PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : valeo s2000 مهم

farshid1365
1st May 2012, 14:48
با سلام خدمت تمامی اساتید و عرض خسته نباشید

امروز یه ecu valeo پراید برام اوردن گفتن خامش کنم وقتی بازش کردم دیدم ایپرام 95160 وجود نداره بجاش یه ایپرام به شماره فنی 25L160BE وجود داشت میخواستم بدونم برای خام کردنش باید چیکار کنم و از کدوم برنامه استفاده کنم وبا چه شماره ایسی وارد tnm بشم تا ایپرام رو بخونم

با سپاس فراوان از شما دوستان وبزرگان و اساتید فن

babi.learning
1st May 2012, 15:10

امروز یه ecu valeo پراید برام اوردن گفتن خامش کنم وقتی بازش کردم دیدم ایپرام 95160 وجود نداره بجاش یه ایپرام به شماره فنی 25L160BE وجود داشت میخواستم بدونم برای خام کردنش باید چیکار کنم و از کدوم برنامه استفتده کنم وبا چه شماره ایسی وارد tnm بشم تا ایپرام رو بخونم

با سپاس فراووان از شما دوستان وبزرگان و اساتید فن
سلام
شما اگر نرم افزار پروگرمر تونو ابدیت کنید واخرین ورژن رو بگیرید این شماره ای سی توش هست:008:

farshid1365
1st May 2012, 15:20
باسلام خدمت استاد گرامی که جواب منو دادید
اما من مشکلم اینه که ایا این ایپیرام همون 95160 هست یا اینکه تغییر دادنش چون من اولین باره این ایپرامو دیدم و نمیدونم چه جوری خامش کنم یعنی برنامشو ندارم

omeed_1355
1st May 2012, 15:27

امروز یه ecu valeo پراید برام اوردن گفتن خامش کنم وقتی بازش کردم دیدم ایپرام 95160 وجود نداره بجاش یه ایپرام به شماره فنی 25L160BE وجود داشت میخواستم بدونم برای خام کردنش باید چیکار کنم و از کدوم برنامه استفتده کنم وبا چه شماره ایسی وارد tnm بشم تا ایپرام رو بخونم

با سپاس فراووان از شما دوستان وبزرگان و اساتید فن

سلام
دوست من من هم یک مورد مثل شما داشتم در 206 j34 شماره آی سی فرق میکرد ولی من همون برنامه خودشو تو همون آی سی با شماره خودش ریختم و موردی هم نداشت

farshid1365
1st May 2012, 20:10
سلام
و عرض ادب خدمت همه دوستان
و تشکر از استاد بابک ورمزیار و استاد امید عزیز
من از برنامه 95160 در tnm وهمون برنامه که تو سایت بود استفاده کردم و مشکلم برطرف شد

m.aminifar
2nd May 2012, 00:20

امروز یه ecu valeo پراید برام اوردن گفتن خامش کنم وقتی بازش کردم دیدم ایپرام 95160 وجود نداره بجاش یه ایپرام به شماره فنی 25L160BE وجود داشت میخواستم بدونم برای خام کردنش باید چیکار کنم و از کدوم برنامه استفاده کنم وبا چه شماره ایسی وارد tnm بشم تا ایپرام رو بخونم

با سپاس فراوان از شما دوستان وبزرگان و اساتید فن

سلام:دیتا شیت ایسی مورد نظر شما دقیقا با ایسی ایپرام 95160 یکی هست

farshid1365
2nd May 2012, 01:05
سلام باتشکر از شما استاد عزیز اقای امینی فر
من از کدوم قسمت ببینم دیتا شیت یکی هست یعنی نرم افزاره خاصی میخواد؟

حميد ذوالعلا
2nd May 2012, 01:17
سلام
در اينگونه مواقع شما ميتوانيد از اي سي 95160 استفاده و جايگزين كنيد.

m.aminifar
2nd May 2012, 01:51
سلام باتشکر از شما استاد عزیز اقای امینی فر
من از کدوم قسمت ببینم دیتا شیت یکی هست یعنی نرم افزاره خاصی میخواد؟

دیتا شیت ایسی های مورد نظر شما