PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل نداشتن گرافیک بعد از نصب ویندوز8

K.Engineer
16th April 2012, 16:21
سلام دوستان عزیز
بنده تازه ویندوز8 رو نصب کردم نسخه consumer 32بیتی.الان میبینم ایکن ها خیلی بزرگ هستن و گزینه sleep هم وجود نداره.
گرافیک من onboard هستش و حافظه ی گرافیک هم 1 گیگ هستش و مال شرکت ATI هست
دوستان راهکاری میدونن یا نرم افزار خاصی میخاد لطفا در جریان بذارن.(درضمن اخرین درایور مربوط به ATI RANDEON رو نصب کردم)
با سپاس از همه ی دوستان

radon
16th April 2012, 16:35
سلام دوستان عزیز
بنده تازه ویندوز8 رو نصب کردم نسخه consumer 32بیتی.الان میبینم ایکن ها خیلی بزرگ هستن و گزینه sleep هم وجود نداره.
دوستان راهکاری میدونن یا نرم افزار خاصی میخاد لطفا در جریان بذارن.(درضمن اخرین درایور مربوط به ATI RANDEON رو نصب کردم)
با سپاس از همه ی دوستان

سلام دوست عزیز
احتمالا چیپ گرافیک شما توسط ویندوز هشت شناسایی نشده چون معمولا ویندوزهای جدید درایور های انواع کارتهای گرافیک رو دارند یک احتمال هم هست که چون کارت گرافیک شما آنبرد هست شناسایی نشده

M.Salehi
17th April 2012, 13:09
سلام دوستان عزیز
با سپاس از همه ی دوستان

سلام خدمت دوستان
طبق فرمایش دوست خوبمون این مشکل احتمالا از آنبرد بودن گرافیک هست
موفق باشید