PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سلام کامپیوتر من در حالت post یا همان صفحه سیاه اول قفل ک

abas_65
3rd April 2012, 19:52
سلام کامپیوتر من در حالت post یا همان صفحه سیاه اول قفل کرده و وجایی که شماره می زنند برابر id 00000 را نشان می دهد . و بعد از 1 ساعت بالا می ایید اشکال از کچاست؟

TuneUp_Vahab
3rd April 2012, 20:32
سلام دوست عزيز :

آيا اطلاعات مربوط به ماين موقع روشن كردن سيستم نمايش داده مي شود ؟
آيا ويندوز جديد نصب كردين ؟
بيشتر توضيح دهيد .

abas_65
3rd April 2012, 21:01
مچددا سلام مین من گیگابایت پنتیوم 4 است . ولی هر وقت روشنش می کنم روی صقحه سیاه قفل می کند نوشته های مانند لود کردن سیدی رام و هارد نمی اید و بعد از 1 ساعت بالا می اید . ویندور که می خواهم عوص کننم باز به همین صورت باید عمل کنم 1 ساعت صبر کنم برای هر ریست کردن؟ با تشکر

TuneUp_Vahab
3rd April 2012, 21:28
سلام :

ابتدا پاور را تعويض نماييد . اگه مشكل حل نشد بيوس را پروگرام نماييد .

Meisam-Alishahi
3rd April 2012, 22:17
سلام کامپیوتر من در حالت post یا همان صفحه سیاه اول قفل کرده و وجایی که شماره می زنند برابر id 00000 را نشان می دهد . و بعد از 1 ساعت بالا می ایید اشکال از کچاست؟

هوالعليم

با سلام، دوست عزيز ابتدا كابل برق و ديتاي هارد را جدا كنيد و سيستم را راه اندازي كنيد.اگر كندي صفحه اول رفع شد يعني مشكل از هارد شماست اما اگر همچنان مشكل باقيست بقيه قطعات جانبي مانند ODD مودم و... را بصورت مجزا و تك به تك جهت پيدا كردن اشكال، از مادربرد جدا نماييد و وضعيت را جهت راهنمايي هاي بعدي اعلام نماييد.

موفق باشيد

abas_65
3rd April 2012, 22:59
دوست عزیز کاری که گفتید انجام دادم هارد و وسایل جانبی را ار ان جدا کردم باز هم همان صفحه امد و نرفت عکس از صفحه را نیز بزایتان می زارم

TuneUp_Vahab
4th April 2012, 21:11
سلام دوست عزيز :

بيوس رو پروگرام نماييد .

abas_65
4th April 2012, 22:49
دوست عزیز برنامه اپدیت مدل را پیدا نکردم میشه برام بزایش با تشکر مدلgigabyte fc 8s648fx-rz

abas_65
5th April 2012, 11:24
دوست عزیز برنامه را پیدا کردم و بایوس را اپدیت کرردم ولی باز بصورت قبل است لطفا کمک کنید؟

M.Salehi
5th April 2012, 20:18
دوست عزیز برنامه را پیدا کردم و بایوس را اپدیت کرردم ولی باز بصورت قبل است لطفا کمک کنید؟

سلام دوست عزیز
اگه کارهای گفته شده توسط دوستان رو انجام دادید و بازهم مشکل باقی بود
دیگه صد در صد مین برد شما مشکل داره
تو اون صحفه مشکی قطعات متصل به مین برد تست میشند و بعد ویندوز بالا میاد احتمال اینکه یکی از چیپهای مین برد یا شاید هم مشکل نشتی خازن باشه احتمال لحیم سردی هم وجود داره
موفق باشید

Meisam-Alishahi
6th April 2012, 21:11
دوست عزیز کاری که گفتید انجام دادم هارد و وسایل جانبی را ار ان جدا کردم باز هم همان صفحه امد و نرفت عکس از صفحه را نیز بزایتان می زارم

هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز بعد از اينكه قطعات جانبي را از مادربرد خارج ساخته ايد و لي همچنان مشكل رفع نشده است شايسته است ابتدا پاور و CPU را با مدل مشابه تست نماييد اگر بعد از تست و تعويض پاور و CPU مشكل رفع نشد قطعا طبق فرمايش دوست خوبم جناب صالحي مشكل از مادربرد شماست كه بهتر است مادربرد را به يك مركز معتبر تعميرات سخت افزار ببريد.

موفق باشيد

karim_9
7th April 2012, 06:58
با سلام
دوست عزیز اگه شما طیق فرمایشات دوستان پیش رفتین بدون شک مادر برود خراب هست باز برای اطمینان خاطر فن سی پی یو رو برسی کن گرد قبار بیش از حد بین پره های فن سی پی یو هم باعث ضعیف شدن فن میشه در ضمن حرارت چیپ هارو هم بازدن انگشت بسنج یش از حد معمول داغ باشه ایراد بدون شک از مادربردهست