PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (پست کامل شد)بالا نیامدن گوشی سونی اریکسون مدل u5i

parsa63
13th May 2012, 11:40
با سلام و خسته نباشید خدمت عزیزان
گوشی مورد نظر که الان دستمه گویا هنگ میکنه و در حالت هنگ خاموش میکنند تا راه اندازی مجدد بشه ولی گوشی بعد از خاموش شدن دیگه بالا نمیاد و الان که میخوای روشنش کنی از همون صفحه مارک سونی اریکسون بر میگرده
لطفا مرا راهنمایی کنید که ایا گوشی مشکل نرم افزاری پیدا کرده یا سخت افزاری و چه میشود کرد مرسی و ممنون از شما

HrM.MOB!LE
13th May 2012, 23:53
با سلام و خسته نباشید خدمت عزیزان
گوشی مورد نظر که الان دستمه گویا هنگ میکنه و در حالت هنگ خاموش میکنند تا راه اندازی مجدد بشه ولی گوشی بعد از خاموش شدن دیگه بالا نمیاد و الان که میخوای روشنش کنی از همون صفحه مارک سونی اریکسون بر میگرده
لطفا مرا راهنمایی کنید که ایا گوشی مشکل نرم افزاری پیدا کرده یا سخت افزاری و چه میشود کرد مرسی و ممنون از شما

باسلام
ابتدا دنبال دلیل به وجود امدن مشکل باشید
این مشکل به احتمال زیاد نرم افزاری است باید گوشی رافلش کنید
اگر دلیل را پیدا کردید بفرماید تا راهنمایی شوید
باسپاس

parsa63
15th May 2012, 00:01
با سبلام مجدد و خسته نباشید
مرسی از شما مدیر عزیز
داستان از این قراره که گوشی دست بچه افتاده و اه از نهادش در اورده زیاد با هاش بازی کرده تا جایی که گوشی هنگ میکنه و دیگه هیچ کاری رو انجام نمیده و در این حالت هم خاموش میکنند و بعد از خاموش دیگه بالا نمی یاد
سوالم اینه خودم میتونم کاری براش بکنم به اصطلاح فلشش کنم یا نه مرسی از لطفتون

HrM.MOB!LE
15th May 2012, 03:27
با سبلام مجدد و خسته نباشید
مرسی از شما مدیر عزیز
داستان از این قراره که گوشی دست بچه افتاده و اه از نهادش در اورده زیاد با هاش بازی کرده تا جایی که گوشی هنگ میکنه و دیگه هیچ کاری رو انجام نمیده و در این حالت هم خاموش میکنند و بعد از خاموش دیگه بالا نمی یاد
سوالم اینه خودم میتونم کاری براش بکنم به اصطلاح فلشش کنم یا نه مرسی از لطفتون
باسلام
دوست عزیز مشکل شما نرم افزاری است و نیاز به باکس برای فلش می باشد
گوشی را برای فلش به تعمیرکار ارائه دهید
باسپاس

parsa63
18th May 2012, 16:17
:lay::0018::lay::0018::lay::0018::lay:با سلام و خسته نباشید
کاملا درست بود گوشی نیاز به فلش داشت
و بعد فلش درست شد مرسی از شما

f-kam
18th June 2012, 17:06
[QUOTE=parsa63;199386]:lay::0018::lay::0018::lay::0018::lay:با سلام u5i pasvord madarsh ro avaz kardam hala yadam rafte mikham risedesh konam nemishe

hosaini 2000
19th June 2012, 11:03
[QUOTE=parsa63;199386]:lay::0018::lay::0018::lay::0018::lay:با سلام u5i pasvord madarsh ro avaz kardam hala yadam rafte mikham risedesh konam nemishe

دوست عزیز
طبق قوانین سایت فارسی تایپ کنید
و برای مشکل خود تایپیک مجزا ایجاد کنید
تایپیک بسته شد.