PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمای تعمیرات ایسیو بصورت تصویری

sajadnasirpor
9th May 2012, 20:55
سلام خدمت دوستان از این به بعد کلیه فیلم های تعمیراتی ایسیو رو در این قسمت اپلود میکنم

m.aminifar
10th May 2012, 00:24
سلام خدمت دوستان از این به بعد کلیه فیلم های تعمیراتی ایسیو رو در این قسمت اپلود میکنم

سلام:جناب sam2580با تشکر از شما مثل اینکه شما یک فایل اپلود نکردین باید 6 پارت باشه

حميد ذوالعلا
10th May 2012, 01:11
سلام
اقا سجاد فايلها انزيپ نميشه.ارور part06 ميگيره.

sajadnasirpor
12th May 2012, 18:30
سلام دوستان من دو روز نبودم بخاطر قطع اینترنتم اما فیلم تصویری تعمیرات ایسیو رو من آپلود میکنم که کلا 26 پارت هست که دوستان باید همه پارت ها رو دانلود کنن تا یه فیلم یک ساعته میشه

sajadnasirpor
12th May 2012, 19:20
سلام:جناب sam2580با تشکر از شما مثل اینکه شما یک فایل اپلود نکردین باید 6 پارت باشه

سلام دوستان این هم بقیه پارت ها

sajadnasirpor
12th May 2012, 20:04
سلام دوستان این هم بقیه پارت ها
این هم بقیه پارت ها

TuneUp_Vahab
13th May 2012, 13:37
سلام آقا سجاد :

همه 22 پارت دانلود و آنزيپ شد ولي كلا 14 دقيقه مي باشد .

sajadnasirpor
13th May 2012, 16:09
سلام آقا سجاد :

همه 22 پارت دانلود و آنزيپ شد ولي كلا 14 دقيقه مي باشد .

سلام دوست عزیز بله درسته حق با شماست این فیلم 14 دقیقه هست و کلا 22 پارت شدن اگه وقت کردم بقیه فیلم ها رو هم آپلود میکنم امیدوارم برای دوستان مفید واقع بشه

ya_ab
13th May 2012, 19:44
سلام
میشه توضیحی در مورد فیلم بدید ببینیم بدردمون میخوره دانلود کنیم یا نه؟
ممنون

sajadnasirpor
13th May 2012, 20:31
سلام
میشه توضیحی در مورد فیلم بدید ببینیم بدردمون میخوره دانلود کنیم یا نه؟
ممنونسلام دوست عزیز چون من نتونستم کل فیلم رو بصورت یکجا آپلود کنم برای همین 22 پارتش کردم که هم دانلودش راحت باشه هم آپلود و کلا 14 دقیقه فیلم آموزشی تعمیرات ایسیو هست باز هم سوالی بود بنده در خدمتم

gabriel
14th May 2012, 17:19
سلام من با مرورگر ویندوزIE دانلود میکنم 8 تا دانلود میکنم میگه تا 12 ساعت آینده حق دانلود ندارید چکار کنم دانلود منیجر هم ندارم

sajadnasirpor
14th May 2012, 17:25
[QUOTE=gabriel;197922]سلام من با مرورگر ویندوزIE دانلود میکنم 8 تا دانلود میکنم میگه تا 12ساعت آینده حق دانلود ندارید چکار کنم دانلود منیجر هم ندارم[/QUO}سلام دوست عزیز از مرورگر فایر فاکس موزیلا استفاده کنید مشکلی نداره

gabriel
14th May 2012, 17:43
دیروز از فایر فاکس استفاده کردم باز 8 بار دانلود کردم اجازه دانلود نداد

sajadnasirpor
14th May 2012, 17:45
دیروز از فایر فاکس استفاده کردم باز 8 بار دانلود کردم اجازه دانلود ندادسلام دوست عزیز دانلود منیجر رو از سیستم خود پاک کنید درست میشه

yasharararart
15th May 2012, 10:54
همکار گرامی درود
قبل از هر چیزی یک خسته نباشید وتشکر
ولی همکار گرامی بهتر نبود اولا یک توضیح مختصر درباره این فیلم میدادید که شامل چه چیزی میشود؟ بنده خودم باید به خاطر محدودیت دانلود 2 روزه دارم دانلود میکنم وقتی فیلمو باز کردم دیدم اموزش tnmو ای سی ایپرام و فلش (یعنی اولین وبدیهی ترین چیزی که یک تعمیر کار ای سی یو باید بداند)در فیلم است .
پس بهتر نبود یه توضیح مختصر میدادید
دوم در دفعات اینده حتی المقدور تعداد پارتها را کم نمایید
باز هم از جنابعالی بابت زحمتی که کشیدید سپاسگزارم

sajadnasirpor
15th May 2012, 11:49
همکار گرامی درود
قبل از هر چیزی یک خسته نباشید وتشکر
ولی همکار گرامی بهتر نبود اولا یک توضیح مختصر درباره این فیلم میدادید که شامل چه چیزی میشود؟ بنده خودم باید به خاطر محدودیت دانلود 2 روزه دارم دانلود میکنم وقتی فیلمو باز کردم دیدم اموزش tnmو ای سی ایپرام و فلش (یعنی اولین وبدیهی ترین چیزی که یک تعمیر کار ای سی یو باید بداند)در فیلم است .
پس بهتر نبود یه توضیح مختصر میدادید
دوم در دفعات اینده حتی المقدور تعداد پارتها را کم نمایید
باز هم از جنابعالی بابت زحمتی که کشیدید سپاسگزارمسلام دوست عزیز من تقریبا 10 تا فیلم آموزشی تعمیرات ایسیو دارم که هر وقت وقت کردم همشون رو یکی یکی آپلود میکنم و تقریبا در این فیلم ها کل تعمیرات ایسیو و ایربگ و بی اس آی و بی ام 34 و تعمیرات ایسیو های بوش رو آموزش داده و منم یکی یکی سعی میکنم همشون رو آپلود کنم و در ضمن چون حجم فیلم ها زیاد هست و باید همشون رو پارت بندی کنم تا بتونم آپلودشون کنم

مهدی چیت بند
24th May 2012, 15:32
سلام
داداش گلم زحمتی که کشیدید قابل تقدیره چراکه دوستانی هستند که مدت طولانی در بین ما حضور دارند چیزی ازشون به دیگران نمیرسه که هیچ حتی تشکر کردن رو هم یاد ندارند ...
دوست عزیزم Yasharararat مطلب مفیدی رو عنوان کردند که بنده در انتهای فرمایش هردوی شما بزرگواران این پیشنهاد رو میدم
اگر با ساده ترین برنامه ها مثل KMPLAYER که فارسی هم هست فیلم ها رو ویرایش کنی یعنی بری سر اصل مطالب مهم و باز کردن ایسیو وایسی و ..روحذف کنی پارت ها با ارزش و کم میشن و زحمت شما هم کمتر
مثلا با عنوان : راه حل مشکل ...در ایسیو... + اون تیکه فیلمی که جدا کردی(نکته اصلی)
ممنونم

sajadnasirpor
29th May 2012, 10:11
سلام خدمت دوستان این فیلم آموزشی تعمیر ایسیو s2000هست که کلا 17پارت هستش