PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دستگاه جديد ايكودياگ مولتي پلكس

TuneUp_Vahab
25th March 2012, 13:34
سلام دوستان خسته نباشيد :

بنده هفته پيش حضوري رفتم تبريز و اين دستگاه رو خريدم با يك عدد CD و 6 تا برنامه بروز .
داراي قفل سخت افزاري در داخل دستگاه و همراه با يوزر و پسورد مختص اين دستگاه جهت آپديت اتوماتيك از سرور شركت .

TuneUp_Vahab
25th March 2012, 13:41
سلام :

در ضمن يك مبدل پروگرامر را نيز با اين دستگاه پيش خريد كردم و تا آخر ارديبهشت آماده و ارسال و همچنين برنامه تست موتور پرايد نيز اضافه خواهد شد .

sajadnasirpor
25th March 2012, 16:55
سلام دوست عزیز از کجا خرید کردین وقیمت رو هم بگین

TuneUp_Vahab
25th March 2012, 21:14
سلام دوستان :

همانطور كه از عكس و جعبه پيداست ايكودياگ جناب مهندس همت زاده مي باشد . و قيمت دستگاه يك و پانصد و تبديل پروگرامر صدوهشتاده كه روهم يك و ششصدو هشتاده ميباشد و
در ضمن به خاطر عضويت در فروم خودمان كيانست بزرگ 10 در صد تخفيف دادند .

babi.learning
29th March 2012, 16:04
باسلام اقای همتزاده همه دستگاههایی روکه داره ازروی دستگاه دیگران کپی کرده که این درواقعه یک نوع دزدیست چون برنامه مبدل پروگرمرشو وتبدیلECU را ازدستگاه فلشیت دستگاه موتورازما دستگاه ایکودیاگ ایرانخودرو وچنددستگاه دیگربرداشته است که این ازنظر اخلاقی کاردروستی نیست .:45:

yazd.diag
29th March 2012, 22:24
باسلام اقای همتزاده همه دستگاههایی روکه داره ازروی دستگاه دیگران کپی کرده که این درواقعه یک نوع دزدیست چون برنامه مبدل پروگرمرشو وتبدیلECU را ازدستگاه فلشیت دستگاه موتورازما دستگاه ایکودیاگ ایرانخودرو وچنددستگاه دیگربرداشته است که این ازنظر اخلاقی کاردروستی نیست .:45:

سلام
دوست عزیز

اگر آقای همت زاده کپی کرده است ولی واقعا کپی کار خوبیه و خدمات بسیار خوبی دارد و همیشه سعی کرده است بهترین دستگاه ها با کیفیت خیلی خوب و با قیمت مناسب بفروشد .

در حالی کپی کارهای دیگر که تعدادشان کم نیست 90 درصد شون دروغگوهای بزرگ تاریخ اند و خیلی از آن ها سر خیلی از دوستان ما کلاه گذاشتند .

و خدایش تا حالا هیچ کسی مثل آفای همت زاده احساس مسئولیت در مورد دستگاه هایی که میفروشه ندارد .

پیروز باشید

حميد ذوالعلا
30th March 2012, 21:03
اقاي عزيز . جناب همت زاده شخص محترمي است . و احتياجي به اينكارها ندارد.
ما هرچه يادمان هست ديگران از دستگاههاي اقاي همت زاده كپي ميكنند. حالا شما برعكس ميفرماييد.
در ضمن اگر شما اينجا قصد تخريب شخصيت اقاي همت زاده داريد. راه را اشتباه امديد.

TuneUp_Vahab
31st March 2012, 13:43
اقاي عزيز . جناب همت زاده شخص محترمي است . و احتياجي به اينكارها ندارد.
ما هرچه يادمان هست ديگران از دستگاههاي اقاي همت زاده كپي ميكنند. حالا شما برعكس ميفرماييد.
در ضمن اگر شما اينجا قصد تخريب شخصيت اقاي همت زاده داريد. راه را اشتباه امديد.

سلام و خسته نباشيد :

من هم با نظر دوستان يزد دياگ و حميد آقا كاملا موافقم .
بنده حضوري در مورد كارها و فعاليت ايشان و نيز در مورد خودم كلي صحبت كرديم و تا حالا هم آدمي صادق و مسوليت پذير در حد آقاي همت زاده نديدم . اگه بالفرض ايشون كپي كار باشند ميدونن چي رو و چگونه كپي كرده و چي به مشتري ارائه بده . حالا دستگاه جاي خود دارد فقط نرم افزار هاي بروزشده اش ديگه گفتن نداره و كلي مي ارزه . به گفته قديميها چشم حسود كور .

babi.learning
31st March 2012, 14:12
باسلام
دوست گرامی فعلا که اقای همتزاده از روی دستگاه فلشیت برنامه های ساژم و بوش رو برداشته میتونید از خودشون واز اقای دهقان بپرسید من اگر قصد قصد تخریب ایشون رو داشتم ازطریق ایرانخودرو اقدام میکردم که چرادستگاه ایکورا کپی کرده من قصد توهین به کسی رو ندارم الان بقیه شرکتهای دیاگ سازی برنامه های جدید روازروی دستگاه ایشون کپی میکنند
باتشکر ازهمگی شما:(64):

محمد دهقان
31st March 2012, 19:36
سلام
دوستان ما در اینجا جمع شده ایم که بار علمی خودمون رو افزایش بدیم نه اینکه هم دیگه رو تخریب کنیم
ما در مقامی نیستیم که بگیم کی از کی کپی گرفته
در هر صورت اگه دقت کنید تمامی دستگاهایی که در ایرانه به نوعی خودش کپی گرفته شده از یک نمونه یا ایرانی است یا خارجی
و ما تنها کاری که انجام داده ایم اینه که کمی دستگاه رو توصعه داده ایم
من منکر زحمات آقای همت زاده عزیز و گروه TNM نیستم اما دوستان عزیز لطفا" این بحث رو در همین جا تمام کنید
در آینده نزدیک از سازندگاه این دو دستگاه دعوت میکنیم در دو تاپیک جداگانه مزایای دستگاهای خودشون رو مطرح کنند تا دوستانی که قصد خرید دارند به راحتی بتونند انتخاب کنند

با تشکر از شما عزیزان :lay:

m.aminifar
1st April 2012, 02:10

دوست گرامی اگر کمی به تاریخ تولید دستگاه تبدیل و دانلود ایسیو دقت کنین متوجه میشین که اقای همت زاده اولین وتنها نمونه بی نقص این دستگاه به بازار معرفی کرده بنده خودم جزاولین نفرات از اعزای سایت هستم که این دستگاه از اقای همت زاده خریداری کردم وایشون بودن که راه این کار برای بقیه شرکت ها هموار کردن و به جرات میتونم بگم که کاملاموفق انجام این کار نشدن