PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : bios لپ تاپ HP probook 4420s

saeidz
5th April 2012, 10:59
يكي از بچه ها برداشته بايوس لپ تاپش را بعد نصب ويندوز آپديت كرده تا ريست شده ديگه بالا نمياد
يه 1 ثانيه مياد و خاموش ميشه
يه جا داده گفته بايد بايوس را عوض كنيم الان كه رفته سراغش گفته گير نمياد
از دوستا كسي داره ؟ يا جايي سراغ داره بدم درست كنه ؟

morteza 0228
5th April 2012, 11:42
يكي از بچه ها برداشته بايوس لپ تاپش را بعد نصب ويندوز آپديت كرده تا ريست شده ديگه بالا نمياد

با عرض سلام خدمت دوست گلم
شما باید برید خود سایت لب تابتون شده و در قسمت ساپورت یا دانلود مدل مربوطه را جستجو کنین بعد از جستجو مقادیری از فایلهای درایور و خود فایل بایوس باید ظاهر بشه برای دانلود شما باید فایل بایوس را دانلود کنید
بعد از دانلود از حالت زیپ در اورده (البته تو یه سیستم دیگه)و چند فایل که یکیش به فرکت *.bin
یا *.rom هست رو با پرو گرامر به ایسی بایوستون انتقال بدین و ایسی بایستون رو جا بزنین
اگر مشکل فقط بایوس باشه بایستی مشکلتون حل بشه
موفق باشین.:lay:

barrdia12q
5th April 2012, 11:58
دوست عزیز به آدرس زیر برو و سیستمی که را روی لب تابتون نصب بوده انتخاب و سپس درایور مخصوص را دانلود کنید.

کلیک بفرمایید (http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/DriverDownload.jsp?prodNameId=4145436&lang=en&cc=us&taskId=135&prodTypeId=321957&prodSeriesId=4145435)

saeidz
5th April 2012, 19:51
دوستان این چند عکس را ببینید ؟
کدومش بایو میشه ؟

http://up.vatandownload.com/images/13ow5ws8e0ja9mkeepqb.jpg
http://up.vatandownload.com/images/szpt6u73s3i3n4oc8c4b.jpg
http://up.vatandownload.com/images/0qfbmmlx7efk45w7q0w9.jpg

Meisam-Alishahi
6th April 2012, 21:59
دوستان این چند عکس را ببینید ؟
کدومش بایو میشه ؟

هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز در عكس ارسالي آي سي مورد نظر را براي شما مشخص كردم به آدرسي كه دوست خوبم آقا قاسم عزيز براي شما بصورت لينك تقديم تان كردند مراجعه نموده فايل بايوس را دانلود نموده ( فايل بصورت EXE است ) پس از استخراج بر روي آي سي پروگرام نماييد.

موفق باشيد

saeidz
6th April 2012, 22:05
استاد عزیز به عکسی که آپلود کردید من دسترسی ندارم
میشه یه جا دیگه آپ کنید
با تشکر

Meisam-Alishahi
6th April 2012, 22:40
استاد عزیز به عکسی که آپلود کردید من دسترسی ندارم
میشه یه جا دیگه آپ کنید
با تشکر

هوالعليم

با سلام، اين هم خدمت شما

موفق باشيد

saeidz
7th April 2012, 00:35
ببخشید استاد گرامی
من کاربر معمولی هستم و عضوی VIP نیستم برای همین نمی تونم فایل های ضمیه شده را دانلود کنم
با پیغام :
شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید . به یکی از دلایل زیر :
......

هر کسی دسترسی داره لطف کنه تو یه سایت دیگه آپلود کنه
با تشکر

Meisam-Alishahi
7th April 2012, 10:47
ببخشید استاد گرامی
من کاربر معمولی هستم و عضوی VIP نیستم برای همین نمی تونم فایل های ضمیه شده را دانلود کنم
با پیغام :
......

با تشکر

هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز آدرس ايميل خود را براي من پيام خصوصي كنيد تا براي شما ارسال كنم.

موفق باشيد

M.Salehi
7th April 2012, 11:21
ببخشید استاد گرامی
با پیغام :
......

با تشکر

سلام دوست عزیز
عکس رو تو پبام خصوصی برای شما فرستادم با تشکر از دوستان عزیز
موفق باشید

saeidz
8th April 2012, 19:58
با تشکر از دو استاد گرامی
عکس به دستم رسید
آقایون من با برنامه pony prog 2000 باکس جف را پروگرام می کردم
یه سر رشته کوچولو دارم
میشه طریقه کابل درست کردن و پروگرام کردنشو توضیح بدید ؟
با تشکر

saeidz
10th April 2012, 16:07
نبود ؟

Meisam-Alishahi
23rd April 2012, 23:22
با تشکر از دو استاد گرامی
عکس به دستم رسید
آقایون من با برنامه pony prog 2000 باکس جف را پروگرام می کردم
یه سر رشته کوچولو دارم
میشه طریقه کابل درست کردن و پروگرام کردنشو توضیح بدید ؟
با تشکر

هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز pony prog برنامه اي است كه برای انتقال فایل کامپایل شده ما به حافظه میکروکنترلر به کار میرود. اين برنامه برای سیستم های 95/98/ME/NT/2000/XP و لینوکس در دسترس است و همچنين اين برنامه دستگاههای كه ذكر ميكنم رو را پشتیبانی میکنه Atmel AVR ،Microchip PIC ،I²C Bus ،Microwire ،SPI eeprom اما لازم به ذكر هست كه بنده با داشتن پروگرامر TNM 2000 با برنامه PonyProg كار نكردم و به شما پيشنهاد ميكنم كه آي سي بايوس لپ تاپ رو با مدل پروگرامري كه عرض شد و يا TNM 5000 پروگرام نماييد.

موفق باشيد

shahramspiner
29th August 2012, 07:04
با سلام خدمت استاد عزيز من يك مشكل دارم يك لپ تاپ ايسر مدل ٥٥٢٠ ميخوام وارد بايوس بشم به هيچ طريقي نميتونم وقتي لپ تاپ را روشن ميكنيم ميرود روي يه قسمتي به نام بوت انويديا بعدا خاموشش ميكنم قبلا وقتي أف ٢ را ميزدم داخل بايوس ميشدم الانه ميخوام وارد بايوس بشم كه تنظيم كنم كه از روي هارد بخونه ولي به هيچ طريقي نميشه حتي فكر كردم ممكنه كه از كيبرد باشه اشكال با يك كيبرد ديگه هم امتحان كردم ولي متاسفانه هيچ فايده اي نداشت به نظر جناب عالي چيكار كنم كه بتونم وارد بايوس بشم منتظر جوابتون هستم با عرض تشكر شهرام'----------

Meisam-Alishahi
1st September 2012, 15:06
با سلام خدمت استاد عزيز من يك مشكل دارم يك لپ تاپ ايسر مدل ٥٥٢٠ ميخوام وارد بايوس بشم به هيچ طريقي نميتونم وقتي لپ تاپ را روشن ميكنيم ميرود روي يه قسمتي به نام بوت انويديا بعدا خاموشش ميكنم قبلا وقتي أف ٢ را ميزدم داخل بايوس ميشدم الانه ميخوام وارد بايوس بشم كه تنظيم كنم كه از روي هارد بخونه ولي به هيچ طريقي نميشه حتي فكر كردم ممكنه كه از كيبرد باشه اشكال با يك كيبرد ديگه هم امتحان كردم ولي متاسفانه هيچ فايده اي نداشت به نظر جناب عالي چيكار كنم كه بتونم وارد بايوس بشم منتظر جوابتون هستم با عرض تشكر شهرام'----------

هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز طبق پيام خصوصي كه براي من ارسال نموديد جواب را براي شما ارسال كردم لطفا ادامه سوالتان را در اين بخش بپرسيد.

موفق باشيد