PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وجود اتصالی در برد ecu

REZA KHODAEI
30th April 2012, 21:17
با عرض سلام خدمت دوستان
یه ecu مدل s2000 معمولی که از روی برد اتصالی داشت و بنده بعد از کلی تلاش تونستم اتصالی رو پیدا کنم و رفع شد ولی بعدا دیدم که cpu هم اتصالی کرده و سوخته حال من cpu مال پراید رو ندارم میشه از یه cpu مال یه ecu دیگه که پراید نیس استفاده کنم ؟؟؟؟ البته محل های اتصالی رو توی عکس مشخص کردم که اونها رو حل کردم ولی cpu مونده و :1205219183:قابل توجه دوستان که من تا حالا 4-5 مورد اتصالی رو از اون مناطق حل کردم

vahid khavarani
30th April 2012, 21:55
با سلام بله دوست عزیز شما میتوانید از میکرو ecu دیگر برای این ecuاستفاده کنید چون در این ایسیوها که خازن بالا میباشند ودارای فلش ....ایسیوفاقد برنامه خاص است .....ولی اگر ایسیو خازن پایین بود باید بعد از نصب میکرو برنامه آن را عوض کنید

babi.learning
30th April 2012, 21:55
با عرض سلام خدمت دوستان
یه ecu مدل s2000 معمولی که از روی برد اتصالی داشت و بنده بعد از کلی تلاش تونستم اتصالی رو پیدا کنم و رفع شد ولی بعدا دیدم که cpu هم اتصالی کرده و سوخته حال من cpu مال پراید رو ندارم میشه از یه cpu مال یه ecu دیگه که پراید نیس استفاده کنم ؟؟؟؟ البته محل های اتصالی رو توی عکس مشخص کردم که اونها رو حل کردم ولی cpu مونده و :1205219183:قابل توجه دوستان که من تا حالا 4-5 مورد اتصالی رو از اون مناطق حل کردم
سلام
شما CPU های دیگر رو هم میتونید استفاده کنید میکروهای سری C 167 فلش داخلی ندارند برای همین شما میتوند از مکروی ماشینهای دیگه استفاده کنید:wheelchair:

مهدی چیت بند
6th May 2012, 23:39
سلام
دوست عزیزم امکان داره کمی مطلب رفع اتصالی رو از کادری که مشخص فرمودید ریزتر توضیح بدید در واقع این سوال و دارم که SMD ها مورد پیدا میکنند یا ...(محل هایی که شما موفق به ترمیمش شدید)
و روش تشخیص (علائمی که در این مواقع باید از روی اونها فهمید که مورد اینه...)باسپاس