سرعتش خیلی پایین بود و هم منوی خیلی بدی و بی رنگ و رویی داشت و با آپگرید به آخرین نسخه هر دو مشکل برطرف شد و ضمنا" کیفیت تصویرش هم خیلی بهتر شد .بعداز چند روز متوجه شدم که خروجی HDMI قطعو وصل میشه که با هیترگیری سوکت مربوطه روی مین برد این مشکل نیز برطرف شد و فقط مشکل زاویه کور ریموت کنترل داره که دقیقا" همین مشکل رو رسیورهای آیستار 20.000 چهار مگ دارند که با نزدیک کردن سنسور گیرنده به طلق پنل برطرف میشه و هر وقت حوصله کنم پنلشو باز میکنم و این ایراد را هم برطرف میکنم و تمام امکاناتی که دوستان در پستهای قبلی اشاره کردن رو داره و سال 2016 ستاپ باکس 40 تومن بخری با این امکانات برای من قابل قبوله .

Mahdi@malekdar
26th March 2024, 19:02
با سلام خدمت همه دوستان و تبریک سال نو و ماه رمضان من گیرنده دیجیتال دنای گرفتم از همون اول این مشکلی که دارم رو داشته می‌خوام از دوستان بپرسم که دستگاه دیجیتال دنای که گرفتم خود به خود خاموش میشه و نیز کانالهای ،HD رو دستگاه میگیره ولی نمیتونم نگاه کنم شبکه های اچ دی که می‌خوام نگاه کنم وقتی کانال عوض میکنم اول تصویر می‌ره و میاد خودش فقط موقعی که کانال اچ دی عوض میکنم این مشکل رفتن کانال و اومدن خود بخود داره ممنون میشم راهنماییم کنید ممنون از همه دوستان خودم و با آرزوی روزهای خوب و پر از خوبیها و خوشی ها برای تک تک دوستان ممنون تشکر

monster2014
28th March 2024, 18:07
اپدیت کن