PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دررابطه بادیاگ مالتی پلکس

babi.learning
1st April 2012, 13:56
با سلام من از اقای دهقان صمیمانه تشکر میکنم وکاملا با ایشون موافقم ولی دوستان عزیز دیگر خیلی از اقای همتزاده طرفداری میکنند وگرنه همه دستگاهها به نوعی کپی هستند
ممنون از توجه دوستان گرامی:0018:

حميد ذوالعلا
1st April 2012, 19:21
سلام
بنده هم از شما بجهت اينكه بنوعي منطقي با موضوع برخورد كرده تشكر ميكنم.

yazd.diag
1st April 2012, 21:47
با سلام من از اقای دهقان صمیمانه تشکر میکنم وکاملا با ایشون موافقم ولی دوستان عزیز دیگر خیلی از اقای همتزاده طرفداری میکنند وگرنه همه دستگاهها به نوعی کپی هستند

سلام
دوست عزیز

بحث طرفداری از آقای همت زاده به خاطر کپی برداری نیست . همه می دانند که اکثر دیاگ سازان ایران کپی کاران . ( چه از دیاگ اصلی یا ایرانی ) اما آقای همت زاده اگر ایکو را کپی می کند واقعا کپی کار خوبیه به علت اینکه اگر شما فرضا همین مدل دیاگ را از آقایان دیگر بخرید نه تنها ساپورت و آپدیت نمیدند بلکه دستگاه هاشون موجب خرابی خودرو هم میشود . نمونه اش ایکو دیاگ یکی از همشهریان آقای همت زاده . (البته این افراد دوباره می آیند از ایکو اقای همت زاده کپی می کنند.)
از طرفی اقای همت زاده از سورس دستگاه کپی می کنند و با قیمت مناسب به بازار میدهند در حالی که همین ایکو را از ایران خودرو با قیمتی بیشتر از این باید خرید و ساپورت بسیار ضعیف و نداشتن نرم افزارهای تکمیلی آن ، باعث رغبت بیشتر مشتریان برای خرید از آقای همت زاده شده است .

و دربین کپی های ایکو دیاگ در حال حاضر دیاگ آقای همت زاده هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ آپدیت از بهترین است .

در ضمن همین دستگاه شما (فلشیت) هم کپی اش به بازار توسط یک دسته از کپی کاران دیگر آماده است . :(81):

پیروز باشید

AnTi
6th April 2012, 01:47
خیلی جالبه دیگ به دیگ میگه قابلمه ... . !!! ؟؟؟

دوستان کپی تا کپی داریم ... ؟

در باب دیاگ :
نوع اول: همه شرکت هایی که الان سازنده یا تولید کننده دیاگ و مشابهات و مشتقات آنند کپی کرده اند یا بهتر بگیم شبیه سازی کردند . به جز شرکت هایی که با شرکت هایی که با سازندگان ای سی یو مراوده دارند مانند ساپکو که پروتکل های ارتباطی آن را نیز خریده اند

شبیه سازی چگونه انجام شد : مانیتورینگ و مهندسی معکوس دیاگ های موجود و نوشتن برنامه اصلی و رابط و طراحی سخت افزار انحصاری با پیش پروتکل های خود فرد شبیه ساز

چرا ؟ چون سازندگان ای سی یو اطلاعاتی در این زمینه منتشر نکرده اند.

اما نوع دیگر کپی را افرادی انجام دادند که اغلب در این زمینه بی سواد یا کم سواد هستند.
و مستقیم شروع به کپی محصولات نوع اول و بدون آگاهی از مشکلات پس از ان کردند ...
این نوع کپی که عملا دزدی نیز محسوب میشود با کپی برداری از میکروکنترلر اینترفیس و کرک قسمت نرم افزاری دستگاه انجام میشود ( پس اینگونه افراد سورس برنامه میکرو و نرم افزار سیستمی را ندارند و فقط دامپ فلش میکرو و نرم افزار دست کاری شده دارند و بهترین مشخصه هم همین است که اینگونه دستگاه ها فول آپشن فروخته میشود )

و این زمانی شروع شد که پای کرکر های تازه به دوران رسیده و افراد طمع کار وارد این موضوع شد ... و بی پرده بگم اولین تیمی که دست به این کار زد وحید آقازاده - نادر رضایی - مسعود برهانی و چند نفر دیگه بود که البته پارسال طی شکایتی که دکتر توکلی به نمایندگی از اکثر شرکت ها کرد موفق به مجازات بعضی هاشون شد اما از آنجاییکه اینها پروژه های کپی شده شان رو به ده ها نفر و شرکت فروختند الان هم قضیه ادامه دارد ... .

خوشبختانه افراد دیگری هم جز این افراد بودند که بعدا از این گروه ها فاصله گرفتند ... .

آقای همت زاده : دارای تیم مهندسی معکوس قوی هستند درسته که از نرم افزار آیکو دیاگ استفاده می کنند و کپی نوع دوم محسوب میشه اما واقعیت چیز دیگریست :

واقعیت اینه که محصول اصلی کاتل دانلودر و مبدل ای سی یو هست که این نرم افزار صد در صد ساخت تیم کاتل هست و آیکو دیاگ فقط ایشانتیون محسوب میشه
شاید دلیل اینکه کاتل برای دانلودر سخت افزار مجزایی طراحی نکرده هم همین است و از طرفی این تیم روی این سخت افزار وقت زیادی گذاشته ... . و با ساخت اینترفیسی مجزا به مشکل میخورده هم از نظر پشتیبانی محصولات قبلی و هزینه های مازاد .
مهم اینه که تولید کننده سوار بر کار باشه و تیم فنی و پشتیبانی قوی داشته باشه ... .

شاید کاتل در اوایل با کپی صرفا آیکو دیاگ جز گروه دوم دسته بندی میشد اما حالا فرق کرده ...
و به یقین جز شرکت های برتر در ضمینه کاری خودش هست .

اما آقای ورمرزیار : ایشان از تعمیرکاران قدیمی ای سی یو هست و یه بارم قصد داشته دیاگ خودرو آزما سنجش رو کپی کنه که نتونسته و یا منصرف شده ...
جدیدا هم با همکاری آقای حسن فلاحتی به شرکت TNM پیشنهاد ساخت دانلودر رو دادند که آقای هاشمی TNM شروع به طراحی آن با الگو گیری از دستگاه کاتل کرده ....

احتمالا TNM بعد از چند وقت ( اتمام قرارداد ) محصول خود را با همان قیمت پروگرامر خود عرضه میکند ... .

دوستان اگه دستگاه دیاگی را نمی دانید کپی هست یا نه بپرسید تا اطلاع رسانی شود ....

در پناه حق

m.aminifar
6th April 2012, 03:17

سلام:دوست گرامی کسی قصد طرفداری یا تبلیغ برای کسی نداره این وسط فقط باید انصاف داشت حال میخواد اقای همت زاده باشه یاکسی دیگر فرقی نمی کنه من نمیدونم شما چه مدت زمانی با این رشته شغلی سر کار دارین ولی زمانیکه شرکت های دیگر شروع به تولید و یا کپی نرم افزار اقای همت زاده کردن
(خودم به چشم دیدم)بنده حدود 1 سال بود داشتم با دستگاه ایشون کار میکردم

sajadnasirpor
6th April 2012, 09:46
خیلی جالبه دیگ به دیگ میگه قابلمه ... . !!! ؟؟؟

دوستان کپی تا کپی داریم ... ؟

در باب دیاگ :
نوع اول: همه شرکت هایی که الان سازنده یا تولید کننده دیاگ و مشابهات و مشتقات آنند کپی کرده اند یا بهتر بگیم شبیه سازی کردند . به جز شرکت هایی که با شرکت هایی که با سازندگان ای سی یو مراوده دارند مانند ساپکو که پروتکل های ارتباطی آن را نیز خریده اند

شبیه سازی چگونه انجام شد : مانیتورینگ و مهندسی معکوس دیاگ های موجود و نوشتن برنامه اصلی و رابط و طراحی سخت افزار انحصاری با پیش پروتکل های خود فرد شبیه ساز

چرا ؟ چون سازندگان ای سی یو اطلاعاتی در این زمینه منتشر نکرده اند.

اما نوع دیگر کپی را افرادی انجام دادند که اغلب در این زمینه بی سواد یا کم سواد هستند.
و مستقیم شروع به کپی محصولات نوع اول و بدون آگاهی از مشکلات پس از ان کردند ...
این نوع کپی که عملا دزدی نیز محسوب میشود با کپی برداری از میکروکنترلر اینترفیس و کرک قسمت نرم افزاری دستگاه انجام میشود ( پس اینگونه افراد سورس برنامه میکرو و نرم افزار سیستمی را ندارند و فقط دامپ فلش میکرو و نرم افزار دست کاری شده دارند و بهترین مشخصه هم همین است که اینگونه دستگاه ها فول آپشن فروخته میشود )

و این زمانی شروع شد که پای کرکر های تازه به دوران رسیده و افراد طمع کار وارد این موضوع شد ... و بی پرده بگم اولین تیمی که دست به این کار زد وحید آقازاده - نادر رضایی - مسعود برهانی و چند نفر دیگه بود که البته پارسال طی شکایتی که دکتر توکلی به نمایندگی از اکثر شرکت ها کرد موفق به مجازات بعضی هاشون شد اما از آنجاییکه اینها پروژه های کپی شده شان رو به ده ها نفر و شرکت فروختند الان هم قضیه ادامه دارد ... .

خوشبختانه افراد دیگری هم جز این افراد بودند که بعدا از این گروه ها فاصله گرفتند ... .

آقای همت زاده : دارای تیم مهندسی معکوس قوی هستند درسته که از نرم افزار آیکو دیاگ استفاده می کنند و کپی نوع دوم محسوب میشه اما واقعیت چیز دیگریست :

واقعیت اینه که محصول اصلی کاتل دانلودر و مبدل ای سی یو هست که این نرم افزار صد در صد ساخت تیم کاتل هست و آیکو دیاگ فقط ایشانتیون محسوب میشه
شاید دلیل اینکه کاتل برای دانلودر سخت افزار مجزایی طراحی نکرده هم همین است و از طرفی این تیم روی این سخت افزار وقت زیادی گذاشته ... . و با ساخت اینترفیسی مجزا به مشکل میخورده هم از نظر پشتیبانی محصولات قبلی و هزینه های مازاد .
مهم اینه که تولید کننده سوار بر کار باشه و تیم فنی و پشتیبانی قوی داشته باشه ... .

شاید کاتل در اوایل با کپی صرفا آیکو دیاگ جز گروه دوم دسته بندی میشد اما حالا فرق کرده ...
و به یقین جز شرکت های برتر در ضمینه کاری خودش هست .

اما آقای ورمرزیار : ایشان از تعمیرکاران قدیمی ای سی یو هست و یه بارم قصد داشته دیاگ خودرو آزما سنجش رو کپی کنه که نتونسته و یا منصرف شده ...
جدیدا هم با همکاری آقای حسن فلاحتی به شرکت TNM پیشنهاد ساخت دانلودر رو دادند که آقای هاشمی TNM شروع به طراحی آن با الگو گیری از دستگاه کاتل کرده ....

احتمالا TNM بعد از چند وقت ( اتمام قرارداد ) محصول خود را با همان قیمت پروگرامر خود عرضه میکند ... .

دوستان اگه دستگاه دیاگی را نمی دانید کپی هست یا نه بپرسید تا اطلاع رسانی شود ....

در پناه حقسلام دوست عزیز شما که تو این ضمینه این همه اطلاعات دارین حالا بگین به نظر شما کدام دستگاه تبدیل ایسیو کپی نیست و کارش خوبه

AnTi
6th April 2012, 11:51
1- دستگاه همت زاده کاتل
2- دستگاه موتور آزمای ثمین ( که سعیداوی هم همین نسخه رو میفروشه)
3- دستگاه هاشمی TNM
4- دستگاه شرکت مهاد صنعت
5- پردازش موتور

و جدیدا هم چندتا شرکت دیگه شروع کردن به ساختش ... . البته ناگفته نماند همه شرکت های تولید کننده دیاگ دنبالش افتادن که بسازن و حتی بعضی هاشونم سورساشون رو از قبلی ها گرفتن (خریدن) مثلا همین پردازش موتور که فکر میکنم از همت زاده گرفته ... .

اما در مورد کارایی بیشتر و بهتر بودن چون مصرف کننده نیستم نمی تونم نظر درستی بدم اما آنطوری که شواهد پیداست 4 مورد اول خوبه ، و هر کدوم هم مزیتی داره

کاتل: به همراه داشتن آیکو و جدیدا هم اضافه شدن قسمت ISP Programmer از محاسنش هست
موتور آزما : شاید از بقیه عقب موند و نسبت به بقیه فقط قیمت پایین تر حسنش باشه
مهاد : داشتن تیم تحقیق و توسعه بسیار قوی و داشتن دانلودر برروی پرتابل
پردازش موتور : کارایی لازم رو به دلیل استفاده از پلتفرم دات نت ( سی شارپ ) نداره چون دانلود ای سی یو نیاز به ترنسفر سریع دیتا داره.

موفق باشید

babi.learning
6th April 2012, 16:56
سلام
اقای عقل کل اول اینکه شما باید ثابت کنی که من میخواستم دستگاه خودروازما را کپی کنم دوم نماینده انحصاری دستگاه فلشیت گروه مهندسین دلتا میباشند وشرکت TNMهیچ گونه دخالتی دراین رابطه ندارد بعداز اون اقای همتزاده یک دستگاه فلشیت خریدن واز روی اون برنامه ساژ وبوش ومبدل پروگرمر رو دارن کپی میگیرند واگر تونستن برنامه FNو رید و رایت ازطریق OBDو تغیر پایه ECUرو اضافه کنند درسته من نمی خواستم این موضوع روکش بدم وبا صحبت اقای دهقان تمومش کردم ولی خودتون میخواید ادامه پیدا کنه میخوای کسایی روکه برنامه های تبدیل ECUرو که از روی دستگاه اقای سعیداوی برداشتند وبه اقای همتزاده دادند که دستگاه تبدیل رو درست کنه بگم ایشون اول دستگاه ایکو رومی فروختند بعد شد تبدیل
بعداز اینها ما یک ساله روی این دستگاه درایم تحقیق وکار می کنیم واز تمامی دستگاههای تبدیلی که توی بازا بود یک نمونه گرفتیم وکارایی انها را برسی کردیم حتی چند نمونه خارجی هم گرفتیم وسعی کردیم نسبت به بقیه ایرادات کمتری داشته باشد
ما با اقای همتزاده هیچ مشکلی نداریم ورقابت خیلی خوبه چون در اخر یک وسیله بی عیب ونقص بیرون می اید ولی دیگران شدن کاسه داغ تر از اش
با تشکر :0018:

AnTi
6th April 2012, 18:42
سلام
اقای عقل کل اول اینکه شما باید ثابت کنی که من میخواستم دستگاه خودروازما را کپی کنم دوم نماینده انحصاری دستگاه فلشیت گروه مهندسین دلتا میباشند وشرکت TNMهیچ گونه دخالتی دراین رابطه ندارد بعداز اون اقای همتزاده یک دستگاه فلشیت خریدن واز روی اون برنامه ساژ وبوش ومبدل پروگرمر رو دارن کپی میگیرند واگر تونستن برنامه FNو رید و رایت ازطریق OBDو تغیر پایه ECUرو اضافه کنند درسته من نمی خواستم این موضوع روکش بدم وبا صحبت اقای دهقان تمومش کردم ولی خودتون میخواید ادامه پیدا کنه میخوای کسایی روکه برنامه های تبدیل ECUرو که از روی دستگاه اقای سعیداوی برداشتند وبه اقای همتزاده دادند که دستگاه تبدیل رو درست کنه بگم ایشون اول دستگاه ایکو رومی فروختند بعد شد تبدیل
بعداز اینها ما یک ساله روی این دستگاه درایم تحقیق وکار می کنیم واز تمامی دستگاههای تبدیلی که توی بازا بود یک نمونه گرفتیم وکارایی انها را برسی کردیم حتی چند نمونه خارجی هم گرفتیم وسعی کردیم نسبت به بقیه ایرادات کمتری داشته باشد
ما با اقای همتزاده هیچ مشکلی نداریم ورقابت خیلی خوبه چون در اخر یک وسیله بی عیب ونقص بیرون می اید ولی دیگران شدن کاسه داغ تر از اش
شما بیا ثابت کن نمی خواستی کپی کنی ... اما خود شما میدونی که جریان غیر از هم نبوده وگرنه دلیلی نداشته atmega128 اینترفیس رو دامپ بگیری ...

اما فلشیت نرم افزاریست که با سخت افزار مخصوص خودش کار میکنه
و TNM اولین بار بر روی پروگرامر خودش این امکان را شبیه سازی کرد که نرم افزار فلشیت رو هم ساپورت کنه !!!
این که میگی شرکت TNMهیچ گونه دخالتی دراین رابطه ندارد
درست نیست !!!
اینو که دیگه نمی خواد ثابت کنم چون همه میدونن.
تنها دلیلی که خود TNM عرضه نکرد این بود که حوصله سر و کله زدن ... نداشت .
و از طرفی ecu های لازم و دستگاه ها رو دلتا فراهم کرده

من اگه حرفی زدم که ناراحت شدید معذرت میخوام ...
در کل ایجاد رقابت در تولید محصول موجب پیشرفت میشه

ECU kiT شرکت TNM واقعا عالیه و اگه کسی بخواد تخصصی کار کنه بهترین انتخابه .

موفق باشید

babi.learning
6th April 2012, 20:03
باسلام
این دلیل نمیشه چون من دامپ میکرو روکپی کردم بخوام اونو درست کنم کسی دیگه اون دستگاه رو کپی کرد وفروخت
شرکت TNMهم به درخواست واثرار ما این دستگاه رو طراحی وساخت ودر رابطه با فروشش هیچ گونه دخالتی نداره شما اگر از شرکت درخواست دستگاه کنی به شما دستگاه نمیده چون انحصار این دستگاه مربوط به مهندسین دلتا می باشد
مابه خاطر تیم قوی وخوبی که شرکت TNM داره این دستگاه رو به انها سفارش دادیم اولش هم قبول نمی کردنند چون میگفتند کار ما چیزی دیگست
این دستگاه در نوع خود یکی از بهترین دستگاه هاست چون سیع شده تمامی ایرادهایی که دستگاههای دیگه دارند دران رفع بشه میتونید ازکسایی که با این دستگاه کار میکنند بپرسید اقای دهقان که از مدیران خوب این سایت هست بااین دستگاه داره کار میکنه

احمد برقکار
6th April 2012, 23:03
با سلام به همه امید وارم این بگو مگو همچنان ادامه پیدا کنه چون خیلی داریم استفاده میکنیم چون داریم بیشتر با کپی کارهای حرفه ای اشنا میشیم برای من که خیلی جالبه تا کنون با اینکه به دستگاه تبدیل ایسیو شدیدن نیاز دارم ولی تا کنون نتونستم بین اقای همت زاده و فلشهیت کدوم رو انتخاب کنم ای کاش برای اساتید عضو کیانست تخفیف ویجه ای ترتیب داده بشه یا حد اقل شرایت فروش با یک پیش پرداخت واقساط ماهیانه صورت بگیره تا بتوانیم هردو دستگاه را بگیریم بنده خدا اقای همت زاده شرایت اقساطی میدن ولی پیش پرداخت او یکمی بیشتره با تشکر

حميد ذوالعلا
7th April 2012, 00:46
سلام
بنده هم با اظهار نظر دوستان و كارشناسان عزيز موافقم و از تجربيات اين عزيزان استفاده ميكنيم.
بشرطي كه اين اظهار نظرات باعث بي حرمتي و تخريب شخصيت دوستان و همكاران نشود.
باتشكر.

REZA KHODAEI
7th April 2012, 00:56
ولی در کل ماها که با دستگاه اقای همت زاده کار میکنیم چه کپی باشه یا نباشه ازش راضی هستیم به خاطر دستگاهش و نیز به خاطر خدمات پس از روشش و مشتری رو در نظر میگیره و باهاش هم خوب راه میاد

AnTi
7th April 2012, 01:07
در کل فکر میکنم چه دستگاه از کاتل بخرید و چه دلتا در یک سطح میرن جلو

ولی هر کدام محاسن و معایب خودشو داره

در ضمن حدس میزنم اگه فقط یه پروگرامر TNM5000 داشته باشید میتونید به روش ISP با نرم افزار اصلی فلشیت کار کنید.

sajadnasirpor
7th April 2012, 10:19
سلام دوستان خوب شد این بحث ادامه پیدا کرد چون منم که میخواستم یه دستگاه تبدیل تهیه کنم الا:0018:ن دست نگه داشتم تا از تجربیات بیشتر دوستان استفاده کنیم و بهترین انتخاب رو کنیم تا اون دستگاهی که از همه اصل تره و کاراییش بهتره و خدمات خوبی داره انتخاب کنیم و به نظر من خدمات و آبدیت دستگاه از همه مهمتره حالا اگه دوستان در مورد کارایی بیشتر دستگاه ها بگن بهتر میشه که مثلا کدوم دستگاه کاراییش از اون بیشتره و کدوم دستگاه اون قابلیتها رو نداره با تشکر

babi.learning
7th April 2012, 14:30
باسلام خدمت دوستان
اول ازهمه سیع میکنم برای بچه های سایت تخفیف بگیرم
بعد من قصد توهین وبی حرمتی به هیچ ** رو ندارم ما در رابطه با دستگاه ها داریم بحث میکنیم
پروگرم TNMبه تنهایی کار نمیکنه وسخت افزار فلشیت فرق میکنه با پروگرم معمولی
دستگاه اقای همتزاده فقط یک دیاگ اضافه داره واگرنه از لحاظ قابلیت های دیگر فلشیت از اون قوی تر که ما دیاگ رو هم داریم اضافه میکنیم ما بیشتر روی کارهای تخصصی داریم کارمیکنیم مثلا عوض کردن بوت زیمنس یا رید ورایت کردن ای سی ایپرام که هیچ دستگاهی تا حالا این کار رو انجام نداده
شما با فلشیت موقع دانلود یا تبدیل میتونی هر برنامه ای رو که داشته باشی لود کنی بقیه دستگاه ها فقط برنامه پیش فرض شون میریزند
یا میتونید از طریقOBD از برنا مه فلش رید بگیری
حالا دوستان هر سوالی که دارن یا هر ایده ای که با عث بهتر شدن دستگاه بشه بگن
من از اقای دهقان خواهش میکنم که در باره یه قابلیت دستگاه چه خوب چه بد توضیح بدن چون ایشون یک دستگاه از ما خریداری کردن
با تشکر از توجهتون :0018:

sajadnasirpor
7th April 2012, 14:37
سلام دوست عزیز یعنی دستگاه آقای همت زاده نمیتونه اون کارایی که دستگاه شما انجام میده رو انجام بده در ضمن برای تعویض برنامه آی سی ایپرام از طریق سوکت obdامکان پذیر هست یا باید آی سی ایپرام رو دربیاریم ممنون میشم بیشتر توضیح دهید تا واسه ما تازه کار ها بیشتر جا بیفته با تشکر

حميد ذوالعلا
7th April 2012, 14:59
باسلام خدمت دوستان
اول ازهمه سیع میکنم برای بچه های سایت تخفیف بگیرم
بعد من قصد توهین وبی حرمتی به هیچ ** رو ندارم ما در رابطه با دستگاه ها داریم بحث میکنیم
پروگرم TNMبه تنهایی کار نمیکنه وسخت افزار فلشیت فرق میکنه با پروگرم معمولی
دستگاه اقای همتزاده فقط یک دیاگ اضافه داره واگرنه از لحاظ قابلیت های دیگر فلشیت از اون قوی تر که ما دیاگ رو هم داریم اضافه میکنیم ما بیشتر روی کارهای تخصصی داریم کارمیکنیم مثلا عوض کردن بوت زیمنس یا رید ورایت کردن ای سی ایپرام که هیچ دستگاهی تا حالا این کار رو انجام نداده
شما با فلشیت موقع دانلود یا تبدیل میتونی هر برنامه ای رو که داشته باشی لود کنی بقیه دستگاه ها فقط برنامه پیش فرض شون میریزند
یا میتونید از طریقOBD از برنا مه فلش رید بگیری
حالا دوستان هر سوالی که دارن یا هر ایده ای که با عث بهتر شدن دستگاه بشه بگن
من از اقای دهقان خواهش میکنم که در باره یه قابلیت دستگاه چه خوب چه بد توضیح بدن چون ایشون یک دستگاه از ما خریداری کردن
با تشکر از توجهتون :0018:
سلام
ضمن تشكر از شما
جهت اطلاع و همانطور كه خودتان اطلاع داريد جديدا اقاي همت زاده پروگرامي به دستگاه خود اضافه كردند كه قابليت رید ورایت کردن ای سی ایپرام و فلش را دارد.
البته بنده منكر دستگاه فلشیت نيستم با اينكه خودم اين دستگاه را ندارم ولي تعريف انرا شنيدم.

babi.learning
7th April 2012, 15:53
سلام
رید ورایت ایپرام رید گرفتن از فلش از طریق OBD رو داره
سلام
ضمن تشكر از شما
جهت اطلاع و همانطور كه خودتان اطلاع داريد جديدا اقاي همت زاده پروگرامي به دستگاه خود اضافه كردند كه قابليت رید ورایت کردن ای سی ایپرام و فلش را دارد.
البته بنده منكر دستگاه فلشیت نيستم با اينكه خودم اين دستگاه را ندارم ولي تعريف انرا شنيدم.

بابک همت‌زاده
7th April 2012, 16:13
با سلام
دوستان محترم ، ضمن تبریک سال نو به خدمت شما عزیزان و خانواده های
محترمتان.
صنایع الکترونیک کارا تکوین جزو شرکتهای فعال در زمینه اتوماسیون صنعتی
میباشد. طراحی و تولید سیستمهای میکروالکترونیک که توسط این شرکت
انجام میشود ، جزو برترین سیستمهای کنترل در زمینه پی-ال-سی های
هوشمند،سیستمهای کنترل از راه دور(تله متری)،آزمایشگاههای استاندارد
و همچنین ماشین آلات بخش مکاترونیک است.
الکترونیک خودروئی بخشی از حیطه های فعالیت شرکت بوده و واحد تحقیق
و توسعه این شرکت بودجه و امکانات بسیار وسیعی را در این خصوص دارا
میباشد.
یکی از تولیدات این شرکت که در سال 85 بطریق مهندسی معکوس ساخته
و برنامه سخت افزار آن منحصر به این شرکت میباشد ، دستگاه تخصصی
برای خودروهای پژو و سیتروئن PPS میباشد. این دستگاه از بدو ورود به بازار
طالبین بسیاری را جهت ساخت و کپی بخود جذب نمود. اکثر شرکتهای قدر
در ایران و دیگر نقاط جهان سعی در کپی کردن آن داشته و دارند.
حتی پر مدعا ترین شرکتهای ایرانی و همچنین کپی کاران تا حال حاضر ناتوان
از ساخت آن بوده و هستند.
شرکتهای‌بزرگ در پایتخت و اشخاصی که از اواسط سال90 اقدام به ساخت
وانتشار سیستم دانلود و تبدیل نموده اند ، چگونه خود را مدعی و پیشگام
این مقوله میدانند در حالیکه این محصول در سال 89 توسط آقای سعید آوی
و سپس توسط این شرکت ارائه گردید.

جمله‌ای که همگان بمعنای آن واقفند اینست:
"همه چیز را همگان دانند و همگان هنوز از مادر نزاده‌اند"
این جمله برای کسانی که همیشه جملاتشان بوی "من"میدهد بسیار عبرت
آمیز است. امیدوارم که این اشخاص به دستی که همواره مدد رسان و خیر
خواه آنان بوده چنین نکنند زیرا که بر خود نیز روا نمیدانند.
ما منکر الگو برداری از دستگاههای خارجی و داخلی نیستیم. ذهنیت هیچ
یک از عزیزان را نیز منحرف به کم کاستی در ساخته این و آن نمیکنیم.
کسانی که از ساخته های ما استفاده میکنند ولی نعمتانی هستند که به
خواست خدا و پشتکار ما گرد آمده اند. ما در پشتیبانی و تکمیل محصولاتمان
همواره ساعی بوده و از شنیدن پیشنهادات برای ارتقاء و رفع نواقص استقبال
میکنیم.
در مورد شرائط خرید نیز پستی را در یکی از تاپیک ها نوشته بودم ، لطفا آنرا
مطالعه فرمائید.

من اله توفیق
بابک همت‌زاده - تبریز

babi.learning
7th April 2012, 22:41
سلام دوست عزیز یعنی دستگاه آقای همت زاده نمیتونه اون کارایی که دستگاه شما انجام میده رو انجام بده در ضمن برای تعویض برنامه آی سی ایپرام از طریق سوکت obdامکان پذیر هست یا باید آی سی ایپرام رو دربیاریم ممنون میشم بیشتر توضیح دهید تا واسه ما تازه کار ها بیشتر جا بیفته با تشکر
باسلام خدمت همه استادان من در مقابل شما شگردهم نیستم
دستگاه ما نسبت به دستکاه های دیگه کامل تره چون به جز فلشیت یک پروگرمر حرفه ای مادرابدیت های بعدی رید ورایت کرن ای سی ایپرام تبدیل ECUزیمنس ازطریق سوکت OBD اضافه میکنیم
وپروگرم برد FN -میکروی ماکسیما-میکروی مگان-میکرویJ35-میکروی C5-امپر FH چه قدیم وچه جدید-برد موتور مان 480 -برد موتور FH-برد موتور بنز هم اضافه میشه که اینها درحال تست هستند بازم هر سوالی هست من در خدمتم:0018:

AnTi
12th April 2012, 02:05
بدون شرح :

http://www.tnm2000.ir/index.php?route=common/home

بابک همت‌زاده
3rd May 2012, 00:06
با سلام
برنامه آیکودیاگ با ورژن 8.45 سرویس پک 2 آماده دانلود برای استفاده
کنندگان عزیز میباشد. کلیه تعریف کلیدها در این ورژن یکدست و روان
شده اند. برتری این نرم افزار بروز رسانی رایگان آن میباشد.

m.aminifar
3rd May 2012, 00:46
با سلام
برنامه آیکودیاگ با ورژن 8.45 سرویس پک 2 آماده دانلود برای استفاده
کنندگان عزیز میباشد. کلیه تعریف کلیدها در این ورژن یکدست و روان
شده اند. برتری این نرم افزار بروز رسانی رایگان آن میباشد.

سلام:جناب همت زاده نرم افزار مورد نظر در سایت اپلود شده

نرم افزار ایکو دیاگIKCODIAG 8.45 SP2 (http://kiansat.kim/showthread.php?t=46049)

بابک همت‌زاده
3rd May 2012, 01:33
با سلام
دوستان عزیزی که دستگاه مولتی پلکس کاتل رو تهیه فرموده اند با دریافت
شناسه کاربر-کلمه عبور قادر به آپدیت اتوماتیک هستند. شماره سریال برای
این آپدیت ضرورری است.

حميد ذوالعلا
3rd May 2012, 01:45
با سلام
دوستان عزیزی که دستگاه مولتی پلکس کاتل رو تهیه فرموده اند با دریافت
شناسه کاربر-کلمه عبور قادر به آپدیت اتوماتیک هستند. شماره سریال برای
این آپدیت ضرورری است.
سلام
جناب مهندس ضمن تشكر از شما و همكاران محترمتان.
چنانچه قبلا يك بار يوزر و پسورد وارد كرده باشيم.نيازي هست مجددا اين عمل را انجام دهيم.
بنده الان برنامه ايسيو تولز را باز كردم و ظرف مدت چند ثانيه برنامه اپديت شد.
ايا اين روش صحيح است؟

aligoli24
3rd May 2012, 01:46
بدون شرح :

http://www.tnm2000.ir/index.php?route=common/home با سلام به شما دوست گرامي لطفا" كمي بيشتر تحقيق و مطالعه كنيد تا متوجه اصل تفاوت كاربرد پروگرامر TNM با دستگاهاي تبديل فلشيت و كاتل كه بيشتر كارايي هاشون از طريق OBD هست بشويد!

بابک همت‌زاده
3rd May 2012, 02:05
سلام
جناب مهندس ضمن تشكر از شما و همكاران محترمتان.
چنانچه قبلا يك بار يوزر و پسورد وارد كرده باشيم.نيازي هست مجددا اين عمل را انجام دهيم.
بنده الان برنامه ايسيو تولز را باز كردم و ظرف مدت چند ثانيه برنامه اپديت شد.
ايا اين روش صحيح است؟
با سلام
فرموده شما صحیحه. سیستم به هنگام اجرا شرائط زیر رو بررسی میکنه:
- ارتباط با اینترنت
- وجود آپدیتهای جدید(در صورت وجود،آپدیت نرم افزار و سخت افزار انجام و
در غیر اینصورت پیغامی مبنی بر عدم وجود آپدیت جدید نمایش داده میشود)
-آزمون وجود اینترفیس اصلی
-آزمون وجود برد ISP
-شروع برنامه

درصورتیکه یکبار شناسه کاربر و کلمه عبور را وارد کرده باشید ، دیگر نیازی به
وارد کردن آن در دفعات بعدی نخواهید داشت.

حميد ذوالعلا
3rd May 2012, 02:15
با سلام
فرموده شما صحیحه. سیستم به هنگام اجرا شرائط زیر رو بررسی میکنه:
- ارتباط با اینترنت
- وجود آپدیتهای جدید(در صورت وجود،آپدیت نرم افزار و سخت افزار انجام و
در غیر اینصورت پیغامی مبنی بر عدم وجود آپدیت جدید نمایش داده میشود)
-آزمون وجود اینترفیس اصلی
-آزمون وجود برد ISP
-شروع برنامه

درصورتیکه یکبار شناسه کاربر و کلمه عبور را وارد کرده باشید ، دیگر نیازی به
وارد کردن آن در دفعات بعدی نخواهید داشت.
سلام
جناب همت زاده . برخي دوستان سوال كردند ايا هنگام اپديت نيازي به اتصال سخت افزار به كامپيوتر هست يا نه.
چون برخي از همكاران بعلت مشكلات اينترنت .برنامه را از كافي نت اپديت ميكنند.
باتشكر

بابک همت‌زاده
3rd May 2012, 02:37
سلام
جناب همت زاده . برخي دوستان سوال كردند ايا هنگام اپديت نيازي به اتصال سخت افزار به كامپيوتر هست يا نه.
چون برخي از همكاران بعلت مشكلات اينترنت .برنامه را از كافي نت اپديت ميكنند.
باتشكر
با سلام
با اجرای برنامه ECU TOOLS ورژن 7 چنانچه ارتباط با اینترنت برقرار باشد ،
نرم افزار آپدیت حواهد شد.
حال چنانچه سخت افزار به کامپیوتر متصل باشد عمل آپدیت سخت افزار
نیز صورت میگیرد ، در غیر اینصورت برنامه دریافتی از اینترنت را بطور کامل
در کامپیوتری که سخت افزار به آن متصل میباشد کپی کنید.
با اولین اجرا ، اینترفیس سیستم بطور اتوماتیک آپگرید خواهد شد.

aligoli24
4th May 2012, 12:43
با سلام به همه دوستان گرامي
بنده با توجه به مبا حث بالا بايد عرض كنم پس از مدتها تحقيق و پيگيري در سطح بازار جهت خريد دستگاه تبديل و دانلود ودياگ دوم براي مغازه متوجه شدم جناب همت زاده در ميان ساير فروشندگان دستگاه تبديل صداقت بيشتر و كيفيت بهتري دارند ولي با تمام ارادتي كه نسبت به ايشون دارم بطور اتفاقي با آگهي گروه دلتا(فلشيت) برخوردم وپس از تحقيق ومذاكره متوجه شدم كه اين دستگاه كارايي و انعطاف پذيري بيشتري در حين كار داره و از دلايل اصلي بنده :سرعت بالاتر و تمر كز سازنده بر افزايش كار از طريق OBD كه باعث سرعت عمل بيشتر در انجام كار ميشه و امكان لود كردن فايل دلخواه كاربر به جز فايل هاي پيش فرض دستگاه و در صورتي كه فايل اشتباه انتخاب بشه يا در حين انجام عمل تبديل يا دانلود وقفه اي ايجاد بشه در 90% موارد نياز به استفاده از تبديل باسيم نيست وانجام تبديل ساژم اصلي (كه در اون زمان كاتل چنين گزينه اي نداشت)و امكاناتي كه در آپديت هاي اون با توجه به زمان كمي كه دستگاه وارد بازار شده بود و بودن اسم شركت TNM در پيشينه دستگاه ... باعث شد اقدام به خريد بكنم و الان هم واقعآ" راضي هستم وبراي دياگ هم دستگاه پرتابل شركت مهاد رو كه داراي تيم قوي تحقيقاتي ونرم افزار هاي به روز هست رو خريداري كردم كه واقعا" از اين خريد راضي هستم.اميدوارم كمي به دوستاني كه قصد خريد دارند كمك كرده باشم. :lay:

TuneUp_Vahab
4th May 2012, 23:39
بنده با توجه به مبا حث بالا بايد عرض كنم پس از مدتها تحقيق و پيگيري در سطح بازار جهت خريد دستگاه تبديل و دانلود ودياگ دوم براي مغازه متوجه شدم جناب همت زاده در ميان ساير فروشندگان دستگاه تبديل صداقت بيشتر و كيفيت بهتري دارند ولي با تمام ارادتي كه نسبت به ايشون دارم بطور اتفاقي با آگهي گروه دلتا(فلشيت) برخوردم وپس از تحقيق ومذاكره متوجه شدم كه اين دستگاه كارايي و انعطاف پذيري بيشتري در حين كار داره و از دلايل اصلي بنده :سرعت بالاتر و تمر كز سازنده بر افزايش كار از طريق OBD كه باعث سرعت عمل بيشتر در انجام كار ميشه و امكان لود كردن فايل دلخواه كاربر به جز فايل هاي پيش فرض دستگاه و در صورتي كه فايل اشتباه انتخاب بشه يا در حين انجام عمل تبديل يا دانلود وقفه اي ايجاد بشه در 90% موارد نياز به استفاده از تبديل باسيم نيست وانجام تبديل ساژم اصلي (كه در اون زمان كاتل چنين گزينه اي نداشت)و امكاناتي كه در آپديت هاي اون با توجه به زمان كمي كه دستگاه وارد بازار شده بود و بودن اسم شركت TNM در پيشينه دستگاه ... باعث شد اقدام به خريد بكنم و الان هم واقعآ" راضي هستم وبراي دياگ هم دستگاه پرتابل شركت مهاد رو كه داراي تيم قوي تحقيقاتي ونرم افزار هاي به روز هست رو خريداري كردم كه واقعا" از اين خريد راضي هستم.اميدوارم كمي به دوستاني كه قصد خريد دارند كمك كرده باشم. :lay:

سلام دوست عزيز :

بفرماييد كه آيا دستگاه فلشيت قابليت دياگ را دارد يا فقط تبديل و پروگرام ميكنه ؟ تا ما و ديگر دوستان و كاربران عزيز سر در گم نباشيم .
در رابطه با دستگاه ايكو دياگ مهندس همت زاده به غير از تبديل و پروگرام در حال حاضر چند دستگاه در يك دستگاه به صورت مولتي پلكس مي باشد و از چندين برنامه از جمله تست گاز OMVL, لنديرنزو و امگاز ، ECU TOOLS با آخرين ورژن 8.45 ، تست موتور كليه ماشينهاي ايرانخودرو به غير از 206 و غيره را دارا مي باشد كه البته در پست بعدي عكس برنامه ها را همراه با توضيح و كاربردهاي آن در خدمت خواهم بود . البته با قابليت اضافه شدن برنامه هاي ديگر .

بابک همت‌زاده
5th May 2012, 00:31
با سلام
آقای علی قلی عزیز ، اولا امیدوارم که ایراداتی که نسبت به من گرفته اید
فقط سوءتفاهم باشه ، در غیر اینصورت لطفا منو در جریان بگذارید تا بنده
هم در اصلاح آنها اهتمام ورزم.
در مورد انتخاب فایل دلخواه و دانلود آن ، ایکاش کمی حوصله بخرج داده و
مطالبی که توسط من در تاپیک مربوطه در مورد ISP بیان کرده بودم میخواندید
تا اینچنین خود را بزحمت نمیانداختید. ابزار ISP جهت خواندن/نوشتن انواع
ایپرام ، فلش و میکرو که در ایسیو ساخته شده است. بنابراین استفاده کننده
قادر به دستیابی به کلیه اطلاعات در مورد کیلومتر ، سیستم ضد سرقت و
دیگر پارامترهای سیستم میباشد. ما بعنوان یک شرکت رسمی هرگز قادر
به افشای نقاط مذکور نیستیم(منع قانونی دارد).
این ابزار همچون چاقو برنده بوده و در صورت استفاده صحیح از آن مفید است.

با توجه به پیشینه علمی و رشته تخصصی من ، هیچ حرف و حدیثی که در
رابطه با سیستمهای الکترونیک ماخذی با نتایج آزمون عملی نداشته باشد
مسموع نیست.(بنظر میرسد که ابزار تست شما ، مذاکره میباشد!)

ظاهرا اطلاعات شما در مورد سیستمهای میکروکنترولر ، هم ناقص و هم
نادرست میباشد زیرا تا زمانیکه بخش Boot Sector در میکروکنترولرها پاک
نشده و میکرو از لحاظ فیزیکی آسیب ندیده باشد ، قابل دسترسی از طریق
کابل OBD میباشد.(ظاهرا اطلاعات غلط به شما تفهیم شده).

در مورد تقدم و تاخر آپشنهای دستگاه این و آن کمی دقت کنید و پستهای
مربوطه را با حوصله بخوانید تا دچار چنین مغلطه ای نشوید. زمانیکه دستگاه
کاتل به مشتریان عرضه میشد تنها دستگاه موجود در بازار دستگاه آقای
سعیدآوی بود این مطلب را آقای ورمزیار و شیخ لو که قبلا دستگاههای ما
را تهیه و استفاده و در چندین مورد فروش داشته اند بهتر میدانند.

در پایان لطفا ضمن معرفی هویت واقعی خود ، برای من و دوستان حاضر در
فوروم ، نحوه بررسی و آزمون های بعمل آمده در رابطه سرعت و یا تمرکز
سازنده را بیان کنید.

aligoli24
5th May 2012, 02:15
با سلام به همه
خصوصا" استاد همت زاده عزيز
خدمت شما عرض كنم بنده همينطور كه در پست بالا هم گفتم شما جزو سازندگان درستكار وباتجربه اين رشته ميدونم وبايد عرض كنم بنده خودم رو جزو دوستان شما ميدونم و ماهي يكبار با شما تلفني تماس و خوش و بشي دارم و در تعطيلات نوروز جهت عرض ادب حضورا" خدمت رسيدم بنده شاگرد شما "گلچيني" هستم. ولي خريد دستگاه از شركت ديگر صرفا" بر مبناي استنتاج شخصي بنده بوده ومنظور بنده از مذاكره صرفا"در يافت اطلاعات از سازنده بود ونه بعد مالي ماجرا كه واقعا" براي من مهم نيست و ضمنا" همينطور كه استحضار داريد بنده با دستگاه شما كار كردم و شكي در قابليتها وسابقه زماني اون نيست و نظر بنده درمورد سرعت دستگاه بصورت مقايسه عملي بوده وقطعا" اطلاعات بنده ودرصد زيادي از دوستان ديگر اين بخش سايت بعنوان تعميركار مكانيك كه به جهت تغييرات خودروها و لزوم به روز شدن و نياز به تجهيزات الكترونيك جهت رفع عيوب خودرو هاي روز داريم در امور الكترونيك به پاي شما اساتيد الكترونيك نميرسد. براي مثال كاربر يك لپ تاپ صرفا" بايد با كاركرد وعملكردهاي دستگاه در حين كار آشناباشد و لزومي به داشتن اطلاعات تخصصي از سخت افزار ندارد!
در مورد مباحث دستگاههاي تبديل ودانلود از شما عاجزانه خواهشمندم صعه صدر بيشتري از خودتون نشون بديد تا مصرف كنندگان عامي با تبادل اطلاعات باهم به انتخاب ساير دوستان كمك كنند ومطمئن باشيد بنده قصد تخريب زحمات شما رو نداشتم و فقط نتيجه تحقيق و انتخاب خودم رو اعلام كردم وضمنا" زمان خريد بنده چند ماه قبل از ارايه ISP توسط شما بوده و همينطور كه استحضار داريد بنده چند ماهي است پيگير ومنتظر خريد تستر ايسيو شما هستم چون در اين مورد هم نتيجه گيري بنده دستگاه شماست.و خواهش ميكنم پست قبلي بنده رو دو باره بخونيد تا ببينيد قصد تخريب شما رو نداشتم.
اردتمند شما گلچيني :0018:

TuneUp_Vahab
5th May 2012, 13:01
سلام جناب همت زاده :

بنده با آپديت دستگاه بامشكل مواجه شدم . لطفا راهنمايي بفرماييد ايراد كار از كجاست . ممنونم . برنامه ECU TOOLS را اجرا ميكنم پيام زير نمايش داده مي شود و برنامه آيكو نيز به SP2 تغيير پيدا نميكند . ارادتمند شما قرجه .

babi.learning
5th May 2012, 14:13
سلام دوست عزيز :

بفرماييد كه آيا دستگاه فلشيت قابليت دياگ را دارد يا فقط تبديل و پروگرام ميكنه ؟ تا ما و ديگر دوستان و كاربران عزيز سر در گم نباشيم .
در رابطه با دستگاه ايكو دياگ مهندس همت زاده به غير از تبديل و پروگرام در حال حاضر چند دستگاه در يك دستگاه به صورت مولتي پلكس مي باشد و از چندين برنامه از جمله تست گاز OMVL, لنديرنزو و امگاز ، ECU TOOLS با آخرين ورژن 8.45 ، تست موتور كليه ماشينهاي ايرانخودرو به غير از 206 و غيره را دارا مي باشد كه البته در پست بعدي عكس برنامه ها را همراه با توضيح و كاربردهاي آن در خدمت خواهم بود . البته با قابليت اضافه شدن برنامه هاي ديگر .

باسلام :0018:
دستگاه فلشیت در حال حاضر دستگاه دانلود و تبدیل و یک پروگرمر حرفه ای هستش فعلا دیاگ نیست ولی تا 4ماه اینده برنامه دیاگ هم بهش اضافه میشه
این دستگاه ای سی ایپرام رو از OBD رید ورایت میکنه وپایه ایسیو زیمنس رو عوض میکنه این دو مورد رو هیچ دستگاهی انجام نمیده

m.aminifar
5th May 2012, 15:05
باسلام :0018:
دستگاه فلشیت در حال حاضر دستگاه دانلود و تبدیل و یک پروگرمر حرفه ای هستش فعلا دیاگ نیست ولی تا 4ماه اینده برنامه دیاگ هم بهش اضافه میشه
این دستگاه ای سی ایپرام رو از OBD رید ورایت میکنه وپایه ایسیو زیمنس رو عوض میکنه این دو مورد رو هیچ دستگاهی انجام نمیده

سلام:در مورد ایسیو زیمنس که پایه ها تعویض میکنه بیشتر توضیح بدین با تشکر

TuneUp_Vahab
5th May 2012, 16:45
سلام دوستان :

برنامه هايي كه به همراه دستگاه ايكو مهندس همت زاده شركت كاتل ارائه ميشه به شرح زير همراه با عكس مي باشد .
اميدوارم مفيد واقع بشه . اگه سوالي هم بود بنده در خدمتم .

babi.learning
5th May 2012, 22:07

باسلام
یعنی بوت ایسیو رو از OBD عوض میکنه به طور مثال شما ایسیو زیمنس پراید معمولی رو به هر چی بخواید تبدیل میکنید وهیچدستگاهی چنین کاری نمیکنه یک کلام کم کردن کیلو متر ایسیو والئو وزیمنس ازOBD
در ضمن استاد گرامی شماره تماس تونو میشه از طریق پیام بام بفرستین ممنونم:lay:

بابک همت‌زاده
5th May 2012, 22:59
سلام جناب همت زاده :

بنده با آپديت دستگاه بامشكل مواجه شدم . لطفا راهنمايي بفرماييد ايراد كار از كجاست . ممنونم . برنامه ECU TOOLS را اجرا ميكنم پيام زير نمايش داده مي شود و برنامه آيكو نيز به SP2 تغيير پيدا نميكند . ارادتمند شما قرجه .
با سلام
جناب قرجه عزیز، شرح عبارات نمایش داده شده در زیر آمده است:
- سطر اول با مقایسه نسخه فعلی عدم نیاز به آپدیت را اعلام میکند
- سطر دوم و سوم مراحل بارگذاری نرم افزار را اعلام میکنند
- سطر چهارم در صورت یافتن سخت افزار مولتی پلکس آنرا آپدیت میکند
- سطر پنجم در صورت یافتن سخت افزار ISP آنرا آپدیت میکند

عبارات فوق نشانگر عدم اتصال هر دو سخت افزار آیکو و ISP میباشد. چنانچه
با اتصال سخت افزارها همچنان این عبارات ظاهر شوند ، با استفاده از فایل
راهنمای نصب از نصب صحیح درایورهای USB ، غیر فعال بودن بلوتوث و نیز
عدم اجرای همزمان برنامه آیکو مطمئن شوید.

چنانچه اعمال فوق شما را به نتیجه مطلوب نرساند ، لطفا با کارشناسان ما
در ساعات اداری تماس و مشکل خویش را برطرف نمائید.

من الله توفیق

بابک همت‌زاده
5th May 2012, 23:04

سلام
این قابلیتها جالبه و خیلی خوبه که همه مشتریان بتوانند ازش استفاده کنند.
دوست من هم در تبریز از این دستگاه داره ولی نمیدونم چرا این قابلیتهائی که
فرمودید ، هیچکدوم رو نداره!

TuneUp_Vahab
6th May 2012, 13:12
سلام جناب همت زاده :

سلام دوستان و عرض ادب خدمت جناب مهندس همت زاده :

با تشكر از راهنمايي هاي خوب و بجاي مهندس همت زاده ، مشكل از لپتابم بوده و با PC ايراد برطرف شد .
و در عرض چند ثانيه دستگاه آپديت شد . خيلي عالي بود بدون صرف وقت اضافه .
ممنونم .

حميد ذوالعلا
6th May 2012, 23:58
سلام دوستان و عرض ادب خدمت جناب مهندس همت زاده :

با تشكر از راهنمايي هاي خوب و بجاي مهندس همت زاده ، مشكل از لپتابم بوده و با PC ايراد برطرف شد .
و در عرض چند ثانيه دستگاه آپديت شد . خيلي عالي بود بدون صرف وقت اضافه .
ممنونم .

سلام
بنده هم اينترنت پر سرعت در منزل دارم . اپديت را در منزل گرفتم.و به PC در تعميرگاه انتقال دادم در عرض 3 ثانيه سخت افزار را شناسايي و اپديت كرد.
دست اقاي همت زاده و همكاران محترمشان درد نكنه.

rahman50
7th May 2012, 13:22
همت بلند اقای همت زاده خدایش وبدون هیچگونه اغراقی واقعا در کار تعمیرات خودرو ما را سربلند کرده و ما نمک پرورده ایشان هستیم

babi.learning
10th May 2012, 22:25
بدون شرح :

http://www.tnm2000.ir/index.php?route=common/home
بدون شرح
در ضمن در ادرس بالا ایسیو کیت به فروش نمیرسد
:0018:TNM ELECTRONICS ECUKIT:0018: (http://www.tnmelectronics.com/EcuKit.html)

ya_ab
15th May 2012, 18:55
سلام
من با هر مرور گری وارد سایت شرکت آقای همت زاده میشم فقط صفحه اصلی خوش آمد گویی میاد و هیچ کاری نمیشه کرد . اگه میشه راهنمایی کنید.
در ضمن من دیاگ مالتی پلکس را دارم ولی برنامه دانلود sax 500 را ندارم چجوری میشه این برنامه را گرفت. و این یوزر پس برای آپدیت فقط مخصوص دارنگان برنامه تبدیل میشه یا نه برای دیاگ هم هست؟
ممنون

TuneUp_Vahab
15th May 2012, 20:50
سلام
من با هر مرور گری وارد سایت شرکت آقای همت زاده میشم فقط صفحه اصلی خوش آمد گویی میاد و هیچ کاری نمیشه کرد . اگه میشه راهنمایی کنید.
در ضمن من دیاگ مالتی پلکس را دارم ولی برنامه دانلود sax 500 را ندارم چجوری میشه این برنامه را گرفت. و این یوزر پس برای آپدیت فقط مخصوص دارنگان برنامه تبدیل میشه یا نه برای دیاگ هم هست؟
ممنون

سلام دوست عزيز :

شما اگه يوزر و پسورد دستگاه را داريد نيازي به وارد شدن به سايت نيست فقط كافيست كه سيستم به اينترنت وصل باشد و با اجراي برنامه ecu tools به طور اتوماتيك در عرض چند ثانيه آپديت مي شه . موفق باشيد .

حميد ذوالعلا
16th May 2012, 00:17
سلام
ممنون
سلام
دوست عزيز یوزر پس مختص برنامه ecu tools است.وهمچنين برنامه sax 500

بابک همت‌زاده
21st May 2012, 14:24
سلام
ممنون
با سلام
دوستان عزیز ، سایت اصلی در حال ورود و تکمیل شدن اطلاعاته ، یعنی
در حال حاضر صفحه موقت نمایش داده میشه.
سایت بروزرسانی مربوط به اف-تی-پی سرور که در محل شرکت مستقر
است ، صرفا برای این منظور بصورت 24 ساعته و اتوماتیک فعالیت میکنه.
در ضمن از دوستان عزیز خواهش میکنم که پستهاشون رو در مورد آیکو
ماکـس در اینجا مطرح کنن تا براحتی قابل پیگیری باشه و از اطلاع رسانی
و تبلیغ اجناس دیگر در این تاپیک خودداری کنند!!!

ya_ab
21st May 2012, 14:58
خسته نباشید آقای همت زاده
اول میخواستم ببینم باقی خودرو ها را کی به این دستگاه اضافه میکنید؟
بعد هم من با فلشر هم پراید و هم بوش نیسان را هم فلش کردم و جواب داده دیدم شما این دو ماشین رو تو لیستتون ذکر نکرده بودید من گفتم فقط آیا باقی ایسیو های بوش را هم ساپورت میکنه یا نه؟
و یک مشکل گاهی وقت ها بعضی خطا ها را نمیخونه و بجاش چند تا ستاره میزاره و به هیچ وجه نمیشه فهمید خطای چیه این مشکل از کجاست؟ ممنون

m.aminifar
21st May 2012, 15:35
سلام:جناب همت زاده چرا نرم افزارسمند مالتی پلکس از ایکو ورژن 4.46 حذف شده

بابک همت‌زاده
22nd May 2012, 13:22
سلام:جناب همت زاده چرا نرم افزارسمند مالتی پلکس از ایکو ورژن 4.46 حذف شده

با سلام
تا زمانی که اینترفیس ماکس به کامپیوتر متصل نباشه ، منو فعال نمیشه عزیز.

بابک همت‌زاده
23rd June 2012, 08:50
با سلام
دوستان محترم ، ورژن جدید 8.47 آیکو دیاگ از این لینک قابل دانلود است
در این ورژن علاوه بر رفع برخی از ایرادات در دانلود و عیب یابی Mux
نسخه جدید دانلود برای CCN قابل انجام است.
هنگام اجرای برنامه ، قبل از ورود به قسمت تاریخچه رفته و از تغییرات
دیدن کنید.
http://trainbit.com/files/9983189884/847.rar

بابک همت‌زاده
10th July 2012, 11:18
با سلام
دوستان محترم ، ورژن جدید8.47(SP1)
Download IKCODIAG8.47SP1.rar
(http://trainbit.com/files/4132589884/IKCODIAG8.47SP1.rar)