PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمايي در مورد خريد دياگ PPS

tiba
5th May 2012, 14:43
با سلام

بنده ميخواستم يك دياگ PPS (چيني يا اصلي) خريداري كنم ...دوستاني كه در اين مورد اطلاعات دقيق (قيمت-قابليت آپديت-بهترين فروشنده) دارند خواهشمند است راهنمايي كنند.
با تشكر

m.aminifar
5th May 2012, 15:01
با سلام

بنده ميخواستم يك دياگ PPS (چيني يا اصلي) خريداري كنم ...دوستاني كه در اين مورد اطلاعات دقيق (قيمت-قابليت آپديت-بهترين فروشنده) دارند خواهشمند است راهنمايي كنند.
با تشكر

سلام:دوست گرامی شما با مهندس همت زاده تماس بگیرین

حميد ذوالعلا
6th May 2012, 01:53
با سلام

با تشكر

دوست عزيز جهت خريد PPS با بهترين ساپورت به مهندس همت زاده با نام كاربري:
بابک همت‌زاده (http://kiansat.kim/member.php?u=32565)
پيغام خصوصي بديد.
و يا با شركت ايشان تماس بگيريد.

محمد دهقان
6th May 2012, 09:28
با سلام

با تشكر

سلام
به نظر من بهتره که اصل دستگاه ور خریداری نکنید شما با 700 تومن الان میتونید نمونه چینی این دستگاه رو تهیه کنید که قابلیت آبدیت آفلاین داره اگه نیازی به آبدیت آنلاین ندارید
90% کسانی که دستگاه pps دارند نمونه چینی این دستگاه رو دارند

tiba
6th May 2012, 22:58
سلام
به نظر من بهتره که اصل دستگاه ور خریداری نکنید شما با 700 تومن الان میتونید نمونه چینی این دستگاه رو تهیه کنید که قابلیت آبدیت آفلاین داره اگه نیازی به آبدیت آنلاین ندارید
90% کسانی که دستگاه pps دارند نمونه چینی این دستگاه رو دارند

با سلام
با تشكر از راهنمايي همكاران.نظر شما در مورد دستگاههاي PPS چيني(آپديت 2012 ) كه با قيمت حدود 350000 تومن بفروش ميرسه چيه؟

m.aminifar
7th May 2012, 00:01
با سلام
با تشكر از راهنمايي همكاران.نظر شما در مورد دستگاههاي PPS چيني(آپديت 2012 ) كه با قيمت حدود 350000 تومن بفروش ميرسه چيه؟

سلام:اگر کیفیت ساخت دستگاه خوب باشه موردی نداره البته یکی از همکاران مدل چینی همین دستگاه داره که از طریق اینترت هم اپدیت میشه در مجموع اگر از کارایی های دستگاه کم نشده باشه خوبه فوق اخرش بابت اپدیت دستگاه میتونین به صورت افلاین دستگاه اپدیت کنید

yazd.diag
7th May 2012, 00:15
سلام

همکار گرامی

جناب آقای مهندس tiba

اگر pps اصلی بخواهید فعلا چندتا موجود دارم . :(81):
ضمنا یک pps چینی با اپدیت هم دارم .

Pps چینی هایی که 350 است فقط فقط با نرم افزار خودش کار نمی کند .

پیروز باشید

اتحاد
30th July 2012, 15:36
سلام اقای مهندس :pps اصلی قیمتش چنده (باتشکر اتحاد)

اتحاد
30th July 2012, 15:48
سلام اقای مهندس دهقان :میخواستم درباره شبیه سازهای سنسور اکسیزنی که اقای مهندس خانی داخل ایسیو کار میزارند کمی اطلاعات بهم بدین .ایامثل اینهایی که اقای خانی دارند کسی توی مشهد داره . اگر داره کارایش وقیمتش چه جوری وچگونه تهیه کنم (با تشکر اتحاد)

محمد دهقان
2nd August 2012, 08:59
سلام اقای مهندس دهقان :میخواستم درباره شبیه سازهای سنسور اکسیزنی که اقای مهندس خانی داخل ایسیو کار میزارند کمی اطلاعات بهم بدین .ایامثل اینهایی که اقای خانی دارند کسی توی مشهد داره . اگر داره کارایش وقیمتش چه جوری وچگونه تهیه کنم (با تشکر اتحاد)

سلام
این بردی که داخل کامپیوتر کار گذاشته میشه شبه ساز نیست فقط نمیزاره که برنامه آی سی فلش خراب بشه
من خودم در صدد تولید هستم اما هنوز به درستی جواب نداده به محض اینکه جواب گرفتم در سایت قرار میدم

yazd.diag
6th August 2012, 13:42
سلام اقای مهندس :pps اصلی قیمتش چنده (باتشکر اتحاد)

سلام
قیمت pps اصلی فعلا : 3500000 تومان است .
پیروز باشید

اتحاد
25th August 2012, 10:27
سلام اقای مهندس:ببخشید فعلا این بردها را از کجا تهیه کنم(با تشکر)

carelectronic
25th August 2012, 12:16
اگه خواستی پیغام خصوصی بزار