PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل راهنما در CCN

REZA KHODAEI
2nd May 2012, 13:28
با عرض سلام
خودروی سمند مولتی پلکس فقط راهنمای عقب چپ کار نمیکند و من هم چراغ و سیم کشی رو چک کردم درسته و مشکل از CCN میباشد و کانفیگور CCN رو هم چک کردم درسته به نظرتون باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟:lay:

m.aminifar
2nd May 2012, 18:39
با عرض سلام
خودروی سمند مولتی پلکس فقط راهنمای عقب چپ کار نمیکند و من هم چراغ و سیم کشی رو چک کردم درسته و مشکل از CCN میباشد و کانفیگور CCN رو هم چک کردم درسته به نظرتون باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟:lay:

شما مدار لامپ مربوطه روی CNNچک کنید

REZA KHODAEI
2nd May 2012, 19:15
مهندس چون مدار و نقشه داخلی ccn رو ندارم و در داخل ccn هم برای راهنما از رله استفاده نشده و نمیدونم راهنما مربوط به کودوم ic میشه به خاطر اون نتونستم مدارو چک کنم اگه میشه بگین کجا رو بررسی کنم ممنونم

m.aminifar
2nd May 2012, 20:25
مهندس چون مدار و نقشه داخلی ccn رو ندارم و در داخل ccn هم برای راهنما از رله استفاده نشده و نمیدونم راهنما مربوط به کودوم ic میشه به خاطر اون نتونستم مدارو چک کنم اگه میشه بگین کجا رو بررسی کنم ممنونم

احتیاج به مدار داخلی نداری هیچ ** بغیر شرکت سازنده نقشه مدار داخلی نداره شما پایه خروجی راهنمای مورد نظر از CNNپیدا کنید بعد به وسیله اهمتر(بازردار)روی برد دنبال قطعه مربوطه بگردین