PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمای سوکت اس ال 96

vafadar
8th May 2012, 20:48
سلام بر دوستان .اساتید وهمکاران عزیز .اگر امکانش هست راهنمای سوکت ایسیو اس ال 96اپلود بفرمایند.

m.aminifar
9th May 2012, 00:11
سلام بر دوستان .اساتید وهمکاران عزیز .اگر امکانش هست راهنمای سوکت ایسیو اس ال 96اپلود بفرمایند.

سلام:دوست گرامی منظورتون از راهنمای سوکت SL96 چی هست در همین بخشی که در خواستتون عنوان کردین (البته به اشتباه ) دوست خوبم جناب دهقان 2مورد نقشه ایسیو SL96اپلود کردن

حميد ذوالعلا
9th May 2012, 00:29
دوست عزيز اگر منظورتان شماره پايه هاي سوكت است.
داخل ايسيو پشت سوكت شماره پايه ها نوشته شده.

vafadar
9th May 2012, 14:39
من وظیفه پایه های ایسیو را میخام ورودی برق و بدنه و سنسورها به ایسیو و خروجی پالسها .در کل وظیفه پینهای ایسیو را میخام . اس 2000 تو تایپیک مر بوطه هست ولی از اس ال 96 و زیمنس وبوش و... چیزی پیدا نکردم . در ضمن ایا مداری که پالس متغیر سنسور دور موتور را شبه سازی کنه وجود داره . من میخام یه تستر ایسیو ساده برا خودم بسازم . اگر نیست .تستر ایسیو به صرفه از لحاظ قیمت و کا رایی بالا معرفی کنید . اگر هم کسی از دوستان دسته دوم داره یه خبری بده ممنون میشم با تشکر فراوان از اقای امینی فر واقا حمید ...ء<>

mariwan
10th September 2012, 03:43
با اجازه اساتيد با وفا جان اگه راهنماي سوكت گيرت نيومده خبر بده برات بفرستم
:173017_vahidrk1:

حميد ذوالعلا
11th September 2012, 02:37
سلام
وظيفه پايه هاي اس ال 98خدمت شما.