PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عكس و شرايط ميز كار مناسب

اشکین3
17th May 2012, 22:08
دوستان و همكاران گرامي همانگونه كه ميدانيد يكي از اصولي ترين روشهاي تعميرات داشتن ميز كاري مناسب راحت ،قوي و استانداردهست كه مارا در تعمير دستگاههاي الكترونيك كمك شاياني ميكند ازجمله داشتن ميز بزرگ كم هزينه داراي امكانات راحت .و گسترده كه هم در جلب توجه مشتري و هم جهت راحتي كار ما مورد استفاده قرار گيرد.بنده با گذشت بيش از ده سال هنوزهم ميزي شلخته دارم كه بلاي جانم شده عسشو قرار ميدم شما هم عكس ميز كارتونو قرار بديد يا عكس خوبي كه بهترين باشد بنده ازهر كدام خوشم بيايد جايزه اي مناسب كه يك كارت شارژ 5هزار تومنيست براي فرستنده عكس در نظر خواهم گرفت با سپاس از دوستان كيانستي و آرزوي صميميت بين اعظاي كيانست
دوستان فقط نخنديد بريش من
:0034::0034::0034::0034::24::24::24::24:

SONY 3D
17th May 2012, 22:18
با سلام

جناب آقای جوانمرد کف مغازه شما فرش پوش میباشد عجیب ؟
صندلی و میز کار شما هم برای کاراصلا مناسب نمیباشد

TuneUp_Vahab
17th May 2012, 23:08
با سلام :

جناب جوانمردي يه پيشنهاد واسه ميز كار شما دارم . اگه پهن تر و بزرگتر بود بهتر و راحت تر مي تونستي كارهاي تعميراتي انجام بديد . در ضمن اگه فعلا قصد تعويض ميز را نداريد در طرف راست يا روبرو مي توني واسه دستگاه هاي مثل تغذيه و غيره كه نيازي در زير دستت بودن نداره طبقه بزني و كلي از اين شلوغي راحت بشي . واسه قطعات تعويضي و پيچهاي تلويزيون نيز از يه ظرف كوچكتر و سنگين تر استفاده نماييد چون ظرفهاي يكبار مصرف سبك و به راحتي با يه حركت اشتباه در حين كار روي ميز سرو ته شده يا به زمين پخش و پلا ميشن . در مورد صندلي نيز اگه گردان و نرم باشه خسته نخواهي شد . البته اين نظر بنده بود .

M_Repair
18th May 2012, 00:39
دوستان و همكاران گرامي همانگونه كه ميدانيد يكي از اصولي ترين روشهاي تعميرات داشتن ميز كاري مناسب راحت ،قوي و استانداردهست كه مارا در تعمير دستگاههاي الكترونيك كمك شاياني ميكند ازجمله داشتن ميز بزرگ كم هزينه داراي امكانات راحت .و گسترده كه هم در جلب توجه مشتري و هم جهت راحتي كار ما مورد استفاده قرار گيرد.بنده با گذشت بيش از ده سال هنوزهم ميزي شلخته دارم كه بلاي جانم شده عسشو قرار ميدم شما هم عكس ميز كارتونو قرار بديد يا عكس خوبي كه بهترين باشد بنده ازهر كدام خوشم بيايد جايزه اي مناسب كه يك كارت شارژ 5هزار تومنيست براي فرستنده عكس در نظر خواهم گرفت با سپاس از دوستان كيانستي و آرزوي صميميت بين اعظاي كيانست
دوستان فقط نخنديد بريش من
:0034::0034::0034::0034::24::24::24::24:

باسلام

جناب جوانمرد محل کارتون چسبیده به خونه هستش؟اخه فرش پهن کردیددرب مغازه به بیرون باز میشه

اشکین3
18th May 2012, 16:53
باسلام

جناب جوانمرد محل کارتون چسبیده به خونه هستش؟اخه فرش پهن کردیددرب مغازه به بیرون باز میشه

محض اطلاع دوستان عرض كنم بنده دومغازه چسبيده بهم دارم دري را كه در تصوير مشاهده ميكنيد در وسط بين اونها ميباشد و هركدام هر دري به بيرون دارند و علت اينكه مغازه هارا فرش كردم اينه كه بيرون مغازه مانندشهرها بتن و اسفالت نيست و گل معموليست چون اينجا دهستانيست و مردم با پاي پراز گل ولاي وارد مغازه نشوند اين تدبير انديشيده شد البته خودم با حساب شخصي خودم جلوي مغازه را بتن كاري كرده ام و دهياري تازه مشغول جدول بندي هست .
دهات اين مشكلات را دارد عوارض و ماليات ندارد اما اين گرفتاريها همچنان هست و از نظر كاسبي هم عاليست
اونيكي مغازه هم عكاسي و فيلمبرداريست

اشکین3
20th May 2012, 19:08
آقايان من همچنان منتظرعكس از ميز كار شما هستم