PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترين و كاملترين Gps براي تمام گوشيها اندرويدي

hosaini 2000
10th April 2012, 17:50
بهترين و كاملترين Gps براي تمام گوشيها اندرويدي همراه با نقشه كامل و سخنگوي فارسي

آموزش نصب:

شما برنامه navitell رو مثل تمام برنامه هاي اندروييد نصب كنيد. سپس رو گوشي برنامه رو اجرا بعد براي زبان گزينه فارسي و براي سخنگو persian رو انتخاب كنيد.
بعد كه تمام تنظيمات انجام شد از برنامه خارج شويد و مموري كارت را به كامپيوتر وصل كنيد. خواهيد ديد كه يه پوشه به نام navitell ايجاد شده..
حالا پوشه navitell map رو داخل پوشه map روي مموري كارت كپي كنيد.
حالا برنامه را اجرا و صبر كنيد تا نقشه به طور اتماتيك load شود.
سپس خواهيد ديد كه navitell يه جي پي اي آسان و كامل است.

navitel and map.rar - 4shared.com - online file sharing and storage - download (http://www.4shared.com/rar/A0Ht2qT5/navitel_and_map.html)

azarbaijan
7th February 2013, 03:18
دوست عزیز برای من بعد نصب و هنگام اجرا ارور
unfortunately navitel has stopped
متاسفانهnavitel متوقف شده است

مدل گوشی U9200 HUAWEI
اندروید ورژن4.0.3

TuneUp_Vahab
7th February 2013, 10:18
دوست عزیز برای من بعد نصب و هنگام اجرا ارور
unfortunately navitel has stopped
متاسفانهnavitel متوقف شده است

مدل گوشی U9200 HUAWEI
اندروید ورژن4.0.3

با سلام :

بعضی گوشیها که سیستم عامل شرکتی و اورجینال دارند تا حدودی محدودیت دارند و این پیام مخصوصا در سامسونگ رایج و عادی میباشد . جهت برطرف کردن این مشکل گوشی شما روت باید باشد تا از همه امکانات آن بهره ببرید ولی با این کار دستگاه از گارانتی خارج خواهد شد . بعد از اتمام گارانتی میتوانید روت نمایید . در ضمن اگر با این پیام مواجه شدید ورژن پایین تر نرم افزارها را نصب نمایید .

hamid206
7th February 2013, 20:12
دوستان ناویتل زیاد خوب نیست پیشنهاد من ساجیک هست هم فارسیه هم دقیق