PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ECU و گازخوردن بیش از حد 206

rasty
21st May 2012, 22:41
با سلام
یک 206 بکسل کردن اوردن برام که یکی از همکارا زحمت کشیده بود و میخواسته برنامه به ایپرام بده و کلا خرابش کرده.ایسیو را باز کردم متوجه شدم جهت ایسی را برعکس گذاشته.ایسی را درست کردم الان روشن میشه اما بیشتر از 3500 تا گاز نمیخوره و کلا خفه هست ماشین.خطا هایی که داده 1 پیکر بندی 2و3 واحد کنترل فاز جرقه زنی4 رله مرکزی. در ضمن تو قسمت پیکر بندی موتور که میرم هیچ چیز تنظیم نیست و اصلا نمیشه پیکر بندی کرد شرمنده طولانی شده دوستان جهت تعمیر این خودرو به کمکتون نیاز دارم نظر بدین.
با تشکر

farshad111000
21st May 2012, 22:44
با سلام
یک 206 بکسل کردن اوردن برام که یکی از همکارا زحمت کشیده بود و میخواسته برنامه به ایپرام بده و کلا خرابش کرده.ایسیو را باز کردم متوجه شدم جهت ایسی را برعکس گذاشته.ایسی را درست کردم الان روشن میشه اما بیشتر از 3500 تا گاز نمیخوره و کلا خفه هست ماشین.خطا هایی که داده 1 پیکر بندی 2و3 واحد کنترل فاز جرقه زنی4 رله مرکزی. در ضمن تو قسمت پیکر بندی موتور که میرم هیچ چیز تنظیم نیست و اصلا نمیشه پیکر بندی کرد شرمنده طولانی شده دوستان جهت تعمیر این خودرو به کمکتون نیاز دارم نظر بدین.
با تشکر
دوست عزیز مدل ماشین ونوع کامپیوتر رو اعلام کنید

m.aminifar
21st May 2012, 23:46
با سلام
با تشکر

سلام:چندین مورد مثل شما همچین ایرادی داشتم با قراردادن صحیح جهت ایسی ایراد برطرف شد حال شما از یک ایسی نو استفاده کنید

gholamali
22nd May 2012, 00:10
سلام با پيكربندي اتومات مشكلتون حل ميشه

rasty
22nd May 2012, 00:21
با سلام
مدل ماشین 83 s20003e جهت ایسی هم درست کردم اما باز همین مشکل را داره.برنامه هم از نو بهش دادم اما مشکل حل نشد.پیکر بندی هم کردم اما درست نشد.در ضمن وقتی میرم تو پیکر بندی ایسیو موتور هیجکدام از موارد تعریف نشده و موقعی که میخوام تعریف کنم پیغام میده که نمیتونید کانفینگ را انجام بدید.تو قسمت تعریف سوییچ هم موقع تعریف سوییچ پیعام میده پروگرام چک بشه و تعریف سوییچ به درستی انجام نگرفت.لطفا کمک کنید فردا تا ظهر باید تحویل بدم.
با تشکر

mtco
22nd May 2012, 00:37
سلام ایپرام نو را ffکن بعد پیکربندی کن اگر نشد فایل خام بریز پیکربندی و تعریف کلید کن اگر نشد ایسیو رو یه بار دانلودکن اگر نشد ایپرام یه ماشین دیگه رو خط کد سوییچ رو عوض کن بریز روش .

حميد ذوالعلا
22nd May 2012, 00:38
با سلام
مدل ماشین 83 s20003e جهت ایسی هم درست کردم اما باز همین مشکل را داره.برنامه هم از نو بهش دادم اما مشکل حل نشد.پیکر بندی هم کردم اما درست نشد.در ضمن وقتی میرم تو پیکر بندی ایسیو موتور هیجکدام از موارد تعریف نشده و موقعی که میخوام تعریف کنم پیغام میده که نمیتونید کانفینگ را انجام بدید.تو قسمت تعریف سوییچ هم موقع تعریف سوییچ پیعام میده پروگرام چک بشه و تعریف سوییچ به درستی انجام نگرفت.لطفا کمک کنید فردا تا ظهر باید تحویل بدم.
با تشکر
سلام
علت پيكربندي نشدن ايسيو خرابي برنامه ايپرام ميباشد.
دوست عزيز شما از اين دو راه يكي را انتخاب كنيد..
1- اي سي ايپرام را برنامه خام بي كد بريزيد.
2-با برنامه خام اماده تعريف كليد اي سي ايپرام را برنامه ريزي كنيد سپس با دستگاه pps عمليات تعويض ايسيو را انجام داده و بعد پيكربندي و در اخر هم تعريف كليد كنيد.

rasty
22nd May 2012, 00:40
دوست عزیز فایل از این مواردی که گفتی من دانلود و فایل یه ماشین دیگه را ریختم روش اما جواب نداد فردا اون دوتا موردی که گفتی انجام میدم ببینم چی میشه.
با تشکر

rasty
22nd May 2012, 00:43
سلام
علت پيكربندي نشدن ايسيو خرابي برنامه ايپرام ميباشد.
دوست عزيز شما از اين دو راه يكي را انتخاب كنيد..
1- اي سي ايپرام را برنامه خام بي كد بريزيد.
2-با برنامه خام اماده تعريف كليد اي سي ايپرام را برنامه ريزي كنيد سپس با دستگاه pps عمليات تعويض ايسيو را انجام داده و بعد پيكربندي و در اخر هم تعريف كليد كنيد.
راه حل دوم را انجام میدم.چون نیمخوام بی کد بشه.من دستگاه مهاد دارم که تعویض ایسیو داره اما تا حالا باهاش کار نکردم اگه ممکنه کمی راجب تعویض ایسیو توضیح بدین مراحل کار چجوریه
با تشکر

farshad111000
22nd May 2012, 00:46
با سلام
با تشکر
دوست عزیز یک آی سی نو رو برنامه فلش سالم بریز bsi رو دانلود کن پیکر بندی اتومات و تعریف سویچ انجام بدی باید مشکل حل بشه . نتیجه رو اعلام کن لطفا

rasty
22nd May 2012, 00:50
دوست عزیز ممنون.فقط من متوجه نشدمببخشید ایسی فلش را برنامه بدم یا ایپیرام را؟

farshad111000
22nd May 2012, 02:05
ای سی ایپیرام رو برنامه بده. اگر دستگاه دانلود داشته باشی دانلودش کنی که چه بهتر

m.aminifar
22nd May 2012, 10:25

سلام:شما باید ایسی ایپرام پروگرام کنید با دانلود ایسیو برنامه خام نمی شود

rasty
22nd May 2012, 11:25
با سلام
برنامه خام دادم درست نشد الان دیگه وارد دیاگ هم نمیشه.کمک کنید

rasty
22nd May 2012, 11:39
کسی میدونه اگه سوختیگی تو مدار پیش بیاد بیشتر کدوم قسمت اتفاق میافته؟؟

omeed_1355
22nd May 2012, 12:21
کسی میدونه اگه سوختیگی تو مدار پیش بیاد بیشتر کدوم قسمت اتفاق میافته؟؟

سلام
دوست من به نظر من توی سیم کشی شبکه کن مورد داره مکانیک قبلی نتونسته مشکلشو حل کنه خواسته بی کد کنه که آی سی رو اشتباه زده شما مراحل رو از اول چک بفرما جهت آی سی و با از برنامه دیکه و شاید واقعا سنسور دور موتور مورد داره و پبنی از ecu کج شده اینهارو چک کن

rasty
22nd May 2012, 14:12
دوستان نمیدونم دیگه چی کار کنم تمام این کارهایی که گفتید انجام دادم اما یا ارتباط با دیاگ برقرار نمیشد یا مثل قبلش همون مشکل را داشت.به نظر شما میتونه برنامه فلش خراب شده باشه؟دیگه فکرم کار نمیکنه.در ضمن یه خطای جدید هم داره میده اونم خطای رله مرکزی میده.
با تشکر

rasty
22nd May 2012, 19:35
کسی نظری نداره؟؟؟

rasty
22nd May 2012, 22:20
با سلام
دوستان اینقدر بعد از چند بار تست برنامه های مختلف یکیش جواب داد و الان خوب گاز میخوره.اما هنوز 3خطا میزنه 2تا خطای واحد کنترل جرقه زنی و یکیش رله مرکزی.و زمانی که ماشین خاموش میکنم و بعد از چند دقیقه روشن میکننم یا بست باطری را برمیدارم باز همون مشکل براش پیش میاد و خطای پیکر بندی بهش اضافه میشه.خطا ها فقط زمانی که سوییچ بسته هست پاک میشه.این واحد کنترل جرقه زنی و رله مرکزی چیه؟کمک کنید
با تشکر

rasty
23rd May 2012, 00:34
دوستان عزیز کیان ست نظر بدین تا انشاالله مشکلم حل بشه.

farshid1365
23rd May 2012, 02:55
سلام
شما برنامه خام بریز روی ایپرام 95160 . بعد تعریف سوییچ و پیکربندی و دادن وین کد . وبعدش خطاهارو پاک کن
احتمالش هم وجود داره سیم کشی ماشین مورد داشته باشه سیم های استپر موتور رو هم چک کنین

rasty
23rd May 2012, 22:52
با سلام
مشکلم را با کمک یکی از دوستان حل کردم.مشکل از این بود جاهای که پایه ایسی ایپرام روش اتصال پیدا میکنه از جاش کنده شده بود و خوب اتصال نمیشد.اما یه مشکل دیگه داره اونم اینه که بعد از اینکه دما روی 40 یا 50 میاد فن دور تند روشن میشه و دیگه خاموش نمیشه حتی اگه سوییچ را ببندم.به نظرتون از چی میتونه باشه؟
با تشکر

rasty
24th May 2012, 14:24
با سلام
ممنون از همه عزیزان بابت نظرات مفیدشون.مشکل یکسره کار کردن فن از رله بود رله چسبیده بود و کلا اب شده بود با تعویض رله و سوکت مربوطه مشکل کلا حل شد.
با تشکر

shidasp
24th August 2012, 13:47
كريستال صدمه نديده؟

rasty
24th August 2012, 14:06
با سلام
ممنون دوست عزیز اما به تاریخ پست توجه کنید.در ضمن گفتم مشکلم کلا حل شده.
با تشکر