PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شما چگونه با سایت تخصصی کیانست آشنا شدید؟

شهریار
18th April 2012, 14:11
باسلام
شما چگونه با سایت تخصصی کیانست آشنا شدید؟
لطفا طریقه آشنایی خود را اعلام نمایید
ابتدا از خودم شروع کنم
من یک سال و اندی پیش به دنبال یک نمونه فایل فلش دی وی دی سامسونگ می گشتم
در سایت دیگری عضو بودم و درخواست هم دادم اما نتیجه ای نداشت
تا اینکه در سرچ گوگل فایل مورد نظر را در این سایت یافتم
هزینه اشتراک را پرداختم و عضو رسمی سایت شدم
که بعدها با توجه به فعالیتی که داشتم
جناب کیانفر پیشنهاد همکاری دادند من هم قبول کردم
و ادامه ماجرا........................................ ...............

M_Repair
18th April 2012, 14:57
باسلام

بنده هم برادر گرامیمون سایت رو بهم معرفی کردندوبعد عضو شدم وفعالیتم رو شروع کردم و...

M.Salehi
18th April 2012, 15:38
با سلام

بنده حدود دوسال پیش دنبال فایل ایپرام یک تلوزیون بودم در سایتهای دیگه نیافتم تو کیانست موجود بود با بررسی تمامی قسمتهای سایت و نحوه برخورد محبت آمیز مدیران با کاربران عادی
مشتاق عضویت کاربران ویژه در سایت شدم علاوه بر برداشت علمی فراوان دوستان بسیار عزیزی نیز پیدا کردم و خیلی خوشحالم و انشالله تا کیانست هست بنده هم خواهم بود
موفق باشید

abady
18th April 2012, 16:28
با سلام .........بنده بعد از 10سال كار حدود 3 سال تعميركاري را ول كردم اول فروردين سال 90 دوباره يك مغازه اجاره كردم و متوجه يكسري تغييرات در تعميرات شدم مثل ايپرام و فلش و.......... كه با خريد پروگرامر وجستجو در نت براي فايل فلش متوجه دو سايت از جمله كيان ست شدم و حال در هر دو سايت عضو هستم و خيلي خوشحالم چون دوستان با ارزشي پيدا كردم...........با تشكر

سالار1361
18th April 2012, 16:37
بنده هم دنبال فایل ایپرام پخش سی دی پراید بودم که تو کیان ست موجود بود عضو شدم و....:lay:

KIAN FAR
18th April 2012, 16:47
تاپیک مهم شد
برام جالبه جناب شهریار دارم مبحث رو دنبال میکنم
از ابراز لطف دوستان ممنونم

منصور
18th April 2012, 16:54
بنده نیز به این طریق پیدا کردم البته ان زمان سایت تازه شروع به کار کرده بود وmsat واقای پناهی مدیر سایت بود ند

masoud-sat
18th April 2012, 17:01
سلام

بنده نیز دنبال برد y پلاسمای الجی بودم در به در میگشتم اونجا بود که با سایت بزرگ کیانست اشنا و عضو شدم و به قول جناب صالحی بزرگوار تا کیانست هست بنده نیز در این سایت خواهم بود.

iraj_kh
18th April 2012, 17:10
درود

یکی بود یکی نبود یه روز یه خانمی بود به اسمه ندا علوی وارد این سایت شد و مدیر بخش کدگذاری شد.واقعا چه سرو دستی میشکوندند دوستان واسه این خانوم یادش بخیر خیلی حال میکردم.بعدش تغییر نام و نام اصلیمو گذاشتم.البته قبل از اون هم جناب میلاد خان m-sat (http://kiansat.kim/member.php?u=9) خودمون.منو به این سایت تشویق کرد و بعدش حامد خادمی عزیز که واقعا جاشون تو این سایت خالیه چون جفتشون متخصص حرفه خودشون بودند.البته الان هم خوشحالم که در کنار مدیرانی عزیز از بالاترین ارسالیاش گرفته تا پایین ترینش هستم.

SONY 3D
18th April 2012, 17:17
سلام

من اکثرا در نت دنبال منو مخفی تلویزونهای crt بودم و نیز قبلا عضو سایت سالارست بودم بعد از جمع شدن سایت سالارست عضو عادی کیانست شدم و برخی از مشکلات تلویزیونهای crt مطرح میکردم و میدیم همان دقیقه جواب منو میدهن و برخی از مشکلات من حل میشود این سایت را نیز به برادرم معرفی نمودم که برادرم بعد از فعالیت زیاد ازکاربری عادی به ویژه تبدیل شد و من نیز با تشویق برادرم در سایت فعالیت نمودم وبعد از 2 ماه بعنوان کاربرافتخاری عضو گروه ویژه شدم

amireshgi
18th April 2012, 17:30
با سلام خدمت تمام دوستان و زحمتکشان سایت کیان ست یه روز دنبال فایلها فلش دستگاها و تلوزیونها بودم که ا ز طریق گوگل این سایتو پیدا کردم

jb1354
18th April 2012, 17:39
سلام خدمت سروران خودم منم اوایل راه اندازی دنبال سایت حرفه ای
میگشتم که چشمم به این سایت خورد وعضو شدم ولی تا چند هفته پیش فعالیتی نداشتم تا این که با پرداخت اشتراک شدم کاربر ویژه من اصولا عاشق سایتهای حرفه ای و ادمهای حرفه ای هستم اینجام که همه استاد یه مقدارش هم حس ناسیونالیستی مسبب بود
موفق باشید

pal-electronic
18th April 2012, 17:48
عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و همکاران عزیز
بنده حدود ده سال است که جزء کاربران اینترنتی هستم و اغلب نیاز و احتیاجات خود را از قبیل : نقشه ، ایپرام و فلش و غیره از نت دانلود می کنم و مشکلاتم را مرتفع می نمایم
هفت سال پیش در یکی از سایت های ایرانی عضویت پیدا کردم و درآنجا فعالیت نمودم و همزمان با آن تا سال 1388 معاون سایت سالارست بودم که بنا به درخواست جناب کیانفر عزیز ، وارد این سایت شدم و فعالیت خودم رو آغاز کردم و از ادامه فعالیت در سایت های دیگر خودداری کردم
نکات مهم :
1- در زمانی که سایت سالارست دست بنده بود تلاش و فعالیت جناب کیانفر و مدیران لایق آن را تحسین می کردم ، چرا که تمام مواردی که در گوگل جستجو می کردم ، اولین سایتی که بالا می آمد سایت کیانست بود ، که هم اکنون هم شاهد این موضوع هستید
2- قبل از ورود بنده به این سایت ، در دفعات مختلف نیاز به فایل یا نقشه پیدا میکردم که در سایت کیانست وجود داشت و توسط پیام خصوصی به جناب کیانفر ، بدون منت و بدون اینکه شناختی از من داشته باشند ، در اختیار بنده قرار می دادند
3- از هنگام تاسیس سایت تا کنون کاربران و مدیران زیادی در این سایت فعالیت کرده و می کنند که برخی از انها بنا به دلایلی (خدمت سربازی ، مشکلات کاری ، و .... ) دیگر در جمع ما حضور ندارند و بنده از تک تک دوستانی که قبلا در این سایت فعالیت می کردند تشکر می کنم ، چرا که اینها پیشکسوتان این سایت بودند و سایت بزرگ کیانست مدیون این عزیزان است

بیشترین دلیلی که باعث ورود بنده به این سایت شد ، مهربانی ، عطوفت و جوانمردی جناب کیانفر بود که هم اکنون تعداد زیادی همچون کیانفرها را در لیست دوستان خود دارم
اما مهمترین دلیل ورود و ماندگاری بنده در سایت ، شجاعت و شهامت جناب کیانفر در برپایی و نگهداری سایت است . من در سایتهای مختلفی فعالیت کردم و هر یک از آنها بعد از مدتی به دلایل مختلف از دور خارج شدند (به عنوان مثال : سایت سالارست ) ، اما با توجه به هزینه های هنگفت سرور و هزینه های جانبی سایت ، ( مسدود شدن های مکرر سایت ) و با توجه به صرف وقت ، هزینه و دوری از خانواده که جناب کیانفر با آنها دست و پنجه نرم کرده و می کنند سایت را نگه داشتند که شاهد پیشرفت روزانه سایت هستیم

از جناب شهریار که این تاپیک را آغاز کردند و از دیگر دوستانی که آن را ادامه داده و خواهند داد نیز تشکر میکنم و از اینکه مطالب فوق الذکر بنده طولانی و خارج از محدوده تاپیک بود عذرخواهی می کنم ، ولی شنیدن این موضوعات خالی از لطف نبود

موفق و پیروز باشید

علیزاده علی
18th April 2012, 18:11
سلام حالا بیایید با خودتون بگید که این یارو داره بلوف میزنه اما به خداوندی خدا دوروز تموم در تهران وقتی داشتم ÷روگرمرم رو از شرکتش میگرفتم دنبال سایتی قابل اطمینان بودم که خیلی از دوستان در تهران این سایت رو معرفی کردند تصمیم گرفتم که هر سایتی رو که شرکت TMNبرام ÷یشنهاد بده رو فورا عضوش شوم به هر حالتی که شده باشه اخر سرش هم باور نمیکنید که به چه راحتی منو عضو سایت کردند
من یکی در زندگیم چندین بار خوش شانسی یا به عبارتی شانس در خونه ام رو زده که انگشت شمارم نیستند عضو سایت کیان ست شدنم
به مولایم علی وجهه ای رو که از بابت اختلاف خانوادگیم ازم برده شده بود رو بهم در عرض سه ماه برگردوند شاید حرفام واستون بی منطقی بیاد اما از حقیقت نمیشه فرار کرد
اضافه وقتتون رو نگیرم فقط به این جمله بسنده میکنم که در زندگی گاهی افرادی ÷یدا میشوند که ادم عاجز میماند که چطوری تشکری ازشون بکنه اره منظورم شما عزیزان و مدیران کیان ست هستید شرمنده ام که جمله ای جز سربلند باشید و موفق و شاد در کنار خانواده رو در خور شما گرامیان نمیتوانم بیان کنم
امیدوارم تا هست باشید سر زنده و ÷یروز
کوچکتان ÷ورحسن از اهر

hosaini 2000
19th April 2012, 11:31
بنده توسط جناب گوگل با سایت آشنا شدم...
البته باعث و بانیش هیتر خرابم بود..
که اولش با سایت تعمیرکاران ایران آشنا شدم..
ولی بعدش این سایت رو انتخاب کردم و مشترکش شدم.
با تشکر

same_m
19th April 2012, 12:25
منم دنبال یه نرم افزار قدیمی بودم

که با این سایت آشنا شدم

و از این بعد فعالیت خود رو شرو ع میکنم

ali_sh
19th April 2012, 13:01
با سلام خدمت همه دوستان. بنده نیز با گشت در نت پیرامون هر موضوعی و عضویت در سایتهای مختلف بالاخره با سایت خوب کیان ست اشنا شدم که بعد اون دیگه نیازی به گشتن نبود چون اینجا تمام دوستان بدون هیچ چشم داشتی تجربه خود را در اختیار دوستان میگذارند و حتی برای من که کوچکترین تجربهای در کاری نداشتم موشوق شدند تا ان را انجام دهم این دوستان راضی بودند خودشان زحمات بیشتری متحمل شوند تا دوستانی مثل من تجربه های جدیدی کسب نمایند. من که به شخصه چنین سایتی ندیدم که با عضویت در ان به این همه جواب برسی. در اینجا میخواهم از جناب شهریار بعنوان ایجاد کننده این تایپیک و از جناب کیانفر بابت اداره سایت و همه زحمات بی دریغشان و تمام مدیران محترم تشکر کنم هر چند کوچکترین کلمه است برای قدر نهادن زحمات استادان. :lay:

torkan
20th April 2012, 01:12
با سلام و ادب خدمت همی اساتید ودوستان ..اینجانب در سایتهای ایران تک-یزدکیت-سالارست-مهران کیت-تهران ست-ابادان ست وغیره را یه سری زدم ولی این سایت تکمیل تر از بقیه است ولی انتظار دارم که بهتر هم بشود به امید ان روز با تشگر از همه
http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up3/67347584627187894376.jpg-

m.aminifar
20th April 2012, 02:34
سلام:بنده هم تازه کار تعمیر ECU
(کامپیوتر خودرو)شروع کرده بودم وبه دنبال تجربه بیشتر بودم که با تایپ کلمه تعمیرات ECUدر گوگل سرچ با این سایت اشنا شدم واین سایت اولین جای بود که برای حرفه ام عضو شدم و بعد از مدتی فعالیت با عنایت
جناب کیانفر مدیر بخش خودرو شدم

حميد ذوالعلا
20th April 2012, 17:40
سلام
اشنايي من با سايت توسط يكي از دوستان عضو سايت بود كه نرم افزاري لازم داشتم و دوستم يوزر پسورد خودش را بمن داد و تا بتوانم نرم افزار را دان كنم.انهم براي يكبار و ديگر با اين يوزر وارد سايت نشوم.
جناب كيانفر متوجه شدند.و موجب شد تا دوستمان تا مرحله اخراجي پيش رود.
خلاصه من از اينكه براي دوستم مشكلي بوجود اورده بودم بسيار ناراحت شدم.
با اقاي كيانفر تماس گرفتم و حقيقت را گفتم.و همچنين سابقه 10 ساله خود را در سايتهاي ديگر.
اقاي كيانفر فرمودند همينكه حقيقت را گفتيد مشكلي نيست و شما خودتان هم در صورت تمايل ميتوانيد در سايت فعاليت كنيد.
از اين فروتني و اخلاق اقاي كيانفر بسيار خوشحال و خرسند شدم.
و اين بود باب اشنايي و اغاز كار من در سايت.
و خدايي در اين مدت 10 سال سابقه فعاليت خود در سايتهاي مختلف .تابحال سايتي پربار و تخصصي با مديران با اخلاق مانند اين سايت نديدم.
موفق و پيروز باشيد.

karim_9
20th April 2012, 19:31
درود
بنده از طریق گوگل اشنا شدم سایت خوبی هست

TuneUp_Vahab
20th April 2012, 21:19
سلام خدمت دوستان خسته نباشيد :

بنده هم چند وقت پيش به دنبال فايل ايپرام پخش بودم و توسط گوگل چند تا سايت معرفي شد به تك تك آنها سر زدم ديدم فايل هر مدلي رو خواسته باشي در اين فروم وجود دارد هر چقدر سعي كردم دانلود كنم نشد روز بعد سريع رفتم حق اشتراك رو واريز كردم و يه پيام خصوصي ارسال كردم و آنقدر عجله فعال شدن در گروه ويژه را داشتم كه يه تماس تلفني هم با جناب كيانفر عزيز داشتم و يوزر پسوردم رو اعلام كردم و غيره از بخت بنده قبل از ظهري ها رو فعال كرده بود و اشتراك منهم موند واسه بعد از ظهر ، آنقدر توي دلم آشوب بود كه نپرس . بلاخره فعال شد و شروع به دانلود فايلهاي پخش نمودم هر بار اخطار ميداد ساعت شروع مجدد رو يادداشت كرده و نصف شب هم شده موبايلم رو كوك ميكردم و سر ساعت اجازه دانلود بيدار مي شدم و دانلود .! سخن كوتاه ميكنم دو روز تمام دانلود مي كردم هيچي به چشم نميومد توي پوستم نمي گنجيدم . آخر سري به خودم گفتم آخه مرد حسابي اين چه كاريه اين سايت كه عمرش يكي دو روز نيست هر وقت به چيزي لازم داشتي دم دستته چه توي سيستم خودم باشه چه توي نت . حالا گهگاهي يه چند تا فايل مورد نياز و ضروري رو دانلود مي كنم .
ولي انصافا تعريف نباشه بنده در چندين سايت چند ساله با پرداخت حق اشتراك عضو هستم ولي از شما چه پنهون ديگه وقت سر زدن به آنها را ندارم و اين سايت پربار شده اوقات فراغتم و وقت استراحتم و دوستان خوب با مديران لايق و كاربران صميمي و محيط با طراوت . بنده آنقدر با سعادت بودم كه در كنار شما عزيزان باشم . عذر مي خوام نوشته ام طولاني شد و عرايض بنده تمام نشده ...

saeed1997
20th April 2012, 23:11
باسلام وخسته نباشید خدمت دوستان عزیز-من چند وقت پیش برای کد پخش مونده بودم که به وسیله گوگل با سایت اشنا شدم وباعضویت در سایت تازه متوجه شدم تعمیرات یعنی چی و تمام پیشرفت خودم رو مدیون سایت پربار کیانست هستم وازهمه دوستان مهربان بخصوص مدیران توانا وعزیز آن تشکر فراوان میکنم :lay::lay::lay:

ebi_sat2005
20th April 2012, 23:44
[SIZE="4"]سلام بنده هم جناب کیانفر از دوستای قدیمیم بود وقتی دیدم این سایت رو زدن بهشون اصرار کردم که من میخام معروف بشم خلاصه با کلی اصرار ایشون قبول کردن که یه حالی به من بدن.شوخی کردم آقای کیانفر به من لطف دارن منم هم سایتو دوست دارم هم ایشونو با تشکر[/SIZE

makan_sky
21st April 2012, 00:00
سیاوش عزیز این سایت گرانبها رو به من معرفی کردن
دستشون درد نکنه + همه ی کسایی که اینجا زحمت میکشن

venusz
10th December 2012, 17:09
سلام من هم توسط یکی از دوستان که الان عضو سایت دیگری هستند با این سایت اشنا شدم ولی انصافا این سایت را پربارتر دیدم من در خیلی از عیوب دستگاهها درجا میزدم ونمی دونستم چطور حلش کنم ولی بعد از اینکه با این سایت اشنا شدم در امدم هم خیلی خوب شد چون تعمیرکار در این منطقه فقط خودم تک هستم وبا کمک از کیانست تونستم پیشرفت عالی داشته باشم ممنون از کیانست و عوامل ان وکاربران . یک دست صدا ندارد ولی چند دست ............

rahimk007
10th December 2012, 18:40
منم دنبال فایل فلش میگشتم ، تو گوگل که سرچ کردم دیدم این سایت بیشتر فایلها رو داره.
با تشکر از همه دوستان و مدیریت.

IRANIA
10th December 2012, 22:55
من هم دوسال پیش دنبال فرکانس جدید میگشتم تو گوگل سرچ کردم اولین یافته سایت کیان ست بود عضو شدم
اون روزا زیاد تو کار تعمیرات نبودم ولی هرچی میخواستم اول کیان ست رو سرچ میکردم بعد میرفتم سرچ گوگل
نمی دونم چطور از جناب کیانفر و اساتید دلسوزو مهربان سایت تشکر کنم
هر وقت سوالی پرسیدم کمتر از 10 دقیه دوستان جواب دادند
ایشالا هرچی از خدا خواستید 100 برابر عطا کنه

اميركيان
10th December 2012, 23:46
دنبال نرم افزار ماهواره بودم توگوگل سرچ کردم ووارد سایت کیان ست شدم واگه اشتباه نکنم2سالی هست که عضو هستم.......بابت همه چی توی سایت ممنونم خداقوت

قیصر
11th December 2012, 00:20
سلام. یکی از دوستان نصاب این سایت رو بهم معرفی کرد

مهدی ن
11th December 2012, 00:59
با سلام از طريق دوست نصابم و خسته نباشيد به همه مديران:359421_LaieA_048:

farhad1904
11th December 2012, 11:48
بنده هم از طريق برادر زادم به نام منصور كه نصاب رسيور هست با كيانست آشنا شدم و بعدا خوش اخلاقي مديراني چون جناب ذوالعلي و جناب اميني فر بيشتر مجذوبم كرد تا الان كه به اين درجه رسيدم

xwhoogleee
11th December 2012, 13:20
:1205219183:مهم نیست کجا و کی و چگونه آشنا شدیم ..مهم این که قدر نعمت این آشنایی را با ادب صبر پشتکار همکاری و صداقت بدانیم و آشنا به این غنیمت و فرصت خوب بشویم و آشنا به تخصص های درجه اول این سایت و از خود خواهی زیاده خواهی و فساد دوری کنیم و دست یکدیگر را در این جهان متلاتم و پیچیده علم و تکنولوژی های هر روز بروز بگیریم تا همیشه ایرانیان و کیانیان حرف اول را در تخصص بزنند تازه اینگونه میشود که .......آشنا شدم با آشنا شدنت ....موفق باشید ....

ALEDAVOD
11th December 2012, 13:37
من یادم نیست ولی از سال 2009 تو این سایت بودم
ولی شروع کار توسط یکی از دوستان شد
با تو دارد گفتگو شوریده مستی (ARIYA (http://kiansat.kim/member.php?u=2655))
مستم و دانم که هستم
ای همه هستی ز تو
آیا تو هم هستی . . .منم گفتم هستم و
ما بدین در نه پی حشمت و جا آمده ایم*** از بد حادثه، اینجا به پناه آمده ایم **** به گدایی به در خانه شاه آمده ایم

ابیرام 63
22nd December 2013, 00:40
باسلام
من ازطریق یکی ازدوستانم که عضویک سایت تعمیرات دیگه بود بااون سایت آشناشدم ولی بعدازچندوقت که اونجا هنوز عضونشده بودم این سایتو دیدم وازاین سایت خوشم اومد واینجاعضوشدم وخیلی هم ازاین سایت ومدیرانش راضییم.

rouzbe
22nd December 2013, 01:17
دنبال نرم افزار می گشتم ب طور اتفاقی موندگارش شدیم ...پا بندش شدیم ...اسیرشیمممممممممم هر روز هم باید چکش کنیم ....

hamidok33
22nd December 2013, 01:33
با عرض سلام
بنده برای اولین بار رسیورم مشکل داشت توی گوگل سرچ زدم و از طریق گوگل با سایت بزرگ کیانست آشنا شدم و خوشحالم که دارم از مطالب مفید سایت استفاده میکنم.
با تشکر فراوان

ارین سیستم
19th July 2014, 14:30
با عرض سلام وادب خدمت همکاران ودوستان عزیز بنده ده ساله در کار سیستم صوتی اتومبیل هستم هم فروش ونصب وتعمیر میکنم ولی در تعمیر در حد حرفه ای نبودم وخیلی اذیت میکشیدم وسوالاتی که از تعمیر کاران شرکت می پرسیدم جواب درست حسابی نمیدادن ودو سری دوره های اموزشی یکیش تهران ویکیش تبریز متاسفانه با خرج بیشتر واموزش کمتر مواجه شده بودم و یه روز در اینترنت دنبال اموزش تعمیرات میگشتم که سایت کیان ست دیدم وعضو شدم اینو میتونم از ته دل بگم که هر ** باعث شروع فعالیت این سایت شده خدا امواتشو بیامرزه و به خودش هم سلامتی بده وتشکر میکنم از بچه ها که صادقانه همدیگرو یاری میکنن من خیلی راضی هستم وهروز هم به سایت سر میزنم خدا همیشه پشته پناهتون باشه با سپاس وتشکر فراوان . اجرکم عندالله

پروانه
19th July 2014, 17:22
سلام

آشنایی باسایت بخصوص سایتی که کاملا مفیدباشدومدیران محترمی چون جناب کیانفروجناب شهریاروجناب اشکان وجناب صالحی ودیگرمدیران وکاربران محترم افتخارآمیزمی باشدوسایت را تبدیل به محول دوستی وکاری می نماید،من فکرمی کنم تا بحال در15سایت عضویت دارم ولی دراین سایت یعنی کیانست انجام وظیفه می نمایم.اکثراآشنایی ازصفحه گوگل وتحقیق درباره نرم افزاریا معلومات دیگرمی باشد.