PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کیفیت فایل های تصویری (hd-bluray)

HOJJAT.SYSTEM
3rd May 2012, 00:59
سلام

خسته نباشید

دوستان تا حالا به این فکر کردین که چطور میشه یک فیلمی که تو سال 1975 تولید شده کیفیت بلوری و اچ دی و حتی سه بعدی را امروزه ازش عرضه می کنن من بسیار کنجکاو شدم که چطور امکان داره یکم فکر کردم دیدم جز نرم افزار هیچی نمی تونه کاری انجام بده یا شایدم دستگاه رابطی وجود داره اما عاقلانه ترینش نرم افزار هست از دوستانی که در این رابطه اطلاعاتی دارند خواهش می کنم در این تاپیک اطلاعات خودشون را بزارن تا ما هم استفاده کنیم

HOJJAT.SYSTEM
23rd May 2012, 22:13
کسی نبود جواب ما را بده

NOTRON
23rd May 2012, 22:23
دوست عزیز نه بیشتر با دستگاههای مبدل این کار رو انجام میدن من یک مارک PIONER رو دیدم که واقعا کارهای میکس و مبدل گرایی حرفه ای داره قیمت این دستگاهها هم کم و بیش بالای ۴ تومنه

HOJJAT.SYSTEM
23rd May 2012, 22:26
دوست من دارم تحقیق می کنم اگه سایتی سراغ دارین که می تونم اطلاعاتم را کامل کنم بهم معرفی کنید ممنون میشم

HOJJAT.SYSTEM
23rd May 2012, 23:37
ممنون میشم دوستان کمک کنند

ARIYA
25th May 2012, 04:18
درود
فیلمهای این چنینی معمولا نسخه اصلی یا کپی با کیفیت توسط شرکتها خریداری شده و با دستگاههای مخصوص و نرم افزارهای خاص تبدیل به دی وی دی های
اچ دی میشود برای سه بعدی سازی هم نرم افزارهای خاص وجود دارد . اما برای کیفیتهای معمولی کار زیادی نمی توان انجام داد . در گوگل سرچ کنید

HOJJAT.SYSTEM
9th June 2012, 04:46
من که هر چی گشتم چیزی نیافتم اگه کسی این دستگاه ها را میشناسه معرفی کنه

iraj_kh
9th June 2012, 16:09
من که هر چی گشتم چیزی نیافتم اگه کسی این دستگاه ها را میشناسه معرفی کنه

درود

این مبحث دوست من مقاله ای میخواهد که واقعا طولانیست.اما بند هسعی میکنم کوتاه و مفید توضیح بدم.ببینید فیلم های سه بعدی که اکثرا در فضای نت پخش میشود که حتی خود ایرانیان هم قادر به ساختن آن بودند و نسخه هایی انتشار یافته است.این فیلم ها مسلما و قطعا با نرم افزار هایی چون EZ Video Studio و 3D Video SAMedia3D و.... فیلم های دو بعدی رو به صورت غیر حرفه ای به سه بعدی تبدیل میکنند که تنها با زاویه دادن به کانون فیلم و دادن انشعاب به نمای فیلم و همینطور استفاده از صوت های 3D AC3 فیلم هارو در حد امکان میخواهند سه بعدی نمایش دهند چه بسا هیچ لذتی نسبت به نسخه های اصلی ندارد که اگر اینگونه بود همه کارگردان ها بدون داشتن دوربین های 3D میتوانستند فیلم های سه بعدی درست کنند.اصل این نسخه ها که چند صباحیست توسط گروه های معروف اینکودر و ریلیز کننده اینترنتی و صرفا آمریکایی در فضای نت منتشر یافته است.این نسخه ها همان نسخه های 3D Half SBS هستند که صحنه به صحنه سایه ها کامل و دقیق اونچیزی رو که مخاطب خواستاراش هست رو نشان میدهد.که تنها این نسخه ها اصل و 3D هستند.

HOJJAT.SYSTEM
19th July 2012, 07:37
دوست من نکته جالب دقیقأ همینجاست ما بعضی از این 3D Half SBS نسخه ها را می بینیم که به طور مثال در سال 1998 تولید شده گرامی اون زمان دوربین اچ دی هم نبوده چه برسه به سه بعدی و همین نسخه هایی هم که شما می گید بدون شک با دسگهای قدرتمند واسط تولید می شوند