PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خواندن کد سوییچ از روی acu

farshid1365
8th May 2012, 16:18
با سلام خدمت اساتید گرامی
ایا راهی برای در اوردن کد از روی ایپرام داخل یونیت acu وجود داره ? مثلا با خواندن ایپرام 24c04 در یونیت ایموبلایز پراید میشود کد سوییچ را در اورد

احمد برقکار
8th May 2012, 16:59
با سلام دوست عزیز تقریبان درست یاد نیست کدوم خط هستش ولی مثل 206جابجا نوشته شده هم توacuوهم تو ایپرام شما یک بار فایل هردو رو استخراج کن وبا کد سویچ مقایسه کنید به نتیجه خواهید رسید اگه هم امکانش هست یک فایل اسیو وایسیو همرا کد کلید اینجا قراردهید خیلی بهتر کمک میکنه

farshid1365
8th May 2012, 17:15
با سلام خدمت احمد اقا استاد گرامی
عرض به خدمت شما که در 206 مشکلی برای پیدا کردن کد سوییچ نیست اما در پراید و 405 با سیستم والئو و زیمنس نمیشه کاری کرد گفتم شاید اساتید دیگر بلد باشن ما رو هم از علمشون مطلع کنن
با سپاس از همه

sajadnasirpor
8th May 2012, 17:54
سلام دوستانی که دستگاه آقای همت زاده رو دارن بنا به گفته آقای همت زاده با ispکه در اختیار داریم میتونیم کد سویچ ایسیو زیمینس و والو رو در بیاریم قراره که آموزش پیدا کردن کد سویچ از ایسیو رو بصورت pdf بزارن

احمد برقکار
9th May 2012, 14:36
با سلام خدمت احمد اقا استاد گرامی
عرض به خدمت شما که در 206 مشکلی برای پیدا کردن کد سوییچ نیست اما در پراید و 405 با سیستم والئو و زیمنس نمیشه کاری کرد گفتم شاید اساتید دیگر بلد باشن ما رو هم از علمشون مطلع کنن
با سپاس از همهبا سلام دوست عزیز در پراید والائو گفتم مثل 206 شماره ها تکرار شدن در هردو ای سی ایسیو واسیو شما به دقت خطها رو با کد سویچی که داری مقایسه کن متوجه منظورم میشی

m.aminifar
9th May 2012, 17:33
با سلام دوست عزیز در پراید والائو گفتم مثل 206 شماره ها تکرار شدن در هردو ای سی ایسیو واسیو شما به دقت خطها رو با کد سویچی که داری مقایسه کن متوجه منظورم میشی

سلام:احمد جان لطف کنید توسط عکس ویا خط ها رو که کد در ان ثبت میشه مشخص کنید

amir_8
10th May 2012, 19:24
پیدا کردن خط کد در زیمنس کاری نداره مهم فرمول الگوریتم است. تا یک هفته دیگه یه برنامه فقط مخصوص کد زیمنس آماده میکنم.(از فایل ECU )
در والئو هم به نظر من ارزش وقت گذاشتن نداره.

carelectronic
6th June 2012, 14:18
kheili chiza kari nadare

yasharararart
6th June 2012, 19:01
kheili chiza kari nadare
همکار گرامی درود
اولا خدمت جنابعالی عرض کنم که لطفا فارسی تایپ فرمایید
دوما اگه مطلبی را اینقدر ساده میدانید برای ما تازه کارها هم توضیح دهید نه فقط تو ذوق یکی دیگه بزنید و پزشو به ما بدید

حميد ذوالعلا
7th June 2012, 00:29
همکار گرامی درود
اولا خدمت جنابعالی عرض کنم که لطفا فارسی تایپ فرمایید
دوما اگه مطلبی را اینقدر ساده میدانید برای ما تازه کارها هم توضیح دهید نه فقط تو ذوق یکی دیگه بزنید و پزشو به ما بدید
سلام
بنده هم با نظر شما كاملا موافقم.
واقعا از اين دست بيانات در يك فروم تخصصي بسيار متاسفم.

mtco
15th June 2012, 02:18
جناب آقای برقکار مطمئنید خدمت شما فایل آیسیو پراید لطف کنید کد سوئیچ را پیدا کنید.

احمد برقکار
15th June 2012, 12:34
برادر گفتم acuوecuوالیو همراه کد کلید ارسال کنید تا کارم را تکمیل کنم و به نتیجه برسم نه این فایلی که ارسال کردید یک بارپراید برام اوردن که ایسیو اون بر اثر شارج زیاد دینام سوخته بعد از خرید ایسیو نو چون کد کلید رو گم کرده بود ودر سایت سایپا ثبت نشده بود با مجبور شدم 2عدد کلید خام و ای سی ایپرام acuرو عوض کنم وخودم کد کلید جدید براش نوشتم وتعریف کردم بعد از یک هفته برنامه ای سی ایپرام و ایسیو رو با tnmخوندم متوجه شدم که در هردو برنامه ای سی هاچند عدد مشابه هم وجود دارد چون کد کلید اصلی رو نداشتم پروجه ام رو متوقف کردم تا موقعی که 2فایل همرا کلید خودش رو به دست بیارم ومطابقت کنم با تشکر

alihi53
16th September 2012, 19:38
یکی از دوستان برنامه ACU وECU پراید را خواسته بود تا بتونه روی کد سوئیچ کار کنه خدمت شما
کد سوئیچ code 44842081195431 ضمنا امروز یه ECU پراید والو نو داشتم که باید تعریف می شد ولی کد سوئیچ نداشتم یه کد از خودم نوشتم کارم راه افتاد مثلا 12341081234567

hojat_ramezani
8th July 2014, 13:03
دوستان تا اونجایی که من خبر دارم پراید والئو اصلا احتیاجی به کدکلید برایه تعریف سوییچ نداره یا باید برایه اون خودرو یک کلید داشته باشید یا isuیا asu رو خام کنید وبا دو کلید خام تعریف سوییچ کنید و برایه تعریف سوییچ احتیاجی به دستگاه نیست