PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمايي جهت تعريف سوئيچ سورن

TuneUp_Vahab
26th April 2012, 13:28
سلام دوستان :

آيا با دستگاه آيكو خودرو سورن را ميشه تعريف سوئيچ كرد ؟ ممنونم .

m.aminifar
27th April 2012, 01:29
سلام دوستان :

آيا با دستگاه آيكو خودرو سورن را ميشه تعريف سوئيچ كرد ؟ ممنونم .

دانلود کنید اموزش تعریف سویچ سمند سورن

اموزش تعریف سویچ سمند سورن (http://kiansat.kim/showthread.php?p=191368#post191368)

اموزش تعریف سویچ سمند سورن (http://kiansat.kim/showthread.php?p=191368#post191368)

TuneUp_Vahab
28th April 2012, 00:04
سلام دوستان خسته نباشيد :

آيا مگه تعريف سوئيچ سمند با سورن يكيست ؟ عذر مي خوام اين سوال را مي پرسم چون اطلاعيه فني سمند را قبلا داشتم و جهت اطلاع مي پرسم . در ضمن جهت تعريف سوئيچ آيا حتما لزومي دارد كه حتما ورژن قديم را نصب نماييم . چون بنده ورژن 8.45 SP1 را در اختيار دارم . ممنونم.

m.aminifar
28th April 2012, 00:15
سلام دوستان خسته نباشيد :

آيا مگه تعريف سوئيچ سمند با سورن يكيست ؟ عذر مي خوام اين سوال را مي پرسم چون اطلاعيه فني سمند را قبلا داشتم و جهت اطلاع مي پرسم . در ضمن جهت تعريف سوئيچ آيا حتما لزومي دارد كه حتما ورژن قديم را نصب نماييم . چون بنده ورژن 8.45 SP1 را در اختيار دارم . ممنونم.

سلام:در ورژن های جدبد قابلیت های بیشتر به دستگاه اضافه میشه و از امکانات قبلی نرم افزار کم نمی شود

farhad1904
28th April 2012, 15:07
با درود و ادب

احتراما

دوست عزیزم در تعریف کلید کلیه محصولات ایران خودرو و کار با عیب یاب آیکودیاگ با نوع خودرو کاری نداریم که چه خودرویی هستش . ما فقط با ECU موتور کار داریم و ای سی یو موتور هر چی بود در انتخاب نوع سیستم ضدسرقت هم همون ای سی یو رو انتخاب میکنیم .
که در محصولات ایران خودرو کلا سه نوع سیستم مدیریت موتور و سیستم ضدسرقت داریم و اصطلاحا در مستندات فنی ایساکو و ایران خودرو بهش EMS میگیم

1- EMS ZIEMENS
2- EMS VALEO
3 - EMS BOSCHE

که تقریبا در تمامی محصولات ایران خودرو (خانواده 405 - خانواده پارس - خانواده سمند - خانواده روآ - وانت ) یعنی به جز 206 و ال 90 از EMS زیمنس استفاده میشود .

با سپاس - فرهاد - 09/02/91

marboty
27th June 2012, 16:57
با سلام
دوستان لطفا راهنمایی فرمایید با آیکو دیاگ چه ecu هایی رو نمی شه کد داد ؟ این سوال رو به این دلیل می پرسم که ایکو دیاگ من ecuهای بوش رو نمی تونه کد بده در ضمن ورژن دستگاه من 8.45 است

m.aminifar
27th June 2012, 17:26
با سلام
دوستان لطفا راهنمایی فرمایید با آیکو دیاگ چه ecu هایی رو نمی شه کد داد ؟ این سوال رو به این دلیل می پرسم که ایکو دیاگ من ecuهای بوش رو نمی تونه کد بده در ضمن ورژن دستگاه من 8.45 است

سلام:شما اگر دستگاه ایکو از اقای همت زاده خریداری کردین برای رفع مشکل تعریف سوییچ ایسیو بوش با ایشون تماس بگیرین در ضمن شما با ایکو میتونین تمام محصولات ایران خودرو که با یونیت بوش و VALEOو زیمنس هستن تعریف سوییچ انجام بدین