PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست روش کد دهی به ریموت های دزدگیر خودرو

pal-electronic
10th May 2012, 17:04
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و همکاران عزیز
آیا کسی از روش کددهی و یا ست کردن ریموت های دزگیر آگاهی دارد ؟
اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید ، بچه های سایت رو هم بی نصیب نگذارید
با تشکر

علیزاده علی
10th May 2012, 17:17
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و همکاران عزیز
آیا کسی از روش کددهی و یا ست کردن ریموت های دزگیر آگاهی دارد ؟
اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید ، بچه های سایت رو هم بی نصیب نگذارید
با تشکر

جناب محمد با سلام و خسته نباشيد
در اين مورد سه راه داريم يا به عبارتي سه نوع دستگاه داريم
اوليش كه دستگاه هاي قديمي هست و از طريق ايپرام مشكلشون حل ميشه
دومي دستگاه رو رسيت ميكنند و طريقه ي ريست هر كدام در دفترچه ي خودشون باالاثتثنا موجوده
سومي ها كه جديد وارد بازار شده اند از طريق كريستال بايد ست شوند

pal-electronic
10th May 2012, 17:40
با تشکر
ولی من متوجه نشدم !
لطفا بیشتر توضیح دهید

TuneUp_Vahab
10th May 2012, 22:32
سلام جناب پناهي خسته نباشيد :

در تاپيك زير كه به شخص شما ايجاد شده عكس هايي در پست 12 و 13 قرار داده شده . اميدوارم كمكي كرده باشم .

http://kiansat.kim/showthread.php?t=15406&page=2

pal-electronic
11th May 2012, 17:08
سلام
ظاهرا یا شما عرض بنده را متوجه نشدید و یا بنده به صورت کامل و شفاف بیان نکردم !
ماجرا از این قرار است که : چندسال پیش ریموت ماشین من خراب شد و رفتم مغازه ای که مختص به نصب دزدگیر خودرو بود .
چون شکل ظاهری ریموت هم از بین رفته بود ، مجبور به خریدن ریموت نو شدم
لذا فروشنده چند مدل ریموت دزدگیر به من نشان داد و گفت هر کدام را که می پسندی بگو تا همان را برایت اوکی کنم !
خلاصه یکی را انتخاب کردم و فقط آمد 5 ثانیه دستگاه مادر دزدگیر که روی خودرو نصب بود را دید و رفت و به من گفت ، ده دقیقه دیگه بیا حاضره !......
من هم ده دقیقه دیگر رفتم و ریموت را گرفتم
حال با توجه به اینکه ریموت خام بوده و دستگاه هم پیش این بنده خدا نبود ، چگونه آن را با دستگاه دزدگیر خودرو من ست کرد ؟
سوال من هم همین است که ریموت های خام را که روی خود دزدگیرها هستند چگونه کد میدهند
پاسخ های شما دوستان بیشتر درمورد ریموت های شرکتی بود
منتظر پاسخ دوستان هستم
موفق باشید

علیزاده علی
11th May 2012, 19:15
سلام محمد جان اگه یکی براتون یه پخش پراید بیاره که کد میخواد چیکار میکنید خیلی ساده هست ایشون مدل دستگاهتون رو دیدند و با پروگرمر کد همون دستگاه رو ب ریموت تازه تزریق کردند از این ساده تر

pal-electronic
11th May 2012, 19:39
سلام محمد جان اگه یکی براتون یه پخش پراید بیاره که کد میخواد چیکار میکنید خیلی ساده هست ایشون مدل دستگاهتون رو دیدند و با پروگرمر کد همون دستگاه رو ب ریموت تازه تزریق کردند از این ساده تر

سلام
حالا یه سوال !
اگر قرار بر این باشه که مثلا یک دزدگیر ماجیکار مدل 690 کدهاشون با هم یکی باشه ، اونطوری که اون ریموت میتونه درب تمام خودروهایی که از این مدل استفاده کردند رو باز کنه !!!
پاسختون چی هست ؟

علیزاده علی
11th May 2012, 19:56
سلام
حالا یه سوال !
اگر قرار بر این باشه که مثلا یک دزدگیر ماجیکار مدل 690 کدهاشون با هم یکی باشه ، اونطوری که اون ریموت میتونه درب تمام خودروهایی که از این مدل استفاده کردند رو باز کنه !!!
پاسختون چی هست ؟

پس کرستال چیکاره هستش؟

OMID.SISTEM
23rd May 2012, 11:44
salam vaghti dastgaho did dar asl ivpt2240 ro az rouy dastgah baray didan paye ic eghdam kard va tavasot on payeha kod dade ast

sajadnasirpor
23rd May 2012, 12:38
salam vaghti dastgaho did dar asl ivpt2240 ro az rouy dastgah baray didan paye ic eghdam kard va tavasot on payeha kod dade ast
سلام دوست عزیز لطفا قوانین رو رعایت کنید و فارسی تایپ کنید

غدیر
23rd May 2012, 13:22
پس کرستال چیکاره هستش؟

سلام
دوست گرامی موضوع جالبی هست وآموختنی پس کاملا توضییح دهید مشتاقم جواب سوالها را بدانم
همانطور که جناب پناهی فرمودند پس ایپرام یک مدل برای همه آن مدلها استفاده دارد اینطور هست؟

IRANIA
12th December 2012, 00:14
نوعی ریموت وارد بازار شده معروف به ریموت بلوتوثی
به این صورت که ریموت خام رو باز کرده و طبق دستور العمل جعبه ریموت جامپر ها را جا به جا کرده و ریموت فعلی را کنار آن قرار داده و دکمه ها را همزمان با هم فشار داده و چند ثانیه نگه میدادریم(به این صورت که دکمه باز را روی هردو ریموت و دکمه بسته و...)
بعد از این کار جامپر ها را در حالت اولیه قرار میدهیم به همین سادگی یک ریموت دیگر با دستگاه ست می شود

imen_g_sh
22nd January 2013, 03:09
سلام دوستان زیاد به فکرشون فشار نیارن و لطفا بر مبنای تفکرات و سلایق شخصی حرفی رو نزنید که شاید موجب گمراهی دیگران بشه
این گفته دوستمون امکان نداره مگر در صورتی که آی سی گیرنده دزدگیر pt2272 یا pt2604 باشه که واسه دزدگیرای قدیمیه و به صورت دستی و لحیمی کد میشن و احتمال اینو میدم که کد گیرنده خام یا رقم پایین بوده

شاه کلید
23rd March 2013, 19:20
دوستان سلام ممنون میشم اگه بابت تعمیرات ریموت ها وتشخیص عیب انها راهنمایی کنید

برق بابک
27th August 2015, 16:04
سلام
دوست گرامی موضوع جالبی هست وآموختنی پس کاملا توضییح دهید مشتاقم جواب سوالها را بدانم
همانطور که جناب پناهی فرمودند پس ایپرام یک مدل برای همه آن مدلها استفاده دارد اینطور هست؟
سلام . این موضوعی که این دوستمان بیان کرد عینا برای من هم اتفاق افتاده . یک ریموت بتا مدل 2009 که زیر چرخ خاور کاملا نابود شده بود اوردن پیش من برای تعویض ریموت . من نداشتم باهم رفتیم پیش یکی دیگه یک عدد ریموت نو بما داد گفت ببر امتحان کن امدیم تست کردیم جواب داد ریموتی موجود نبود که بتواند بلوتوث کند و فاصله مکانی ما با این بنده خداهم بسیار زیاد بود و درب برقی هم تازه نصب شده بود