PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی جهت نصب سخت افزار... wireless

vahid khavarani
20th May 2012, 11:18
با سلام خدمت دوستان عزیز اینجانب از adsl شاتل استفاده میکنم با سخت افزار تک پورت..... یکی از دوستانم یک سخت افزار... wireless ..با مارک ..PLANET..به من داده که میخواستم اونو نصب کنم اگه امکانش هست راهنمایی کنید و در ضمن...:1205219183: از این سخت افزار هیچ برنامه بر روی سی دی ندارم

ARIYA
21st May 2012, 05:47
درود
حداقل مدل را اعلام کنید و بفرمائید برای چه ویندوزی میخواهید تا دوستان بهتر بتوانند کمک کنند

vahid khavarani
21st May 2012, 10:24
درود
حداقل مدل را اعلام کنید و بفرمائید برای چه ویندوزی میخواهید تا دوستان بهتر بتوانند کمک کنند

با سلام و تشکر از توجه شما....
802.11g wireless adsl 2/2+router......
}..................
ADW-4401A.....V4
نصب رو میخاستم روی ویندوز XP انجام بدم یه لپ تاب دارم یه دونه pc

vahid khavarani
21st May 2012, 16:36
یوزر و پسوردی هم شرکت شاتل به من داده

M_Repair
21st May 2012, 17:00
باسلام

دوست عزیز سوالتون مرتب و کامل اعلام فرماییدبه صورت زیر

نام برند:
مشکل:
مراحل طی شده:

vahid khavarani
21st May 2012, 23:00
باسلام

دوست عزیز سوالتون مرتب و کامل اعلام فرماییدبه صورت زیر

نام برند:
مشکل:
مراحل طی شده:

سلام خدمت دوستان عزیز اینجانب ازadsl شاتل استفاده میکنم با سخت افزار تک پورت..... یکی از دوستانم یک سخت افزار....wireless...با مارک PLANET...ADW-4401A.....V4.......
به من داده که میخواستم اونو نصب کنم اگه امکانش هست راهنمایی کنید و در ضمن... از این سخت افزار هیچ برنامه بر روی ...سی دی... ندارم.....آقا مطلب اینه که من میخام سخت افزار اینترنتمو به وارلس تبدیل کنم دیگه از این واضح تر؟؟؟؟

M_Repair
22nd May 2012, 14:52
سلام خدمت دوستان عزیز اینجانب ازadsl شاتل استفاده میکنم با سخت افزار تک پورت..... یکی از دوستانم یک سخت افزار....wireless...با مارک PLANET...ADW-4401A.....V4.......
به من داده که میخواستم اونو نصب کنم اگه امکانش هست راهنمایی کنید و در ضمن... از این سخت افزار هیچ برنامه بر روی ...سی دی... ندارم.....آقا مطلب اینه که من میخام سخت افزار اینترنتمو به وارلس تبدیل کنم دیگه از این واضح تر؟؟؟؟

باسلام

شما باید درایور مودمتون رو داشته باشید ویا دانلود کنید

molten
22nd May 2012, 16:10
دوست عزیز.

اگر درست متوجه شده باشم ، شما می خواهید این مودم وایرلس رو جایگزین اون مودمی بکنید که شرکت شاتل به شما داده است.

برای اینکار اول یک کابل شبکه رو به lan پشت مادر برد دسکتاپ و یا لپ تاپ وصل کنید. و طرف دیگه رو هم به ورودی lan مودمی که از دوستتان گرفتید.

حالا اینترنت اکسپلورر رو باز کنید و ای پی مودم رو تایپ کنید.

192.168.1.1

حالا یوزر و پسورد مودم رو بزنید. احتمالا زیر مودم یا تو کتالوگش نوشته. معمولا admin یا adminadmin هست.
پسورد هم یا admin هست و یا جای خالی.

بعد از وارد شدن به منوی مودم. یک چرخی تو منو ها بزنید و منو تنظیمات رو پیدا کنید.

برید داخل زیر گروه adsl و نوع کانکشن رو pppoe بگذارید. مقدار cp , cv خم به ترتیب بای 0 و 35 باشه.
در منوی تنیمات pppoe اون یوزر و پسوردی رو که شاتل داده وارد کنید. احتمالا یوزر همان شماره تلفن شما با کد شهر درابتدا هست.

بعد تغییرات رو ذخیره کنید.

حالا تو منوی wlan وارد شید. برای network یک اسم انتخاب کنید. سپس یک پسورد ترجیحا از نوغ wp2k بگذارید. این پسورد خیلی مهمه. و تغییرت رو ذخیره کنید.

حالا مودم رو ری استارت کنید و کابل رو جدا کنید.

بعد از این مرحله ، داخل لپ تاپتون برید و کارت شبکه وایرلس رو فعال کنیدو به نتبال شبکه های موجود بگردید. اسم شبکه خودتون رو که دیدین، روش کلیک کنیدتا وصل بشه . دفعه اول از شما پسورد میپرسه که همنی هست که خود شما تعریف کرد. بعد از کاتکت شدن هم قاعدتا باید اینترنت بر قرار باشه.

vahid khavarani
22nd May 2012, 22:39
دوست عزیز.

اگر درست متوجه شده باشم ، شما می خواهید این مودم وایرلس رو جایگزین اون مودمی بکنید که شرکت شاتل به شما داده است.

برای اینکار اول یک کابل شبکه رو به lan پشت مادر برد دسکتاپ و یا لپ تاپ وصل کنید. و طرف دیگه رو هم به ورودی lan مودمی که از دوستتان گرفتید.

حالا اینترنت اکسپلورر رو باز کنید و ای پی مودم رو تایپ کنید.

192.168.1.1

حالا یوزر و پسورد مودم رو بزنید. احتمالا زیر مودم یا تو کتالوگش نوشته. معمولا admin یا adminadmin هست.
پسورد هم یا admin هست و یا جای خالی.

بعد از وارد شدن به منوی مودم. یک چرخی تو منو ها بزنید و منو تنظیمات رو پیدا کنید.

برید داخل زیر گروه adsl و نوع کانکشن رو pppoe بگذارید. مقدار cp , cv خم به ترتیب بای 0 و 35 باشه.
در منوی تنیمات pppoe اون یوزر و پسوردی رو که شاتل داده وارد کنید. احتمالا یوزر همان شماره تلفن شما با کد شهر درابتدا هست.

بعد تغییرات رو ذخیره کنید.

حالا تو منوی wlan وارد شید. برای network یک اسم انتخاب کنید. سپس یک پسورد ترجیحا از نوغ wp2k بگذارید. این پسورد خیلی مهمه. و تغییرت رو ذخیره کنید.

حالا مودم رو ری استارت کنید و کابل رو جدا کنید.

بعد از این مرحله ، داخل لپ تاپتون برید و کارت شبکه وایرلس رو فعال کنیدو به نتبال شبکه های موجود بگردید. اسم شبکه خودتون رو که دیدین، روش کلیک کنیدتا وصل بشه . دفعه اول از شما پسورد میپرسه که همنی هست که خود شما تعریف کرد. بعد از کاتکت شدن هم قاعدتا باید اینترنت بر قرار باشه.
با سلام و تشکر از شما دوست عزیز فکر میکنم با راهنمای شما کارم راه بیفته در چند روز آینده نتیجه را اعلام میکنم مرسی از شما

molten
22nd May 2012, 22:46
انشا الله که کارتون راه بیفته. باز هم اگر سوالی بود و بلد بودم، راهنماییتون میکنم.