PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امدن بوی بنزین درداخل اتاق پرشیا

babi.learning
16th May 2012, 14:53
سلام
یک پرشیا برام اومده که بوی بنزین میده همه چیزشم چک کردم مشکلی نداره دوستان کسی چنین موردی داشته ممنون:0018:

omeed_1355
16th May 2012, 15:15
سلام
یک پرشیا برام اومده که بوی بنزین میده همه چیزشم چک کردم مشکلی نداره دوستان کسی چنین موردی داشته ممنون:0018:

سلام
به احتمال زیاد درب پمپ بنزین ترک خورده زیر صندلی عقب رو باز کنید پمپ بنزین رو چک بفرمایید

vahid khavarani
16th May 2012, 18:03
با سلام باید بگم که من زیاد پژو داشتم که بوی بنزین میدادند مخصوصا مدل 84 و 85 در این مدلها یا بو از درب باک است یا خود باک باید تعویض شود این مدلها فراخوان ایران خودرو بودند برای تعویض باک که مراجعه نکردند

farhad1904
16th May 2012, 18:33
با درود و ادب

دوست عزیزم بنده کارشناس فنی نمایندگی مجاز ایران خودرو هستم و خیلی با این ایراد که در بعضی خودروهای تولیدی ایران خودرو به وجود میاد سر و کله زدیم . اونم دلیلش کیفیت عالی و مطلوب خودروهای ساخت داخل است طوری که اروپایی ها و آمریکایی ها و ژاپنی ها به حالمون غبطه میخورن .

فقط شما بگین زمانی که باک پر از بنزین است بو میاد ؟ یا فرقی نمیکنه در همه حال بو میده ؟

با سپاس - فرهاد - 91/02/27

babi.learning
16th May 2012, 22:03
باسلام
فرقی نمیکنه در هر حال بوی بنزین میاد :0018:

milad.h
17th May 2012, 02:11
سلام
درود

دوست من،بنده هم با چنین مشکلی برخورد کردم که بعد از چندین روز تلاش متوجه شدم پایه های نگهدارنده کفی صندلی عقب کنده شده بودن که یکی از دوستان زحمت کشیده بود اونا را پرچ کرد اما چه پرچ کردنی سوراخا تنگ بودن ایشون با دریل سوراخا را گشاد کرده بود و باک را سوراخ کرده بود ببنید چنین مشکلی پیش نیمده باشه

موفق باشید

farhad1904
18th May 2012, 23:25
با درود و ادب

دوست عزیزم با عرض پوزش از تاخیر در ارسال جواب - احتراما به استحضار میرساند که ؟

این ایراد بیشتر منشا آن میتواند دو جا باشد :

1 - به دلیل اینکه جای سوراخ پایه های نگهدارنده صندلی عقب در کف خودرو در بعضی مواقع میشکند . (به دلیل مونتاژ و دمونتاژ زیاد صندلی عقب) (یا به هر دلیل) بعد از شکستن جای سوراخ صندلی عقب بعضی از تودوزان با دریل در کف خودرو سوراخ ایجاد میکنند تا جای سوراخ برای پایه نگهدارنده صندلی عقب درست کنند که در این موقع ناخاسته با نوک دریل باک خودرو رو که در زیر این قسمت قرار دارد را کمی سوراخ میکنند به طوری که باعث نشتی خیلی کم بنزین و تصاعد بوی آن میشود که البته این مورد را دوست عزیزمان یادآوری کرده بودن و حتما بررسی گردد .
2 – و اما دلیل دوم : به دلیل کیفیت عالی قطعه ی باک و شیلنگ هایی که روی آن پرس شده است (شیلنگ های رفت و برگشت سوخت به موتور و شیلنگ های کنیستر) بعد از مدتی این شیلنگ ها (خصوصا شیلنگ های کنیستر) خاصیت خود را از دست داده و دقیقا بنزین از این محل ها به بیرون نشت پیدا میکند و به اطلاع میرساند که شیلنگ های کنیستر از محل نصب پمپ بنزین قابل مشاهده نیست و بایستی باک دمونتاژ گردد تا این شیلنگ ها به صورت خوب قابل مشاهده گردد و نشتی بنزین از این پرس ها طوری بوده که به سختی قابل تشخیص میباشد و بایستی حتما باک از روی خودرو دمونتاژ گردد و سپس در روی میز کار به سختی تکانش داد تا محل نشتی مشخص گردد .

و اکثرا نشتی بنزین نیز از این پرس ها می باشد .
موفق باشید – فرهاد – 29/02/91