PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کنترل سرعت ارسال داده ها در اینرنت کمک کنید

hamed58
28th March 2012, 23:46
دوستان اینترنت adsl من سرعت سند ش رو 70 ثابته هیچ کاری هم نمیکنم ولی بیخود سرعتش بالاست لطفا راهنمایی کنید اگه ترفندی بابت این موضوع دارید لطفا راهنمایی کنید
- آیا اطلاعات ارسالی هم جز ترافیک ماهیانه حساب میشه

takavar
29th March 2012, 01:35
دوستان اینترنت adsl من سرعت سند ش رو 70 ثابته هیچ کاری هم نمیکنم ولی بیخود سرعتش بالاست لطفا راهنمایی کنید اگه ترفندی بابت این موضوع دارید لطفا راهنمایی کنید
- آیا اطلاعات ارسالی هم جز ترافیک ماهیانه حساب میشه

سلام دوست عزیز من به شما پیشنهاد میکنم با برنامهdu meter یا شرکتی که داره بهت اینترنت میده گرافت رو چک کن اگه داری سند میکنی گرافت عح است یعنی یا ویندوز داره اپدیت میکنه یا برنامه های کام اگه هیچی در کامت بروز نمیشه 100%ویروس تروجان داری که داره سند میکنه و ترافیک شما رو میخوره تا به اتمام برسه سریع چک کن .

hamed58
29th March 2012, 09:55
سلام دوست عزیز من به شما پیشنهاد میکنم با برنامهdu meter یا شرکتی که داره بهت اینترنت میده گرافت رو چک کن اگه داری سند میکنی گرافت عح است یعنی یا ویندوز داره اپدیت میکنه یا برنامه های کام اگه هیچی در کامت بروز نمیشه 100%ویروس تروجان داری که داره سند میکنه و ترافیک شما رو میخوره تا به اتمام برسه سریع چک کن .

مرسی از پاسخ سریعتون
من چک کردم ویندوز آپدیتش خاموشه - روی کام هیچی ندارم با نرم افزار مربوطه چک کردم سرعت سندش رو 70 ثابته داره سند میکنه - آنتی .یروس nod هم به روزه نمیدونم چیکار کنم
میخوام ویندوز رو عوض کنم منتها بعد از نصب ویندوز تنظیمات مودم رو بلد نیستم ک دوباره راه اندازیش کنم اگه میشه راهنمایی کنید