PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم دریافت فایل با بلوتوث

mojtaba765
16th May 2012, 16:37
سلام.من یه لپتاپ 5110 دل دارم که بلوتوث میفرسته ولی نمیگیره.فایر وال ویندوز 7 رو هم خاموش کردم ولی نشد.دیوایسهای دیگه پیداش میکنن

M_Repair
16th May 2012, 16:59
سلام.من یه لپتاپ 5110 دل دارم که بلوتوث میفرسته ولی نمیگیره.فایر وال ویندوز 7 رو هم خاموش کردم ولی نشد.دیوایسهای دیگه پیداش میکنن

باسلام

دوست عزیز شما یکی از دوتا برنامه زیر رو دانلود و نصب نمایید تا ابزار بلوتوث بدستتون بیاد

mojtaba765
17th May 2012, 08:54
سلام
آقا مهدی متشکرم.تو این سایتتون تا میخوای جم بخوری میگه دسترسی امکان پذیر نیست.اقلا 5 درصد سایتو مجانی میکردید

pal-electronic
17th May 2012, 11:36
سلام
آقا مهدی متشکرم.تو این سایتتون تا میخوای جم بخوری میگه دسترسی امکان پذیر نیست.اقلا 5 درصد سایتو مجانی میکردید

آقا مجتبی سلام
با توجه به هزینه های سنگین سرور و اینهمه اطلاعات و تجربیاتی که در سایت است ، نمیشود قسمت های تخصصی سایت را آزاد نمود
به نظر شما اینهمه اطلاعات تخصصی و تجربیات دوستان ارزش 20000 تومان هزینه اشتراک را ندارد ؟
موفق باشید

soroosh_rhsld
12th December 2012, 22:04
دوست عزیز - نیازی به هیچ نرم افزار جانبی نیست
تو لپتاپها مخصوصا این 5110 خود ویندوز درایور بلوتوث رو نصب میکنه که شما باید حتما درایور رو از سایت دریافت کنید و خودتون نصب کنید مطمئن باشید مشکل حل میشه
تذکر:
- 5110 چند نمونه بلوتوث داره باید تست کنی ببینی کدوم رو لپتاپ شما جواب میده(معمولا نوعشون با وایرلس با یکی است.مثلا اگر وایرلست اینتل اون هم اینتله)
- موقع دریافت فایل از طریق بلوتوث حتما باید ریسیو فایل رو قبلش اجرا کرده باشید