PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مبدل گاز

babi.learning
4th May 2012, 14:39
باسلام
مبدل گاز برای ماسینهای دگانه سوز که بعداز مدتی ای سی یوی بنزین رو خراب می کنند
این برد باقرار گیری روی قسمتی از ای سی یو باعث میشه که برنامه فلش ومیکرو به هم نریزه
وروی همه ای سی یوها جواب میده :lay:

حميد ذوالعلا
4th May 2012, 16:05
باسلام
مبدل گاز برای ماسینهای دگانه سوز که بعداز مدتی ای سی یوی بنزین رو خراب می کنند
این برد باقرار گیری روی قسمتی از ای سی یو باعث میشه که برنامه فلش ومیکرو به هم نریزه
وروی همه ای سی یوها جواب میده :lay:
سلام
اين مبدل بروي خودرو 405 و پارس با ايسيو 7.4.4 ايمو تست شده جواب ميدهد؟

babi.learning
4th May 2012, 16:53
سلام
بله دوست عزیز کملا تست شده مخصوصا برای ایمو دارها من بردی که میاد رو اول خودم تست میکنم واگه دیدم مشکلی نداره بعد معرفیش میکنم
این برد ومبدل دمای اب وتستر ای سی یو کار دو از دوستانم هست که مهندس الکترنیک هستند وشش ماه که روی این سه طرح کار میکنند :0018:

sajadnasirpor
4th May 2012, 17:20
سلام
بله دوست عزیز کملا تست شده مخصوصا برای ایمو دارها من بردی که میاد رو اول خودم تست میکنم واگه دیدم مشکلی نداره بعد معرفیش میکنم
این برد ومبدل دمای اب وتستر ای سی یو کار دو از دوستانم هست که مهندس الکترنیک هستند وشش ماه که روی این سه طرح کار میکنند :0018:
سلام دوست عزیز میشه عکسی از این مبدل و روش نصب بزارین و بگین قیمتش چنده با تشکر

babi.learning
9th May 2012, 21:36
عکسهای مبدل گاز
قیمت 15000 تومان

vahid khavarani
10th May 2012, 00:30
با سلام اگه امکانش هست بگید این قطعه رو چه ایسیو هایی کاربرد داره

آیا رو زیمنسهایی که عدد سنسور اکسیژن روی 900 گیر میکنه هم میشه بست

shine1
11th May 2012, 00:38
سلام همكار گرامي بنده حدودا سه ماه پيش چند عدد از اين قطعه را از طريق يكي از دوستان در مشهد خريداري نمودم ودقيقا با همون شكل و مداري كه در عكس مشخص كرديد بنده بر روي چند خودرو تست كردم و جواب نداد.برد شما تست شده ميباشد؟چون موقعه اي كه من خريدم فرمودند تست شده صددرصد ولي متاسفانه......... متشكرم

حميد ذوالعلا
11th May 2012, 01:53
سلام
امروز با يكي از دوستان بنام س شيرازي در مورد اين مبدل گاز تماس گرفتم كه عنوان كرد حدود 3 ماه پيش چند عدد مبدل گاز با همين مشخصات كه در عكس موجود ميباشد از مشهد خريداري كردم كه هيچكدام جواب نداد.
كه فروشنده حتي اين مبدل را بشرط كاركرد بروي خودروهاي ضد سرقت داده بود.
سوال اينجاست كه ايا واقعا اين مبدلها تست شده. در چه خودروهايي ؟

vahid khavarani
11th May 2012, 13:52
با سلام اگه امکانش هست بگید این قطعه رو چه ایسیو هایی کاربرد داره

آیا رو زیمنسهایی که عدد سنسور اکسیژن روی 900 گیر میکنه هم میشه بست

با سلا م دوست عزیز آیا این قطعه را میشود روی زیمنسها و...بوش 7.4.4 نصب کرد

babi.learning
11th May 2012, 15:30
باسلامخدمت دوستان
من خودم هنوز این بردها رو تست نکردم اما به گفته یکی از همکارنم که این برد ها رو به من معرفی کرده روی همه نوع ایسیو جواب میده من نتیجه تست رو اعلام میکنم :0018: