PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طرز استفاده از سوکت jtag tnm 5000

vafadar
12th May 2012, 22:10
سلام دوستان واساتید .من tnm 5000 تازه خریدم سوکت jtag نمیدونم برا چه کارایی استفاده میشه دوستان اگه راهنمایی کنند توضیح کامل در باره هر کدوم از پایه ها بدن خیلی ممنون میشم .

تهران نوین تک
7th June 2013, 20:47
سلام دوستان واساتید .من tnm 5000 تازه خریدم سوکت jtag نمیدونم برا چه کارایی استفاده میشه دوستان اگه راهنمایی کنند توضیح کامل در باره هر کدوم از پایه ها بدن خیلی ممنون میشم .

درود :

مبارکتون باشه دستگاه فوق العاده ای رو خریداری کردید در مورد سوکت یا آی دی سی 10 پین جلوی دستگاه باید عرض کنم که بسته به نوع برنامه کمکی و نوع آی سی کارایی آن متفاوت هستش برای مثال لپ تاپ های جدید اکثر پورت سریال rs 232 ندارن شما به راحتی با یه برنامه می تونید از پروگرامر tnm5000 به عنوان تبدیل پورت سریال استفاده کنید و از آی دی سی جلوی دستگاه یه پورت سریال بسازید...

70353

hz_hamed
8th June 2013, 17:31
دوست عزیز
در راهنمای فارسی برنامه کاملا توضیح داده شده باز هم اگر نکته مبهمی بود در خدمتیم
در کل شما با استفاده از جیتگ بدون درآوردن آی سی از روی برد میتوانید آنها را برنامه ریزی کنید