PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یاهو مسینجر فارسی نمیشه تایپ کرد

m.aminifar
22nd May 2012, 12:42
سلام:با یاهو مسینجر فارسی نمیشه تایپ کرد قابلیتش نداره یا باید تنظیماتی انجام بشه باتشکر

M_Repair
22nd May 2012, 12:50
سلام:با یاهو مسینجر فارسی نمیشه تایپ کرد قابلیتش نداره یا باید تنظیماتی انجام بشه باتشکر

باسلام

جناب امینی فر ویندوزتون چی هستش سون یا ایکس پی؟

ببینید تکسبار لنگورچ در پایین سمت راست کنار ساعت فارسی و انگلیسی وجود دارد یاخیر؟

m.aminifar
22nd May 2012, 15:01
باسلام

جناب امینی فر ویندوزتون چی هستش سون یا ایکس پی؟

ببینید تکسبار لنگورچ در پایین سمت راست کنار ساعت فارسی و انگلیسی وجود دارد یاخیر؟

سلام:ویندوز XPهست بله فارسی هم نصب هست زمانیکه فارسی فعال می کنم یک حرف فارسی مینویسه بعد بصورت اتومات انگلیسی میشه ودیگه نمیشه فارسی کرد در ضمن این مورد فقط روی یا هو مسینجر دارم ودر تمام قسمت های که از فارسی بخوام استفاده کنم موردی نداره

M_Repair
22nd May 2012, 15:10
سلام:ویندوز XPهست بله فارسی هم نصب هست زمانیکه فارسی فعال می کنم یک حرف فارسی مینویسه بعد بصورت اتومات انگلیسی میشه ودیگه نمیشه فارسی کرد در ضمن این مورد فقط روی یا هو مسینجر دارم ودر تمام قسمت های که از فارسی بخوام استفاده کنم موردی نداره

باسلام

اگر بعد از نوشتن شکلک ارسال شود اتوماتیک به انگلیسی منتقل میشود تست کنید ببینید با Alt+Shift زبان تغییر میکند؟

m.aminifar
22nd May 2012, 19:10
باسلام

اگر بعد از نوشتن شکلک ارسال شود اتوماتیک به انگلیسی منتقل میشود تست کنید ببینید با Alt+Shift زبان تغییر میکند؟

بطور مثال میخایم تایپ کنیم سلام چیزی تایپ میشه بدین صورته
(سGHL)فقط حرف اول فارسی مینویسه و دیگه هر کاری کنم فارسی نمیشه

M_Repair
22nd May 2012, 22:26
بطور مثال میخایم تایپ کنیم سلام چیزی تایپ میشه بدین صورته
(سGHL)فقط حرف اول فارسی مینویسه و دیگه هر کاری کنم فارسی نمیشه

باسلام

موقع نوشتن فارسی هم alt + shift رو بزنید تا فارسی بشه و هم ctrl + shift سمت راست کیبورد رو بزنید تا از راست به چپ نوشته بشه.دوباره شروع به نوشتن کنید