PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اروربعدازنصب بازی call ofDUTY

DAIVIS
29th March 2012, 02:24
بعداز3مرحله درادامه بازی ارورمیدهد.ازدوستان عزیزدرخواست راهنمایی دارم تشکر:0018:مراحل نصب بخوبی انجام شدوانتی ویروس هم غیرفعال کردم

M.Salehi
29th March 2012, 12:00
بعداز3مرحله درادامه بازی ارورمیدهد.ازدوستان عزیزدرخواست راهنمایی دارم تشکر:0018:مراحل نصب بخوبی انجام شدوانتی ویروس هم غیرفعال کردم

دوست عزیز سلام
شما بفرمایید کدوم کال اف دیوتی رو نصب کردید
و در ضمن باید بگید چه اروری میده کامل توضیح دهید تا بتونیم راهنمایی کنیم
اگه ارور به صورت پیغام ظاهر میشه دقیقا همون جمله رو بنویسید
موفق باشید

DAIVIS
3rd April 2012, 21:29
سلام دوست عزیز بعداز3مرحله ازشروع بازی بعدازمرحله مترو وسط این مرحله ازبازی این ارور رامیدهد.(Reliable command buffer overflow,(وپایین ارورexit.تشکرازپیگیری:0018:

DAIVIS
6th April 2012, 01:34
سلام دوست عزیز بعداز3مرحله ازشروع بازی بعدازمرحله مترو وسط این مرحله ازبازی این ارور رامیدهد.(Reliable command buffer overflow,(وپایین ارورexit.تشکرازپیگیری:0018:

:110:??

M.Salehi
6th April 2012, 18:58
:110:??

سلام دوست عزیز خدمت شما
مشکلی که خیلی از دوستان فعلا باهاش مواجه هستن مشکل پریدن بازی از 23% به بعد هستش که راه حل جالبی براش داریم ، راه حلش اینه که الان یه توضیحی در مورد یه جا از بازی بدم :
توی ACT II مرحله ی اول که توی آلمان و توی شهر هامبورگ هست یه کم که جلو برید با پیغام
Reliable Command Buffer Overflow
رو به رو می شید و دیگه نمی تونید بازی رو ادامه بدبد و وارد منوی بازی میشید. توی این مرحله ( یعنی وقتی به این قسمت رسیدید ) باید به جای اینکه از توی خیابون برید از توی یه پنجره که سمت راست شما پشت یه سنگر هست برید تا این قسمت رو رد کنید و با این پیغام مواجه نشید . توجه داشته باشید که تمامی نسخه ها این مشکل رو دارن .

موفق باشید

Mahdi_Sat
6th April 2013, 21:06
با سلام . خواهشا یکی به من کمک کنه . بازی call of duty 9 رو نصب کرردم ولی تا میخواد شروع بشه با ارور Error quit was not requested in the main thread مواجه میشم .