PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تایپیک مخصوص دستگاه تبدیل کاتل(همت زاده)

صفحه ها : [1] 2

m.aminifar
10th April 2012, 15:55
سلام:دوستان در مورد مزیت وتجربه ها وایرادات در مورد دستگاه کاتل (اقای همت زاده)در این پست اعلام کنید و از بحث های بی مورد اجتناب کنید

m.aminifar
10th April 2012, 16:43
سلام:اولین تجربه هم خودم عنوان می کنم یکسری از ایسیو های valeoپراید با شماره سریال1224701200 M13NI-881Bزمان تبدیل اماده سازی برای اجرا Errorمیده برای رفع ایراد ایسی ایپرام در بیارین وبدون ایسی ایپرام اقدام به تبدیل کنید

REZA KHODAEI
13th April 2012, 16:58
دوستان عزیز در هنگام تبدیل ecu j34 تک سنسور اکسیژن به دو سنسور اکسیژن با دستگاه اقای همت راده اگه به صورت مستقیم اعمال کنین حتما 4-5 بار ارور خواهد داد و تبدیل نمیشود برای حل این مشکل یه روش ساده هست شما میتونین کانتاکت باطری رو 5 دقیقه در بیارین و مستقیما برین رو تبدیل حتما با اولین بار تبدیل میشه امیدوارم مثمر ثمر باشه

sajadnasirpor
16th April 2012, 12:10
سلام خدمت دوستان آیا کار کردن با دستگاه آقای همت زاده مثل فلشیت هست یا نه چون تو قسمت آموزش کار کردن با دستگاه فلشیت که آقای دهقان زحمتش رو کشیده بودن مثل کار کردن با دستگاه xprogهست و باید سیم ها رو از داخل ایسیو وصل کنیم آیا دستگاه همت زاده هم همین طور هست یا از طریق سوکت obdهست و مثل دستگاه فلشیت نیست کار کردن باهاش راحته یا نه با تشکر

yasharararart
16th April 2012, 12:44
سلام خدمت دوستان آیا کار کردن با دستگاه آقای همت زاده مثل فلشیت هست یا نه چون تو قسمت آموزش کار کردن با دستگاه فلشیت که آقای دهقان زحمتش رو کشیده بودن مثل کار کردن با دستگاه xprogهست و باید سیم ها رو از داخل ایسیو وصل کنیم آیا دستگاه همت زاده هم همین طور هست یا از طریق سوکت obdهست و مثل دستگاه فلشیت نیست کار کردن باهاش راحته یا نه با تشکر
همکار گرامی درود
در هر دو دستگاه هم با obdوهم با قسمت سخت افزار (همون سیمها به قول معروف) میشه کار کرد ولی بسته به کار خودتون واستفاده مثلا برای تبدیل با obd برای رید ورایت ای سی ایپرام و فلش با سیم امیدوارم دیگر همکاران که اطلاعات کاملتری دارند راهنمایی فرمایند

sajadnasirpor
16th April 2012, 13:21
سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم پروگرامر جدیدی که به دستگاه همت زاده اضافه شده چه کارایی میکنه و کدوم یکی از دوستان تهییه کرده آیا با دستگاه آقای همت زاده هم میتونیم کیلومتر سمند مولتی رو کم کنیم یا نه با تشکر

babi.learning
16th April 2012, 13:37
سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم پروگرامر جدیدی که به دستگاه همت زاده اضافه شده چه کارایی میکنه و کدوم یکی از دوستان تهییه کرده آیا با دستگاه آقای همت زاده هم میتونیم کیلومتر سمند مولتی رو کم کنیم یا نه با تشکر
سلام
شمابا دستگاه اقای همتزاده نمیتونید کیلومتر سمند مولتی رو کم کنید ولی با فلشیت میشه

sajadnasirpor
17th April 2012, 21:17
سلام خدمت دوستان بلاخره یه دستگاه تبدیل آز آقای همت زاده تهیه کردم و یه ispپروگرامر هم تهیه کردم که با اون هم میشه آی سی ایپرام و فلش رو برنامه ریزی کرد و هم آی سیو زیمینس رو خام کرد با تشکر از همه دوستان

m.aminifar
18th April 2012, 00:16
سلام خدمت دوستان بلاخره یه دستگاه تبدیل آز آقای همت زاده تهیه کردم و یه ispپروگرامر هم تهیه کردم که با اون هم میشه آی سی ایپرام و فلش رو برنامه ریزی کرد و هم آی سیو زیمینس رو خام کرد با تشکر از همه دوستان

سلام:اقای sam2580مبارک باشه سوال و راهنمای در مورد کار کرد با این دستگاه داشتین بنده در خدمتم

حميد ذوالعلا
18th April 2012, 00:29
سلام
مبارك باشه اقا سجاد.دستگاه تبدیل لازمه كار است.اميدوارم در كارهايتان موفق باشيد.

محمد دهقان
18th April 2012, 10:19

سلام
مبارک باشه دوست عزیز
ممکنه در رابطه با این ispپروگرامر یک کمی بیشتر توضیح بدید ؟ چه مارکی ؟و با چه قیمتی ؟ از کجا تهیه کردید؟

sajadnasirpor
18th April 2012, 10:27
سلام
مبارک باشه دوست عزیز
ممکنه در رابطه با این ispپروگرامر یک کمی بیشتر توضیح بدید ؟ چه مارکی ؟و با چه قیمتی ؟ از کجا تهیه کردید؟

ممنون از همه دوستان خدمت دوست عزیزم بگم که این ispپروگرامر در واقع اون آی سی هایی که ما تو کار ایسیو برای رید گرفتن و پروگرام کردن لازمه تو لیست آی سی هاش داره یکی از آی سی هایی که هیچ کدوم از پروگرامر ها ساپورت نمیکنه بغیر از پروگرامر 9000آی سی آی سیو زیمینس هستش که ما وقتی کد سویچ زیمینس رو نداشته باشیم میتونیم با این ispخامش کنیم و حتی میتونیم کد سویچ رو هم بدست بیاریمو کل آی سی های ایپرام و فلش رو هم رید و پروگرام میکنه بدون در اوردن آی سی با تشکر

sajadnasirpor
18th April 2012, 11:05
سلام
مبارک باشه دوست عزیز

سلام دوست من اینispدستگاه آقای همت زاده هست که قیمتش هم 200 هزار تومان هستو کار خود آقای همت زاده هستش

TuneUp_Vahab
20th April 2012, 12:49
سلام دوستان :

دستگاه جناب همت زاده علاوه بر فلش و پروگرام ، موتور كليه ماشين هاي ايرانخودرو به غير از 206 رو تست و عيب يابي ميكنه و قابل اضافه شدن خودروهاي شركتهاي ديگر نيز ميباشد كه انشااله در آينده اي نه چندان دور محقق خواهد شد . ولي در مورد ISP پروگرامر فعلا اطلاعاتي ندارم پيش خريد كردم ولي فعلا ظاهرا آماده نشده و تا 2 هفته ديگر فرستاده خواهد شد .

احمد برقکار
20th April 2012, 15:11
با سلام به همه بنده هم دستگاه اقای همت زاده رو خریدم با شرایت قسطی ایده ال بهترین نکات برجسته در این دستگاه داشتن باتک اطلاعات نقشه وشماتیک خودروها هستش یکی از اونها کتاب سمند مالتی پلکس که فقط در اختیار شرکت ایرانخودرو هست وبه کسانی که از طرف نمایندگیها در کلاسهای اموزشی شرکت میکنند طعلق میگیره خیلی دنبال این کتاب میگشتم وحاظر بودم تا 100000هزارتومان اونو تهیه کنم ولی پیدا نکردم اما الان در سیدی همراه دستگاه اقای همت زاده بصورت فایل پی دی اف هست با تشکر

sajadnasirpor
20th April 2012, 19:05
سلام دوستان :

دستگاه جناب همت زاده علاوه بر فلش و پروگرام ، موتور كليه ماشين هاي ايرانخودرو به غير از 206 رو تست و عيب يابي ميكنه و قابل اضافه شدن خودروهاي شركتهاي ديگر نيز ميباشد كه انشااله در آينده اي نه چندان دور محقق خواهد شد . ولي در مورد ISP پروگرامر فعلا اطلاعاتي ندارم پيش خريد كردم ولي فعلا ظاهرا آماده نشده و تا 2 هفته ديگر فرستاده خواهد شد .

سلام خدمت دوست عزیز اینم یه عکس آیکو بهمراه ispپروگرامر دستگاه آقای همت زاده

rasty
22nd April 2012, 00:29
با سلام
چه جوری باید این دستگاه را تهیه کرد ؟؟؟

حميد ذوالعلا
22nd April 2012, 01:01
با سلام
چه جوری باید این دستگاه را تهیه کرد ؟؟؟
سلام
براحتي.
زنگ ميزنيد شركت اقاي همت زاده و درخواست ميكنيد.درضمن فروش نقد و اقساط هم ميدهند.
با تخفيف ويژه جهت كاربران كيانست.

rasty
22nd April 2012, 10:52
سلام
براحتي.
زنگ ميزنيد شركت اقاي همت زاده و درخواست ميكنيد.درضمن فروش نقد و اقساط هم ميدهند.
با تخفيف ويژه جهت كاربران كيانست.
اگه امکان داره شماره تماس هم بدین.چون نتونستم شماره ای از شرکت ایشون پیدا کنم.
با تشکر

sajadnasirpor
22nd April 2012, 11:37
اگه امکان داره شماره تماس هم بدین.چون نتونستم شماره ای از شرکت ایشون پیدا کنم.
با تشکرسلام دوست عزیز من تازه از آقای همت زاده خرید کردم یه آیکو بهمراه isp پروگرامر اینم شماره آقای همت زاده********

محمد دهقان
24th April 2012, 19:43
سلام دوست عزیز من تازه از آقای همت زاده خرید کردم یه آیکو بهمراه isp پروگرامر اینم شماره آقای **************

سلام
لطفا" طبق قوانین سایت شماره تلفن رو طی پیغام خصوصی اعلام کنید
هر کدام از دوستان هم شماره آقای همت زاده رو خواستند طی پیغام خصوصی با خود ایشان مکاتبه داشته باشند یا به من اعلام کنند تا خودم براشون پیغام خصوصی کنم
متشکرم

sajadnasirpor
29th April 2012, 10:06
سلام خدمت تمامی دوستان گل از دوستانی که با دستگاه آقای همت زاده کار کردن لطف کنن و بگن که چه مواقعی باید برنامه اصلاحی باید دانلود شود و چه مواقعی برنامه های اورجینال و برای چه عیب های باید دانلود شوندو برای چه ایسیو هایی باید دانلود کنیم با تشکر

REZA KHODAEI
29th April 2012, 12:39
من دارم از دستگاه اقای همت زاده استفاده میکنم و در مواقعی که ایراد نرم افزاری دارد مانند ( خطای سنسور ناک در بعضی از پژوها و پرایدها و خطای نشتی در SAX500 و خطای کمی دور موتور در ای سی یو های SLC و خطای سنسور کیلومتر در پرایدها ) از برنامه های اصلاحی استفاده میکنم و در بقیه موارد شامل بد کار کردن موتور و کار کردن با دور بالا باشد و احتمال خرابی برنامه وجود داشته باشد از برنامه های اورجینال استفاده میشه موفق باشین :lay:

sajadnasirpor
29th April 2012, 12:57
سلام دوستان در پراید های ساژم که سنسور میل سوپاپ دارن با چه گزینه ای باید دانلود شوند تا سنسور میل سوپاپ حذف شوند و دیگه احتیاجی به تعویض سنسور میل سوپاپ نباشه در ضمن آیا با دنلود این مورد مشکلی پیش میاد یا نه با تشکر

حميد ذوالعلا
29th April 2012, 15:43
سلام دوستان در پراید های ساژم که سنسور میل سوپاپ دارن با چه گزینه ای باید دانلود شوند تا سنسور میل سوپاپ حذف شوند و دیگه احتیاجی به تعویض سنسور میل سوپاپ نباشه در ضمن آیا با دنلود این مورد مشکلی پیش میاد یا نه با تشکر
سلام
به مورد خوبي اشاره كرديد.
ecu ساژم پرايد با شماره فني M13NI-18-881B داراي سنسور ميل بادامك ميباشد.
شما با دستگاه اقاي همت زاده كه در اختيار داريد اين ecu را به M13NI-18-881V تبديل كنيد.و سوكت سنسور میل سوپاپ جدا كنيد.
موفق باشيد

yasharararart
30th April 2012, 19:12
همکاران گرامی درود
مشکلی که بنده در 3 مورد برای تبدیل داشتم در 206 هر بار که از 206 به هر ای سی یو دیگر تبدیل میکنم خطای دریچه گاز میده و ولتاژ روی 4998 گیر میکنه در حالی که وقتی خود 206 است همچین مشکلی ندارم ایا دوستان تجربه یا راه حلی دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

m.aminifar
30th April 2012, 22:07
همکاران گرامی درود
مشکلی که بنده در 3 مورد برای تبدیل داشتم در 206 هر بار که از 206 به هر ای سی یو دیگر تبدیل میکنم خطای دریچه گاز میده و ولتاژ روی 4998 گیر میکنه در حالی که وقتی خود 206 است همچین مشکلی ندارم ایا دوستان تجربه یا راه حلی دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام:بنده هم چند مورد ایسیو ایران خودروی تبدیل کردم به 206 همچین موردی داشته و برای پراید که تبدیل می کنم به محصولات ایران خودرو تمام سنسور ها دقیق کار می کنن و موردی نداره

yasharararart
30th April 2012, 23:36
سلام:بنده هم چند مورد ایسیو ایران خودروی تبدیل کردم به 206 همچین موردی داشته و برای پراید که تبدیل می کنم به محصولات ایران خودرو تمام سنسور ها دقیق کار می کنن و موردی نداره

همکار گرامی درود
از همکاران شرکت کاتل اگه کسی لطف کنه جواب بده ممنون
1: در تبدیل پیکان ساژم به پژو 405 خطای ناک سنسور میندازه و ماشین ریپ میزنه
2: در تبدیل 206 به ای سی یو های دیگه(والیو و ساژم) فرقی نمیکنه خطای دریچه گاز یعنی ولتاژ 4998 میلی ولت رو میده

sajadnasirpor
1st May 2012, 17:37
سلام
شما با دستگاه اقاي همت زاده كه در اختيار داريد اين ecu را به M13NI-18-881V تبديل كنيد.و سوكت سنسور میل سوپاپ جدا كنيد.
موفق باشيد
سلام دوستان امروز یه پراید اومد که هی خطای سنسور میل سوپاپ رو میداد منم با دستگاه آقای همت زاده ایسیو مورد نظر رو با شماره فنی M13NI-18-881Bبه ایسیو پراید به شماره فنی M13NI-18-881Vطبق گفته استاد عزیز آقای ذولعلی دانلود و سپس سوکت سنسور رو در آوردم و دیگه هیچ خطایی ثبت نکرده فعلا بعد از دو روز گفتم بیاد تا نتیجه کامل رو اعلام میکنم با تشکر

moniri
2nd May 2012, 00:47
سلام دوستان امروز یه پراید اومد که هی خطای سنسور میل سوپاپ رو میداد منم با دستگاه آقای همت زاده ایسیو مورد نظر رو با شماره فنی M13NI-18-881Bبه ایسیو پراید به شماره فنی M13NI-18-881Vطبق گفته استاد عزیز آقای ذولعلی دانلود و سپس سوکت سنسور رو در آوردم و دیگه هیچ خطایی ثبت نکرده فعلا بعد از دو روز گفتم بیاد تا نتیجه کامل رو اعلام میکنم با تشکر

سلام
روش خیلی جالبی بود در مورد روا که اکثرشون خطای سنسور میل سوپاپ دارند هم میشه این کارو کرد به نظرتون؟

حميد ذوالعلا
2nd May 2012, 01:22
سلام
روش خیلی جالبی بود در مورد روا که اکثرشون خطای سنسور میل سوپاپ دارند هم میشه این کارو کرد به نظرتون؟
سلام
نه روا نميشه.چون خودرو روا در تمام مدلها اين سنسور استفاده شده و نقش اساسي در روشن شدن و شناسايي سيلندر يك را دارد.

بابک همت‌زاده
3rd May 2012, 02:24
با سلام مجدد
از کلیه دوستان عزیز تقاضا دارم تا در موارد زیر ما را یاری دهند:
- اعلام نیاز نسبت به مواردی که در سیستم موجود نیست
توضیح: این موارد با الویت و میزان تقاضا بررسی و اضافه خواهد گردید.
شما نیز با ارسال فایلهای تست شده و تجربیات خویش ما را در این امر
مهم یاری نمائید.

- بررسی دیگر محصولات با ذکر مثال های واقعی جهت ارتقاء سیستم.
توضیح: بعضی موارد اعلام شده توسط دیگران ممکن است مبنای علمی
نداشته باشد.

در ضمن از دوستان عزیز که بطور مستمر این تاپیک را تعقیب و پشتیبانی
میکنند کمال تشکر را دارم.

حميد ذوالعلا
3rd May 2012, 03:15
با سلام مجدد
از کلیه دوستان عزیز تقاضا دارم تا در موارد زیر ما را یاری دهند:
- اعلام نیاز نسبت به مواردی که در سیستم موجود نیست
توضیح: این موارد با الویت و میزان تقاضا بررسی و اضافه خواهد گردید.
شما نیز با ارسال فایلهای تست شده و تجربیات خویش ما را در این امر
مهم یاری نمائید.

- بررسی دیگر محصولات با ذکر مثال های واقعی جهت ارتقاء سیستم.
توضیح: بعضی موارد اعلام شده توسط دیگران ممکن است مبنای علمی
نداشته باشد.

در ضمن از دوستان عزیز که بطور مستمر این تاپیک را تعقیب و پشتیبانی
میکنند کمال تشکر را دارم.
سلام
با كمال ميل.اميدواريم شما هم بيش از پيش به انجمن سر بزنيد.و ما را با حضور گرم و صميمي خود خوشحال كنيد.
با تشكر

بابک همت‌زاده
3rd May 2012, 11:03
با سلام
دوستان عزیز ، برای انجام عملیات خواندن/نوشتن بروی ایپرامها ، فلشها و
میکروهای موجود بروی سیستمهای الکترونیک خودرو و کاربردهای دیگر این
شرکت اقدام بطراحی و ساخت سیستم پروگرامر با قابلیت عملیات بروی
برد الکترونیکی بدون نیاز به بیرون آوردن آی-سی ها نمود.
اصطلاحا به این عمل ISP گفته میشود (In System Programming) یعنی
برنامه ریزی با استفاده از پایه های خاص بروی برد.
محدوده قابلیتهای این دستگاه بسیار وسیع بوده و قابل توسعه برای انواع
حافظه ها میباشد.
با توجه به توانائیهای تخصصی این شرکت در سطح ایران و منطقه ،در آینده
نزدیک پروگرامرهای این شرکت با کاربردهای وسیع صنعتی و تحقیقاتی به
دوستاران این رشته ارائه خواهد شد تا خلاء ناشی از بازار تک قطبی با این
محصولات پوشش داده شود.

marboty
3rd May 2012, 16:51
با سلام
جناب همت زاده لطفا در مورد این پروگرامر جدید و توانایی های آن توضیح کاملی دهید و در صورت امکان اگر فایل آموزشی برای آن آماده کردید بر روی سایت قرار دهید تا با آن بیشتر آشنا شویم
با سپاس

بابک همت‌زاده
3rd May 2012, 22:03
با سلام
جناب همت زاده لطفا در مورد این پروگرامر جدید و توانایی های آن توضیح کاملی دهید و در صورت امکان اگر فایل آموزشی برای آن آماده کردید بر روی سایت قرار دهید تا با آن بیشتر آشنا شویم
با سپاس
با سلام
آقای مربوطی عزیز ، فایل راهنمای سیستم آماده شده است. ظرف چند روز
آینده عملیات پیشگیری از کپی و سوء استفاده از آن تکمیل و ارائه میگردد.
ضمنا از حضور شما در این سایت بسیار خشنود شدم.

yasharararart
5th May 2012, 10:33
همکار گرامی درود
با عرض پوزش از همکاران گرامی برای ایجاد این پست تکراری. به علت جواب نگرفتن دوباره تکرار کردم
2: در تبدیل 206 به ای سی یو های دیگه(والیو و ساژم) فرقی نمیکنه خطای دریچه گاز یعنی ولتاژ 4998 میلی ولت رو میده

بابک همت‌زاده
5th May 2012, 23:11
با سلام
با سپاس
با سلام
کلیه ایپرامها ، آی-سی های فلش و همچنین میکروکنترولرهای موجود بروی
کلیه ایسیوها رو میشه خواند، ویرایش(اصلاح و تغییر)کرد وسپس بروی آی-سی
نوشت. متعاقبا فایل راهنما نیز براتون ارائه میشه.

بابک همت‌زاده
5th May 2012, 23:15
همکار گرامی درود
با عرض پوزش از همکاران گرامی برای ایجاد این پست تکراری. به علت جواب نگرفتن دوباره تکرار کردم
با سلام
جناب یاشار ، اجازه بدید تا این ایسیوها رو مجددا بررسی و پروگرام کنیم تا
اشکال کار مشخص بشه. ولی خاطرم هست که آقای امینی فر در این مورد
تجربه موفقشون رو نوشته بودند. با این وجود لطفا منتظر بررسی و اعلام نتیجه
ما باشید.

yasharararart
5th May 2012, 23:53
همکاران گرامی درود
در باره باقی موارد مشکل به خصوصی ملاحضه نشده ولی این دو مورد را هر دو چندین بار تجربه کردم ولی در باقی موارد چه والئو و چه ساژم وبوش تا این لحظه مشکل ی پیش نیومد باز هم از حسن توجه شما سپاسگزارم

بابک همت‌زاده
6th May 2012, 00:37
با سلام
جدیدترین اطلاعات مربوط به آی-سی های پرکاربرد و ایسیوهایی که واقعا ارزش
دانلود ویا تبدیل رو داشته باشند ،درحال بررسی و نهایتا ارتقاء سیستم میباشد.

ضمنا در شهرهایی که تاکنون اقدامی برای خرید دستگاه کاتل نشده است ، با
این شرط که از اعضای فوروم باشند ، تا پایان اردیبهشت ماه مبلغ نقدی 1400
برای سیستم دانلود و تبدیل بهمراه پروگرامر ISP و جدیدترین نسخه مولتی
پلکس ارائه میگردد که قادر به انجام موارد زیر از طریق OBDII میباشد :

فلش کلیه محصولات ایران خودرو و L90
-----------------------------------------------------------------------------

دیاگ و دانلود کلیه محصولات گازسوز ایران خودرو و پراید
دیاگ کلیه ایسیوهای محصولات ایران خودرو شامل موتور-ABS-AirBag
شامل : وانت باردو - روآ - روآ سال-سمند(مولتی پلکس)-405-206 موتور
پژو پارس-خودروی رانا
تعریف کلید انواع ایسیوهای زیمنس(ایران خودرو و پراید)
تعریف کلید ایسیوهای بوش (حتی مدل جدید)
تعریف کلید ایسیوهای والئو
دانلود کلیه واحدهای مولتی پلکس
دیاگ کلیه واحدهای مولتی پلکس
دانلود موتور ملی بوش 7.4.9 (دوگانه ، دوگانه Immo ، بنزینی Immo)
-------------------------------------------------
دیاگ کلیه ABS ها و AirBag های محصولات ایران خودرو(بجز 206)

این سیستم دائما در حال تکمیل و اضافه شدن قابلیتهای آن بصورت رایگان
میباشد.

TuneUp_Vahab
13th May 2012, 01:32
سلام دوستان خسته نباشيد :

امروز به يه قابليت موثر و مفيد دستگاه جناب مهندس همت زاده پي بردم و 2 دستگاه خودرو را بدون صرف وقت اضافي كه يكي مشكل گاز خوردن و ديگري صداي ناهنجار در كم كردن سرعت داشت برطرف نمايم .
با برنامه ecu tools در قسمت فلش . البته بنده تا به امروز فكر ميكردم گزينه ذكر شده نمايشي هست . فقط با وصل كردن obd اتوماتيك ايسيو را شناسايي و برنامه ريزي مي كند و نيازي به انتخاب نوع خودرو و ايسيو نيست .

حميد ذوالعلا
13th May 2012, 03:01
سلام دوستان خسته نباشيد :

امروز به يه قابليت موثر و مفيد دستگاه جناب مهندس همت زاده پي بردم و 2 دستگاه خودرو را بدون صرف وقت اضافي كه يكي مشكل گاز خوردن و ديگري صداي ناهنجار در كم كردن سرعت داشت برطرف نمايم .
با برنامه ecu tools در قسمت فلش . البته بنده تا به امروز فكر ميكردم گزينه ذكر شده نمايشي هست . فقط با وصل كردن obd اتوماتيك ايسيو را شناسايي و برنامه ريزي مي كند و نيازي به انتخاب نوع خودرو و ايسيو نيست .

سلام
انشاالله بيشتر كه با دستگاه كار كنيد پي به قابليت هاي ان خواهيد برد.هر گاه در مورد كار با اين دستگاه مشكل و يا سوالي داشتيد در خدمتم.
موفق باشيد.

m.aminifar
21st May 2012, 15:44
سلام:اقای همت زاده اگر امکانش هست فایل تیونین شده ایسیو S2000&S2000 VALEO 206هم به دستگاه اضافه کنید تا نیازی به دو سنسوره کردن (اکسیژن)نباشه با تشکر

sajadnasirpor
21st May 2012, 16:41
سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم با دانلود تیونین چه تاثیری تو کار کرد ماشین میفته آیا مصرف میره بالا یا نه و بعد از دانلود نیاز هست که کاری انجام بدیم یا نه با تشکر

m.aminifar
21st May 2012, 18:24
سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم با دانلود تیونین چه تاثیری تو کار کرد ماشین میفته آیا مصرف میره بالا یا نه و بعد از دانلود نیاز هست که کاری انجام بدیم یا نه با تشکر

مصرف کمی بالا میره وشتاب ماشین هم بیشتر میشه

mtco
22nd May 2012, 00:45
سلام دستگاه آقای همت زاده میتونه از راه کابل obdفایل میکرو یا ایپرام رو بخونه یا برنامه بده بیشتر برای مدلهای ضد سرقت میخام یا تغییر کیلومتر بدون دستکاری سخت افزاری.

mtco
22nd May 2012, 00:51
ماشاا... همه شب زنده دارن اما کسی نمیخاد جواب بده ؟

حميد ذوالعلا
22nd May 2012, 01:03
سلام دستگاه آقای همت زاده میتونه از راه کابل obdفایل میکرو یا ایپرام رو بخونه یا برنامه بده بیشتر برای مدلهای ضد سرقت میخام یا تغییر کیلومتر بدون دستکاری سخت افزاری.
سلام
بله دوست عزيز با پروگرامر ISP جديد دستگاه اقاي همت زاده امكان دارد.
جهت اطلاعات بيشتر با شركت اقاي همت زاده تماس حاصل فرماييد.

بابک همت‌زاده
22nd May 2012, 08:37
باسلام

قابل توجه دوستان عزیز حرفه‌ای
قابل توجه تعمیرکاران حرفه‌ای ECU
چنانچه قادر به تبدیل از راه پروگرامر هستید!
چنانچه دسترسی به فایلهای BIN را دارید!
چنانچه قصد خرید و تکمیل برنامه دانلود را در آینده دارید
از هم اکنون دیاگ ماکس بهمراه ISP را تهیه کنید
دستگاه ISP نیازهای شما به کلیه پروگرامرها را برطرف میکند
زیرا بیش از 90% دانلودها و تبدیلها امکان پذیرند
به نصف قیمت
+
دیاگ کلیه محصولات ایران خودرو شامل
موتورهای بنزینی - موتورهای گازسوز + گاز پراید
جدید ترین محصولات ABS ایرانخودرو
جدیدترین محصولات AirBag ایرانخودر
تعریف کلیدهای حرفه‌ای
فول مولتی پلکس + ISP MultiPlex
دانلود CCN , FN , DDN , PDN , ICN
دیاگ کامل CCN , FN , DDN , PDN , ICN
دانلود موتور ملی بنزینی ، دوگانه ، ایموبلاز دار
سخت‌افزار فول CAN BUS High Speed سریعتر از PPS
دیاگ کاملا حرفه‌ای با آپدیت رایگان

خدمات بی‌رقیب صنایع الکترونیک در ایران و منطقه
تخفیف ویژه برای عزیزان کیان ستی

در صورت نیاز پیغام بدهید.

بابک همت‌زاده
22nd May 2012, 08:39
ماشاا... همه شب زنده دارن اما کسی نمیخاد جواب بده ؟
با سلام
نه عزیزم کامپیوترم رو موقع ترک دفتر خاموش نکرده بودم.

بابک همت‌زاده
22nd May 2012, 08:55
با سلام
دوست عزیزم ، اول اینکه خودتونو با اسم معرفی کنید تا جواب کامل بگیرید
چیکار کنم اینم عادت شده.
اما جواب سوالتون ، همه چیز راه حل داره پس خواسته شما هم امکانپذیره اما
دوست عزیزم ، فکر میکنم که خواسته شما رو دیشب هیچ کدام از دوستان
مطالعه نکردن و یا دقت نکردن!
این خواسته شبیه اینه که یک کارخانه رسمی سازنده گاو صندوق رمزی بیاد
زحمت بکشه تکنولوژی ایجاد کنه، ثبت جهانی کنه بعدش یک شرکت رسمی
دیگه بدون در نظر گرفتن موازین حقوقی و غافل از دردسرهای آن ، بیاد برای
کشف رمز و بی‌اثر کردن سیستم ارائه طریق بکنه.
والله خدا بدور ، برای این شرکت انجام چنین کارهای خلافی مقدور نیست
و ما بهر قیمتی حتی عقب ماندن از بعضی ها حاضر به عدول از این سیاست
خود نیستیم و نخواهیم بود. به هیچکدام از اعضاء هم توصیه نمیکنم چون راه
درستی نیست، البته هرفردی پاسخگوی اعمال خودش است بقول قدیمیا
"قبر هر کی مال خودشه".

ya_ab
22nd May 2012, 10:08
با سلام
جناب همت زاده در مورد خواندن کد ضد سرقت : این کار یک کار تقریبا معمول در بین تعمیرکاران است و اکثر موارد هم جهت کار صحیحی انجام میشه مثل تعریف کلید. که اگه شما بخواید کلید های جدیدی برای یک ماشین تعریف کنید لازمه که کد سوئیچش را بدونید و بعد تعریف کلید کنید. بنابراین به نظر بنده خواندن کد سوئیچ از روی ایسیو فایده هاش و نکته های مثبتش خیلی بیشتر از ضرر هاش میباشد.
ولی در مورد کیلومتر حالا میشه گفته جنبه های منفیش بیشتر میچربه.
بنابر این به نظر بنده خواندن کد سوئیچ یک قابلیت مثبت و نسبتا ضروری بخصوص برای تعمیرکاران حرفه ای ایسیو میباشد.
ممنون

m.aminifar
22nd May 2012, 10:40
با سلام
جناب همت زاده در مورد خواندن کد ضد سرقت : این کار یک کار تقریبا معمول در بین تعمیرکاران است و اکثر موارد هم جهت کار صحیحی انجام میشه مثل تعریف کلید. که اگه شما بخواید کلید های جدیدی برای یک ماشین تعریف کنید لازمه که کد سوئیچش را بدونید و بعد تعریف کلید کنید. بنابراین به نظر بنده خواندن کد سوئیچ از روی ایسیو فایده هاش و نکته های مثبتش خیلی بیشتر از ضرر هاش میباشد.
بنابر این به نظر بنده خواندن کد سوئیچ یک قابلیت مثبت و نسبتا ضروری بخصوص برای تعمیرکاران حرفه ای ایسیو میباشد.
ممنون

سلام:به دلیل مسایل امنیتی نمیشه این کار کرد برای ارایه دهنده این محصول باعث گرفتاری میشه اگر کد سوییچ بشه از راه OBD از ایسیو خوند
سارقان محترم هم میرن یک دستگاه میخرن و راه میوفتن تو خیابانها حال خودتون حدس بزنین چه اتفاقی میفته

بابک همت‌زاده
22nd May 2012, 13:49
با سلام
ممنون
با سلام
دوست عزیزم ،در مورد دسترسی به کد کلید و نکات مثبتش که شما فرمودید
جای تردید نیست. اما اگرخود شما رو متولی این امر باشید، آیا بهمین راحتی
این ابزار را در اختیار همه قرار میدادید یا برای استفاده از آن محدودیتهایی
قائل میشدید؟
نظرات فوق صرفا نظرات بنده بوده و هر فردی مختار به قبول یا رد آن میباشد.
در تائید سخنان آقای امینی فر باید اضافه کنم که شاید استفاده کنندگان با
مشکلی روبرو نشوند ، اما عرضه کنندگان این قابلیتها دچار دردسر میشوند.

بابک همت‌زاده
23rd May 2012, 23:25
با سلام
دیروز من یک پست در این تاپیک زده بودم ولی امروز حذف شده بود.
آقای امینی فر لطفا پیگیری بفرمائید.

ارادتمند
بابک همت‌زاده - تبریز

m.aminifar
24th May 2012, 01:25
با سلام
دیروز من یک پست در این تاپیک زده بودم ولی امروز حذف شده بود.
آقای امینی فر لطفا پیگیری بفرمائید.

ارادتمند
بابک همت‌زاده - تبریز

سلام:اقای همت زاده پستی در این تایپیک حذف نشده

m.aminifar
24th May 2012, 01:33
سلام:جناب همت زاده بنده منتظر جواب شما درمورد پست 44 همین تایپیک هستم با تشکر

بابک همت‌زاده
24th May 2012, 09:19
با سلام
آقای امینی فر ، 2 روز قبل یک پست زدم که شکل و شمایل اطلاع رسانی و
خوش منظری داشت!
متنش در مورد کلیه امکانات رایگان برای دانلود و تبدیلهای ISP بود و اینکه اگر
شخصی قادر به انجام عملیات بروی ECU بود بقیمت نصف قادر به دانلود و تبدیل
و دیاگ میشد.
یعنی به قیمت نصف دستگاه کاتل و یا TNMقادر به انجام 90درصد کارهای اصلی
بود.
متاسفانه من قادر به بررسی سایت شما نیستم ولی بهرحال شما میتونید این
موضوع از طریق سرپرست سایت بررسی کنید.

m.aminifar
24th May 2012, 10:00
باسلام

به نصف قیمت
+
تعریف کلیدهای حرفه‌ای
دیاگ کامل CCN , FN , DDN , PDN , ICN

سلام:اقای همت زاده مگر همین پست نیست به صفحه 5 وپست 50 همین تایپیک مراجعه کنید

sajadnasirpor
24th May 2012, 18:00
سلام خدمت آقای همت زاده و دوستانی که دستگاه آقای همت زاده رو دارن آیا دستگاه آقای همت زاده پژو پارس elx با ایسیو بوش7.3رو فلش میزنه یا نه چون من نتونستم فلش کنم با تشکر

majid62
24th May 2012, 20:28
نه جواب نميده

m.aminifar
24th May 2012, 21:34
نه جواب نميده

اقای حسن پور خیر مقدم لطف کنید مارو از تجربیاتتون ارزشمندتون بی بهره نگذارین

tiba
25th May 2012, 17:45
باسلام

به نصف قیمت
+
تعریف کلیدهای حرفه‌ای

دیاگ کامل

CCN , FN , DDN , PDN , ICN

با سلام
ميخواستم از آقاي همت زاده خواهش كنم كه تفاوت دستگاه تبديل خودشان با دستگاه تبديل گروه دلتا را بيان كنند...
باتشكر

babi.learning
25th May 2012, 21:41
[QUOTE=tiba;202009][/CENTER]

با سلام
ميخواستم از آقاي همت زاده خواهش كنم كه تفاوت دستگاه تبديل خودشان با دستگاه تبديل گروه دلتا را بيان كنند...
باتشكر
[/QUOTE
سلام
مهمترین تفاوتش با بقیه دستگاها سرعت بالای اونه من تمام قابلیتهاشو در تاپیک مربوط به فلشیت گذاشتم در این سایت دوستانی هستند که این دستگاه رو دارن وباهاش کار میکنند ولی متاسفانه در رابطه با کارایی وقابلیتهاش چه خوب چه بد هیچ توضیحی ندادن من هرچی توضیح بدم میگن تبلیغ دستگاه رو میکنه اما کسانی که با این دستگاه کار کردن بگن بهتر که اگر هم ایراداتی داره بگن تاما برای رفع ان تلاش کنیم اما ......؟ :lay:
ممنونم

بابک همت‌زاده
26th May 2012, 08:49
سلام خدمت آقای همت زاده و دوستانی که دستگاه آقای همت زاده رو دارن آیا دستگاه آقای همت زاده پژو پارس elx با ایسیو بوش7.3رو فلش میزنه یا نه چون من نتونستم فلش کنم با تشکر
با سلام
نه عزیزم ، بین 16 سوپاپها فعلا L90 رو میزنه.

بابک همت‌زاده
26th May 2012, 09:16
[QUOTE=tiba;202009][/CENTER]

با سلام
باتشكر
[/QUOTE
سلام
مهمترین تفاوتش با بقیه دستگاها سرعت بالای اونه من تمام قابلیتهاشو در تاپیک مربوط به فلشیت گذاشتم در این سایت دوستانی هستند که این دستگاه رو دارن وباهاش کار میکنند ولی متاسفانه در رابطه با کارایی وقابلیتهاش چه خوب چه بد هیچ توضیحی ندادن من هرچی توضیح بدم میگن تبلیغ دستگاه رو میکنه اما کسانی که با این دستگاه کار کردن بگن بهتر که اگر هم ایراداتی داره بگن تاما برای رفع ان تلاش کنیم اما ......؟ :lay:
ممنونم
با سلام
جناب tiba ، دستگاه دانلود و تبدیل این شرکت از نظر سرعت تفاوت زیادی با
فلش-ایت نداره و در اکثر موارد سرعت بیشتری داره. اگر قصد دانلود و تبدیل
از طریق باز کردن ECU رو دارید(مثل فلش-ایت)و در ضمن نیازی به استفاده از
آیکو دیاگ مولتی پلکس ندارید ، پیشنهاد میکنم تا فقط از دستگاهISP استفاده
کنید.
این دستگاه بتنهائی بیش از 90% کارائی دستگاه فلش-ایت را داشته‌و هزینه
بیش از حد نیاز به مشتریان وارد نمیکنه. در حدود 500 هزار تومن از فلش-ایت
کمتره بزرگترین حسن آن بعد از قیمت ، خدمات صنایع الکترونیک کارا تکوین
است. در ضمن بعضی فانکشنهایی که بندرت پیش میاد رو در آینده نزدیک به
سیستم اضافه میشه (بدون هزینه).

نتیجه:
خدمات و آپدیت رایگان این دستگاه مربوط به صنایع الکترونیک کارا تکوین بوده
و غیرقابل رقابته(مثل طلا).
قیمتش 500 تومن ارزونتره.
همیشه قابل ارتقاست.
سرعتش زیادتره.

بابک همت‌زاده
26th May 2012, 09:33
با سلام
جناب امینی فر ، من طبق خواسته منطقی و مدنی شما و مدیریت عمل کردم
و انتظاردارم که بقیه هم به این مسئله احترام بذارن.خواهش میکنم تذکرات لازم
رو به کسانی که با مدنیت مشکل دارن رو بدین.

بابک همت‌زاده
26th May 2012, 09:48
سلام:اقای همت زاده مگر همین پست نیست به صفحه 5 وپست 50 همین تایپیک مراجعه کنید

با سلام
آقای امینی فر، حق با شماست ، اون روز که نیگاش میکردم اثری ازش نبود.
حالا هم هر چی نیگاش نمیکنم از جلوی چشمام دور نمیشه!
شاید علتش اینه که همه افتادن روی گوشی تلفون و پشت سر هم زنگ میزنن
بهرحال خوش بحال من و بقیه دوستان که شما سرپرست تالارمان هستید.
امیدوارم که سایت کیانست با حضور عزیزانی همچون شما همیشه بدرخشد

ارادتمند
بابک همت‌زاده - تبریز

بابک همت‌زاده
26th May 2012, 10:34
[QUOTE=babi.learning;202094]
با سلام
جناب tiba ، دستگاه دانلود و تبدیل این شرکت از نظر سرعت تفاوت زیادی با
فلش-ایت نداره و در اکثر موارد سرعت بیشتری داره. اگر قصد دانلود و تبدیل
از طریق باز کردن ECU رو دارید(مثل فلش-ایت)و در ضمن نیازی به استفاده از
آیکو دیاگ مولتی پلکس ندارید ، پیشنهاد میکنم تا فقط از دستگاهISP استفاده
کنید.
این دستگاه بتنهائی بیش از 90% کارائی دستگاه فلش-ایت را داشته‌و هزینه
بیش از حد نیاز به مشتریان وارد نمیکنه. در حدود 500 هزار تومن از فلش-ایت
کمتره بزرگترین حسن آن بعد از قیمت ، خدمات صنایع الکترونیک کارا تکوین
است. در ضمن بعضی فانکشنهایی که بندرت پیش میاد رو در آینده نزدیک به
سیستم اضافه میشه (بدون هزینه).

نتیجه:
خدمات و آپدیت رایگان این دستگاه مربوط به صنایع الکترونیک کارا تکوین بوده
و غیرقابل رقابته(مثل طلا).
قیمتش 500 تومن ارزونتره.
همیشه قابل ارتقاست.
سرعتش زیادتره.

با سلام
دوستان عزیز ، ببخشید در مورد تفاوت قیمت یک اشتباه کوچیک کردم
قیمت این دستگاه از فلش-ایت 500 تومن کمتر نیست بلکه 650 تومن
کمتره.
این عمل هیچ نفع مادی برای ما نداره(از بابت فروش) فقط و فقط برای
کسانی که حرفه ای هستن و دست و بالشون تنگه میتونه کمک خوبی
باشه.
فروش این مدل دستگاه تا پایان خرداد ماه بصورت آزمایشی ادامه داره.

من الله توفیق

m.aminifar
26th May 2012, 10:57
سلام:اقای همت زاده جواب سوال بنده ندادین:taz:

بابک همت‌زاده
26th May 2012, 12:27
سلام:اقای همت زاده جواب سوال بنده ندادین:taz:

با سلام
جناب امینی فر عزیز ، اینقدر پست تو پست شد که سوال شما رو نتونستم پیدا
کنم. میشه زحمت بکشید دوباره سوالتون رو بفرمائید.با عرض پوزش.

m.aminifar
26th May 2012, 16:21
با سلام
جناب امینی فر عزیز ، اینقدر پست تو پست شد که سوال شما رو نتونستم پیدا
کنم. میشه زحمت بکشید دوباره سوالتون رو بفرمائید.با عرض پوزش.

سلام:اقای همت زاده اگر امکانش هست فایل تیونین شده ایسیو S2000&S2000 VALEO 206هم به دستگاه اضافه کنید تا نیازی به دو سنسوره کردن (اکسیژن)نباشه با تشکر

gholamali
26th May 2012, 16:44
سلام من از دو سال قبل تا حالا از دستگاه جناب مهندس همت زاده استفاده ميكنم واقعا خوب جواب داده و هم قيمت به صرفه

farshad111000
1st June 2012, 10:48
سلام.ایا دستگاه تبدیل آقای همت زاده از ای سی یوهای زیمنس ایمودار رید میگیره؟

sajadnasirpor
1st June 2012, 10:50
سلام.ایا دستگاه تبدیل آقای همت زاده از ای سی یوهای زیمنس ایمودار رید میگیره؟
سلام بله دوست عزیز با isp هم رید میگره هم رایت میکنه

mtco
2nd June 2012, 00:41
سلام جناب همت زاده شرایط ویژه و قیمت خرید دستگاه برای اعضاء سایت چیه؟باتشکر

بابک همت‌زاده
3rd June 2012, 11:06
سلام جناب همت زاده شرایط ویژه و قیمت خرید دستگاه برای اعضاء سایت چیه؟باتشکر
با سلام
دوستان عزیزم ، شرایط بشرح زیر است:
- قیمت نقدی برای سیستم مولتی پلکس + دانلود/تبدبل + ISP برای عموم
1700 میباشد. این مجموعه برای اعضاء با 300 تومن تخفیف 1400 است.

- برای خرید غیر نقدی تخفیف شامل نمیشود. مبلغ 1500 برای مجموعه فوق
منهای ISP . مبلغ 1700 برای کل مجموعه.
مبلغ 50% بصورت نقدی و الباقی بصورت ماهانه 100 تومن.

این شرائط تا اطلاع ثانوی که همینجا باطلاع خواهد رسید ادامه دارد.

من الله توفیق

حميد ذوالعلا
3rd June 2012, 12:31
با سلام
دوستان عزیزم ، شرایط بشرح زیر است:
- قیمت نقدی برای سیستم مولتی پلکس + دانلود/تبدبل + ISP برای عموم
1700 میباشد. این مجموعه برای اعضاء با 300 تومن تخفیف 1400 است.

- برای خرید غیر نقدی تخفیف شامل نمیشود. مبلغ 1500 برای مجموعه فوق
منهای ISP . مبلغ 1700 برای کل مجموعه.
مبلغ 50% بصورت نقدی و الباقی بصورت ماهانه 100 تومن.

این شرائط تا اطلاع ثانوی که همینجا باطلاع خواهد رسید ادامه دارد.

من الله توفیق

سلام
جناب همت زاده براي اندسته از دوستانيكه سيستم مولتي پلكس و دانلود/تبديل را دارند لطفا قيمت isp را هم بفرمائيد.
باتشكر

بابک همت‌زاده
3rd June 2012, 16:02
با سلام
جناب ذوالعلا، قمیت دستگاه ISP برای عموم 200 تومن و برای اعضای محترم
فوروم 20% تخفیف دارد.
دوستان عزیز خارج از فوروم نیز در صورت عضویت در سایت امکان بهره‌مندی از
این شرائط ویژه را خواهند داشت. دلیل این عمل آشنائی هرچه بیشتر نیروهای
متخصص در بخش خودرو با تکنولوژی و تازه‌های این بخش میباشد. همچنین این
فوروم باب آشنائی متخصصین و ارتباط آنها در جهت تبادل تجارب و توانائیها خواهد
بود.بار دیگر از زحمات متولیان این فوروم در راه اندازی بخش خودرو، سپاسگزارم.

sajadnasirpor
3rd June 2012, 17:45
با سلام
جناب ذوالعلا، قمیت دستگاه ISP برای عموم 200 تومن و برای اعضای محترم
فوروم 20% تخفیف دارد.
دوستان عزیز خارج از فوروم نیز در صورت عضویت در سایت امکان بهره‌مندی از
این شرائط ویژه را خواهند داشت. دلیل این عمل آشنائی هرچه بیشتر نیروهای
متخصص در بخش خودرو با تکنولوژی و تازه‌های این بخش میباشد. همچنین این
فوروم باب آشنائی متخصصین و ارتباط آنها در جهت تبادل تجارب و توانائیها خواهد
بود.بار دیگر از زحمات متولیان این فوروم در راه اندازی بخش خودرو، سپاسگزارم.

سلام خدمت آقای همت زاده اگه pdf آموزشی isp آماده شده اطلاع دهید با تشکر

mtco
3rd June 2012, 23:36
با سلام جناب همت زاده اگر ممکنه راجع به امکانات خاص دستگاه خصوصا کار با isp توضیح دهید و آیا ایپرام و میکرو تمام ایسیو های ضد سرقت را با obd رید و رایت میکند و قابلیت پشتیبانی از چه ایسیو هائی دارد.با تشکر

بابک همت‌زاده
4th June 2012, 13:21
با سلام جناب همت زاده اگر ممکنه راجع به امکانات خاص دستگاه خصوصا کار با isp توضیح دهید و آیا ایپرام و میکرو تمام ایسیو های ضد سرقت را با obd رید و رایت میکند و قابلیت پشتیبانی از چه ایسیو هائی دارد.با تشکر
با سلام
در مورد امکانات ، آدرس ایمیلتون رو پست بزنید یا اس-ام-اس کنید تا برنامه رو
براتون ارسال کنم. در مورد خواندن و نوشتن میکرو یا ای-ایپرامهای خودروهای
ضد سرقت در صفحات قبل به تفضیل بحث شده است لطفا مطالعه بفرمائید.

بابک همت‌زاده
4th June 2012, 13:25
با سلام
دوستان عزیز ، راهنمای برنامه ECU Tools بهمراه ISP رو میتونید دانلود کنید:

بابک همت‌زاده
4th June 2012, 19:34
با سلام
دوستان عزیز ، در مورد سیستمهای الکترونیک و قطعات آن توضیحاتی در راهنما
آمده است ، چنانچه سوال یا توضیح خاصی بنظرتان برسد با من در میان بگذارید.
با وجود کم سوادی علاقه زیادی به کمک و یافتن جوابها و راه حل‌ها دارم.

حميد ذوالعلا
5th June 2012, 00:03
با سلام
دوستان عزیز ، در مورد سیستمهای الکترونیک و قطعات آن توضیحاتی در راهنما
آمده است ، چنانچه سوال یا توضیح خاصی بنظرتان برسد با من در میان بگذارید.
با وجود کم سوادی علاقه زیادی به کمک و یافتن جوابها و راه حل‌ها دارم.

درود
جناب همت زاده.با مقاله كامل و جامع كه شما ارائه كرديد.بنظر بنده جاي سوالي نگذاشتيد.
باتشكر

حميد ذوالعلا
5th June 2012, 00:22
سلام
جناب همت زاده . به پروگرامر ISP امكان اضافه كردن گزينه چكسام ميسر ميباشد؟

بابک همت‌زاده
5th June 2012, 01:25
سلام
جناب همت زاده . به پروگرامر ISP امكان اضافه كردن گزينه چكسام ميسر ميباشد؟
با سلام
بله میسر است.

بابک همت‌زاده
6th June 2012, 22:26
با سلام
دوستان عزیز ، تحقیقات و برنامه نویسی بروی آپشنهای جدید در خصوص کلیه
خودروهای وارداتی از جمله تیونینگ بوگاتی و پورشه در حال انجامه و هزینش
هم مناسبه یک میلیون!!!! دوستان عزیزم مزاح کردم چون واقعا بعضی از چیزها فقط
ارزش به به گفتن داره و وقتی دقت بکنی میبینی زائده تا ضروری و هزینه پرداخت کردن
براش بدور انداختن سرمایه است.هم بیخودی گرونه و هم کارائیش تفاوت اساسی نداره.

بگذریم ، با همکاری بعضی دوستان متخصص در تبریز ، تهران ، اصفهان و شیراز در حال
ایجاد امکانات خاص از جمله تهیه اکسس کد و ریست ایمو در خودروهائی نظیر کیا و
هیوندای که بیشترین مصرف و الویت رو دارن هستیم.
البته اینکار بسیار پر مشقت و هزینه آوره و ما با پشتگرمی دوستان عزیزمان در این
راه قدم برمیداریم.

حميد ذوالعلا
7th June 2012, 00:24
با سلام
دوستان عزیز ، تحقیقات و برنامه نویسی بروی آپشنهای جدید در خصوص کلیه
خودروهای وارداتی از جمله تیونینگ بوگاتی و پورشه در حال انجامه و هزینش
هم مناسبه یک میلیون!!!! دوستان عزیزم مزاح کردم چون واقعا بعضی از چیزها فقط
ارزش به به گفتن داره و وقتی دقت بکنی میبینی زائده تا ضروری و هزینه پرداخت کردن
براش بدور انداختن سرمایه است.هم بیخودی گرونه و هم کارائیش تفاوت اساسی نداره.

بگذریم ، با همکاری بعضی دوستان متخصص در تبریز ، تهران ، اصفهان و شیراز در حال
ایجاد امکانات خاص از جمله تهیه اکسس کد و ریست ایمو در خودروهائی نظیر کیا و
هیوندای که بیشترین مصرف و الویت رو دارن هستیم.
البته اینکار بسیار پر مشقت و هزینه آوره و ما با پشتگرمی دوستان عزیزمان در این
راه قدم برمیداریم.

سلام
جناب همت زاده عزيز شما دست به هر كاري زديد موفق بوديد .انشاالله در اينكار هم موفق باشيد.
هر كاري هم از دست ما برايد در خدمتيم.
موفق باشيد.

TuneUp_Vahab
7th June 2012, 00:59
جناب مهندس همت زاده :

هر چند بنده آدم كم رو و خجالتي هستم ولي تا آنجايي كه عقل ما قد بده با شما هستيم بدون هيچ گونه كم و كاستي . روي من هم حساب كنيد . بنده به شخص خودم عاشق ايده هاي خوب و منحصر به فرد شما هستم .

m.aminifar
10th June 2012, 23:59
سلام:زمانیکه این 2 تایپیک باز شده قرار شد دوستان تجربه های کار کردن با دستگاه های
اقای همت زاده و
اقای وزمزیار در این پاپیک ها قرار بدن حال شده محل برای شکایت و گله گذاری دوستانیکه پست اول این 2 تایپیک مطالعه نکردن به دقت مطالعه کنن در صورت تکرار چنین پست های پست مورد نظر چذف وباز کننده پست اخطار میگیرد

بابک همت‌زاده
12th June 2012, 08:40
سلام:زمانیکه این 2 تایپیک باز شده قرار شد دوستان تجربه های کار کردن با دستگاه های
اقای همت زاده
و
اقای وزمزیار
در این پاپیک ها قرار بدن حال شده محل برای شکایت و گله گذاری دوستانیکه پست اول این 2 تایپیک مطالعه نکردن به دقت مطالعه کنن در صورت تکرار چنین پست های پست مورد نظر چذف وباز کننده پست اخطار میگیرد

با سلام
آقای امینی فر دوست عزیزم ، لطفا تذکرات لازمه رو در تاپیک خاص خودش
انجام بدین تا ما هم بتونیم موضوعات هر تاپیک رو نسبت به خوانندگان و
نویسندگانش تحلیل کنیم. اینجوری آدم یاد خدمت سربازی میافته که معروف
بود ، میگفتن تشویق برای یکی تنبیه برای همه.
یعنی اینکه انگیزه دوستان رو برای بازدید از سایت و مطلب نویسی زیاد کنین
و نه برعکس.
بهر حال من چندین ساله با جناب آقای رحمانزاده و ذوالعلا رابطه کاری دارم
و تخصصشان فراتر از شناسائی یک ایسیو و نوع خودرو است.
البته باید عرض کنم که پروگرام کردن FN نیاز به ابزار فوق‌العاده‌ای ندارد و تنها
ریسک و تخصص لازم دارد و هر شخصی حاضر بقبول کردن این ریسک نیست!

بابک همت‌زاده
12th June 2012, 13:32
با سلام
دوستان عزیز ، بعلت نوسانات شدید در قیمت قطعات وارداتی ، قیمت سیستم
دانلود و تبدیل از اوایل مردادماه افزایش میابد. شرایط ویژه برای اعضاء محترم
فوروم تا آن زمان ادامه دارد.
در صورت خرید بیش از یک دستگاه(بصورت گروهی 5 دستگاه نقدی) تخفیف ویژه
تعلق خواهد گرفت و فروش انفرادی بشرح زیر است:
-شرایط(1) نقد 1400
-شرایط(2) نقد 800 ، 7 عدد چک ماهانه هر کدام بمبلغ 105

این شرائط فقط مخصوص اعضاء محترم کیان ست میباشد.

mtco
15th June 2012, 23:54
ضمن عرض ادب میخاستم از امکانات خوب دستگاه کاتل بگم که در تبدیل و دانلود ایسیو دارای سرعت و دقت بالائی هست و همزمان میتونید ایسیو را از لحاظ سخت افزاری چک کنید و پارامترها را بررسی نمائید و یک تشکر مخصوص از جناب همت زاده که در حل یک مسئله کاری با نهایت بزرگواری من را شرمنده کردند.:631821_Laie_82:

barati
17th June 2012, 09:08
جناب مهندس همت زاده
با سلام می خواستم بدونم چطوری میشه کد سوئیچ رو با دستگاه شما خوند من ISP شما رو تهیه کردم لطفا راهمنایی کنید
ضمنا از کمک های شما در زمینه راه اندازی دستگاه و خدمات خوب شما متشکرم

arazpjd
17th June 2012, 12:07
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان بنده به تازه گی اکو دیاگ ماکس جناب همت زاده رو تهیه کردم دیاک مهاد رو هم دارم ولی سرعت و کارای دستگاه جناب همت زاده بسیار بالاتره.ABS چند ماشین رو باهاش چک و رفع عیب کردم کارایش عالی است واقعا از زحمات و تخصص بالای ایشون کمال تشکر رادارم.
شهبازی کردستان

yasharararart
18th June 2012, 00:15
همکاران گرامی درود
جناب همت زاده سلام مخصوص خدمت شما
لطفا تفاوت ورژن 7.2 را با ورژن قبلی بفرمایید تا همکاران که ای سی تولز شان رو اپدیت میکنند بدانند که این ورژن ها چه تفاوتی با هم دارند؟

بابک همت‌زاده
20th June 2012, 15:49
همکاران گرامی درود
جناب همت زاده سلام مخصوص خدمت شما
لطفا تفاوت ورژن 7.2 را با ورژن قبلی بفرمایید تا همکاران که ای سی تولز شان رو اپدیت میکنند بدانند که این ورژن ها چه تفاوتی با هم دارند؟

با سلام
ورژن جدید از لحاظ سرعت بهینه شده است و فعلا تغییراتی جدیدی
ندارد.

حميد ذوالعلا
21st June 2012, 00:31
با سلام
ورژن جدید از لحاظ سرعت بهینه شده است و فعلا تغییراتی جدیدی
ندارد.

جناب همت زاده عزيز ضمن عرض سلام و خسته نباشيد بشما و همكاران محترمتان.
بنده برنامه را با ورژن 7.2 اپديت و تست كردم سرعت بهينه شده و مشكلي ندارد.
باتشكر

بابک همت‌زاده
22nd June 2012, 09:39
با سلام

تا روز ولادت حضرت مهدی(عج الله تعالی فرجه) پانزدهم تیرماه

به ازای خرید نقدی هر سری کامل ECU Tools به همراه پروگرامر isp
مبلغ 100 هزار تومان علاوه بر تخفیفات قبلی ، فقط برای اعضای فوروم
کیان ست لحاظ شده و با قیمت 1300 تا تاریخ فوق عرضه میگردد.
در ضمن مولتی دیاگ این شرکت در پایان تیر ماه آماده عرضه میباشد و
دوستان و اعضایی که تا بحال دستگاه دیاگ تهیه نکرده‌اند و یا قصد
تعویض دیاگ خود را دارند ، اکیدا توصیه میشود تا دست نگه‌دارند. لازم
بتوضیح است که این سیستم نیز برای اعضاء با تخفیفات ویژه ارائه
خواهد شد.
بموقع خود ، برای معرفی این دیاگ تاپیک خاصی ایجاد خواهد شد.

بابک همت‌زاده
23rd June 2012, 08:42
با سلام
دوستانی که آیکو مولتی پلکس دارند با مراجعه به تاپیک مربوطه ورژن
جدید 8.47 را به همراه توضیحاتش رویت فرمایند.

sajadnasirpor
23rd June 2012, 20:39
با سلام خدمت آقای همت زاده و دوستانی که دستگاه آقای همت زاده رو دارن آیا میشه واسه ایسیو های s2000lc هم که خطای سنسور ناک رو میدن دانلود اصلاحی زد تا چراغ چک رو روشن نکنه و خطای سنسور ناک رو حذف کرد

m.aminifar
23rd June 2012, 22:44
با سلام خدمت آقای همت زاده و دوستانی که دستگاه آقای همت زاده رو دارن آیا میشه واسه ایسیو های s2000lc هم که خطای سنسور ناک رو میدن دانلود اصلاحی زد تا چراغ چک رو روشن نکنه و خطای سنسور ناک رو حذف کرد

سلام:بنده هم امروز همین مورد داشتم ایسیو S2000 LC ولی همچین برنامه ای در دستگاه اقای همت زاده نبود باید منتظر جواب اقای همت زاده بود تا ببینیم برای این مورد راه حلی هست یا نه

حميد ذوالعلا
24th June 2012, 02:11
سلام
كليه ecu هاي s2000lcبا دستگاه اقاي همت زاده قابل برنامه ريزي رفع خطاي ناك سنسور ميباشند.
شما كليه ecu هاي S2000 LC (به غير S2000-10)وارد برنامه اصلاحي والئو شويد و گزينه رفع خطاي ناك سنسور LC را بزنيد.حتي براي ECUهاي ILC هم موجود است.
موفق باشيد.

sajadnasirpor
24th June 2012, 09:40
سلام
كليه ecu هاي s2000lcبا دستگاه اقاي همت زاده قابل برنامه ريزي رفع خطاي ناك سنسور ميباشند.
شما كليه ecu هاي S2000 LC (به غير S2000-10)وارد برنامه اصلاحي والئو شويد و گزينه رفع خطاي ناك سنسور LC را بزنيد.حتي براي ECUهاي ILC هم موجود است.
موفق باشيد.سلام دوست عزیز من وارد برنامه والو شدم اما دانلود صورت نگرفت چون ایسیو اس 2000 هست باید تو قسمت اس 2000 برنامه دانلود داشته باشیم که اونم نیست

حميد ذوالعلا
24th June 2012, 13:17
سلام دوست عزیز من وارد برنامه والو شدم اما دانلود صورت نگرفت چون ایسیو اس 2000 هست باید تو قسمت اس 2000 برنامه دانلود داشته باشیم که اونم نیست
سلام
لطفا مشخصات ECU را كامل ذكر كنيد.
از قرار معلوم ecu شما S2000-10 ساژم است.كه قابل برنامه ريزي نيست.

بابک همت‌زاده
24th June 2012, 13:57
با سلام
برنامه اصلاحی سنسور ناک برای ایسیوهای PL4 یعنی ایسیوهایی که
آی-سی فلش نداشته و برنامه اجرائی در داخل میکرو کنترولر میباشد.
برنامه اصلاحی فقط برای این ایسیوها توسط سازنده گان خودرو منتشر
شده است.

sajadnasirpor
24th June 2012, 17:03
سلام
لطفا مشخصات ECU را كامل ذكر كنيد.
از قرار معلوم ecu شما S2000-10 ساژم است.كه قابل برنامه ريزي نيست.
سلام بله دوست عزیز ماشین پژو پرشیا با ایسیو s2000 10 lcهستش که بخاطر خطای سنسور ناک چراغ چکش روشن میشه

حميد ذوالعلا
25th June 2012, 02:11
سلام بله دوست عزیز ماشین پژو پرشیا با ایسیو s2000 10 lcهستش که بخاطر خطای سنسور ناک چراغ چکش روشن میشه
سلام
دوستان عزيز توجه داشته باشند.علاوه بر كليه ايسوهاي S2000 LC و ILC والئو يك مدل از ايسوهاي ساژم هم قابل برنامه ريزي اصلاحي ناك سنسور ميباشد با اين مشخصات:ساژم PSA S2000 PL4

omeed_1355
25th June 2012, 13:41

سلام
تایم خودرو رو چک کن و فیلر شاید ایراد از برنامه ریزی نباشه شاید واقعا ماشین مشکل داره

sajadnasirpor
25th June 2012, 16:31
سلام
تایم خودرو رو چک کن و فیلر شاید ایراد از برنامه ریزی نباشه شاید واقعا ماشین مشکل داره

سلام بله دوست عزیز فکر کنم مشکل مکانیکی دارد فقط میخواستم بدونم آیا راهی برای این نوع ایسیو ها هست که این خطا چراغ چک رو روشن نکنه چون سر سیلندر تراش رفته فکر کنم از اون باشه

yasharararart
5th July 2012, 09:45
همکاران گرامی درود
ورژن جدید نرم افزار کاتل (ورژن 7.4 ) رسید لطفا دستگاه خود را اپدیت فرمایید

REZA KHODAEI
5th July 2012, 11:43
در ورژن 7.4 چه قابليتهاي به دستگاه اضافي شده ؟؟؟؟؟

حميد ذوالعلا
5th July 2012, 13:16
در ورژن 7.4 چه قابليتهاي به دستگاه اضافي شده ؟؟؟؟؟
سلام
اين سوال بايد اقاي همت زاده محبت كنند جواب بدهند.

بابک همت‌زاده
8th July 2012, 10:37
با سلام
برای سازگاری بیشتر با نسخ مختلف سیستم عامل ویندوز تغییراتی در kernel
برنامه داده شده و مربوط به ظاهر آن نمیباشد.

m.aminifar
8th July 2012, 11:35
سلام:اقای همت زاده از دستگاه دیاگ جدید خبری نشد

بابک همت‌زاده
8th July 2012, 23:52
با سلام
باطلاع کلیه دوستان عزیزم میرسانم که تیم تحقیق و طراحی با تمام قوا
در حال آماده کردن این دستگاه دیاگ میباشد.

حميد ذوالعلا
11th July 2012, 02:12
با سلام
باطلاع کلیه دوستان عزیزم میرسانم که تیم تحقیق و طراحی با تمام قوا
در حال آماده کردن این دستگاه دیاگ میباشد.

خدا قوت.
جناب مهندس در مورد نرم افزار بهينه SAX500(جدید) .IK-ULPEXE-XU7CNGEuroll
كه جديدا در سايت ايرانخودرو قرار گرفته اطلاعي از قابليت ان داريد؟
باتشكر

حميد ذوالعلا
11th July 2012, 02:44
سلام
دوستان عزيز ورژن جديد 7.4 ايسيو تولز با اضافه شدن برنامه اي از سري بوش 7.4.5 امروز اماده شد.
لطفا دستگاه خود را اپديت كنيد.

بابک همت‌زاده
11th July 2012, 15:26
خدا قوت.
جناب مهندس در مورد نرم افزار بهينه SAX500(جدید) .IK-ULPEXE-XU7CNGEuroll
كه جديدا در سايت ايرانخودرو قرار گرفته اطلاعي از قابليت ان داريد؟
باتشكر
با سلام
استاد ، پاییز گذشته در این مورد بحث شده بود:
SAX500 نرم افزار بهينه - صفحه 2 - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=28671&page=2)

بابک همت‌زاده
11th July 2012, 15:34
با سلام
این دستگاه جدیدترین محصول است. برای تعریف کلید و خواندن اکسس کد و
..قابل استفاده است.لطفا فعلا به عکسش اکتفا کنید تا راهنماش رو در روزهای
آتی تهیه و در سایت قرار بدم.

من الله توفیق

56631

irajmicro
11th July 2012, 18:00
با سلام خدمت دوستان واستاديد محترم از جناب همت زاده عزيز خواهش ميكنم ليست دستگاه ها وقيمت تك تك انها را بفرمايد چون اصلا معلوم نيست چند مدل دستگاه دياك هست وچند مدل تبديل ممنون از زحمات شما

حميد ذوالعلا
12th July 2012, 01:38
با سلام
استاد ، پاییز گذشته در این مورد بحث شده بود:
SAX500 نرم افزار بهينه - صفحه 2 - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=28671&page=2)

سلام
استاد گرامي منظور بنده نسخه جديد اين نرم افزار است كه جديدا ايرانخودرو ارائه كرده.

نرم افزار بهينه SAX500(جدید) - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=51128)

parsmotor
12th July 2012, 22:11
جناب مهندس همت زاده با سلام لطفا روش اپگرید اینترنتی ایکو را در صورت امکان توضیح دهید

بابک همت‌زاده
15th July 2012, 15:17
با سلام
بعد از اطمینان از برقراری اینترنت ، برنامه ایسیو تولز را اجرا کنید.
به این ترتیب برنامه بطور اتوماتیک به سرور شرکت متصل و با
بالاترین سرعت ممکن نسبت به دانلود و نصب اتوماتیک آپگرید
جدید نرم افزار و سخت افزار اقدام میکند.

من الله توفیق

omid0063
22nd July 2012, 01:07
با سلام خدمت دوستان سایت بزگ کیان ست اگر دوستان در مورد دستگاه تبدیل و دیاگ جناب اقای همت زاده(کاتل) مشکلی دارند بنده به نمایندگی از اقای همت زاده جواب گو شما میباشم با تشکر

احمد برقکار
22nd July 2012, 18:17
با سلام در صورت امکان توضیح دهید اکو دیاک با ویندور7 در حال حاضر مشکل دارد وایا در اینده رفع اشکال خواهد شد

omid0063
22nd July 2012, 18:41
دوست عزيز سلام و خسته نباشيد اكو دياگ با ويندوز سون مشكلي ندارد

احمد برقکار
22nd July 2012, 22:40
با سلام یعنی با خیال راحت ویندوز سون رو لبتاب بزارم برای تبدیل ایسیو وکار با دیاک مشلی نداره جون تو راهنمای نصب کفته ویندوزxp3 باتشکر

حميد ذوالعلا
23rd July 2012, 02:32
با سلام یعنی با خیال راحت ویندوز سون رو لبتاب بزارم برای تبدیل ایسیو وکار با دیاک مشلی نداره جون تو راهنمای نصب کفته ویندوزxp3 باتشکر
سلام
بنظر بنده دستگاههاي عيب ياب سازگاري بهتري با ويندوز XP دارند.مخصوصا ايكو.

sajadnasirpor
23rd July 2012, 10:26
سلام دوستان ویندوز لب تاب من 7 هست و من مشکلی تو کارکرد برنامه ها ندارم

REZA KHODAEI
23rd July 2012, 11:50
من هم از win 7 استفاده میکنم مشکلی ندیدم

omid0063
23rd July 2012, 16:07
سلام دوستان عزيز برنامه تبديل و ايكو دياگ اقاي همت زاده هيچ مشكلي با ويندوز سون ندارن
و قابل توجه دوستان عزيز اگر در مورد دستگاه تبديل و دياگ و ايكو ديگ اقاي همت زاده مشكلي داشتن بنده به نمايندگي از اقاي همت زاده پاسخ گو شما عزيزان سايت بزرگ كيانست ميباشم

nazari580
25th July 2012, 21:32
[QUOTE=بابک همت‌زاده;219927][RIGHT][COLOR=Blue][SIZE=3]با سلام
این دستگاه جدیدترین محصول است. برای تعریف کلید و خواندن اکسس کد و
..قابل استفاده است.لطفا فعلا به عکسش اکتفا کنید تا راهنماش رو در روزهای
آتی تهیه و در سایت قرار بدم.

با سلام
جهت اگهی فوق میتونید بگید که ایا اینترفیس جدا و مخصوص تعریف و خواندن اکسس کد هستش
و اماده هستش قیمت ان چقدر میباشد.

nazari580@gmail.com

بابک همت‌زاده
28th July 2012, 12:25
با سلام
دوست عزیزم ، در مورد قیمت و نحوه فروش در بخش فروشگاه تاپیک مربوطه رو
مینویسم. در مورد مشخصات فنی و طرز استفاده از آن نیز در تاپیک مربوطه
توضیح داده خواهد شد.

اتحاد
28th July 2012, 13:43
سلام اقای مهندس همت زاده لطفا قیمت و مشخصات دستگاه پروگرامر و دیاگ را برام بفرستید (با تشکر عزیزی

اتحاد
28th July 2012, 13:47
ببخشید اگر ممکن است (منو )پروگرامر را هم برام بفرستید(عزیزی)

omid0063
28th July 2012, 15:09
سلام دوست عزيز شما صبق فرمايشات مهندس همت زاده به تاپيك فروشگاه مراجعه فرماييد

omid0063
28th July 2012, 15:11
منظور شما از منو عكس منو قسمت پروگرام ميباشد

اتحاد
28th July 2012, 15:44
سلام بله عکسش را میگم . هم پروگرم وهم دیاگ و ببخشید تایپنگ فروشگاه را چه جوری بدست بیارم (با تشکر)

omid0063
28th July 2012, 16:17
عكس منو پروگرامر isp

حميد ذوالعلا
29th July 2012, 02:20
سلام بله عکسش را میگم . هم پروگرم وهم دیاگ و ببخشید تایپنگ فروشگاه را چه جوری بدست بیارم (با تشکر)
سلام
اينهم (http://kiansat.kim/forumdisplay.php?f=779) بخش فروشگاه.

اتحاد
29th July 2012, 15:18
با تشکر دوست عزیز

omid0063
31st July 2012, 13:51
سوپر دياگ ECU TOOLS

sajadnasirpor
31st July 2012, 14:10
سوپر دياگ ECU TOOLSسلام دوست عزیز لطف کنید قیمتها رو بگین با تشکر

omid0063
2nd August 2012, 03:17
سلام دوستان سایت بزرگ کیانست با توجه به رعایت در قوانین سایت در مورد قیمتها و نحوه خرید دوستان پیام خصوصی بدهند جواب داده خواهد شد با تشکر

بابک همت‌زاده
9th August 2012, 11:46
با سلام
دوستان عزیز ، ورژن جدید برنامه ECU Tools (حداکثر تا پایان شهریور)
شامل :
-فلش نارون و دلیکا
- دانلود بوش 7.4.5 برای خودروهای جدید که مشکل چوب کردن ترمز و
چراغ چک دارن و فقط با PPS بصورت اینترنتی از طریق سایت پژو قابل
دانلود بود.
- دانلود برای J34 تک سنسور قابل نصب کروز
- و ...

فروش ویژه برای سیستم مولتی پلکس و برنامه ECU Tools
مخصوص اعضاء تا عید سعید فطر و فقط با پست خصوصی

لطفا در مورد فوق در تاپیک پست نزنید.

m.aminifar
9th August 2012, 13:01
با سلام
شامل :
-فلش نارون و دلیکا
دانلود بود.
- و ...

فروش ویژه برای سیستم مولتی پلکس و برنامه ECU Tools
مخصوص اعضاء تا عید سعید فطر و فقط با پست خصوصی

لطفا در مورد فوق در تاپیک پست نزنید.

سلام:اقای همت زاده از دیاگ جدید تون خبری نشد

بابک همت‌زاده
9th August 2012, 13:20
با سلام
جناب امینی‌فر، سیستم مولتی دیاگ جدید کاملا تکمیل شده است و
قابلیتهای آن بیننده را مجذوب میکند. مراحل پایانی تست و همچنین
کابلها و کانکتورهای مربوطه کمی زمانبر خواهد بود.
برای دوستانی که خود یا اطرافیانشان قصد تهیه سیستم جدید و یا
تعویض سیستم قدیمی(هر نوع) را دارند توصیه میکنم نهایتا تا پایان
شهریور منتظر بمانند.
برای تهیه این دستگاه ، اعضاء محترم از شرائط ویژه برخوردارند.

بابک همت‌زاده
9th August 2012, 13:32
با سلام
دستگاه چند منظوره تعریف کلید در تاپیک زیر قابل بررسی است:
مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=53090)

omid0063
10th August 2012, 01:14
دوستان عزیز سایت بزرگ کیانست با توجه به قوانیین سایت برای اعلام قیمت ها و شرایط خرید پیام خصوصی ارسال نمایید با تشکر

بابک همت‌زاده
12th August 2012, 18:33
با سلام
دوستان ، دیروز زلزله شدیدی تبریز و اطراف رو لرزاند.
شدت زلزله 6.2 بود. من و همشهری هام شب رو تو چادر سر کردیم!

خدا ارحم الراحمین است.

parsmotor
12th August 2012, 23:27
برای همه مردم دنیا ارزوی سلامتی وتندرستی دارم

marboty
13th August 2012, 00:50
با سلام
با آرزوی سلامتی برای همه ی هم وطن های آذری گل

جناب همت زاده آیا در دستگاه تبدیل و دانلود شما برنامه ای برای رفع مشکل گپ اولیه 206 با پدال گاز برقی وجود دارد؟

حميد ذوالعلا
13th August 2012, 01:27
با سلام
دوستان ، دیروز زلزله شدیدی تبریز و اطراف رو لرزاند.
شدت زلزله 6.2 بود. من و همشهری هام شب رو تو چادر سر کردیم!

خدا ارحم الراحمین است.

سلام جناب همت زاده عزيز
بنده از شنيدن اين خبر ناگوار بسيار متاثر شدم .به تمام عزاداران اذري زبان تسليت عرض ميكنم و برای رفتگان اجری جزیل وبازماندگان صبری جمیل آرزومندم.

omid0063
13th August 2012, 13:06
سلام marboty عزيز ecu مورد نظر را اعلام نماييد تا شما راهنما يي كنم

marboty
13th August 2012, 15:01
سلام marboty عزيز ecu مورد نظر را اعلام نماييد تا شما راهنما يي كنم
با سلام
بوش7.4.5و والوj34

omid0063
13th August 2012, 23:50
سلام برای 7.4.5 فعلا برنامه تیونینگ از برنامه تبدیل و دانلود و برای سایر ecu ها تا یک ماه دیگه برنامه اصلاحی اماده میشود. انشاء الله

omid0063
13th August 2012, 23:56
سلام دوستان بزرگ سایت کیان ست برای استفاده از تخفیف خرید محصولات کاتل زمان کمی باقی است کسانی که مایل به خرید یا نحوه خرید با توجه به قوانیین سایت پیام خصوصی ارسال نمایند. با تشکر

حميد ذوالعلا
18th August 2012, 01:33
سلام
باتشكر از جناب همت زاده و همكاران محترم ايشان.
ورژن 7.4 ecutools اپديت شد.
دوستان عزيز لطفا دستگاه خود را اپديت كنيد.

omid0063
6th September 2012, 00:24
با سلام به دوستان بزرگ کیانست از دوستان اگه دستگاه تعریف سوئیچ خریداری کرده اند و احتمالا مشکلی در کار کردن کردن یا مواردی دیگر اعلام نمایید تا راهنمایهای لازم ارائه گردد با تشکر

اتحاد
9th September 2012, 18:56
دوستان سلام : ایا با دستگاه اقای همت زاده غیر از دیاگ مولتی پلکس دیاگ دیگری هم داره یا میشه ایسیو میش تبدیل کرد مثل فلشهیت میشه از ابیدی ایپرام را خواند.دوستان راهنمایی کنند :با تشکر sl96

marboty
9th September 2012, 22:55
با سلام
آیا برنامه دانلود بوش 7.4.5و j34 آماده نشده ؟ قرار بود شهریور ماه آماده بشه؟

omid0063
11th September 2012, 20:07
سلام برنامه دانلود بوش 7.45 و j34 در برنامه ها از قبل موجود بود. با تشكر

marboty
11th September 2012, 22:12
سلام برنامه دانلود بوش 7.45 و j34 در برنامه ها از قبل موجود بود. با تشكر
با سلام
شامل :
-فلش نارون و دلیکا
دانلود بود.
- و ...
منظور من این مورد بود ص 15 - 148

حميد ذوالعلا
12th September 2012, 01:00
سلام
باتشكر از جناب همت زاده و همكاران محترم ايشان.
ورژن 7.4 ecutools اپديت شد.
دوستان عزيز لطفا دستگاه خود را اپديت كنيد.

alarm
18th September 2012, 03:00
جناب همت زاده
در نمایشگاه بین‏ المللی صنعت خودرو و قطعات یدکی تبریز حضور خواهيد داشت ؟

sajadnasirpor
18th September 2012, 10:05
جناب همت زاده
در نمایشگاه بین‏ المللی صنعت خودرو و قطعات یدکی تبریز حضور خواهيد داشت ؟
سلام دوست عزیز زمان نمایشگاه رو هم اعلام کنید با تشکر

omeed_1355
18th September 2012, 12:29
سلام
ecutools آپدیت شد 7.5

yasharararart
18th September 2012, 12:56
سلام
ecutools آپدیت شد 7.5

همکاران گرامی درود
در ورژن جدید که اپدیت شده هیچ چیزی اضافه نشده
نه دانلود بوش 7.4.5 برای روشن شدن چراغ چک نه مورد دیگری
جناب همت زاده لطفا اطلاع رسانی فرمایید

marboty
18th September 2012, 15:16
با سلام
لطفا در مورد تغییرات این ورژن توضیح دهید

marboty
24th September 2012, 16:00
با سلام
دوستان مثل اینکه تاپیک رو کاملا فراموش کردن و هیچ ** فعالیتی نداره حتی خود آقای همت زاده ما منتظر مطالب و برنامه های جدید و مفید دوستان و آقای همت زاده هستیم

m.aminifar
24th September 2012, 18:34
با سلام
دوستان مثل اینکه تاپیک رو کاملا فراموش کردن و هیچ ** فعالیتی نداره حتی خود آقای همت زاده ما منتظر مطالب و برنامه های جدید و مفید دوستان و آقای همت زاده هستیم

سلام:اقای همت زاده سخت مشغول ساخت دستگاه دیاگشون هست برای همین نمیتونن زیاد به سایت بیان

omid0063
4th October 2012, 03:07
سلام به دوستان سایت بزرگ کیان ست ببخشید که دیر جواب دادم به اطلاع کلیه دوستان میرسانم که ورژن برنامه دانلود وتبدیل 7.4 میباشد و ورژن جدید اضافه نشده است و به محض اضافه شدن ورژن جدید با توضیحات اطلاع رسانی خواهد شد با تشکر

omid0063
4th October 2012, 03:25
سلام دوستان عزیز سایت بزرگ کیان ست دستگاه دیاگ جدید کاتل در مرحله گذراندن تستهای پایانی میباشد دوستان در جریان هستن که جناب اقای همت زاده نسبت به دستگاهای تولیدی خود به دنبال بهترین کیفیف نسبت به کار تولیدات و خدمات پس از فروش میباشند پس اندکی صبور باشید و به محض اتمام تستها و کنترل پایانی اطلاع رسانی خواهد شد با تشکر از پیگیری دوستان

mee2008
12th October 2012, 22:25
سلام خدمت دوست عزیز اینم یه عکس آیکو بهمراه ispپروگرامر دستگاه آقای همت زاده

سلام خسته نباشید ببخشید من عضو سایت هستم و قصد خرید این دیاگ رو دارم ولی به عکسها دسترسی ندارم

m.aminifar
12th October 2012, 23:18
سلام خسته نباشید ببخشید من عضو سایت هستم و قصد خرید این دیاگ رو دارم ولی به عکسها دسترسی ندارم

سلام:شما باید عضو گرو vip بشین تا بتونین از امکانات سایت استفاده کنید برای عضویت در گروه vip به لینک پایین بروید

عضویت در گروه ویژه (VIP) و اطلاعیه جدید پرداخت حق اشتراک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=7633)

mee2008
12th October 2012, 23:19
با سلام خدمت دوستان سایت بزگ کیان ست اگر دوستان در مورد دستگاه تبدیل و دیاگ جناب اقای همت زاده(کاتل) مشکلی دارند بنده به نمایندگی از اقای همت زاده جواب گو شما میباشم با تشکر

سلام خسته نباشید

من هرچی داخل سایت و فروشگاه دنبال خصوصیات و عکس ایکو دیاگ مهندسهمت زاده گشتم چیزی پیدا نکردم-با اینکه عضو سایتم ولی مجوز دسترسی به عکسها و لینک ه رو ندارم-مدتیه دنبال خرید یک دیاگ کامل و مناسبم تا با پیشنهاد یکی از دوستان با این دیاگ اشنا شدم-لطفا یا رهنمایی بفرمایید یا لیس قیمت و عکس ذیاگ چه سخت افزار و چه نرم افزار را برایک ارسال کنید.

با تشکر بسیار

حميد ذوالعلا
13th October 2012, 01:48
سلام خسته نباشید

من هرچی داخل سایت و فروشگاه دنبال خصوصیات و عکس ایکو دیاگ مهندسهمت زاده گشتم چیزی پیدا نکردم-با اینکه عضو سایتم ولی مجوز دسترسی به عکسها و لینک ه رو ندارم-مدتیه دنبال خرید یک دیاگ کامل و مناسبم تا با پیشنهاد یکی از دوستان با این دیاگ اشنا شدم-لطفا یا رهنمایی بفرمایید یا لیس قیمت و عکس ذیاگ چه سخت افزار و چه نرم افزار را برایک ارسال کنید.

با تشکر بسیار
سلام
دوست عزيز پاسخ شما در پست شماره 178 داده شد.

omid0063
16th October 2012, 16:09
سلام دوست عزيز mee2008 لطفا به شماره پست 142 و 145 مراجعه نماييد سوال ديگه هم داريد به نمايندگي جناب اقاي مهندس همت زاده در خدمت شما هستم با تشكر

omid0063
24th October 2012, 20:03
سلام دوستان سايت بزرگ كيان ست دوستاني كه برنامه ecu tools را دارند اواخر هفته ديگه ورژن جديد اماده ارائه ميباشد
خودروهاي كه مشكل چوب كردن ترمز دارند و فقط با pps از طريق اينترنت قابل دانلود ميباشند
دانلود J34 تك سنسور اكسيژن قابل نصب كروز كنترول
رفع خطاي دريچه گاز پلاستيكي بوش 7.4.5
فلش نارون و دليكا
دوستان عزيز لطفا كنند در مورد راهنمايي كردن در مورد محصولات كاتل اگر در مورد مشكلات نرم افزاري يا اپديت ورژن هاي جديد اطلاعات كافي دارند راهنمايي نمايند چون اخيرا چند تن از ازعزيزان با راهنمايي هاي غلط دستگاهشان دچار اسيب شده است
در مورد مشكلات يا راهنماي در مورد محصولات كاتل منتطر اطلاع رساني جديد باشندو يا پيام خصوصي بدهند تا راهنمايي نماييم
با تشكر

kamangar
27th October 2012, 00:47
با سلام خدمت دوستان.چند ایسیوی کد دار sl96 دارم با دستگاه جناب همت زاده میشه بدون دستکاری ایسیو از راه obdبدون کدش کرد.

omeed_1355
27th October 2012, 14:36
با سلام خدمت دوستان.چند ایسیوی کد دار sl96 دارم با دستگاه جناب همت زاده میشه بدون دستکاری ایسیو از راه obdبدون کدش کرد.

سلام
کد دار sl96 ؟

kamangar
27th October 2012, 14:44
بله کد دار این ایسوها خارجی هستن از اون ور آب برام آوردن ولی کد دار هستن.میشه بدون دستکاری بی کدش کرد و برنامشو عوض کرد.

m.aminifar
27th October 2012, 18:47
بله کد دار این ایسوها خارجی هستن از اون ور آب برام آوردن ولی کد دار هستن.میشه بدون دستکاری بی کدش کرد و برنامشو عوض کرد.

سلام:بدون دستکاری ایسیو نمیشه باید موم ایسیو بردارین شما برای تبدیل کردن باید برنامه ایسی فلش و میکرو تعویض کنید

kamangar
28th October 2012, 00:35
سلام:بدون دستکاری ایسیو نمیشه باید موم ایسیو بردارین شما برای تبدیل کردن باید برنامه ایسی فلش و میکرو تعویض کنید

دوستان عزیز ممنون ازکمکهایتان.

TuneUp_Vahab
4th November 2012, 21:53
با سلام :

دوستان ، با وصل كردن سوكت ISP به اينترفيس و تغذيه 12 ولت آيا گزينه انتخاب قطعه فعال ميشود ؟ يا براي فعال شدن آن حتما سيم هاي رابط ايسيو نيز وصل باشند ؟ ممنونم .

sajadnasirpor
5th November 2012, 10:20
با سلام :

دوستان ، با وصل كردن سوكت ISP به اينترفيس و تغذيه 12 ولت آيا گزينه انتخاب قطعه فعال ميشود ؟ يا براي فعال شدن آن حتما سيم هاي رابط ايسيو نيز وصل باشند ؟ ممنونم .

سلام دوست عزیز بله با وصل کردن تغذیه 12 به سیمهای ispو وصل آن به اینترفیس گزینه انتخاب برنامه فعال میشه اما پروگرام کردن قطعه رو انجام نمیده

omid0063
5th November 2012, 12:27
سلام دوست عزيزgolestan1 ايا با وصل كردن ولتاژ 12 ولت گزينه ها فعل ميشود اگر فعال نشد با شركت تماس حاصل فرماييد تا برنامه فعال سازي منو isp روي شماره سريال شما بارگزاري شود و با دانلود مجدد برنامه منو شما فعل گردد با تشكر

TuneUp_Vahab
5th November 2012, 16:05
با سلام و تشکر :

دوستان ، طی تماس تلفنی با جناب همت زاده گزینه مورد نظر از طریق اینترنت در عرض چند ثانیه بارگذاری و فعال گردید . ممنونم .

marboty
12th November 2012, 15:51
سلام دوستان سايت بزرگ كيان ست دوستاني كه برنامه ecu tools را دارند اواخر هفته ديگه ورژن جديد اماده ارائه ميباشد
خودروهاي كه مشكل چوب كردن ترمز دارند و فقط با pps از طريق اينترنت قابل دانلود ميباشند
دانلود J34 تك سنسور اكسيژن قابل نصب كروز كنترول
رفع خطاي دريچه گاز پلاستيكي بوش 7.4.5
فلش نارون و دليكا
دوستان عزيز لطفا كنند در مورد راهنمايي كردن در مورد محصولات كاتل اگر در مورد مشكلات نرم افزاري يا اپديت ورژن هاي جديد اطلاعات كافي دارند راهنمايي نمايند چون اخيرا چند تن از ازعزيزان با راهنمايي هاي غلط دستگاهشان دچار اسيب شده است
در مورد مشكلات يا راهنماي در مورد محصولات كاتل منتطر اطلاع رساني جديد باشندو يا پيام خصوصي بدهند تا راهنمايي نماييم
با تشكر
این برنامه ها از شهریور ماه قراره آماده بشه مگر در روند کار مشکلی هست که هنوز آماده نشده؟
میشه بگید تاکی صد در صد آماده می شه؟
چون من به این برنامه ها نیاز فوری دارم می خواهم بدونم اگه آماده نمی شه از طریق دیگه تهیه کنم
با سپاس

nazari580
15th November 2012, 01:59
با سلام
در هفتمین نمایشگاه بین المللی قطعات ،لوازم ومجموعه های خودرو (http://www.parstradeshow.com/FairDetail.aspx?FairId=1440)
از ۰۹ آذر ۱۳۹۱ تا ۱۲ آذر ۱۳۹1 شرکت میکنید؟
با تشکر

omid0063
17th November 2012, 19:23
با سلام خدمت دوستان سايت بزرگ كيانست از اينكه در روند اپ ديت برنامه ها كمي درنگ صورت ميگيرد ما را ببخشيد دوستان فني ما را بهتر درك ميكنند برنامه اپديت سه شنبه اماده است و يك برنامه اصلاحيه جديد براي SAX500 اماده شده كه با اپديت ها اضافه ميشود كه كمي تاخيير به خاطر اصلاحي جديد بود
با تشكر

حميد ذوالعلا
18th November 2012, 01:31
با سلام خدمت دوستان سايت بزرگ كيانست از اينكه در روند اپ ديت برنامه ها كمي درنگ صورت ميگيرد ما را ببخشيد دوستان فني ما را بهتر درك ميكنند برنامه اپديت سه شنبه اماده است و يك برنامه اصلاحيه جديد براي SAX500 اماده شده كه با اپديت ها اضافه ميشود كه كمي تاخيير به خاطر اصلاحي جديد بود
با تشكر
سلام
ممنون از بابت اطلاع رسانی.
چنانچه از قابلیت اپدیت جدید SAX500 و همچنین برنامه های که قرار است در اپدیت جدید ارائه گردد اطلاعی دارید لطفا ذکر کنید.

gholamali
19th November 2012, 00:03
سلام جناب همت زاده چند وقته که ایکو به ایربگ کانکت نمیشه مشکل از جیه راهنمایی کنید لطفا

yasharararart
19th November 2012, 23:08
سلام جناب همت زاده چند وقته که ایکو به ایربگ کانکت نمیشه مشکل از جیه راهنمایی کنید لطفا
همکاران گرامی درود
بنده هم دقیقا 2ماهه این ایرادو دارم و تنها و تنها ایربک کانکت نمیشه و تمام قسمتها کار میکند لطفا پیگیری فرمایید

حميد ذوالعلا
20th November 2012, 00:06
سلام
دوستان دستگاه ایسیو تولز اپدیت شد لطفا دانلود کنید.

yasharararart
20th November 2012, 01:08
سلام
دوستان دستگاه ایسیو تولز اپدیت شد لطفا دانلود کنید.
همکار گرامی درود
اقا فقط یه فایل sax500 و general .kat اپدیت شد لطفا همکاران کاتل یه توضیحی بدهند تا همکاران بدونن چی تغییر کرده

حميد ذوالعلا
20th November 2012, 01:20
همکار گرامی درود
اقا فقط یه فایل sax500 و general .kat اپدیت شد لطفا همکاران کاتل یه توضیحی بدهند تا همکاران بدونن چی تغییر کرده

سلام
بله اپدیت بنده هم بدین صورت بود(اپدیت نرم افزار جدید ساکس 500).
طی تماسی که با جناب مهندس همت زاده داشتم ایسیو بوش هم بزودی اپدیت میگردد.

yasharararart
20th November 2012, 10:12
سلام
بله اپدیت بنده هم بدین صورت بود(اپدیت نرم افزار جدید ساکس 500).
طی تماسی که با جناب مهندس همت زاده داشتم ایسیو بوش هم بزودی اپدیت میگردد.
همکاران گرامی درود
اپدیت جدید بوش و j34 نیز اماده است لطفا دستگاه خود را اپدیت فرمایید .
در ضمن برنامه دانلود ساکس 500 در منو فقط برای نشتی هستش اپدیت جدید که گفتن رو تو منو نمیبینم ایا با هعمون منو باید بزنیم یا بعدا ایتمی بهش اضافه میشه؟

marboty
20th November 2012, 22:55
من امروز با برنامه دانلود بوش7.4.5 آقای همت زاده یک 206 v8 رو دانلود کردم شتاب ماشین بسیار خوب شد حتی از دانلود ایترنتی با pps نمایندگی هم بهتر بود که جای تشکر از جناب همت زاده رو داره امید وارم که مشکل روشن شدن چراغ چک هم برطرف شده باشه که نتیجه آن چند روزی زمان می بره

امیر99
21st November 2012, 00:07
سلام
این دستگاه چه کارایی هایی داره؟قیمتش چنده؟

حميد ذوالعلا
21st November 2012, 00:20
همکاران گرامی درود
اپدیت جدید بوش و j34 نیز اماده است لطفا دستگاه خود را اپدیت فرمایید .
در ضمن برنامه دانلود ساکس 500 در منو فقط برای نشتی هستش اپدیت جدید که گفتن رو تو منو نمیبینم ایا با هعمون منو باید بزنیم یا بعدا ایتمی بهش اضافه میشه؟

سلام
ظاهرا در دو مورد ساکس 500 با همان تک منو قبلی میباشد.

حميد ذوالعلا
21st November 2012, 00:27
سلام
این دستگاه چه کارایی هایی داره؟قیمتش چنده؟
سلام
دوست عزیز این دستگاه قابلیتهای بسیاری از جمله عیب یاب پیشرفته ایکو ماکس .فلش.دانلود و تبدیل انواع ایسیوهای بوش .ساژم. والئو زیمنس و... را دارد جهت دریافت اطلاعات بیشتر از جمله قیمت محصول لطفا با شرکت جناب مهندس همت زاده تماس بگیرید .

sajadnasirpor
21st November 2012, 11:48
سلام خدمت دوستان یک خبر خوب هم به کسانی که isp جناب آقای همت زاده رو خرید کردن دارم اونم اینه که طی تماس تلفنی که با آقای همت زاده داشتم قراره پروگرام کردن fn و icn سمند مولتی پلکس هم تا دو ماه دیگه بهش اضافه بشه

marboty
25th November 2012, 02:27
با سلام
دوستان گزینه هایی که در برنامه ecu tools کاتل در قسمت دانلود بوش وجود داره به شکل زیر هر ecu رو مشخص کرده
me7.4.4(9647345280)13
me7.4.4(9646664380)91
me7.4.4(9650116680)23
me7.4.4(9647817380)23
سوال من از اساتید این است که اعداد درون پرانتز و دورقم بعد از پرانتز مشخصه چه چیزی هستند؟ و بر روی ماشین به چه صورت می توان این اعداد را پیدا کردتا برنامه صحیح را انتخاب کنیم؟
با سپاس فراوان

حميد ذوالعلا
25th November 2012, 03:25
با سلام
دوستان گزینه هایی که در برنامه ecu tools کاتل در قسمت دانلود بوش وجود داره به شکل زیر هر ecu رو مشخص کرده
me7.4.4(9647345280)13
me7.4.4(9646664380)91
me7.4.4(9650116680)23
me7.4.4(9647817380)23
سوال من از اساتید این است که اعداد درون پرانتز و دورقم بعد از پرانتز مشخصه چه چیزی هستند؟ و بر روی ماشین به چه صورت می توان این اعداد را پیدا کردتا برنامه صحیح را انتخاب کنیم؟
با سپاس فراوان
سلام
این اعداد شماره شناسایی نرم افزار است که هم در پشت ایسیو نوشته و هم در قسمت شناسایی ایسیو با دستگاه عیب یاب مشخصه.
ان اعداد 13 و 23 و 19 هم پشت ایسیو جلوی شماره شناسایی نرم افزار درشت نوشته شده.

omid0063
26th November 2012, 00:14
با سلام خدمت دوستان سايت بزرگ كيانست و تسليت ايام محرم و شهادت سرور و سالار شهيدان امام حسين (ع) و ياران با وفايش
دوستان موارد لازم رو اعلام نمودن در مورد اصلاحيه ساكس500 همان منو قبل ميباشد كه فايل اصلاحيه جايگزين شده است كه در مورد نشتي و مشكل سوئيچ كردن در سر بالايي ها ميباشد
و با تشكر از دوستان كه اطلاع رساني ميكنند

امیر99
29th November 2012, 07:34
سلام
من یه اطلاعات مختصر در مورد دستگاه می خوام
1_دانلود های دستگاه از طریق obdهست؟
2_تبدیل ها رو از طریق obdانجام میده یاخیر؟

m.aminifar
29th November 2012, 21:09
سلام
من یه اطلاعات مختصر در مورد دستگاه می خوام
1_دانلود های دستگاه از طریق obdهست؟
2_تبدیل ها رو از طریق obdانجام میده یاخیر؟

بله دوست گرامی تمام دانلود و تبدیل از طریق سوکت OBDهست

damavandi
9th December 2012, 12:00
دوستان در اپدیت جدید گرینه j34 with crous فعال شده که شما میتونید بدون نصب سنسور دوم کروز رو ببندید ولی با دانلود این قسمت 2 تا ایراد در ایسیو بوجود میاد
1-تمامی پارمترها بهم میخوره .مثلا دمای اب -39 میشه و کلا بهم میریزه با pps
2- کروز فقط در دنده 5 فعال میشه و گاهی هم اصلا فعال نمیشه
دیروز بعد از نصب کروز روی تیپ 2 و تست جاده متوجه ای قضیه شدم و تمام مسائل رو چک کردم و اخر با گزینه تبدیل به دو سنسور مشکل حل شد.
دوستان لطفا شما هم امتحان کنید که اگر مشکلی هست از مهندس کمک بگیریم

yasharararart
12th December 2012, 23:03
همکاران گرامی درود
بنده هم دقیقا 2ماهه این ایرادو دارم و تنها و تنها ایربک کانکت نمیشه و تمام قسمتها کار میکند لطفا پیگیری فرمایید
همکاران گرامی درود
این مشکل بعد از اخرین اپدیت اینترنتی دستگاه کاتل مشکل رفع شده لطفا دیگر همکاران هم چک فرمایید و اطلاع رسانی فرمایید

marboty
15th December 2012, 17:07
دوستان در اپدیت جدید گرینه j34 with crous فعال شده که شما میتونید بدون نصب سنسور دوم کروز رو ببندید ولی با دانلود این قسمت 2 تا ایراد در ایسیو بوجود میاد
1-تمامی پارمترها بهم میخوره .مثلا دمای اب -39 میشه و کلا بهم میریزه با pps
2- کروز فقط در دنده 5 فعال میشه و گاهی هم اصلا فعال نمیشه
دیروز بعد از نصب کروز روی تیپ 2 و تست جاده متوجه ای قضیه شدم و تمام مسائل رو چک کردم و اخر با گزینه تبدیل به دو سنسور مشکل حل شد.
دوستان لطفا شما هم امتحان کنید که اگر مشکلی هست از مهندس کمک بگیریم
با سلام
آیا دوستان دیگر هم با این مورد دانلود j34 تک سنسور اکسیژن برخورد کرده اند؟ من قست دانلود این نوع ecu را دارم آیا مشکلی بوجود نمی آمورد؟

حميد ذوالعلا
16th December 2012, 02:15
با سلام
آیا دوستان دیگر هم با این مورد دانلود j34 تک سنسور اکسیژن برخورد کرده اند؟ من قست دانلود این نوع ecu را دارم آیا مشکلی بوجود نمی آمورد؟

سلام
دانلود j34 تک سنسور اکسیژن را بيش از 50 بار زدم و مشكلي نداشته.
ولي كروز دار هنوز نزدم.

damavandi
16th December 2012, 17:02
سلام
دانلود j34 تک سنسور اکسیژن را بيش از 50 بار زدم و مشكلي نداشته.
ولي كروز دار هنوز نزدم.
دانلود j34 تک سنسور هیچ مشکلی نداره ولی دانلود تک سنسور با کروز برای من مشکل دار شده . دوستان بعد از چند روز هنوز کسی تست نکرده؟

m.aminifar
17th December 2012, 00:14
دانلود j34 تک سنسور هیچ مشکلی نداره ولی دانلود تک سنسور با کروز برای من مشکل دار شده . دوستان بعد از چند روز هنوز کسی تست نکرده؟

سلام:دانلود ایسیو valeo j34 cruise فقط برای نصب کروز کنترل با یک سنسور اکسیژن هست و برای رفع عیب بهتر (روشن شده خودرو )در زمان سرد بودن خودرو کارایی ندارد و به نظر من با این برنامه خودرو در زمان سرد بودن بدتر هم روشن می شود

damavandi
17th December 2012, 09:35
سلام:دانلود ایسیو valeo j34 cruise فقط برای نصب کروز کنترل با یک سنسور اکسیژن هست و برای رفع عیب بهتر (روشن شده خودرو )در زمان سرد بودن خودرو کارایی ندارد و به نظر من با این برنامه خودرو در زمان سرد بودن بدتر هم روشن می شود

سلام دانلود valeo j34 cruise را برای نصب کروز کنترول انجام میدیم بدون اینکه سنسور پایین رو ببندیم. تا اینجا درسته؟ قبلا برای نصب کروز روی تیپ 2 مجبور بودیم ایسیو را به دو سنسوره تبدیل کنیم تا گزینه کروز فعال بشه و باید سنسور پایین یا شبیه ساز میبستیم وکروز دقیق کار میکرد و تو دنده 4 یا 5 فعال میشد . حالا این گزینه اضافه شده برای نصب کروز بدون نصب سنسور پایین .
ولی بعد از دانلود گزینه کروز فعال میشه ولی کروز درست عمل نمیکنه به طوریکه فقط در دنده 5 فعال میشه و گاهی هم نمیشه . بحث بنده اصلا در مورد صبح و سردی و بد روشنی نبود . و نمیدونم که شما چرا این مسئله را عنوان کردید بحث در مورد نصب کروز می باشد. و خواهش من از دوستان اینه که شما هم تست کنید و کروز رو ببندید و نتیجه رو اعلام کنید .
با تشکر از توجه شما

m.aminifar
17th December 2012, 14:03
سلام دانلود valeo j34 cruise را برای نصب کروز کنترول انجام میدیم بدون اینکه سنسور پایین رو ببندیم. تا اینجا درسته؟ قبلا برای نصب کروز روی تیپ 2 مجبور بودیم ایسیو را به دو سنسوره تبدیل کنیم تا گزینه کروز فعال بشه و باید سنسور پایین یا شبیه ساز میبستیم وکروز دقیق کار میکرد و تو دنده 4 یا 5 فعال میشد . حالا این گزینه اضافه شده برای نصب کروز بدون نصب سنسور پایین .
ولی بعد از دانلود گزینه کروز فعال میشه ولی کروز درست عمل نمیکنه به طوریکه فقط در دنده 5 فعال میشه و گاهی هم نمیشه . بحث بنده اصلا در مورد صبح و سردی و بد روشنی نبود . و نمیدونم که شما چرا این مسئله را عنوان کردید بحث در مورد نصب کروز می باشد. و خواهش من از دوستان اینه که شما هم تست کنید و کروز رو ببندید و نتیجه رو اعلام کنید .
با تشکر از توجه شما

برای این موضوع مطرح کردم که نگفتین برای نصب کروز از این برنامه استفاده کردین برای رفع این ایراد با مهندس همت زاده تماس بگیرین

damavandi
17th December 2012, 19:15
برای این موضوع مطرح کردم که نگفتین برای نصب کروز از این برنامه استفاده کردین برای رفع این ایراد با مهندس همت زاده تماس بگیرین

با تشکر از استاد عزیز جناب امینی فر . در پست 212 دقیقا اشاره کرده بودم . ضمنا هدف از قرار دادن این پست اطلاع رسانی به دوستان بود که متاسفانه حتی یک نفر هم تست نکرد و جواب نداد . هدف این بود که ببینم شما هم این مشکل رو دارین یا نه . اونوقت به اقای همت زاده زنگ بزنم .
باز هم تشکر

m.aminifar
18th December 2012, 00:42
با تشکر از استاد عزیز جناب امینی فر . در پست 212 دقیقا اشاره کرده بودم . ضمنا هدف از قرار دادن این پست اطلاع رسانی به دوستان بود که متاسفانه حتی یک نفر هم تست نکرد و جواب نداد . هدف این بود که ببینم شما هم این مشکل رو دارین یا نه . اونوقت به اقای همت زاده زنگ بزنم .
باز هم تشکر

سلام:من از برنامه استفاده کردم فقط جهت بهتر روشن شدن خودرو که تاثیری نداشت و در مورد پارامترها این ایراد بر میگرده به دستگاه دیاگ شما دلیل ان هم این هست نرم افزارهای کپی دستگاه دیاگ های ایرانی نمی تونن این مدل ایسیو با تمام ورژن های موجود ساپورت کنن مثال دستگاه پردازش موتور 2 قسمت برای دیدن پارامترهای این مدل ایسیو دارد اگر با یکی از نشد با بعدی میتوان پارامترها خوند حال شما برای تست یک خودرو با دستگاه اقای همت زاده دانلود کنید و بعد با دستگاه pps پارامترهای مورد نظرتون چک کنین بهتر متوجه موضوع می شوید

حميد ذوالعلا
18th December 2012, 02:03
باز هم تشکر
سلام
دوست گرامي كسي به سوال شما بي اعتنائي نكرده.اگر پاسخي در اينمورد دريافت نكرديد مطمئن باشيد هنوز موقعيت پيش نيامده اينمورد همانگونه كه شما در نظر داريد تست شود.

damavandi
18th December 2012, 11:16
سلام:من از برنامه استفاده کردم فقط جهت بهتر روشن شدن خودرو که تاثیری نداشت و در مورد پارامترها این ایراد بر میگرده به دستگاه دیاگ شما دلیل ان هم این هست نرم افزارهای کپی دستگاه دیاگ های ایرانی نمی تونن این مدل ایسیو با تمام ورژن های موجود ساپورت کنن مثال دستگاه پردازش موتور 2 قسمت برای دیدن پارامترهای این مدل ایسیو دارد اگر با یکی از نشد با بعدی میتوان پارامترها خوند حال شما برای تست یک خودرو با دستگاه اقای همت زاده دانلود کنید و بعد با دستگاه pps پارامترهای مورد نظرتون چک کنین بهتر متوجه موضوع می شوید

سلام مجدد خدمت استاد خودم
جناب امینی فر تمام مطالب شما درسته ولی اگه شما یه زحمت بکشید و پست 212 رو مطالعه کنید. متوجه منظور من میشوید و ضمنا بنده کلمه pps رو برای همین قید کردم که دوستان متوجه باشن و فکر نکنن که با دستگاه دیگه ای کار میکنم . برای همین که با pps پارامتر ها بهم خورده تعجب کزدم و فرمایش شما کاملا درسته که با دستگاههای ایرانی درست نشون نمیده .
حالا شما یه زحمت بکشید و روی یه ماشین تیپ2 دانلو j34 with crouse رو بزنید و بعد با pps پارامترها رو چک کنید و کروز نصب کنید و تست جاده رو انجام بدید و نتیجه رو اعلام کنید

damavandi
18th December 2012, 12:41
سلام
دوست گرامي كسي به سوال شما بي اعتنائي نكرده.اگر پاسخي در اينمورد دريافت نكرديد مطمئن باشيد هنوز موقعيت پيش نيامده اينمورد همانگونه كه شما در نظر داريد تست شود.
استاد عزیز هدف بنده از مطرح کردن این موضوع در این سایت با ارزش فقط اطلاع رسانی بود نه کمک یا سئوال و دقیقا در پست 212 مشکل رو نوشتم ولی استاد عزیز جناب امینی فر ظاهرا پست را دقیق نخونده و صورت مسئله رو کاملا عوض کردند و در نهایت نوشتند با اقای همت زاده تماس بگیرید . استاد عزیز. آقای همت زاده هم از روی اطلاعاتی که ما در اختیارش قرار میدهیم متوجه نواقص نرم افزارها میشود. وگرنه بنده اقای همت زاده را 5 سال هست که میشناسم و تماس گرفتن با ایشان کار سختی نیست. منظور این بود ببینم ایا شما هم مورد بنده رو تجربه کردید یا من اشتباه میکنم .

m.aminifar
19th December 2012, 02:01
استاد عزیز هدف بنده از مطرح کردن این موضوع در این سایت با ارزش فقط اطلاع رسانی بود نه کمک یا سئوال و دقیقا در پست 212 مشکل رو نوشتم ولی استاد عزیز جناب امینی فر ظاهرا پست را دقیق نخونده و صورت مسئله رو کاملا عوض کردند و در نهایت نوشتند با اقای همت زاده تماس بگیرید . استاد عزیز. آقای همت زاده هم از روی اطلاعاتی که ما در اختیارش قرار میدهیم متوجه نواقص نرم افزارها میشود. وگرنه بنده اقای همت زاده را 5 سال هست که میشناسم و تماس گرفتن با ایشان کار سختی نیست. منظور این بود ببینم ایا شما هم مورد بنده رو تجربه کردید یا من اشتباه میکنم .

دوست گرامی من پست شما کامل خوندم وجواب پست 216 شما دادم به پست 217 من مراجعه کنید متوجه میشید

حميد ذوالعلا
19th December 2012, 02:11
سلام
فرمايش شما صحيح.مخصوصا موردي كه فرموديد:آقای همت زاده هم از روی اطلاعاتی که ما در اختیارش قرار میدهیم متوجه نواقص نرم افزارها میشود.
دانلود valeo j34 cruise شما فرموديد بنده سعي ميكنم در اولين فرصت تست كنم.
بهرحال ممنون از اطلاع رساني شما.

damavandi
19th December 2012, 09:29
سلام
فرمايش شما صحيح.مخصوصا موردي كه فرموديد:آقای همت زاده هم از روی اطلاعاتی که ما در اختیارش قرار میدهیم متوجه نواقص نرم افزارها میشود.
دانلود valeo j34 cruise شما فرموديد بنده سعي ميكنم در اولين فرصت تست كنم.
بهرحال ممنون از اطلاع رساني شما.
با تشکر از توجه شما و استاد امینی فر .

sajadnasirpor
28th December 2012, 13:12
سلام
موفق باشيد
سلام دوستان امروز یه پراید اومد با شماره سریالM13NI-18-881aکه خواستم دانلودش کنم تا سوکت سنسور میل سوپاپ رو دربیارم تا خطاش ثبت نشه که هر چقدر دانلود رو زدو تو دالود مرحله سوم خطا زد و ارور داد و نتونستم دانلود کنم البته رو ایسیو نوشته بود ساژم با همون شماره سریال و قراره فردا بیاد با تشکر

حميد ذوالعلا
28th December 2012, 17:59
سلام دوستان امروز یه پراید اومد با شماره سریالM13NI-18-881aکه خواستم دانلودش کنم تا سوکت سنسور میل سوپاپ رو دربیارم تا خطاش ثبت نشه که هر چقدر دانلود رو زدو تو دالود مرحله سوم خطا زد و ارور داد و نتونستم دانلود کنم البته رو ایسیو نوشته بود ساژم با همون شماره سریال و قراره فردا بیاد با تشکر
سلام
اقا سجاد شما در منوي والئو اقدام به دانلود ساژم كرديد.
در منوي ساژم گزينه پرايد سري يك يا دو را دانلود كنيد.

sajadnasirpor
28th December 2012, 19:43
سلام
اقا سجاد شما در منوي والئو اقدام به دانلود ساژم كرديد.
در منوي ساژم گزينه پرايد سري يك يا دو را دانلود كنيد.
سلام حمید جان فکر کنم مشکل از کامپیومتر بنده بود و ویروسی شده بود ولی بازم ماشین قراره فردا بیاد اگه اومد هر دو مورد رو تست ونتیجه رو اعلام میکنم با تشکر فراوان سجاد:0018:

damavandi
31st December 2012, 12:40
باسلام
دوستان 7.4.5 دو سنسوره را تبدیل به یک سنسوره کردم ولی خواستم دوباره به دو سنسوره تبدیل کنم ارور میده (در قسمت 3) . دیگه به هیچ مدلی نمیشه تبدیل کرد و در مرحله 3 ایراد میگیره.

m.aminifar
31st December 2012, 18:41
باسلام
دوستان 7.4.5 دو سنسوره را تبدیل به یک سنسوره کردم ولی خواستم دوباره به دو سنسوره تبدیل کنم ارور میده (در قسمت 3) . دیگه به هیچ مدلی نمیشه تبدیل کرد و در مرحله 3 ایراد میگیره.

با چه دستگاهی تبدیل کردین در هر صورت شما ایسی ایپرام در بیارین از ایسی ایپرام یک کپی بگیرین بعد یک برنامه خام پروگرام کنید ایسیو تبدیل کنید

حميد ذوالعلا
1st January 2013, 02:41
باسلام
سلام
دوست عزيز شما در قسمت برنامه اورجينال شماره سريال ايسيو را انتخاب كنيد و مجددا دانلود كنيد.(بايد سريال خود ايسيو انتخاب شود)

damavandi
1st January 2013, 11:47
سلام
دوست عزيز شما در قسمت برنامه اورجينال شماره سريال ايسيو را انتخاب كنيد و مجددا دانلود كنيد.(بايد سريال خود ايسيو انتخاب شود)
دقیقا شماره خود برنامه رو انتخاب کردم. نشد .

damavandi
1st January 2013, 11:58
با چه دستگاهی تبدیل کردین در هر صورت شما ایسی ایپرام در بیارین از ایسی ایپرام یک کپی بگیرین بعد یک برنامه خام پروگرام کنید ایسیو تبدیل کنید

سلام
این تاپیک مگه به نام (تاپیک مخصوص دستگاه تبدیل کاتل (همت زاده)) نیست؟
استاد با دستگاه تبدیل میخوام مشکلو حل کنم نه با در اوردن ای سی

damavandi
1st January 2013, 13:20
دوستان مشکل حل شد
با تماسی که با مهندس داشتم.
ایشان فرمودند این شماره برنامه ها عمومیت داره و شما مقصد را تغییر نده و مبدا را یکی یک امتحان کن و خوشبختانه با یکی از برنامه ها که کاملا با نوشته روی ایسیو و قسمت شناسایی که با دیاگ قابل مشاهده میباشد فرق میکرد را قبول کرد و تبدیل شد.

ضمنا در مورد مشکل j34 with cruise هم با ایشان صحبت کردم و فرمودند که این فایلی که ما داریم مربوط به یک مدل از ایسیوهای اروپایی بوده که کروز فقط در دنده 5 فعال میشه.
با تشکر از توجه دوستان

sajadnasirpor
7th January 2013, 10:50
با سلام خدمت دوستان آیا دستگاه کاتل ایسیو بوش دو گانه و تک سوز پراید رو فلش میکنه یا نه دوستان تا بحال فلش کردن دوگانه و تک گانه سوز بوش پراید رو با تشکر

m.aminifar
7th January 2013, 11:29
با سلام خدمت دوستان آیا دستگاه کاتل ایسیو بوش دو گانه و تک سوز پراید رو فلش میکنه یا نه دوستان تا بحال فلش کردن دوگانه و تک گانه سوز بوش پراید رو با تشکر

دو.ست گرامی با دستگاه کاتل اکثر ایسیو ها میشه فلش کرد فقط زمان دانلود به نوع ایسیو دقت کنید

sajadnasirpor
7th January 2013, 13:34
دو.ست گرامی با دستگاه کاتل اکثر ایسیو ها میشه فلش کرد فقط زمان دانلود به نوع ایسیو دقت کنید

سلام آقای امینفر من اکثرا با فلش کار میکنم و زیاد دانلود نکردم و و سوال من اینه که بوش پراید دو گانه رو شما فلش کردین با این دستگاه یا نه و اگه دستگاه رو به ماشین دو گانه بوش وصل کنم و فلش رو بزنم آیا امکان داره که فلش برنامه ماشین رو بهم بزنه یا اگه فلش این نوع ایسو موجود نباشه تو نرم افزار فلش کنه یا ارور میده در ضمن اگه ممکن هست بگین که چه مواقعی شما و چه عیب هایی تو ماشین میاد که دانلود میکنین و برای چه ماشین هایی با چه عیب هایی دانلود انجام میدین با تشکر

omeed_1355
7th January 2013, 21:05
سلام
خدمت دوستان باید عرض کنم که دیاگ کاتل جناب همت زاده بوش پراید 2 گانه رو فلش میزنه و موردی هم نداره من خودم تست کردم

omid0063
10th January 2013, 23:17
سلام دوستان نرم افزار دياگ كاتل اماده است و به زودي قابل ارائه ميباشد منتظر اطلاع رساني بعدي باشيد
با تشكر

حميد ذوالعلا
11th January 2013, 01:44
سلام
جناب همت زاده ضمن عرض سلام و خسته نباشيد.
ايا فلش و دانلود پرايدبوش دوگانه را در دستور كار خود داريد؟

omeed_1355
12th January 2013, 18:53
سلام
جناب همت زاده ضمن عرض سلام و خسته نباشيد.
ايا فلش و دانلود پرايدبوش دوگانه را در دستور كار خود داريد؟

سلام
برنامه فلش پراید بوش دوگانه در برنامه دیاگ موجود میباشد و تست شده درست کار میکنه..

حميد ذوالعلا
13th January 2013, 01:23
سلام
برنامه فلش پراید بوش دوگانه در برنامه دیاگ موجود میباشد و تست شده درست کار میکنه..

سلام
اقا اميد منظور شما كدام دياگ ميباشد؟
بنده سوالم در مورد برنامه Ecutools بوده.كه ايا جناب همت زاده قصد اضافه كردن برنامه فلش و دانلود پرايدبوش دوگانه را در برنامه Ecutools دارند؟

omeed_1355
13th January 2013, 14:52
سلام
اقا اميد منظور شما كدام دياگ ميباشد؟
بنده سوالم در مورد برنامه Ecutools بوده.كه ايا جناب همت زاده قصد اضافه كردن برنامه فلش و دانلود پرايدبوش دوگانه را در برنامه Ecutools دارند؟

سلام
منظور من دیاگ جناب همت زاده میباشد

marboty
18th January 2013, 23:12
با سلام
از همکاران شرکت کاتل تقاضا دارم در صورت امکان در مورد دیاگ جدید بیشتر توضیح بدهند
با سپاس

m.aminifar
19th January 2013, 00:31
سلام : در تماسی که با اقای همت زاده داشتم دیاگ به زودی اماده می شود و فعلا برنامه محصولات ایران خودرو و سایپا ارایه می شود و دیگر برنامه ها تا اخر سال اماده می شود

omeed_1355
19th January 2013, 10:42
سلام
دیاگ کاملا روان و راحتی میباشد
کار کرد ساده و دقیق میباشد فعلا در مرحله تست میباشد .دانلود ها و فلشهای کاملا کارساز

بابک همت‌زاده
19th January 2013, 12:02
با سلام
ضمن درود و عرض ادب بخدمت اساتید و دوستان محترم ، پوزش بنده را بخاطر عدم
حضور مستمر در انجمن پذیرا باشید. ذیق وقت و افزایش فعالیتها باعث این موضوع
بوده و گریزی از آن نیست. با این وجود سعی در ادامه حضور خواهم داشت.

برنامه ECU Tools در عرض یکماه به پروگرامر CCN , FN مجهز خواهد شد.
ضمنا برای ایسیوهای پراید و تیـبا نیز دانلود در حال اضافه شدن میباشد. در مورد
خواندن و نوشتن از طریق OBDII و موارد متفرقه دیگر نیز منتظر خبر باشید.

فروش ویژه تا تاریخ 22/11/1391 فقط برای دوستان و اعضاء محترم انجمن برقرار
خواهد بود.
سعی ما در افزایش امکانات و تحمیل کمترین هزینه به دوستان(مشتریان) عزیز میباشد.

با تشکر و احترام

m.aminifar
20th January 2013, 00:41
سلام:دوستان تا بحال با پروگرام ispاقای همت زاده یونیت ایمو زیمنس پروگرام کردین بنده طبق دستورات در راهنمای این دستگاه عمل کردم و به نتیجه مطلوب نرسیدم و خطای ارور3 و پیدانکردن یونیت ایمو میده ایا پروگرام کردن یونیت مورد نظر روش خاصی داره