PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت سوییچ الکترونیکی

soroosh_ww
11th April 2012, 06:58
باسلام وخسته نباشید خدمت اساتید محترم من از روی سوییچ ماشینم یکی دیگه زدم اما ماشین رو روشن نمی کنه از یک تعمیرکار سوال کردم گفت باکامپیوتر باید سوییچ رو باسیستم ماشین مچ کرد خواستم اطلاعات بیشتر داشته باشم ممنون میشم بنده رو راهنمای کنید /1ایا من خودم بالبتاب میتونم این کار روانجام بدم اگه میشه چه لوازمی لازم است داشته باشم/2ایا تمامی ماشینها این طوری هستن////باتشکر ازشما(ماشین من پراید 132است):0018:

محمد دهقان
11th April 2012, 09:00
سلام
شما باید چون ماشین ضد سرقته یک سوئیچ ضد سرقت میخریدید و بعد با دستگاه دیاگ تعریف سوئیچ میکردید
شما باید برای این کار یک دستگاه دیاگ که بتونه تعریف سوئیچ پراید رو انجام بده داشته باشید
بله دوست عزیز تمامی ماشینهایی که در سالهای اخیر تولید شده اند ضد سرقت هستند

soroosh_ww
17th April 2012, 01:10
باسلام خدمت استاد عزیزم جناب دهقان ایا میتونید یک عکس از این دستگاه رو برام بزارید و اینکه من دیدم که با یک لبتاب ویک سوکت اتصال که دریک قسمت از ماشین نصب شده میشه این کار روکرد /ایا اینطور میشه مثلا بایک نرمافزار که در یک لبتاب نصب شده باشه این کار رو کرد؟ از شما کمال تشکر رو دارم

محمد دهقان
17th April 2012, 08:10
باسلام خدمت استاد عزیزم جناب دهقان ایا میتونید یک عکس از این دستگاه رو برام بزارید و اینکه من دیدم که با یک لبتاب ویک سوکت اتصال که دریک قسمت از ماشین نصب شده میشه این کار روکرد /ایا اینطور میشه مثلا بایک نرمافزار که در یک لبتاب نصب شده باشه این کار رو کرد؟ از شما کمال تشکر رو دارم

سلام
برای دیدن عکس شما کافیه کلمه دیاگ رو در گوگل سرچ بزنید
بله به سوکت عیب یابی ماشین وصل میشه
باید نرم افزار خاصی باشه نه با هر نوع نرم افزاری نمیشه این کار رو انجام داد

soroosh_ww
22nd September 2013, 17:48
باسلام این نرم افزار و کابل رو از کجا تهیه کنم و ایا شما خودتون تا به حال با این نرم افزار و کابل کار کردید که برام توضیح بدین ممنون

shine1
23rd September 2013, 16:11
سلام با اجازه آقاي دهقان دوست عزيز آقاي دهقان يكي از اساتيد خوب كشورمان هستند وميتوان گفت براي شما كه مقرون به صرفه نيست اين سخت افزار و نرم افزار را بخريد شما در شهر خود نزد يك تنظيم موتور كه مجهز به دستگاه دياگ باشد رفته و مشكل خود را حل كنيد حتما تعريف سوييچ كنيد./موفق باشيد