PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطای favlt lamp در سمند مولتی پلکس

sajadnasirpor
2nd April 2012, 18:40
سلام خدمت دوستان گلم سمند مولتی پلکس اومد که چراغ های کوچکش رو عوض کنم و لامپ الیدی بزارم و منم عوض شون کردم که بعد از خاموش کردن چراغ های کوچک چراغ های کوچیک باز هم ضعیف روشن میموندند منم سیم چراغ کوچیک رو از سوکت چراغ جلو بریدم دیدم خاموش شدن اومدم یه دیود بزارم سر راش که بازم مشکل حل نشد و دباره دیود رو باز کردم وسر راه هر دو سوکت یه رله کوچیک وصل کردم که چراغ ها خاموش شدن اما تو صفحه کیلومتر خطای fault lamp رو میده میخواستم بدونم راهی هست که بشه خطا نیاد با تشکر

احمد برقکار
2nd April 2012, 22:34
سلام شما برای هر لامپی که گذاشتید دیود بزارید +چراغهای راهنمای بغل گلگیر در ضمن بدون دیود با رله جواب میده حتمان سیم کشی رله رو اشتباه کشیدی برق پایه30 رله رو از کجا کشیدی که خطا داد

sajadnasirpor
3rd April 2012, 10:30
سلام شما برای هر لامپی که گذاشتید دیود بزارید +چراغهای راهنمای بغل گلگیر در ضمن بدون دیود با رله جواب میده حتمان سیم کشی رله رو اشتباه کشیدی برق پایه30 رله رو از کجا کشیدی که خطا داد
سلام دوست عزیز من برق اصلی رله رو از همون سیم چراغ کوچک که موقع روشن شدن چراغ ها میاد برداشتم و رله رو درست نصب کردم چون با روشن کردن چراغ کوچیک رله عمل میکنه و چراغ کوچیک روشن میشه در ضمن اون مشکلی که موقع خاموش کردن چراغ کوچیک ضعیف روشن میموند حل شد اما خطا اومد

احمد برقکار
4th April 2012, 01:41
سلام دوست عزیز برقی که از سیم چراغ میاد رو تحریک رله بزار وپایه 30 از برق دینام یا باطری بکش

m.aminifar
4th April 2012, 02:43
سلام خدمت دوستان گلم سمند مولتی پلکس اومد که چراغ های کوچکش رو عوض کنم و لامپ الیدی بزارم و منم عوض شون کردم که بعد از خاموش کردن چراغ های کوچک چراغ های کوچیک باز هم ضعیف روشن میموندند منم سیم چراغ کوچیک رو از سوکت چراغ جلو بریدم دیدم خاموش شدن اومدم یه دیود بزارم سر راش که بازم مشکل حل نشد و دباره دیود رو باز کردم وسر راه هر دو سوکت یه رله کوچیک وصل کردم که چراغ ها خاموش شدن اما تو صفحه کیلومتر خطای fault lamp رو میده میخواستم بدونم راهی هست که بشه خطا نیاد با تشکر

سلام:شما سیم کشی به حالت اولیه (فابریک)برگردونین حال زمانیکه LED ها نصب هست لامپ های معمولی (فابریک)هم نصب کنین ببینین ایراد برطرف میشه یا نه نتیجه اعلام کنید

sajadnasirpor
4th April 2012, 10:13
سلام دوست عزیز با لامپ خود ماشین مشکلی نداره امروز مشتری اومد گفت که با زدن دکمه پشت آمپر خطا فعلا رفته حلا ببینیم باز هم میاد یا نه اطلاع میدم با تشکر از دوستان خوبم

alihi53
1st August 2012, 10:51
میتونی از مقاومت به جای لامپهای فابریک استفاده کنی.
شاهوران-شیراز

mansoorreza
3rd November 2012, 16:20
با سلام من برای سمند سورن مالتی چراغهای کوچک جلو رو دوتا ال ای دی زدم و یکی رو معمولی اما اگه هر سه تارو ال ای دی بزنی خطا میده لطفا راهنمایی کنین

hfmicro
5th November 2012, 01:57
با سلام خدمت دوستان عزیز،
در سمند مالتی پلکس جریان خروجی لامپها در سیکل های مشخصی چک میشود و وقتی شما بجای لامپ LED نصب میکنید باید به نوعی جریان را عبور دهید که در اینصورت یا باید بقول دوستان لامپ با وات لامپ اصلی موازی با آ نصب کنید یا از مقاومتی که جریانی شبیه اون را عبور دهد استفاده کنید . البته توجه به جای نصب مقاومت و وات آن لازم است تا باعث صدمه نشود .
در مورد لامپهای عقب در CCN در قسمت پیکربندی امکان تغییر به نوع LED وجود دارد .
امیدوارم توضیحاتم بتونه کمک کنه .