PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا روش تعمير پاور را قرار دهيد

farshid
13th July 2010, 19:39
مشکلات خود را در رابطه با تعمیر پاورها در این بخش مطرح کنید :

لطفا روش تعمير پاورهايي كه كلا روشن نمي شود يا روشن مي شود و سيستم بوت نمي شد را به صورت مبتدي قرار دهيد

با تشكر

pal-electronic
13th July 2010, 19:58
لطفا روش تعمير پاورهايي كه كلا روشن نمي شود يا روشن مي شود و سيستم بوت نمي شد را به صورت مبتدي قرار دهيد

با تشكر

دوست عزیز سلام

پاورهای کامپیوتر همانند تغذیه دستگاه های دیگر مثل : تلویزیون عمل میکنند
ابتدا باید از سالم بودن سیم برق ورودی مطمئن شوید که قطع نشده باشد ، سپس فیش مادگی که سیم برق داخل آن قرار میگیرد را تست کنید جریان نکشیده باشد یا اینکه پایه آنها روی مدار شل و لحیم سردی پیدا نکرده باشند .
اگر پاور مورد نظر کلید دارد آن را چک کنید ، وبه سراغ فیوز برق ورودی بروید و آن را تست کنید .
عمدتا در پاورها و تغذیه دستگاه ها خرابی خازن نقش اول را ایفا میکند و باعث بروز مشکلات دیگر میشود ، اعم از روشن نشدن و یا دیر روشن شدن دستگاه یا پاور میشوند .
دیود های پل نیز بر اثر نوسانات برق گاها دچار قطعی یا عمدتا اتصالی میشوند که آنها را باید تست کرد .
ترانزیستور ها و تریستور ها که در خورجی پاور هستند باید تست شوند که خرابی آنها نیز بسیار نادر است .
امیدوارم این مطلب برایتان مفید واقع شده باشد

jesus
26th September 2010, 20:59
سلام بر دوستان
عزیزان پاوری رو که روشن نمیشه به برق بزنین و با سبز و سیاه استارت کنین و سیم بنفش را ولتاژگیری کنین.اگر ولتاژ نبود مشکل تو ورودیه پاور است.تا اینجا اگر کسی سوالی داره بپرسه که جواب داده خواهد شد

edisoon
5th November 2010, 02:42
سلام .ممنون از راهنمايتوون من احتياج به يه شابلون همه كاره دارم منظورم همان چيپ زن هست .ممنون ميشم از راهنمايتون

---------- Post added at 01:41 ---------- Previous post was at 01:37 ----------

البته در جواب دوستمون در خصوص پاور .پاور ها كلا سويچينگ هستن كه با كوجكترين اتصالي يا سوختن فت يا ترانزيستور باعث روشن نشدن مي شود.

---------- Post added at 01:42 ---------- Previous post was at 01:41 ----------

هر سوالي در مورد تعميرات باشه من در خدمت دوستان هستم .

armin11
5th December 2010, 17:39
باسلام خدمت دوستان عزیز اگه خیلی علاقه منده اشنایی با پاور هستید تا یه مقاله اموزشی از یک شرکت سازنده پاور رو براتون بزارم:scooter:

pal-electronic
5th December 2010, 17:48
باسلام خدمت دوستان عزیز اگه خیلی علاقه منده اشنایی با پاور هستید تا یه مقاله اموزشی از یک شرکت سازنده پاور رو براتون بزارم:scooter:

دوست عزیز سلام
نیکی و پرسش ؟
خوب در سایت قرار دهید
از لطف شما نیز سپاسگزاریم
موفق باشید

armin11
7th December 2010, 12:35
باسلام خدمت دوستان عزیز
اینم یه مقاله از بهترین شرکت سازنده پاوربنام GREEN