PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پر کردن کنترل های خام

salami
30th April 2012, 06:24
با سلام چندین نوع کنترل خام در بازار وجود دارد که میشود انها را برای هر تلویزیون ویا دی وی دی پر کرد لطفا همکاران راهنمایی کنند

gholam tv
23rd May 2014, 12:55
سلام یک مدل کنترل کپی خورکه دربازارهم فراوان است خریدم مدلDVD832 وازآن راضی هستم دراینجاروش پرنمودن آنراقرارمیدهم کنترل کپی خور وکنترلی راکه میخواهیم ازآن کپی بگیریم روبروی هم قرارمیدهیم دگمه ی ست کپی خورراچندلحظه نگه میداریم تا ال ای دی آن روشن شودحالایکی ازدگمه های کنترلی راکه ازآن کپی میخواهیم رامیزنیم(لازم به ذکراست کنترلی که میخواهیم ازآن کپی بگیریم بایدسالم باشد)دراین حالت باید ال ای دی کپی خور چشمک بزندوقتی چشمک زد دقیقآهمان دگم ی مانند آن را روی کپی خور فشارمیدهیم تاسیوشودوبترتیب همه ی دگمه ها رایکی یکی باهم ست میکنیم درآخرکمی صبر میکنیم تا ال ای دی کبی خور خاموش شودحالاآماده به کاراست. یکی ازمزایای کپی خور این است که میتوانیم دگمه های اصلی دو یا سه کنترل راروی آن ست کنیم ویک کنترل واحد داشته باشیم مانندکنترل دی وی دی وتلویزیون بهتراست پس ازپایان کاردگمه ی ست کپی خور راکور کنیم برای حفظ داده های کنترل یکی دیگرازمزیتهای کپی خور این است که دارای ایپرام است وایسی آن اس ام دی است وازنوع قیری یاقطره ای نیست میتوانیم ازکنترل های مختلف فایل ایپرام تهیه وبرای استفاده دوستان درسایت به اشتراک بگزاریم من فعلآدوتا فایل دارم وقتی به تعدادکافی رسیددرسایت قرارمیدهم..متشکرم

gholam tv
8th July 2014, 22:21
سلام دراین قسمت سه مدل فایل ایبرام ازگیرنده های دیجیتال برای نصب روی کنترل کپی خور قرارمیدهم انشاا...باکمک اساتیددرآینده مجموعه فایلهابرای کنترلها کامل شود 1=گیرنده دیجیتال تکنوتل مدل850 2=گیرنده اطلس بدون مدل 3=گیرنده تکنو ست مدیادیجیتال کیش مدل1011