PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روش ابگرید ال سی دی های سامسونگ

KIAN FAR
27th January 2010, 19:50
روش ابگرید ال سی دی های سامسونگ

POROMA2008
1st April 2010, 23:07
من اخرین اپدیت از سایت سام سونگ گرفتم وبه همان روش بالا اپدیت کردم اما اپدیت نمیشه و پیغام میده فایلی برای اپدیت پیدا نشد
مدل تلویزیون هم b690-32

davodpor
2nd April 2010, 01:33
با سلام دوست عزیز اول شما باید فایل را انزیب کنید سپس انرا در فلش بریزید سعی کنید غیر از نرم افزار مورد نظر برنامه دیگری نباشد یکبار فلش را ویروس کشی کنید احتمال دارد فایل هیدن شود. در ضمن شما عضو عادی سایت هستید شما برای استفاده از کل مطالب باید هزینه اشتراک را پرداخت کنید

POROMA2008
2nd April 2010, 02:44
البته من دفعه اول هم انزیپ کردم و لی دوباره دستورات شما انجام دادم
بعد 30ثانیه اسکن پیغام میده : فایلی پیدانشد دوباره چک کنید

davodpor
3rd April 2010, 14:52
البته من دفعه اول هم انزیپ کردم و لی دوباره دستورات شما انجام دادم
بعد 30ثانیه اسکن پیغام میده : فایلی پیدانشد دوباره چک کنید

با سلام دوست عزیز به احتمال زیاد فایل شما مشکل دارد

pal-electronic
3rd April 2010, 16:10
دوست عزیز سلام
بنا به فرمایش دوست عزیزمان جناب داوود پور فایل خراب است
شما فرمودید که فایل را از سایت شرکت سامسونگ تهیه نموده اید ، در صورتی که شرکت این فایلها و اطلاعات را در اختیار عموم قرار نداده و نخواهد داد . شاید فایلی که شما دانلود کرده اید چیز دیگری مانند دفترچه راهنمای استفاده از دستگاه باشد ؟؟؟
حال با توجه به این موضوعات مدل دستگاه خود را بفرمایید شاید دوستان فایل آن را داشته باشند و در سایت قرار دهند

POROMA2008
5th April 2010, 19:53
با سلام و خسته نباشید خدمت معاونت محترم و davodpor (http://kiansat.kim/member.php?u=2000) من نام دوفایلی دانلود کردم اینجا قرار می دم و مطمئن راهنما یا چیز دیگری نیست چون من از قسمت فریمور سایت سام سونگ و طبق روش اصلی خود سایت اقدام به اپدیت کردم
این دو فریموری که من دانلود کردم و همان طور مدیر محترم ذکر بصورت فایل زیپ اجرایی

2009_DTV_128M_firmware.exe
T-CHL7DAUC.exe

اولی مربوط به مدل B650 در اروپاست
دومی مربوط مدل B650 در اسیاو خاورمیانه

من هردو بصورت جداگانه طبق اموزش به دستگاه منتقل کردم ولی پیغام میده که فایل برای اپدیت پیدا نشد

POROMA2008
9th April 2010, 17:52
:100:مشکل ما را کسی حل می کنه

غدیر
10th April 2010, 07:59
فایل 650را موجود دارم ولی امکان اپلود نیست چون مدیران زحمتکشی هستند که این اجازه رانمی دهند وخودشان زحمت خواهند کشید برات پیدا می کنند.منتظر باش

KIAN FAR
10th April 2010, 11:07
فایل 650را موجود دارم ولی امکان اپلود نیست چون مدیران زحمتکشی هستند که این اجازه رانمی دهند وخودشان زحمت خواهند کشید برات پیدا می کنند.منتظر باش

اقای محترم این دو ایپرام که شما پس ابلود کردید چیه؟
ایپرام اریا (http://kiansat.kim/showthread.php?t=696)
ایپرام پاراناما که تکراری هست ودر سایت موجوده (http://kiansat.kim/showthread.php?p=16091#post16091)

پس چرا میفرمایید امکان ابلود در سایت نیست
چرا در سایت شلوغ میکنید؟
چندین بار هم در پیام خصوصی اعلام کردم به شما مدیریت فقط با تایید تیم مدیریتی سایت امکان پذیره ولی باز هم دارید وقت مارو هدر میدهید
با این کارها به نتیجه نمیرسید
در صورت تکرار ایپی شما مسدود میشود.

غدیر
10th April 2010, 13:14
این فایلها رااکثرا خودم از تلویزیونها ذخیره می کنم ممکن است درسایت شما هم باشد این که ناراحتی نداره انشاالله فایلهای رامی گذارم که در هیچ سایتی پیدا نشه.. تشکر

غدیر
7th August 2012, 00:32
سلام من مدل la40b690 t1r دارم که با ورزن 3001 انگلستان اپدیت کردم حالا دیگه نمیتونم به ورزن قبلیش برگردم و یا با ورزن 2006 اپدیت کنم لطفا راهنمایی کنید

سلام
امکان بر گرداندن ندارد.